Źródło: inf. własna
ponad 7 lat temu
1267
62

Inter wygrał swoje spotkanie domowe z Genoą 2:0 po dwóch trafieniach Marcelo Brozovicia, który razem z Joao Mario rozgrywał dzisiaj świetne zawody. Mimo zwycięstwa oglądanie gry formacji defensywnej Nerazzurrich mogło przyprawić o palpitacje serca.

To właśnie Genoa kilkukrotnie miała okazję przetestować obrońców Interu Mediolan w pierwszej połowie, a raz zatrudniła Handanovicia w bardzo groźnej sytuacji. Ewidentnie widać było błędy w obronie podopiecznych Stefano Pioliego, z czego starali się skorzystać głównie Ocampos oraz Simeone. W ataku natomiast niesamowicie "kulał" Rodrigo Palacio, który ewidentnie nie nadążał za tempem spotkania przez co Icardi grał z przodu w gruncie rzeczy osamotniony. Kapitan Interu nie mógł bowiem porozumieć z Ederem, który kilkukrotnie przez nieporozumienie z Argentyńczykiem stracił futbolówkę. Nie mniej jednak do szatni z jednobramkowym prowadzeniem schodził Inter. W 38. minucie rzut rożny wykonywał Joao Mario, piłkę odbił obrońca Genoi, a na opadającą futbolówkę z ułożą do strzału stopą czekał Marcelo Brozović, który pewnie wpakował futbolówkę na dłuższy słupek bramki Perina. Do końca pierwszej połowy nic więcej na boisku się już nie wydarzyło.

W drugiej połowie Inter rozpoczął od dwóch akcji, które zakończył się jednak fiaskiem. Na chwilę do gry wróciła Genoa, która kilkukrotnie atakowała, jednak wszystkie próby rozbijały się na środku pola. Stefano Pioli zdecydował się od początku drugiej połowy wpuścić na boisko Felipe Melo, który skutecznie zabezpieczył środek pola na drugie czterdzieści pięć minut. Kilkanaście minut później na boisku zameldował się również Ivan Perisić, który zmienił miernego Rodrigo Palacio. Pojawienie się na boisku Chorwata nie zmieniło jednak specjalnie oblicza gry. W 69. minucie rajd ze świetnym dryblingiem przeprowadził Joao Mario, który podał piłkę w pole karne do Marcelo Brozovicia. Numer "77" zakręcił obrońcom i pewnie umieścił futbolówkę w siatce. Chwilę później swoją okazję miał także Yuto Nagatomo, jednak Japończyk przestrzelił.

Warto odnotować, że pomimo dwubramkowego prowadzenia na ostatnie pięć minut na boisku zameldował się Ever Banega, a Gabriel Barbosa czy Stevan Jovetić spędzili kolejne 90. minut na ławce rezerwowych.

GENOA (3-4-2-1)Perin; Izzo, Burdisso, Munoz; Lazovic, Rincon, Veloso, Laxalt; Rigoni, Ninkovic; Simeone

Tagi:
udostępnij

Kolejny krok w stronę Scudetto wykonany! Inter 2, Empoli 0 [SKRÓT] (12)

01.04
19:53

Jesus karci Inter, Nerazzurri wypuszczają prowadzenie i kończą wspaniałą serię | Inter 1:1 Napoli (81)

17.03
19:44

Komentarze (62)

12.12.2016 o 14:27 przez FenixYung
FenixYung
z tym Palacio to :cenzor: jakieś jaja... ograny w serie a Jovetić na ławce, perspektywiczny :cenzor: wie co ja tutaj robię30mlnw :cenzor: Barbosa to samo... szkoda gadać... nie wiem :cenzor: .. ja już mam dość tego czarnego humoru
12.12.2016 o 13:46 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
pioli to zwyczajny trenerski beton
12.12.2016 o 11:47 przez kamis53
kamis53
https://abcbets24.blogspot.com/ Kupony z weekendu trafione i skany na blogu! wciaz 100% skutecznosci! na dzis kupony aktualne z kursami nawet po 100 ! polecam ich bo sam gram z nimi!
12.12.2016 o 10:26 przez davi23
davi23
Palacio był wystawiony w pierwszym tylko dlatego aby pokazać wszystkich, że to koniec i Pioli specjalnie tak go wystawił, żeby się jak najszybciej pozbyć. Dużo Pioli ryzykuje, kibice go mogą szybko znienawidzić ale jak narazie poza meczem z Napoli wyniki sa ok, jak na jego start, pamietajcie ze FdB zaczynal w gorszym stylu...

Styczeń pokaże, czy ktoś w tym klubie ma jaja czy nie. Szrot out i 1-2 transfery na wielka skale i to do obrony i wtedy walczymy dalej! musi się cos stac w zimie! do choler-y
12.12.2016 o 09:55 przez piotrekninter
piotrekninter
co do Melo , widze że opinie są różne, jedni go chwalą, inni ganią,ze miał 3 mega straty. ja zaobserwowałem jedna, po której powinien paść gol dla Genoi. moim zdaniem dobra zmiana, bo oprócz tej straty, zagrał ok,sporo odbiorów,uspokajał gre,a wszedł za chaotycznego nic nie grającego Edera.
pochwaliłbym Murillo, dużo lepiej jak ostatnio,pare mega wślizgów,sporo wygranych głowek....lepiej, oby tak dalej
Mario i Brozo wygrali nam mecz,oni dwaj, pierwszy miał mega 3-4 przechwyty w obronie,kilka fajnych kilkunasto czy kilkudzisieciometrowych rajdów, drugi biegął walczył, zachował spokoj przy wykończeniu akcji, mało tego,był bliski hattricka, ale strzał został zablokowany
co do Palacio,nie chce go już oglądać w koszulce Interu,od roku piszę że to mega wolny słaby piłkarz,niech odejdzie póki kibice jeszcze jakiś szacunek do niego mają ...jego występ to 0/10, ostatnio tak sąłbo w brawach Interu zagrął muntari, jak wszedł zrobił faul,wpadła kartka, i po kilku min dostał czerowną...chyba z Cagliari
12.12.2016 o 09:23 przez interista1987
interista1987
da sie byc slabszym od palacio? nie sadze.
Czuje, ze Banege przyspawal wlasnie do lawki razem z jojo i Barbosa.
Nigdy mi sie nie zdarzylo tak krytykowac klubu za decyzje i trenerow za sklad jaki wystawiaja ale to co sie dzieje w Interze? Brak slow.
Graja parodie pilkarzy, druzyna sie kompromituje wczesniej bronila nas sytuacja finansowa lecz obecnie? mamy druga kadre w lidze a gramy jak przecietniacy.
naprawde nie mam juz nerwow do tego klubu
12.12.2016 o 08:57 przez Speaker
Speaker
Mario i Brozo wczoraj mi się podobali
12.12.2016 o 08:44 przez pluto11
pluto11
Dostajac 3-0 od Napoli nie ryzykujemy nic dajac 15-20 minut Barbosie i wczoraj przy 2-0 tez raczej za duzo bysmy nie ryzykowali większym ryzykiem bylo wstawienie w pierwszej 11 Palacio i Nagatomo i po przerwie Melo
12.12.2016 o 08:12 przez adilbn
adilbn
Ciechan człowieku skończ te kocopoły pisać..
12.12.2016 o 02:02 przez ciechan
ciechan
ależ Wy jesteście grubo z*ebani. Naprawdę . Na pewno wiecie lepiej, niż trenerzy którzy pracują z nim kilkanaście razy w tygodniu. Widocznie nie zasługuję na grę skoro nie ma go na boisku. Sytuacja z Rodrigo jest ta sama, bo to kolejny trener który czasem na niego stawia. Palacio zagrał fatalnie, ale nie można odmówić mu ambicji. Obstawiam ,że chłop przewyższa 95 % zaangażowaniem na treningach. Sprawia wrażenie profesjonalisty, więc grywa mimo wieku.
Gabigol wylewa żale na portalach jak mu źle, że przecież on jest wyjątkowy i zasługuje na grę. Chce eksplozji jego talentu jak każdy. Myślę że trenerzy także chcieliby, aby okazał się wyjątkowy, ale to wymaga pracy. Nikt nie robi nam na złość nie wystawiając go. Nikt nie robi na złość sunning że puścili 30mln w błoto. Po prostu JESZCZE chłop jest za słaby
12.12.2016 o 01:35 przez Husi
Husi
Czytając ten tekst ręce opadają. Ogromna ilość wszelakich błędów. The best : "Numer 77 zakręcił obrońcOM" :D
11.12.2016 o 23:25 przez deMolay91
deMolay91
Erebos i Inter_21 - pełna zgoda. Brak konkretnej koncepcji na grę i liczenie na cud w postaci przypadkowej bramki po stałym fragmencie gry lub przebłysku lepszych zawodników. Przerabialiśmy to w poprzednim sezonie (jeden strzał na mecz, skromne zwycięstwa etc. - na dłuższą metę to nie działa, fart się kiedyś kończy).

Przeglądam komentarze na włoskich i angielskich stronach Interu - temat Gabriela przewija się równie często, jak na polskich. Może faktycznie, gdyby napisać list otwarty do klubu i zbombardować władze klubu lajkami, udostępnieniami, podpisami etc. to może ktoś w końcu powie, dlaczego Gabriel nie może zagrać. Bez kitu, nawet rosyjscy komentatorzy na Sopcaście pragną go zobaczyć w akcji (hyhy). Nie jestem w stanie uwierzyć, że kluczowe są względy sportowe - przecież z Bologną zagrał naprawdę dobrze! Palacio dziś - nic, zero, same straty, brak szybkości, brak myślenia, brak wszystkiego. Jego ocena za występ, to 0/10. Gorzej nie dało się zagrać. Jeśli nawet Gabriel ma prezentować dokładnie taki sam poziom, to wolę, aby się ogrywał i zbierał doświadczenie. Jedynym pożytkiem z Palacio może być tylko zlicytowanie jego kucyka w ramach WOŚP. Na boisko się po prostu nie nadaje.

Genoa była lepsza i zasłużyła na zwycięstwo. Brakowało im tylko (albo aż) ostatniego podania. Poza tym, Nagatomo po strzeleniu najżałośniejszej bramki samobójczej w historii futbolu (vs Southampton) powinien zostać zesłany na dożywotnie wypożyczenie do Pescary. Tymczasem już jutro Pioli powie, że zagraliśmy świetne zawody. Że Japończyk zagrał bardzo mądrze i roztropnie. Że Palacio jest świetnym sprInterem. Że Eder jest nienaganny technicznie. Dramat.

Trudno optymistycznie patrzeć w przyszłość. Naprawdę trudno.
11.12.2016 o 23:09 przez pluto11
pluto11
Palacio Melo to jest kpina z kibiców majac takich zawodników koleś wstawia staruchów którzy na dodatek grać nie potrafią. W drugiej połowie zmiana taktyki ze śmiesznego i nie znanego przez naszych zawodników 343 i zaczęliśmy grać trochę lepiej szkoda ze Barbosa nie dostał swojej szansy. Pioli to ogólnie kmiot który nie potrafi zmian robić a na miejscu Suning wymusił bym danie szansy Barbosie przy sprzyjającym wyniku lub przy takim jak z Napoli że i tak szansy nie ma na wygraną bo 30 mln i zaInteresowanie innych wielkich klubów musi chyba być coś warte i gość musi mieć jakieś umiejętności.
11.12.2016 o 23:05 przez SETE
SETE
Rodrigo juz nic się nie wyciśnie z Ciebie
11.12.2016 o 23:00 przez Piotrekfci
Pajac nie wystawilby go nawet przy 5-0 bo balby się o wynik !! Krew mnie qwa zalewa i chj strzela jak widzę kolejna panienke bez jaj na ławce trenerskiej !! ! Na początku pięknie kolorowal ale teraz to i denne wyniki które są dziełem przypadku go nie bronią ! Nie wiem, kibice we Włoszech są tak przycpani tymi drogami na stadionie ze obojętne im to kto gra czy są tak jebnici ze dla nich Palacio Ranocchia Mela to najlepsze z możliwych wyborów ?? Nie da rady napisać jakiegoś of listu do władz aby znalazły jaja pod biurkiem i zmusiły trenera do grania zawodnikami a nie emeryta mi ! ?? ?
11.12.2016 o 22:52 przez doug
doug
Idziemy na majstra! :P
11.12.2016 o 22:51 przez Gajdzik
Cieszą 3 pkt., ale momentami bardzo przeciętna gra, dziwna decyzja z wystawieniem Palacio od pierwszych minut, dużo dla nas kiedyś nastrzelał, ale już drugi sezon nie ma kompletnie formy, więc mam nadzieję, że nie będzie już za często wychodził, liczyłem że przy 2-0 może Barbosa dostanie szansę, ale również nie tym razem...
11.12.2016 o 22:46 przez Ramos
Ramos
Palacio dzisiaj żenada, Joao Mario ładna asysta, miłym zaskoczeniem była gra Murillo i Felipe Melo no i oczywiście Brozovic najlepiej się wykazał strzelając jedyne bramki w meczu. Pierwsza połowa beznadziejna nie licząc bramki Brozovicia, drugą już naprawdę fajnie się oglądało, oby tak dalej. Forza Inter! :)
11.12.2016 o 22:43 przez cuba
cuba
Pioli to ciota !! ! boi się nawet dać wejść chłopakowi nawet na 10 co za pajac !! ! nadal przydupasy grają !! Palacio to jakiś żart !! ! Melo to samo !! ! co za zmiany jeszcze w tym meczu zrobił ten "trener" !! ! lizanie tyłków sie opłaca i to pół drużyny tak ma teraz Pioli gra za paniękę :D Patologia że masakra tutaj
11.12.2016 o 22:43 przez Jovetic10
Jovetic10
Mecz w wykonaniu Palacio, Nagatomo i Melo to jakieś piłkarskie jaja. Dawno takiej beki nie miałem, komentatorzy też ładną bekę tam mieli.
11.12.2016 o 22:42 przez stomil
stomil
Skończ podstawówkę i dopiero pisz relację. :cenzor: poziom horror naucz się polskiego imbecylu !! !! !! !! !! !
11.12.2016 o 22:41 przez inter_21
inter_21
Obecności Melo i Palacio nie da się logicznie wytłumaczyć. Ogólnie wygrana tylko i wyłącznie dzięki błyskowi dwóch indywidualności bo gra jest nadal dramatyczna a trener jest idiotą i amatorem, który nigdy nie powinien tu trafić
Lovato
20 minut po wejściu Melo i już popełnił 3 błędy po których mogla wpaść bramka dla Genoi, te zmiany Pioliego to jest jakiś dramat.
11.12.2016 o 22:01 przez Piotrekfci
Co qwa mac dalej robi ten Palacio na boisku ?? ?? Pioli pajacyk spierd. pierwszym kolejnym samolotem z Mediolanu !! !! !! Melo kolejna gwiazda. Chj jest jakimś juwentinio podajacym się za fana Interu. Nikt qwa normalny nie trzymały chłopa który nic nie gra na boisku a trzymał na ławie młodego głodnego gry Barbose !! Suning co jest qwa ?? ?

FReeFonix 26.04.2024 06:52

Wg mnie bardzo spoko numer, nie ma co porównywać do Pazza Inter, bo to kompletnie inny styl, bardziej piosenka w stylu tanecznym anizeli przyśpiewka czy hymn

w anglii to nawet sedziowac nie potrafia

co ten sedzia w mczu brigton-city robi :D uznal gola dla city po wslizgu w nogi bramkarza, a pozniej nie zagwizdal ewidentnego faulu w polu karnym city. Straszna patologia

Claudio 25.04.2024 20:44

a podobno Aramco miało nie wchodzić w sport...

HB 25.04.2024 16:26