Archiwum shoutboksa

Claudio 23.10.2023 11:33

Choć w LM czy od ćwierćfinał ów to hi chyba nie strzelał

Claudio 23.10.2023 11:32

To co zrobił Haaland w minionym sezonie to miazga. Nie przepadam za nim ale gość po prostu zasluzyl

loganowski 23.10.2023 11:29

Od już dawna to jest konkurs popularności i tyle. Wyznawcy messiego lub cr7 mieli zupełnie inne zdanie, ale oni są odklejeńcami 8)

Claudio 23.10.2023 11:28

Nie wiem po co pisać o tej złotej piłce. To jest od wielu lat taki sam poziom abstrakcji jak nagrody Nobla

Paolo92 23.10.2023 11:09

Matteo Moretto z "Relevo" Messi zdobędzie Złotą Piłkę 2023

Orzeu 23.10.2023 11:03

a nie sie tu kompromitujesz

Orzeu 23.10.2023 11:03

weź lepiej jakiegoś newsa napisz Dominik

domin98 23.10.2023 10:59

nie sap

Orzeu 23.10.2023 10:57

facepalm

domin98 23.10.2023 10:57

i widze że wskoczyło 4miejsca w LM dla piątej ligi, czyli obecnie holenderskiej

domin98 23.10.2023 10:56

tam zawsze aktualny

domin98 23.10.2023 10:56

tzn ja patrze na ranking na 90minut.pl

Luki165 23.10.2023 10:50

a widzisz. Czyli cos pomyliłem, ale cos mi sie tak kojarzyło

domin98 23.10.2023 10:45

piąta i szósta liga z dodatkowymi zespołami

domin98 23.10.2023 10:45

z tego co widzę pierwsza czwórka nie dostanie dodatkowego miejsca

domin98 23.10.2023 10:41

witam

Luki165 23.10.2023 10:21

przy dobrych wiatrach to liga włoska bodaj bedzie miał szanse na dodatkowa druzyne w LM

Orzeu 23.10.2023 10:18

wtf

Luki165 23.10.2023 10:18

z Dimarco ?

Orzeu 23.10.2023 10:18

serio 1 liga?

Luki165 23.10.2023 10:18

Barella na ławke ?

Luki165 23.10.2023 10:18

jakie zmiany na red bull ?

Luki165 23.10.2023 10:15

nom będzie duzo ciekawiej ale i trudniej

Dzonyy 23.10.2023 10:15

Mniej meczow o pietruszke.

Dzonyy 23.10.2023 10:15

Mi sie format podoba.

Endru 23.10.2023 10:13

Sorry 5

Endru 23.10.2023 10:13

Na 2 pewnie skonczy lazio i napoli wiec bedziemy mieli jakoes 6 zespolow do wylosowania

Claudio 23.10.2023 10:12

Grupy się tak ułożyły że zajęcie 1 a 2 miejsca będzie miało ogromne znaczenie

Luki165 23.10.2023 10:12

ciekawy jestem tego nowego formatu i systemu szwajcarskiego w piłce nożnej

Endru 23.10.2023 10:12

Porto/ Lipsk, psg/newcastle, lens, galata lub united

Endru 23.10.2023 10:11

Druzyny z 2 miejsc w dalszej fazie lm raczej znane

Dzonyy 23.10.2023 10:10

Po jednym meczu z przeciwnikiem

Endru 23.10.2023 10:10

Tak

Dzonyy 23.10.2023 10:09

jedna tabela

Dzonyy 23.10.2023 10:09

Bedzie liga

Orzeu 23.10.2023 10:08

jaki będzie nowy format LM?

Luki165 23.10.2023 10:07

nie no musi byc co najmniej cwiercfinał

Luki165 23.10.2023 10:06

tak

Dzonyy 23.10.2023 10:06

Od przyszlego roku juz nowy format LM?

Dzonyy 23.10.2023 10:06

A 1/8 to dla mnie ciut malo

Dzonyy 23.10.2023 10:06

z drugiego mozemy trafic na ciezkiego przeciwnika

Endru 23.10.2023 10:05

Naplety za beniteza tak nie wyszly

Dzonyy 23.10.2023 10:05

My musimy byc na 1 miejscu

Endru 23.10.2023 10:05

Tu tego nie bedzie benfica i salzburg zbyt slabe

Luki165 23.10.2023 10:04

no zdarzało się w historii ze druzyny z 10 pkt nie wychodziły z grupy. Bodaj kiedys tak Atalanta wyszła z grupy

Endru 23.10.2023 10:03

Dwie wygrane to pewny awans

Luki165 23.10.2023 10:02

Teraz sa dwa najwzniejsze mecze w LM. Trzeba je wygrac i bedzie panowal spokoj

Endru 23.10.2023 10:01

Z szahctarem na wyjezdzie za conte

Endru 23.10.2023 10:00

Z pilznem i ze slavia praga tez o 19 gralismy

Dzonyy 23.10.2023 09:58

Bo jak sie wkurze na meczu o 20.45 to pozniej spac nie moge :D

Dzonyy 23.10.2023 09:58

Na tyle wczesnie, ze jak mnie wkurza to zdaze to rozchodzic

Dzonyy 23.10.2023 09:58

Ja to lubie mecze o tej porze.

Kusy 23.10.2023 09:53

Wcześnie to jest o 12.30. Normalna godzina 18.45

Orzeu 23.10.2023 09:26

(y)

Xucatlan 23.10.2023 09:25

Z Tottenhamem, kiedy to Vecino pogrążył Angoli po rożnym w doliczonym czasie graliśmy u siebie o tej wcześniejszej godzinie.

Orzeu 23.10.2023 09:20

(y)

Orzeu 23.10.2023 09:20

ale u siebie nigdy chyba w LM nie graliśmy tak wcześnie

Orzeu 23.10.2023 09:19

no tak kojarzyłem że wyjazdy niekiedy tak są

Xucatlan 23.10.2023 09:18

Każdy musi ten mecz o wcześniejszej porze odbębnić. Rok temu w Pilznie graliśmy o wcześniejszej porze.

Orzeu 23.10.2023 09:16

czemu tak

Orzeu 23.10.2023 09:16

jutro mecz serio o 18:45?

Orzeu 23.10.2023 09:16

lol

Seba 23.10.2023 05:36

Nie :D

Seba 23.10.2023 05:36

Ibracadabra eight 22.10.2023 23:11 jak z nikim mocnym nie graliśmy? Milan nie jest mocny?

2P@C 23.10.2023 00:05

Gralismy z Milanem i z Fiorentina, patrzac w tabele 2 druzyny z top 4 obecnego sezonu do tej pory

Ibracadabra eight 22.10.2023 23:11

jak z nikim mocnym nie graliśmy? Milan nie jest mocny?

crislk 22.10.2023 23:02

i to nas moze zgubic

crislk 22.10.2023 23:01

fakt

crislk 22.10.2023 23:01

to fak

Tifosinho 22.10.2023 23:01

Przewaga Milanu polega na tym, że nie tracą ze słabszymi a My już 5pkt z takimi straciliśmy

crislk 22.10.2023 23:00

ten salzurg nie jest taki mocny trzeba ich rozp....

Tifosinho 22.10.2023 22:59

Milan ma już 2 mecze z silnymi drużynami i oba przegrane a My jeszcze z nikim mocnym w lidze nie graliśmy

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:55

teraz trzeb wygrywać swoje mecze to Milanowi odskoczymy

Claudio 22.10.2023 22:52

milan ma juve, psg, napoli, udines,psg wiec mogą sobie zrobić serie bez wygranych, chociaz to Udine jest strasznie slabiutkie

AveCaesar 22.10.2023 22:47

teraz musimy być jak Rambo w pierwszej części bo mega seria przed nami

El_Imprezatore 22.10.2023 22:46

ale jude słabe i milan nie taki mocny

Silvio 22.10.2023 22:46

No i dobrze, teraz wszystko zależy tylko od nas :)

El_Imprezatore 22.10.2023 22:45

no miał

AveCaesar 22.10.2023 22:45

na farcie

AveCaesar 22.10.2023 22:45

kolejke temu Milan z Genuą nic nie zagrał a miał 3 pkt

Kusy 22.10.2023 22:45

Juve win i tego już nic nie zmieni, tak miało być.

Kusy 22.10.2023 22:45

Gdybanie

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:45

ważne że do nas Milan nie odrobił

Kusy 22.10.2023 22:44

Tego nie wiemy

pluto11 22.10.2023 22:44

Milan w 11 by ich ograł, Juve po za fuksem i bramce po rykoszecie nie ugrał tak na prawdę nic

pluto11 22.10.2023 22:43

Mega słaby mecz

Claudio 22.10.2023 22:42

mysle ze on jest problemem

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:42

co ten Allegri świruje?

KibicInteru 22.10.2023 22:42

W czym on ma problem

Claudio 22.10.2023 22:41

Allegri co za psychopata

crislk 22.10.2023 22:36

upadek lyonu

AveCaesar 22.10.2023 22:32

Luka Romero - Jović atak Milanu w tym momencie facepalm

karol-wiercioch 22.10.2023 22:29

jezu to juve gra tylko w lidze i jest takie cienkie

KibicInteru 22.10.2023 22:24

Już z Lazio pamiętam jak grali też ktoś buczał

KibicInteru 22.10.2023 22:23

Duchy odstrasza

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:23

czy to już na halloween xD

Ibracadabra eight 22.10.2023 22:23

też się zastanawiałem o co cho xD

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się