Wywiady z piłkarzami

Vidal: Nie zamierzałem całować herbu Juventusu (37)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
2735
37
Arturo Vidal

Arturo Vidal, strzelec pierwszej bramki dla Interu udzielił wywiadu dla Inter TV. Oto co miał do powiedzenia.

- Jestem szczęśliwy, bo to bardzo ważna wygrana. Udało nam się pokonać silną drużynę, która będzie walczyć o Scudetto do samego końca, tak jak my. Mamy głód i mamy też wszystko, co jest potrzebne, aby z nimi walczyć. Musieliśmy zrobić skok jakościowy i właśnie to możesz zrobić w takich meczach. Graliśmy inteligentnie i jesteśmy na dobrej drodze, takiej, która wymaga pracy.

- Strzeliłem ważnego gola i jestem szczęśliwy. Dzięki tej bramce, którą chciałbym zadedykować moim dzieciom, mojej dziewczynie, mojej rodzinie i naszym fanom, wysyłam wiadomość, że żyję i mam się dobrze. To wygrana, która doda nam pewności siebie, idźmy dalej! 

 

Arturo Vidal także skomentował na swoim koncie na Instagramie pocałowanie herbu Juventusu na koszulce Giorgio Chielliniego przed meczem (zdjęcie poniżej).

"Moim zamiarem nigdy nie było całowanie herbu innej drużyny. Pocałunek był wyrazem uczucia dla brata, który pokazał mi futbol, z którym przeżyłem razem wspaniałe lata, wzajemnie się uwielbiamy. Szanuję mój zespół, naszych fanów i ludzi, którzy mi zaufali. Będę bronić i dalej rozwijać historię tego pięknego klubu. I jemu zostawię swoją duszę!"

 

Brak opisu.

Tagi: Vidal
udostępnij

Zobacz też

Samir Handanović

Handanovic: Nasze sukcesy i porażki właśnie procentują (9)

21.02
18:56
Skriniar tryumf

Skriniar: Wygrana to ważny znak (8)

15.02
08:04

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.01.2021 o 13:19 przez loki69
loki69
Na filmach krążących w sieci widać, że spogląda na koszulkę i czy zauważa herb czy nie, to całuje Giorgio w sutka :) ) . Wszyscy wiedzą, że Vidal jest juventini ,ale w meczu przeciwko Juve, zagrał najlepsze spotkanie jak do tej pory, więc na moje mógłby nawet się wypiąć Chielonowi, jeżeli zagrałby tak samo. Strzelił? Walczył? Kulawy ale atakował lub bronił?
Tak.
I tyle w temacie, to tylko najemnik Conte.
18.01.2021 o 22:07 przez Skepta
Skepta
fajne tlumaczenie...i dziwnym trafem jego obrzydliwe czilijskie usta zetknęły sie z logo juve. Odrażający człowiek
18.01.2021 o 20:40 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Vidal całujacy herb juve jest mniej odrażający niż te wszystkie rafałki srające notorycznie na Inter w komentarzach
18.01.2021 o 16:05 przez horrorshow86
+2
horrorshow86
Widać od razu że to było celowe, żałosne tłumaczenie teraz
18.01.2021 o 15:14 przez Rafał 1976
+2
Rafał 1976
Judasz zawsze zostanie Judaszem.A następnym razem zrób mu loda Judaszowska gnido
18.01.2021 o 15:05 przez mroowa111
+2
mroowa111
Wynik wczorajszy był najważniejszy i swoje zadanie wykonał dobrze to mnie interesuje najbardziej i scudetto w maju
18.01.2021 o 14:32 przez Orrin
-2
Orrin
z innej kamery widać jak Vidal pluł na herb juventusu
18.01.2021 o 13:56 przez HB
+2
HB
Całuj ciało i ubiór Chielliniego ile wlezie, bylebyś grał zawsze tak jak wczoraj.
18.01.2021 o 14:44 przez SETE
+1
SETE
otóż to
19.01.2021 o 13:27 przez loki69
loki69
Dokładnie
18.01.2021 o 13:12 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Widalowy świeżak się zakręcił, soloneza czas zacząć. Ja z chęcią przygotuję.
18.01.2021 o 13:04 przez ciechan
+5
ciechan
To jest Juvek i zawsze nim będzie. Conte również. Są zarazem profesjonalistami i nie dziwi mnie to, że kochają klub, któremu notabene dużo więcej zawdzięczają niż Interowi. Nic w tym złego, dopóki prezentuje jakość i profesjonalizm w swoich poczynaniach
18.01.2021 o 13:14 przez Kondzik
+3
Kondzik
Amen
18.01.2021 o 12:16 przez Pader88
+2
Pader88
Jak dla mnie to może za każdym razem Kielona w sutek całować po strzelonym golu przeciwko jadzi starej cenzor z Piemontu
18.01.2021 o 14:43 przez SETE
SETE
:) :) :)
18.01.2021 o 11:19 przez Endru
Endru
Przeciez juve to juz herbu nie ma tylko logo. Pozatym Arturo pocalowal obok, a nie centralnie w to logo wiec proszę nie robic dramy z niczego. Vidal jest nasz i wczoraj pokazal, ze bedzie z niego pozytek.
18.01.2021 o 10:59 przez inter30
+3
inter30
Niech się cieszy, że nie ma kibiców na trybunach bo by mu żyć nie dali
18.01.2021 o 10:52 przez DonDawido
+4
DonDawido
Też witacie się z kumplami całując ich w klatę?
18.01.2021 o 10:29 przez kadrian89
+3
kadrian89
Vidal będzie dopóki Conte się ostanie w Interze. Potraktować go jak pracownika - ma robotę swoją robić, pensje dostawać, a jak przyjdzie czas, to pożegnać bez skrupułów i podziękowań.
18.01.2021 o 10:43 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Zdanie o człowieku wyrobione do końca życia, nie tylko na podstawie tego jednego zachowania. Jak można było jego osobowość porównywać do Nainggolana. Niebo, a ziemia. Z jednej strony pewien indywidualizm i przynajmniej szczerość, z drugiej debilizm i wymuszona obłuda. To kwestia jak odwali jakieś bagno i zrobi kwas.
18.01.2021 o 11:11 przez darren1
-2
darren1
ErnestGrandeNerazzurri napisał:
Zdanie o człowieku wyrobione do końca życia, nie tylko na podstawie tego jednego zachowania. Jak można było jego osobowość porównywać do Nainggolana. Niebo, a ziemia. Z jednej strony pewien indywidualizm i przynajmniej szczerość, z drugiej debilizm i wymuszona obłuda. To kwestia jak odwali jakieś bagno i zrobi kwas.

Zamieniłbym w Twojej wypowiedzi Vidala z Nainggolanem i bym się pod nią podpisał :)
18.01.2021 o 10:03 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Mam w dupie jaki herb koleś całuje. Najważniejsze żeby dobrze grał a wczoraj to zrobił. Chyba nikt normalny nie sądzi ze Vidal będzie cześć naszym barwom oddawał. Chłop jest juventino i mówi o tym glosno od bardzo dawna.
18.01.2021 o 10:45 przez ErnestGrandeNerazzurri
+6
ErnestGrandeNerazzurri
Więc nie powinien zakładać tej koszulki. Jeśli nie przez szacunek do siebie to władze powinny trzymać się z daleka od sprowadzania takich graczy. Najemnik to jedno, ale wszystko ma swoje granice.
18.01.2021 o 10:57 przez inter30
inter30
Między oddawaniem hołdu a robieniem takich cyrków jest jeszcze mnóstwo przestrzeni, jak Balotelli rzucał koszulką też Cię interesowało tylko to jak gra?
18.01.2021 o 11:47 przez ErnestGrandeNerazzurri
+2
ErnestGrandeNerazzurri
Brzydziłem się od zawsze typami takimi jak Vidal, Balotelli, Pogba, itp. Brzydziłem się też np. Vierim, Muntarim, Asamoah, Ibrą do dziś. No cóż. Najchętniej widziałbym Inter bez takich osób w kadrze. De Vrij też jest kimś w rodzaju piłkarza zatrudnionego do wykonywania pracy, a zobaczcie jaką ma klasę.
18.01.2021 o 18:30 przez ciechan
ciechan
Porównujecie okazywanie szacunku drużynie, którą się być może kocha,a rzucaniem koszulką i bezczeszczeniem herbu, któremu tak wiele się zawdzięcza? Rozumiem , że wasze personalne wojny z kibicami Juve również mają być toczone przez piłkarzy. Gratuluję
18.01.2021 o 09:32 przez Kebo
+7
Kebo
Czuje obrzydzenie do tego człowieka i jeden dobry występ w naszych barwach tego nie zmieni. Mam nadzieję, że latem opuści Mediolan.
18.01.2021 o 08:59 przez SETE
+3
SETE
a tatuaz tez ma zmazac ?
18.01.2021 o 08:24 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Miał być buziaczek w usta, ale Chiellini za wysoki 🙈
18.01.2021 o 08:21 przez Ibra1908
+11
Ibra1908
Zagrał dobrze wczoraj, ale nigdy za nim nie przepadałem i zawsze miał problem z myśleniem i to już się raczej nie zmieni. "Nigdy nie chciałem zdradzić żony, tak wyszło"
18.01.2021 o 08:10 przez Drakan83
+3
Drakan83
Całe szczęście, że go w du.pę nie pocałował...brata swojego
18.01.2021 o 08:04 przez Towarzysz
+11
Towarzysz
Moim zamiarem nigdy nie było bycie złapanym na całowaniu herbu innej drużyny. - bliższe prawdy
18.01.2021 o 07:14 przez Endrju12
+12
Endrju12
Teraz sobie wyobraźcie co by było, jakby dzielił szatnię z takim Matrixem. Myślę, że po takim "wyczynie" bliżej miałby do szpitala niż na boisko
18.01.2021 o 06:54 przez Snake86
+7
Snake86
Jakim trzeba być tępakiem, żeby zrobić coś takiego - nawet jeśli to przypadek...
18.01.2021 o 03:48 przez emika
emika
Vidal liznął suta kielonowi
18.01.2021 o 03:29 przez smerf1600
smerf1600
nie żebym po dobrym meczu bronił Vidala ale nie sądzę żeby to był buziaczek w herb z premedytacją i faktycznie miał to w zamysle. Zresztą mam to w d.., jesli będzie tak grał jak dziś i będzie pomagał drużynie to co mnie obchodzi co robi z herbem juventusu o ile nie robi tego wprost publicznie i w jednoznaczny sposób. Vidal to najemnik, każdy wie że w juventusie przeżył swój chyba najlepszy okres, zapewne kocha ten klub, ludzi i nigdy nie będzie Interistą w pełnym tego słowa znaczeniu.
18.01.2021 o 03:12 przez Loon
+6
Loon
Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał

Shoutbox

Claudio 24.02.2021 22:54

Inter dostal czerwo w 1 polowie, Atalanta też...no i tak to sie kreci w tym realu

HB 24.02.2021 22:53

Inter już grał z Realem niedawno, podczas meczu z którym Vidal dostał czerwoną za pyskówki

nicolas80 24.02.2021 22:51

Z jednej strony szkoda ale z drugiej spokojne przygotowania do meczów ligowych i główny czyli scudetto

IlCapitano 24.02.2021 22:47

19 Scudetto niestety

IlCapitano 24.02.2021 22:47

A tak +4 nad juzkami, po następnej kolejce już +7 no i tak to siem żyje

IlCapitano 24.02.2021 22:47

Bysmy grali w tej LM osranej, i tak gówno byśmy tam ugrali, jakieś Gwardjole by nas obijały

IlCapitano 24.02.2021 22:46

Dobrze, że dzisiaj Inter nie gra

Piekarz 24.02.2021 22:46

nie podoba mi się powiem wam młode pokolenie dzisiejsze. ale stare chyba jeszcze bardziej niestety

IlCapitano 24.02.2021 22:45

UUUŁAAAAAJ

Claudio 24.02.2021 22:45

urwa

Claudio 24.02.2021 22:45

Ilicic wędka uuu

Piekarz 24.02.2021 22:45

co się sprzedaje to musi być pokazywane

IlCapitano 24.02.2021 22:45

Znając paranoika Kacperyniego to zaraz zacznie wymachiwać łapami i wyleci na trybuny

Piekarz 24.02.2021 22:44

niestety ale pędzlakowata młodzież pragnie oglądać wypomadowanych madryckich pedryli w lśniących białych koszulkach niż jakąś Atlantę z miasta o którym nigdy nie słyszeli

HB 24.02.2021 22:44

Gasperini mordko WYKRZYCZ TO CO WSZYSCY MAMY TERAZ W GŁOWACH

IlCapitano 24.02.2021 22:44

Na szczęście gardzę LM i spożywam serek homogenizowany straczatela

HB 24.02.2021 22:44

Vasquez won

HB 24.02.2021 22:44

żałosny ten real

Piekarz 24.02.2021 22:43

UEFA przepchnie ku.rewskich pier.dolców choćby gówno miała przełknąć

IlCapitano 24.02.2021 22:42

Atalanta ostro ruchana niestety

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w Derby della Madonnina?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 19 lutego

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    Spezia

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Torino

Sobota, 20 lutego

  • FT

    Lazio

    1 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    2 - 2

    Hellas Verona

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Bologna

Niedziela, 21 lutego

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Atalanta

    4 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Benevento

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 22 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Crotone

Piątek, 26 lutego

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 27 lutego

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Bologna

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • 12:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    23

    53

  • 2

    Milan

    Milan

    23

    49

  • 3

    Juventus

    Juventus

    22

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    23

    44

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    23

    43

  • 6

    Lazio

    Lazio

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    18

  • 2

    Romelu Lukaku

    17

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27186