Zapowiedzi

Nulla è impossibile! Mecz rewanżowy Inter-Wolfsburg (zapowiedź) (17)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 11 lat temu
676
17

Nulla è impossibile, czyli "nie ma rzeczy niemożliwych". To hasło rozbrzmiewa w głowach graczy Interu od ostatniego czwartku, czyli wyjazdowej porażki z Wolfsburgiem. Już jutro o godzinie 21:05 nadejdzie pora rewanżu i odwrócenia wyniku dwumeczu.

Kibice Interu mają problemy z wyrażeniem jednoznacznej opinii na temat pierwszego spotkania w Niemczech. Drugi zespół Bundesligi, drużyna która wygrała z Bayernem 4:1, miała pokazać Włochom ich miejsce w Europie i gładko wygrać. Wynik dla osób nie oglądających mecz może być potwierdzeniem tego hasła, lecz my, kibice Interu, czekamy na spotkanie rewanżowe z nadzieją i wysoko uniesionymi głowami. Podopieczni Manciniego zagrali dobre spotkanie na Volfswagen Arena, pierwsi zdobyli gola, byli bliscy podwyższenia prowadzenia (niesłusznie odgwizdany spalony Icardiego), lecz za sprawą fatalnych błędów Carrizo sytuacja przed rewanżem stała się skomplikowana. Jedno jest jednak pewne: jeśli jutro wypadnie ten dzień, kiedy akurat żaden gracz linii obrony Interu nie popełni absurdalnego błędu, wynik 2:0 dla gospodarzy jest realny.

Nie bez powodu poruszyłem temat defensywy i ich błędów. To największa bolączka Roberto Manciniego, o czym mogliśmy się przekonać w ubiegły weekend. Domowe starcie z Ceseną miało skończyć się łatwym zwycięstwem, jednak za sprawą słabej postawy linii obrony (w głównej mierze Andrei Ranocchii) goście z regionu Emilia-Romania wywieźli z San Siro punkt, a mieli też szanse na ich komplet. Warto dodać, że po zmianie Dodo-Santon, blok defensywny składał się z czterech Włochów. Kolejną rzeczy, która wydarzyła się w niedzielę a nie napawa optymizmem, jest uraz Xherdana Shaqiriego - Szwajcar opuścił plac gry po niespełna trzydziestu minutach gry. W jego sprawie docierają do nas różne, sprzeczne informacje. Jedne sugerują, że 23-latek wróci dopiero na spotkanie z Parmą, inne zaś, że Roberto Mancini jest gotów ponieść ryzyko i wystawi go od pierwszych minut przeciwko niemieckiej drużynie. Trudno się dziwić Włochowi: spotkanie z Wolfsburgiem będzie prawdopodobnie najważniejszym meczem w tym sezonie. Odpadnięcie z Ligi Europy definitywnie przekreśli szansę na Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie, zaś obecna postawa zespołu i pozycja w tabeli nie mogą zagwarantować zakwalifikowania się do rozgrywek LE.

Wolfsburg, w odróżnieniu od mediolańskiego rywala, w ostatni weekend gładko wygrał 3:0 z niżej notowanym przeciwnikiem, SC Freiburg. Wyróżniającym się graczem został Kevin De Bruyne, zaliczając asystę i bramkę. To na nim powinni się skoncentrować gracze Interu w nadchodzącej konfrontacji, gdyż 23-latek już przed tygodniem udowodnił, że jest w stanie w pojedynkę decydować o losach spotkania. Jak donosi zagraniczna prasa, trener Dieter Hecking może dać odpocząć swojemu snajperowi, Bas Dostowi, zaś w pierwszym składzie wyjść może Lord  Bendtner. Do dyspozycji trenera wraca także po kontuzji Ivan Perišić. Niemcy mają świadomość tego, że wynik z pierwszego spotkania jest dla nich korzystny, więc ciężko oczekiwać od nich rzucenia się do ataku od pierwszych minut. Solidna gra w defensywie i ewentualne wykorzystywanie okazji do kontrataku to najpewniej ich taktyka na ten mecz.

 

 

 

 

Przewidywane składy: 

Inter: Carrizo; D'Ambrosio, Ranocchia, Juan, Santon; Guarin, Medel, Hernanes; Icardi, Shaqiri, Palacio.

Wolfsburg: Benaglio; Vierinha, Klose, Knoche, Rodriguez; Guilavogui, Luiz Gustavo; Caligiuri, De Bruyne, Schurrle; Dost

 

Forma zespołów:

Inter: WWPRPR

Wolfsburg: RWWPWW

 

Niestety, spotkanie nie będzie transmitowane w polskiej telewizji.

Zobacz też

Ostatni akt wspaniałego spektaklu | Bologna vs Inter: Zapowiedź (1)

22.05
21:38

Kryzys kontra kryzys? | Inter - AS Roma (zapowiedź) (6)

04.04
15:00

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.03.2015 o 20:06 przez majk2122
majk2122
transmisja na niemieckim kanale kabel eins, jesli ktos ma
19.03.2015 o 17:22 przez Znawca
Znawca
Skandal !! nie pokazywać takiego meczu w tv !! Na niemieckich stacjach też nie ma?
19.03.2015 o 16:43 przez Javier7
Javier7
nie ma nigdzie transmisji ?? ? tylko net pozostaje?
19.03.2015 o 13:34 przez jesioncesar
jesioncesar
Co ja napisałem?! O.o "jak odpaść to z hukiem"? chodziło mi, że jak odpaść to po walce, a nie się poddać :P
Kretyn..
19.03.2015 o 09:28 przez jesioncesar
jesioncesar
jak odpaść to z hukiem, ale wciąż wierzę w 2:0 dla naszych, tylko skupienie przez całą 90.
19.03.2015 o 01:57 przez piotrekninter
piotrekninter
,,: jeśli jutro wypadnie ten dzień, kiedy akurat żaden gracz linii obrony Interu nie popełni absurdalnego błędu,, dokladnie, bledy sie zdarzaja, wazne zeby byla asekuracja i jak najmniej wielbladow:p
ajlepiej nasza obrona wygladala za Stramy,z 3 jak Samuel czyscil po mlodych, i pozniej z Rolando jak nasze babole poprawial
18.03.2015 o 20:47 przez Gajdzik
Gajdzik
Szanse małe i na pewno będzie bardzo ciężko, ale trzeba powalczyć !!
:inter: :forza: :inter:
18.03.2015 o 20:44 przez el_sheikh
el_sheikh
Mobilizacja jak na Spurs w 2013 i będzie dobrze. Damy radę, Forza Inter!
18.03.2015 o 19:11 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
#Stachoo :) sorry z Ceseną :)
18.03.2015 o 18:03 przez Stachoo
Stachoo
@boniunio tak, tak z Catanią. Z tego co pamiętam to chyba ostatni mecz z Catanią wygraliśmy i to 3:0, bo w tym z tego co wiem, Catania gra w serie b.
18.03.2015 o 17:38 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Jak my z Catanią nie potrafimy wygrać u siebie a co dopiero z Wolfsburgiem. Wierze w Inter ale stąpam twardo po ziemi !! i Carrizo na bramce WTF ?? !!
18.03.2015 o 16:38 przez Waccollinio
Waccollinio
Zróbmy to samo co Arsenal, z tym że, my uzyskamy awans.
18.03.2015 o 16:03 przez Palacio8
Palacio8
FORZA INTER ! <3 Ps. Jak co to transimsja jest na niekodowanym czeskim programie CT SPORT ;) !
18.03.2015 o 16:01 przez Palacio8
Palacio8
Jutro po zwycięstwo i zarazem AWANS JA WIERZE ! <3 FORZA INTER ! <3 Ps. transmisja jest na czeskim nie kodowanym programie CT SPORT ;)
18.03.2015 o 15:37 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Wybaczcie spam ale czy ja widze Karico na bramce ? Jednak WSZYSCY włosi to stare, ślepe betony. Szkoda. Mimo wszystko i tak wygramy.
18.03.2015 o 15:35 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Wygramy to bez problemu. Stawiam 2-0 dla nas. I jestem zwycięstwa pewny jak dawno nie byłem.
18.03.2015 o 14:46 przez Kondzik
Kondzik
Z tym Shaqiem to ryzyko straszne chyba ze lepiej sie czuje...no i ten zawodnik z Icarem moga zalatwic ten wydajacy sie nie osiagalny awans

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się