Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
no Paz to było takie marzenie Interu
Bez przesady
Jaka przebudowa planów, bo Palestry nie kupiliśmy?
przecież paź to żadna kompromitacja. Como miało pierwszeństwo i skorzystało
wiadomo Orzeu że każdy się łudzi i trzyma kciuki ale cóż począć
Wiadomo, ale on nie nadaje się do gry po 90 min. Ale przy częstej rotacji może udałoby się uniknąć kontuzji
i przyjd,ile tu jeszcze ten zbędny Jones i nie daj Boże Dodo xd
Całe plany na mercato do przebudowy, aż jestem ciekaw co nasze asy wymyślą. Ostatnio kompromitacja za kompromitacją, łysego Ausilo już dawno nie powinno być w tym klubie.
człowiek miał nadzieję
Claudio 26.06.2026 13:18 nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad
mogli to przeciągnąć chociaż do tego poniedziałku
Mnie tam nawet cieszy że zostaje w Serie A. Umówmy się, nawet jakby Como go nie odkupiło to szanse i tak były minimalne że do nas trafi
ostatnio byla informacja od jednego dziennikarza na X, że Inter dogadał się z Palestrą i Atalanta i na wtorek mialo byc spotkanie dopiero bo czekali na wiesci odnosnie Paza. Ale to juz pewnie wloskie domysly. Inni znowu pisali, że to Atalanta przeciagala specjalnie negocjacje. Wazne by mądrze uzupełnić kadrę
Jak ktoś z Cagliari nawet mówi że Palestra mu mówił kilka dni temu że idzie do Interu to nie sądzę żeby nagle wszyscy to sobie wymyślili
może nasi odpoczywają sobie na wczasach, a tutaj wrzucane jakiegoś informacje, że niby sie interesujemy. A tu Ausillio na leżaczku popijając drinka co jakiś czas podrzuca temat dziennikarzom, żeby było, że niby coś dziala
Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....
w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci
Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP
Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele
no do tego Stankovic i Provedel i jest ok