Plotki transferowe

Taider: Jestem w klubie, który osiągnął wszystko (16)

Źródło: różne
ponad 6 lat temu
177
16
fcinter serwisowe

Według doniesień stacji Sky oraz TMW, pomocnik Bologny Saphir Taider podpisał czteroletni kontrakt z Interem Mediolan. 21-letni gracz był silnie wiązany z przenosinami na Giuseppe Meazza tego lata i jak podaje Sky Sport Italia, Algierczyk trafił do drużyny Waltera Mazzarriego.

 

Zawodnik ma zarabiać 700 tysięcy euro na sezon + premie. Takie wynagrodzenie jest dwa razy większe od tego, które dostawał podczas gry na Renato Dall'Ara. Wszystkie media czekają tylko na oficjalne potwierdzenie tego transferu.

 

Sam zawodnik udzielił wywiadu dla Sky Sport 24

- Jestem bardzo szczęśliwy. Dziękuję Bolognie i Interowi, że dały mi szansę występów w tak wielkim klubie. Czym jest dla mnie Inter? Wielkim klubem, który wygrał wszystko. Jestem szczęśliwy.

 

Aby dopiąć transfer na ostatni guzik, obydwie drużyny czekają na decyzję Diego Laxalta. Jest on częścią umowy dot. Taidera. Urugwajczyk nie zaakceptował jeszcze personalnych warunków kontraktu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

alonso giroud mercato live

Mercato Live - 25.01 (20:32) Mourinho: to nie jest wina Tottenhamu, że 25 stycznia jesteśmy w takiej sytuacji (72)

25.01
00:02
barbosa Flamengo

Inter zarobi, jeśli Barbosa pojedzie na Mistrzostwa Świata (8)

27.01
14:49

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2013 o 11:22 przez kibol123
kibol123
tak on jest leszcz ale jak przychodzil sierotto to kazdy se walil konia przy nim i sierotto pokazal wam wasza wiedze oby Taider was zgasil tak okrutnie jak zrobilby to np kovacic
20.08.2013 o 23:48 przez misio123
misio123
Kolejny leszcz kupiony w tym okienku. Jeżeli Inter chce wrócić do swojej świetności musi dokonywać lepszych transferów. Ostatni udany transfer to Kovacic bo reszta to dziadostwo
20.08.2013 o 23:41 przez piotrekninter
piotrekninter
e to juz formalnosc, najwyzej Inter doplaci mu do pensji
to jutro oficjal
20.08.2013 o 23:39 przez Janosv360
Janosv360
Jedynie co mogę powiedzieć to Powodzenia :)
20.08.2013 o 22:24 przez yoda79
yoda79
Jedyny pozytyw z transferu tego leszcza to jego niska pensja.
20.08.2013 o 22:11 przez Est
Est
Przynajmniej nie powiedział wyświechtanego "od zawsze chciałem grać w Interze", albo "kibicuję tej drużynie od dziecka". Oby coś z niego było, trzeba trzymać kciuki.
20.08.2013 o 20:47 przez maverik
maverik
Andrus a Kovacic to co?
20.08.2013 o 19:48 przez Darkos
Darkos
taa koniec okna... a na skrzydłach zostaniemy z żonem i Pereirą... LM - nadchodzimy :)
20.08.2013 o 19:30 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
dobry transfer , out sierotto i konie okna
20.08.2013 o 19:14 przez Andruś
Andruś
Na dzień dzisiejszy : Samir - Campa,Rano,JJ - Wallace,Taider,Guarin,Pereira-Alvarez-Palacio,Milito.
20.08.2013 o 19:09 przez kibol123
kibol123
ale by byly jaja jakby to wszystko bylo wymyslone wraz z tym wywiadem taki walek bo chyba nie wierzycie w zdolnosci negocjacyjne marco branki ?
20.08.2013 o 18:50 przez Patrisoo
Patrisoo
No to teraz mam ogromną nadzieję, że Cuchu się pożegna z pierwszą "11". Oby tylko nie okazał się jakimś drewienkiem w stylu Schelo. Powodzenia :)
20.08.2013 o 18:42 przez FcDavids
FcDavids
Nie ma co się oszukiwać, że Taider od razu wygryzie Cambiasso...
Handanovic- Campagnaro, Ranocchia, Juan/Rolando - Jonathan/X, Kovacic, Guarin, Taider/Alvarez, Nagatomo- Belfodir, Palacio
To wygląda optymalnie. Jestem ciekaw co będzie z Zanettim, gdy wróci i gdzie będzie grał Alvarez skoro tak jest chwalony i we Włoszech mówią, że w tym sezonie pokaże na co go stać.
20.08.2013 o 18:37 przez piotrekninter
piotrekninter
5,5 za polowke, wyp Laxalta, pensja 700 tys calkiem niezle...i pomyslec ze teraz Cuchu odchodzi np do Kataru, jaka bylaby oszczednosc, a grac chyba gorzej nie moze
20.08.2013 o 18:34 przez Cny
Cny
moze czyscic buty Cambiasso...

czuje szrot niczym Skeloto
20.08.2013 o 18:31 przez Pawel1992
Pawel1992
ciekawi mnie czy wyrzuci ze składu Cambiasso bo między nimi powinna się rozstrzygnąć walka o miejsce na środku pomocy (liczę że pewniakami są Kovacić i Guarin).
Młody , zdolny ale czy już osiągnął ten poziom by grać o LM w wielkim zespole ?
Myślę że może brakować mu doświadczenia ale liczę że się idealnie wkomponuje w taktykę Waltera.

Shoutbox

Luki165 28.01.2020 15:15

a bo Cagliari mogłoby nam umożyć cześć kwoty za Barelle i byloby po temacie

SETE 28.01.2020 15:15

albo przy jakichs szaletach miejskich

WTC 28.01.2020 15:15

linka daj

SETE 28.01.2020 15:14

widze ze Napoli Media House robi dobra robote ...przywitanie z ADL w starej restauracji z motywem LM w tle XDDDD

WTC 28.01.2020 15:14

mógłby Spalletti objąć jakiś klub to i pozbycie Nainggolana i Perisicia stałoby się łatwiejsze zdecydowanie

Luki165 28.01.2020 15:13

na ławeczke idealny

WTC 28.01.2020 15:13

33 chyba

horrorshow86 28.01.2020 15:13

Mertens 34 lata?

SETE 28.01.2020 15:13

Cagliari najnormalniej w swiecie nie stac na niego

Alfa 28.01.2020 15:12

mario raczej tez

SETE 28.01.2020 15:12

mnie najbardziej ciekawi jak rozegraja Radje ....to jedyny gracz ktory nie zostanie napewno wykupiony

Alfa 28.01.2020 15:12

na perisicia ktos sie znajdzie

WTC 28.01.2020 15:12

kto by napisał taki scenariusz co?

Luki165 28.01.2020 15:12

Teraz musza się skupic na Mertensie i Muenierze

WTC 28.01.2020 15:12

jprd taki Mario, Kondogbia, Barbosa, Lacaro kosztowali więcej od Eriksena

Alfa 28.01.2020 15:12

byle icara wywalic bo to najwieksza zakala

SETE 28.01.2020 15:12

tez

Kredence 28.01.2020 15:11

i babcie

SETE 28.01.2020 15:11

kocha Toskanie , Florencje , Piazza Duomo

KoBa 28.01.2020 15:11

jak si ekupiec na Dalberta nie trafi to zostanie na zmiennika gorszy od Biraghiego nie bedzie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29178

Liczba newsów: 35699