Archiwum shoutboksa

Orzeu 23.10.2023 10:08

jaki będzie nowy format LM?

Luki165 23.10.2023 10:07

nie no musi byc co najmniej cwiercfinał

Luki165 23.10.2023 10:06

tak

Dzonyy 23.10.2023 10:06

Od przyszlego roku juz nowy format LM?

Dzonyy 23.10.2023 10:06

A 1/8 to dla mnie ciut malo

Dzonyy 23.10.2023 10:06

z drugiego mozemy trafic na ciezkiego przeciwnika

Endru 23.10.2023 10:05

Naplety za beniteza tak nie wyszly

Dzonyy 23.10.2023 10:05

My musimy byc na 1 miejscu

Endru 23.10.2023 10:05

Tu tego nie bedzie benfica i salzburg zbyt slabe

Luki165 23.10.2023 10:04

no zdarzało się w historii ze druzyny z 10 pkt nie wychodziły z grupy. Bodaj kiedys tak Atalanta wyszła z grupy

Endru 23.10.2023 10:03

Dwie wygrane to pewny awans

Luki165 23.10.2023 10:02

Teraz sa dwa najwzniejsze mecze w LM. Trzeba je wygrac i bedzie panowal spokoj

Endru 23.10.2023 10:01

Z szahctarem na wyjezdzie za conte

Endru 23.10.2023 10:00

Z pilznem i ze slavia praga tez o 19 gralismy

Dzonyy 23.10.2023 09:58

Bo jak sie wkurze na meczu o 20.45 to pozniej spac nie moge :D

Dzonyy 23.10.2023 09:58

Na tyle wczesnie, ze jak mnie wkurza to zdaze to rozchodzic

Dzonyy 23.10.2023 09:58

Ja to lubie mecze o tej porze.

Kusy 23.10.2023 09:53

Wcześnie to jest o 12.30. Normalna godzina 18.45

Orzeu 23.10.2023 09:26

(y)

Xucatlan 23.10.2023 09:25

Z Tottenhamem, kiedy to Vecino pogrążył Angoli po rożnym w doliczonym czasie graliśmy u siebie o tej wcześniejszej godzinie.

Orzeu 23.10.2023 09:20

(y)

Orzeu 23.10.2023 09:20

ale u siebie nigdy chyba w LM nie graliśmy tak wcześnie

Orzeu 23.10.2023 09:19

no tak kojarzyłem że wyjazdy niekiedy tak są

Xucatlan 23.10.2023 09:18

Każdy musi ten mecz o wcześniejszej porze odbębnić. Rok temu w Pilznie graliśmy o wcześniejszej porze.

Orzeu 23.10.2023 09:16

czemu tak

Orzeu 23.10.2023 09:16

jutro mecz serio o 18:45?

Orzeu 23.10.2023 09:16

lol

Seba 23.10.2023 05:36

Nie :D

Seba 23.10.2023 05:36

Ibracadabra eight 22.10.2023 23:11 jak z nikim mocnym nie graliśmy? Milan nie jest mocny?

2P@C 23.10.2023 00:05

Gralismy z Milanem i z Fiorentina, patrzac w tabele 2 druzyny z top 4 obecnego sezonu do tej pory

Ibracadabra eight 22.10.2023 23:11

jak z nikim mocnym nie graliśmy? Milan nie jest mocny?

crislk 22.10.2023 23:02

i to nas moze zgubic

crislk 22.10.2023 23:01

fakt

crislk 22.10.2023 23:01

to fak

Tifosinho 22.10.2023 23:01

Przewaga Milanu polega na tym, że nie tracą ze słabszymi a My już 5pkt z takimi straciliśmy

crislk 22.10.2023 23:00

ten salzurg nie jest taki mocny trzeba ich rozp....

Tifosinho 22.10.2023 22:59

Milan ma już 2 mecze z silnymi drużynami i oba przegrane a My jeszcze z nikim mocnym w lidze nie graliśmy

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:55

teraz trzeb wygrywać swoje mecze to Milanowi odskoczymy

Claudio 22.10.2023 22:52

milan ma juve, psg, napoli, udines,psg wiec mogą sobie zrobić serie bez wygranych, chociaz to Udine jest strasznie slabiutkie

AveCaesar 22.10.2023 22:47

teraz musimy być jak Rambo w pierwszej części bo mega seria przed nami

El_Imprezatore 22.10.2023 22:46

ale jude słabe i milan nie taki mocny

Silvio 22.10.2023 22:46

No i dobrze, teraz wszystko zależy tylko od nas :)

El_Imprezatore 22.10.2023 22:45

no miał

AveCaesar 22.10.2023 22:45

na farcie

AveCaesar 22.10.2023 22:45

kolejke temu Milan z Genuą nic nie zagrał a miał 3 pkt

Kusy 22.10.2023 22:45

Juve win i tego już nic nie zmieni, tak miało być.

Kusy 22.10.2023 22:45

Gdybanie

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:45

ważne że do nas Milan nie odrobił

Kusy 22.10.2023 22:44

Tego nie wiemy

pluto11 22.10.2023 22:44

Milan w 11 by ich ograł, Juve po za fuksem i bramce po rykoszecie nie ugrał tak na prawdę nic

pluto11 22.10.2023 22:43

Mega słaby mecz

Claudio 22.10.2023 22:42

mysle ze on jest problemem

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:42

co ten Allegri świruje?

KibicInteru 22.10.2023 22:42

W czym on ma problem

Claudio 22.10.2023 22:41

Allegri co za psychopata

crislk 22.10.2023 22:36

upadek lyonu

AveCaesar 22.10.2023 22:32

Luka Romero - Jović atak Milanu w tym momencie facepalm

karol-wiercioch 22.10.2023 22:29

jezu to juve gra tylko w lidze i jest takie cienkie

KibicInteru 22.10.2023 22:24

Już z Lazio pamiętam jak grali też ktoś buczał

KibicInteru 22.10.2023 22:23

Duchy odstrasza

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:23

czy to już na halloween xD

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:23

też się zastanawiałem o co cho xD

AveCaesar 22.10.2023 22:17

spiker robił "bóóó bóóó bóóó" cały czas jak juve było przy piłce ? XD

AveCaesar 22.10.2023 22:11

hehe

Claudio 22.10.2023 22:11

jednak Pioli miał nosa wstawiajac Krunica. Miał duży udział przy golu

AveCaesar 22.10.2023 22:10

8)

Claudio 22.10.2023 22:09

ale bramka xD

crislk 22.10.2023 22:08

chociaz remis i tak niezl

crislk 22.10.2023 22:08

dzis za juve :D

speaker 22.10.2023 21:42

Trzymajmy kciuki za stratę pkt milanistow i powrót na fotel lidera! :)

Claudio 22.10.2023 21:35

Leao to typowy zawodnik na pierwszy kwadrans 1 i 2 polowy bo pozniej juz mu sie nie chce

AveCaesar 22.10.2023 21:34

trafił na swój zespół

Imrahil 22.10.2023 21:34

gwizdy :D

Ibracadabra eight 22.10.2023 21:34

najlepszy chyba byłby remis dla nas, nie?

Dzonyy 22.10.2023 21:34

Pioli w milanie to jest top i dawno to juz udowodnil

Imrahil 22.10.2023 21:33

ten leã klasyczny mop

Claudio 22.10.2023 21:32

gracze milanu wszedzie widza zagrania na ich niekorzysc

horrorshow86 22.10.2023 21:31

Milan dziś przegra i z Napoli później przegra

AveCaesar 22.10.2023 21:30

jak oni te pkt ciułają zaczynam wierzyć że Pioli :top:

Claudio 22.10.2023 21:30

Kean zrownal sie z Milikiem :D

Imrahil 22.10.2023 21:30

beka jak to milan wygra

Claudio 22.10.2023 21:29

uuu a milan w nastepnej kolejce bez Thiaw w Neapolu

inter30 22.10.2023 21:28

0-0 niech będzie i git

AveCaesar 22.10.2023 21:27

Ćał :top:

Imrahil 22.10.2023 21:27

a tak won

horrorshow86 22.10.2023 21:27

Zasłużona

Imrahil 22.10.2023 21:27

To zolta

Imrahil 22.10.2023 21:27

gdyby nie lapal za koszulke

Ibracadabra eight 22.10.2023 21:26

komentatorzy mają rację :D

Ibracadabra eight 22.10.2023 21:26

podobna akcja jak z Thuramem

Claudio 22.10.2023 21:26

no czerwona sluszna

Dzonyy 22.10.2023 21:26

chyba*

Ibracadabra eight 22.10.2023 21:26

poszedłby sam na sam więc nie

Dzonyy 22.10.2023 21:26

Zmeczony. hyba jestem

Dzonyy 22.10.2023 21:26

dobra jednak nie :D

Imrahil 22.10.2023 21:26

hahahaha

Dzonyy 22.10.2023 21:25

Mam wrazenie, ze obroncy jescze byli

Dzonyy 22.10.2023 21:25

Nie powinna byc zolta?

Ibracadabra eight 22.10.2023 21:25

milaniaki czerwo

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się