Zapowiedzi

Wraca Serie A, na San Siro przybywa Beniaminek | INTER - SPAL (zapowiedź) (13)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 3 lata temu
291
13
fcinter serwisowe

Inter Mediolan wraca do gry po przerwie na mecze reprezentacji. W niedzielę, 10 września, Nerazzurri podejmą na San Siro beniaminka - SPAL.

Inter miał dobre wejście w sezon - dwa zwycięstwa, bilans bramkowy 6-1. Nic dziwnego, że wielu kibiców jest pełnych optymizmu a na niedzielny mecz sprzedano ponad 50tys. biletów. Kluczowe dla motywacji i pozytywnych nastrojów w obozie Nerazzurrich, było wygranie z Romą na Stadio Olimpico, jednocześnie dając do zrozumienia reszcie stawki, że Inter Spalettiego będzie walczył na murawie do ostatniej kropli potu. W formacji ofensywnej bryluje duet Perisic-Icardi. Argentyńczyk z resztą zaliczył w ostatnich dniach szalenie ważne minuty w reprezentacji, strzelając gola, który pózniej został zapisany jako samobój wenezuelskiego obrońcy. Linia pomocy jak na razie spisuje się bez zarzutów. Transfery Vecino i B. Valero wniosły jakość i pracowitość do drugiej linii, Urugwajczyk zdążył już zaliczyć swoje pierwsze trafienie w nowych barwach. Jego obecność na boisku w niedzielę będzie jednak niespodzianką, zdaniem mediów z Półwyspu Apenińskiego. Mając na koncie 2 występy w reprezentacji podczas tej krótkiej przerwy, Matis zostanie prawdopodobnie zastąpiony przez Gagliardiniego, który miał zdecydowanie mniej pracy w tym okresie, za to zdążył zwiedzić Gardaland, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Ciężko wyobrazić sobie inny duet środkowych obrońców niż Miranda-Skriniar, na bokach asystować im będą najprawdopodobniej Dalbert i D'Ambrosio. Spalletti zapewnial co prawda w ostatnim wywiadzie, że Nagatomo ciężko będzie wygryźć z pierwszego składu, ale w starciu ze SPAL ma postawić na oferującego więcej jakości w ofensywie Brazylijczyka. D'Ambrosio może póki co spać spokojnie, bo Cancelo nabawił się urazu w trakcie zgrupowania reprezentacji Portugalii i będzie musiał odpoczywać. Na październikowe Derby Mediolanu, jak podają dziennikarze, ma być jednak gotowy. Ciepłe słowa trenera o Brozoviciu w ostatnim wywiadzie także mają znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości i to Chorwat najpewniej zajmie miejsce w drugiej linii, obok Gagliardiniego.

Początek sezonu w wykonaniu beniaminka SPAL z pewnością zakończył niejednego fana Calcio. 4 punkty w dwóch meczach, w tym remis z Lazio na Stadio Olimpico - to bez dwóch zdań budzi respekt. Kluczowe więc będzie dla gospodarzy, by do meczu podejść z odpowiednią koncentracją i szacunkiem dla przeciwnika. Dla tych wszystkich, którzy nie są zaznajomieni z drużyną przyjezdnych, podpowiemy że w składzie sympatycznego beniaminka znajdzie się kilka dobrze znanych postaci, takich jakich Salamon, Felipe, nieśmiertelny Marco Borriello czy Floccari (kontuzjowany).

Przewidywane jedenastki:

INTER: Handanović; D'Ambrosio, Miranda, Skriniar, Dalbert; Gagliardini, Brozović, Joao Mario; Candreva, Perisić; Icardi

SPAL: Gomis; Salamon, Vicari, Felipe; Lazzari, Schiattarella, Viviani, Mora, Mattiello; Antenucci, Borriello

 

Jako główny rozjemca niedzielnego meczu, wybrany został Claudio Gravillucci z Latiny. Na liniach pomagać mu będą Schenone oraz Mondin. Z kolei arbitrami odpowiedzialnymi za system VAR będą Mazzoleni i Giua. Jako arbiter techniczny pracował będzie Ghersini.

 

Mecz transmitowany będzie na żywo na kanale Eleven Extra.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Olimpico Lazio Roma

Trudny wyjazd na Olimpico | Roma - Inter: Zapowiedź (8)

09.01
19:11
Lukaku Ronaldo

Czy Inter powalczy z Juventusem? Derby Włoch już dziś wieczorem (20)

17.01
03:07

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.09.2017 o 22:20 przez IlCapitano
IlCapitano
Zahor wariacie z tym Brodzowicze w miejsce Valero poleciałeś na grubo, szanuje mocno kuzynku pozdro tam z fartem spalimy jeszcze wąsa razem wiesze elo mordo co
09.09.2017 o 21:41 przez SejusFCI
SejusFCI
zahor, rozjebałeś mnie :D
09.09.2017 o 20:09 przez zahor
zahor
Brozović Marcelo wybitnym piłkarzem jest, kiedyś strzelił w poprzeczkę przeciwko Juventusowi.
09.09.2017 o 18:51 przez Ciechan20
Ciechan20
Pora na trzeci krok w drodze po scudetto. Liczę na gładkie 3-0.
09.09.2017 o 15:56 przez IRT
IRT
Bardzo ważny mecz, zresztą jak każdy. Na początku rywalizowaliśmy z osłabioną Fiorentiną, co okazało się łatwiejsze niż mogło się wydawać. Dwie bramki na początku spotkania i pewne zwycięstwo 3:0 sprawiły, że dobry obóz przygotowawczy zaprocentował już od pierwszej kolejki. Potem był mecz z Romą. Można było oczekiwać bardzo trudnej przeprawy i weryfikacji oczekiwań na sezon 2017/2018. Pomimo bardzo dużych problemów, straconej bramki w pierwszej połowie i trzech strzałów w słupek, udało się odwrócić losy meczu i zdobyć trzy punkty. Inter gra dobrze, potrafi dominować nawet przeciwko bardzo silnym rywalom, aczkolwiek jeszcze nie przez pełne 90 minut, co wydaje się dość znaczącym mankamentem na dłuższą metę. Bardzo ważne jest jednak to, że zawodnicy potrafią odpalić nawet wtedy, kiedy trudno się tego po nich spodziewać, bo przecież to właśnie miało miejsce w Rzymie. Dochodzi także czynnik mentalny - drużyna po zwycięstwie z mocnym przeciwnikiem była rozpędzona, teraz mieliśmy jednak pechową przerwę na reprezentację. Być może w meczu przeciwko SPAL zagrałby zarówno Dalbert, jak i Cancelo, ale z powodu kontuzji tego drugiego, zagra jedynie ten pierwszy. Oby przerwa reprezentacyjna nie wybiła nas z rytmu, bo jest to z pewnością bardzo istotne. Musimy szybko strzelić bramkę, podobnie jak w meczu z Fiorentiną, aby kontrolować wydarzenia na boisku i dopisać kolejne trzy punkty. Teraz terminarz nam sprzyja. SPAL nie jest słabą drużyną. Zdobyli 4 punkty w dwóch pierwszych kolejkach. Nasz potencjał, co oczywiste, jest jednak zdecydowanie większy i powinniśmy wygrać przekonująco. Na to liczę. Pełna koncentracja od pierwszej minuty meczu i wygramy. Forza Inter!
09.09.2017 o 14:39 przez interista1987
interista1987
Na :cenzor: ten amator brozovic w pierwszym skladzie znowu?
09.09.2017 o 13:29 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Inter: Handanović; D'Ambrosio, Miranda, Skriniar, Dalbert; Gagliardini, Brozović, Joao Mario; Candreva, Perisić; Icardi
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Opisz Zahor w trybie fast co miałeś na myśli z tym amatorem i kreaturą Brozowikiem Marcelem.
09.09.2017 o 13:08 przez Bartek-32
Bartek-32
Niech nie zapomną od razu się położyć i czekać aż przeciwnik sam sobie na strzela 5 bramek
09.09.2017 o 10:43 przez cuba
cuba
Nie jestem fanem Icardiego ale w tej formie ... może pokusić się o pierwszy Hattrick :)
09.09.2017 o 10:40 przez cuba
cuba
Nie dość że nie ma innego wyjścia jak 3pkt to na zero z tyłu ma być OBOWIĄZKOWO,do przerwy powinniśmy rozstrzygnąć wynik,na dodatek u siebie większość w formie jakiej było,Perisic z kontraktem na który w pełni zasłużył ...nie ma co się zbytnio czepiać ale musimy grać na 100% koncentracji żeby nie żeby Spal od pierwszej minuty zaczęła już myśleć o swoim następnym spotkaniu,musimy wybić im z głowy że coś w ogóle mogą :) do tego terminarz faktycznie sprzyja więc nie można tego zepsuć :)
09.09.2017 o 09:22 przez Speaker
Speaker
Sprzyjający terminarz na początku sezonu. Pierw Viola z której to co najlepsze jest już u nas, potem Roma z ktorej to co najlepsze jest już u nas, a teraz SPAL. Kto ma znać na nich sposób ja nie jak "Spal"etti? :)
09.09.2017 o 09:22 przez broda4991
broda4991
liczy się zwycięstwo i za tydzień do następnej ogórkani !!
09.09.2017 o 08:53 przez Gajdzik
Gajdzik
3 pkt. i nie ma innej opcji !!

Shoutbox

cuba 22.01.2021 11:19

ale to typowy czarny scenariusz

cuba 22.01.2021 11:19

niech jeszcze jakis wirus wyskoczzy i blado

cuba 22.01.2021 11:14

co do mistrza

cuba 22.01.2021 11:14

pewien to akurat nie jestem nikoś no nie jest to łatwe

nicolas80 22.01.2021 11:13

Nie można skreślać wyrokować przyszłość po jednej porażce

nicolas80 22.01.2021 11:11

Mamy bardzo dobrego trenera z najwyżej półki i jestem pewny scudetto

cuba 22.01.2021 11:07

a co będzie to będzie nie zmienia faktu że albo mistrz albo dziękui konte że byłeś

nicolas80 22.01.2021 11:07

Teraz próbują media Eriksenowi podnieś wartość sportową ale trochę późno

cuba 22.01.2021 11:06

tak właśnie myślę Orzeu

Orzeu 22.01.2021 11:04

to nikogo nie sprzedamy i nikogo nie kupimy

Orzeu 22.01.2021 11:04

biorąc pod uwagę to w jakiej jest gównianej formie xd

Orzeu 22.01.2021 11:04

a Eriksen na pewno nie odejdzie do klubu z poza topu oraz do klubu gdzie zarobi mniej

Orzeu 22.01.2021 11:03

mercato może się otworzyć tylko w przypadku sprzedaży Eriksena

IlCapitano 22.01.2021 11:03

Jakie gwiazdy, takie zainteresowanie

nicolas80 22.01.2021 11:03

Nikt konkretnie nie zgłasza się po nasze gwiazdy

nicolas80 22.01.2021 11:01

Orzeu a u nas cisza tylko same plotki

cuba 22.01.2021 11:01

:)

cuba 22.01.2021 11:01

a ja się przywitałem

cuba 22.01.2021 11:01

co mecz można smiało odpowiadać nie wiem

Orzeu 22.01.2021 11:01

Sabatini pracuje nad sprowadzeniem Arnautovicia do bologny

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    18

    33

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27116

Liczba newsów: 38463