Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Bodzek, 19 czerwca, 11:37
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah
ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.
słuchaj MAteo głupio wyszło...
telefon do Darmiana
teraz pełen gaz po Paza
Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie
pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.
za 60 mln
tzw cykl życia Włocha w Serie A
amen Piekarz
czyli przyjdzie do nas na wypożyczenie za rok z opcją wykupu za 20 mln
angole
ale numer odyebał xD podobnie jak leoniemu kasa się zaświeciła
Gds - Palestra dice sì al Chelsea! Inter spiazzata, dal voltafaccia dell’agente. L’esterno azzurro guadagnerà 6 milioni di euro a stagione.
Palestra podobno blisko chelsea
Palestra idzie do Chelsea
gol
a nie, żyje
cyba zabili ronaldo
Dokładnie rchemik