Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
znowu dumny Inter nie dał się wnamewrowac w przepłacanie dumnie sięgnie po jakąś gówno alternatywę z dupy za którą i tak przepłaci
Gdyby nie te kampanie w LM byłoby jeszcze gorzej
Kredens, nic już nas nie złamie w żadne mercato, za dużo przeżyliśmy żebyśmy żałowali to wiele tygodni
No ale Ty musisz zrozumieć że po Zhangu my się będziemy jeszcze lata odkręcać
Ale nas ten Palestra załatwil
Ale my też musimy zrozumieć, że rynek teraz wygląda inaczej Kredens, a niektórzy nawet na SB nie rozumieją czemu ktoś może być wart 50 mln tylko po jednym sezonie
Emocje opadną i życie będzie toczyć się dalej
Nic nie poradzisz Znawca
Stary dawaliśmy 45+5 mln za gościa po jednym dobrym sezonie w Cagliari. Zrobili co mogli. Targujemy się o każde euro bo tak wygląda rzeczywistość włoskiej piłki. Atalanta przeciągała transfer, bo wiedziała że Chelsea go chce
poza tym kupowanie c
wie kogo za śmieszne 20 mln rozwala budżet klubu i nasi nadal tego nie rozumieją, bo robią to co mercato i większość tych zawodników to zwykły paździerz, a nie realne wzmocnienie
druga sprawa, że my targujemy się o każde euro (już nie będę wnikał w to czy to dobrze, czy źle), ale może jakbyśmy wcześniej podnieśli ofertę to już dawno byłby u nas
Zależy Kredens na ile prawdziwe są te kwoty. Bo ja czytałem tylko o +50 mln czyli niekoniecznie to jest 60 mln + bonusy
f Palestra goes to Chelsea, it’s because Inter fumbled it. Because the sums being discussed are not out of Inter’s reach. Tonali, Lookman, Bremer, Palestra etc: it’s becoming a trend. Marotta & Ausilio are great at what they do but we can’t pretend they don’t make mistakes.
Idiota
No mógł dać 70 mln i 6 mln Palestrze
Ausilio znów nas wszystkich oszukał
Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał
Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉
Może tak być ale to nie nasz problem