Wywiady z trenerami

Spalletti: Byliśmy drużyną, dobra robota! (8)

Autor:
Źródło: inter.it
10 miesięcy temu
1489
8
Luciano Spalletti Genaro Gattuso

Inter po raz kolejny udowodnił w niedzielny wieczór, że Mediolan jest czarno-niebieski. Po wygranej nad Milanem 3:2, występ swoich zawodników podsumował trener Luciano Spalletti. 

- Nasza historia w Europie jest każdemu znana, więc to normalne że pojawia się lawina krytyki kiedy odpadamy z pucharów. Dziś pokazaliśmy jednak, że potrafimy pracować i pokazać odpowiednie nastawienie w kryzysowym momencie. Byliśmy dziś drużyną, która potrafiła odciąć grubą kreską czwartkową porażkę w słabym stylu i zagrać w Derbach tak jak wszyscy tego oczekują. 

- Selekcja? Prawdę mówiąc nie mamy teraz zbyt dużego pola manewru, więc mogę powiedzieć że była prosta. Vecino ma w nogach więcej spotkań niż Brozović i Gagliardini, ale on potrafi zarządzać swoimi siłami i bardzo dobrze podszedł do tego meczu właśnie od tej strony. Jego podłączanie się do akcji ofensywnych dało nam dzisiaj bardzo wiele dobrego. Nie zapominał także o obowiązkach w defensywie i często cofał się aby pomagać w destrukcji działań Milanu. No i oczywiście słowa uznania dla Perisicia, Politano i Lautaro i całej drużyny jako kolektywu. DOBRA ROBOTA! - wykrzyczał wprost do kamery Spalletti. 

- Praca trenera to huśtawka, ale dzisiaj wszelkie pochwały należą się tylko piłkarzom. Dziś zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Dobrze jest mieć w zespole graczy, którzy potrafią odwrócić losy spotkania. Przed dzisiejszym meczem wszyscy stawiali Milan jako faworyta więc tym bardziej nie było nam łatwo wejść w mecz i przejąć kontrolę tak jak to zrobiliśmy. Znów dobrze pokazał się Lautaro, on dobrze rozumie jak znaleźć sobie przestrzeń. On jest silny psychicznie i ma mocny charakter, wystarczy spojrzeć mu głęboko w oczy. To był dobry mecz w jego wykonaniu i trafienie z karnego okazało się ostatecznie kluczowe. 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Musimy zagrać powyżej naszego potencjału (1)

10.01
20:25
Antonio Conte

Conte: Znakomita odpowiedź zespołu (0)

15.01
06:16

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.03.2019 o 10:39 przez Jovetic10
-2
Jovetic10
Zostań z nami jak najdłużej Ty nasza genialna łysa główko toskańska.
18.03.2019 o 11:06 przez kibix
+1
kibix
Masochista
18.03.2019 o 12:58 przez Bonhart25
Bonhart25
Siema. Twój avatar jest dla beki czy ze względu na poparcie w obecnym konflikcie?
18.03.2019 o 13:09 przez Jovetic10
Jovetic10
Siemka, oczywiście, że dla beki, ale zmieniłem już, bo ludzie myślą, że ja tak na serio xD
18.03.2019 o 09:46 przez TomHardy
-1
TomHardy
Beton do wyjebania po sezonie musowo. Obronę czestochowy znowu zafundował i tylko Interwencja DD uratowała nas od remisu.
19.03.2019 o 09:13 przez coalmeluck
coalmeluck
Taaak, maja go w dupie w kazdym meczu. W niedziele zrobili nam przyjemnosc i zagrali w pilke. Jak mniemam, znasz zalozenia taktyczne na mecz i jestes za przyjsciem Cambiasso? Beka
18.03.2019 o 08:16 przez Diaby_10
-3
Diaby_10
Ty betonie chłopaki pewnie wygrali bo grali po swojemu i w dupie mieli przez ciebie nakreślona taktykę jakby zagrali tak z Frankfurtem to my byśmy teraz grali dalej. Won z tego klubu
18.03.2019 o 03:51 przez maverik
maverik
Ten pomysł z Vecino na ofensywnym jak najbardziej trafiony. Milan taktycznie został zjedzony. Grande Mister !!

Shoutbox

Lopez 19.01.2020 20:23

O dzięki JME że to wrzuciłeś., właśnie pisałem newsa na ten temat :)

Lopez 19.01.2020 20:22

w styczniu mamy złożyć broń?

FReeFonix 19.01.2020 20:22

True story

FReeFonix 19.01.2020 20:22

Może już skończmy pieprzyć o scudetto na które piłkarze których mamy są zwyczajnie za krótcy.Fundamenty są perspektywy fajne też,więc wycisnijmy ile się da z tego sezonu,a podboje ligi i Europy zostawmy na przyszłość

FReeFonix 19.01.2020 20:21

Mając wyjazdy do Torunia, dwa razy do Rzyma i do Bergamo

FReeFonix 19.01.2020 20:21

Xd

KŁANIEŚ 19.01.2020 20:21

łudzicie się serio?

IlCapitano 19.01.2020 20:20

Parma prosimy

Gloin1989 19.01.2020 20:17

Ja oglądam bez ciśnienia

Luki165 19.01.2020 20:17

Brozo z urazem

Lopez 19.01.2020 20:14

zastanawiam się czy oglądać

SETE 19.01.2020 20:13

Dzisiaj na Alianz emocje chyba tylko będą w tunelu i podczas hymnu serieA xD

IlCapitano 19.01.2020 20:00

A obejrzę sobie aco

WTC 19.01.2020 19:54

no to już tylko srarismo zostało do odwałkowania

IlCapitano 19.01.2020 19:45

XD

Seba. 19.01.2020 19:45

:D

Lopez 19.01.2020 19:43

:D

WTC 19.01.2020 19:43

powinni zainwestować w taki halogen jak w komiksach o batmanie, tylko że zamiast nietoperza na niebie to takie wielkie J powinien wyświetlać

IlCapitano 19.01.2020 19:42

On godności nie ma

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Lecce?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Napoli

    0 - 2

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • FT

    Milan

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Brescia

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Lecce

    1 - 1

    Inter

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    20

    38

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29165

Liczba newsów: 35650