Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Mnie tam nawet cieszy że zostaje w Serie A. Umówmy się, nawet jakby Como go nie odkupiło to szanse i tak były minimalne że do nas trafi
ostatnio byla informacja od jednego dziennikarza na X, że Inter dogadał się z Palestrą i Atalanta i na wtorek mialo byc spotkanie dopiero bo czekali na wiesci odnosnie Paza. Ale to juz pewnie wloskie domysly. Inni znowu pisali, że to Atalanta przeciagala specjalnie negocjacje. Wazne by mądrze uzupełnić kadrę
Jak ktoś z Cagliari nawet mówi że Palestra mu mówił kilka dni temu że idzie do Interu to nie sądzę żeby nagle wszyscy to sobie wymyślili
może nasi odpoczywają sobie na wczasach, a tutaj wrzucane jakiegoś informacje, że niby sie interesujemy. A tu Ausillio na leżaczku popijając drinka co jakiś czas podrzuca temat dziennikarzom, żeby było, że niby coś dziala
Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....
w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci
Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP
Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele
no do tego Stankovic i Provedel i jest ok
a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....
Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak
Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł
to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP
nie ma nic w tweetach Romano o ffp
szybko się telenowela skończyła
niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P"
Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii
niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie
a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę
najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD