Archiwum shoutboksa

kadrian89 21.10.2023 18:51

Szymon nigdy nie zrozumie ze biciem głowa w mur nie

Kusy 21.10.2023 18:51

Nuda niesamowita w pierwszej połowie, nic się nie działo

ragnar 21.10.2023 18:50

Chyba tylko Thuramowi i Dimarco sie chce, Barella Miki Lautaro nie biegają

AveCaesar 21.10.2023 18:49

pierwsza połowa do d. więc wygramy ;)

Szczupac_FCI 21.10.2023 18:48

jeśli po przerwie nic sie nie zmieni to może nie być nawet 1 pkt

blue1908 21.10.2023 18:48

dziekuje

kadrian89 21.10.2023 18:48

Nie ma tłumaczeń dla takiej gry

keats 21.10.2023 18:48

nie moge ogladac bo w pracy , ale widzę , że nie najlepiej nam idzie ? podsumuje ktoś w kilku słowach pierwszą połowę ?

El_Imprezatore 21.10.2023 18:47

Strims.top

blue1908 21.10.2023 18:47

na jakiej stronie sa linki do meczow

Husi 21.10.2023 18:47

Zmiany, tu trzeba wstrząsu

FReeFonix 21.10.2023 18:47

Sił brakuje na początku sezonu xd

kadrian89 21.10.2023 18:47

Na Szymona nie licze

kadrian89 21.10.2023 18:46

Nie ma nas

El_Imprezatore 21.10.2023 18:46

Srodek w ogole nie dziala

intermed1 21.10.2023 18:46

To jest tragedia

kadrian89 21.10.2023 18:46

Darmian średnio ?xd

AveCaesar 21.10.2023 18:46

Basto bez formy, Acerbi bez formy, Darmian średnio, Bisseck w malinach. dobrze, że został De Vrij i przyszedł Pavard

El_Imprezatore 21.10.2023 18:45

Miki Barella i Darmain na juz do zmiany

intermed1 21.10.2023 18:45

Tak bardzo nie wiemy co zrobić

kadrian89 21.10.2023 18:45

Nie ma sensu

blue1908 21.10.2023 18:44

moge link prosic

Husi 21.10.2023 18:44

Kur** po co oni grają długa na Thurama jak nawet nikt nie biegnie do ataku

Nerazzurx10 21.10.2023 18:43

Lato najlepszy piłkarz u nas dziś

kadrian89 21.10.2023 18:43

Bella > Dimarco dziś

Husi 21.10.2023 18:43

Uff dobrze lapie

intermed1 21.10.2023 18:43

Uffff

Adriano_forever 21.10.2023 18:43

zomer

kadrian89 21.10.2023 18:43

3 zmiany od razu

El_Imprezatore 21.10.2023 18:42

Barella do zmiany

intermed1 21.10.2023 18:42

Zaraz nam wsadza po przerwie

intermed1 21.10.2023 18:42

Gorzej niż Polska repka gramy

kadrian89 21.10.2023 18:42

Wahadła i ktoś w środku to zmiany w przerwie

kadrian89 21.10.2023 18:41

Nie idzie? Gramy to samo do skutku

Husi 21.10.2023 18:41

Miki i Barelka mega slabo

kadrian89 21.10.2023 18:40

Szymon i jego wyciąganie wniosków . Klasyka

interinho 21.10.2023 18:39

Oczy krwawia

Nerazzurx10 21.10.2023 18:39

Dziś w tych strojach wyglądamy jak Holandia 06-10 oni mieli takie wyjazdowe

kadrian89 21.10.2023 18:39

Zero świeżości

Seba 21.10.2023 18:38

Po meczu znowu beda sie tlumaczyc i obiecywac poprawe

Nerazzurx10 21.10.2023 18:38

Niestety ale dimarco bez formy ostatnio

kadrian89 21.10.2023 18:38

Dimarco dziś co gra

Kusy 21.10.2023 18:38

Ale kopanina

Adriano_forever 21.10.2023 18:38

dzisiaj na A klasie lepszy mecz oglądałem

Nerazzurx10 21.10.2023 18:38

Co my gramy

Adriano_forever 21.10.2023 18:38

jprdl

Adriano_forever 21.10.2023 18:38

XD

Adriano_forever 21.10.2023 18:38

klasyczny inzag

Seba 21.10.2023 18:38

Widac, ze poraz kolejny trener i piłkarze wyciagneli wnioski

Sylvinho 21.10.2023 18:37

Nie wygramy tego meczu,nigdy nie wygrywamy takich meczów gdzie nie gramy na 110%

Kusy 21.10.2023 18:37

Ach ten mental

Husi 21.10.2023 18:37

Acerbi hah

intermed1 21.10.2023 18:37

Ale będą ciężary

Adriano_forever 21.10.2023 18:37

lekko kisne

kadrian89 21.10.2023 18:37

Ewidentnie brakuje sił

INTERkibic 21.10.2023 18:37

Acerbi qrw !! !

INTERkibic 21.10.2023 18:36

Nasi co meczy myślą ze to się samo wygra 🤦‍♂️

kadrian89 21.10.2023 18:36

Wahadła to komedia dziś

Husi 21.10.2023 18:36

Darmian na wahadle i już prawa strona z przodunie istnieje

kadrian89 21.10.2023 18:36

Stefan najlepszy

INTERkibic 21.10.2023 18:36

Tak znowu

intermed1 21.10.2023 18:35

Widzę że znowu gowno gramy

Seba 21.10.2023 18:35

Miki nacpany

kadrian89 21.10.2023 18:35

Fizycznie jesteśmy w tyłku

INTERkibic 21.10.2023 18:35

Śpią da uja czy co

Husi 21.10.2023 18:35

Ormianiex na lawke

INTERkibic 21.10.2023 18:35

Co się dzieje qrwa z naszym środkiem pola !! !! !! !! !! !! !! !

Adriano_forever 21.10.2023 18:35

sjj

kadrian89 21.10.2023 18:34

Póki co to nie zanosi się

Kusy 21.10.2023 18:33

Trzy pkt musza być po tym ostatnim remisie, muszą być trzy pkt

kadrian89 21.10.2023 18:29

Styl inny nie będzie póki co

kadrian89 21.10.2023 18:29

Oby wymęczyli tu 3 pkt

kadrian89 21.10.2023 18:27

Acerbi zaraz się weźmie za rozgrywanie

INTERkibic 21.10.2023 18:26

Barella nie powinien od 3 meczy grać. Bo gra taka pisde ze nie da soe na to patrzeć. Przeszkadza i macha łapami. Nic nie więcej

kadrian89 21.10.2023 18:25

Jak zwykle wszystko przewidywalne do bólu, na szczęście Torino jest kiepskie

kadrian89 21.10.2023 18:24

Na skrzydłach nas nie ma

Tifosinho 21.10.2023 18:24

Nikoś musi trochę posiedzieć na ławce

kadrian89 21.10.2023 18:22

Póki co poziom meczu słabiutki

ilfenomeno_9 21.10.2023 18:18

jakis link ktos ma, ladnie prosze?

Adriano_forever 21.10.2023 18:16

raczej lazaro będzie kotem tego meczu

adik218 21.10.2023 18:12

Narazie ospale

INTERkibic 21.10.2023 18:08

Oczywiście bellanowa zagra mecz życia albo strzeli nam bramkę 🤦‍♂️

FReeFonix 21.10.2023 17:07

Premier League jest głęboko zasmucona wiadomością o śmierci Sir Bobby’ego Charltona, jednego z najwybitniejszych graczy w historii angielskiej piłki nożnej. Nasze myśli i szczere kondolencje kierujmy do rodziny i przyjaciół Sir Bobby’ego, a także do wszystkich w Manchesterze United.

ragnar 21.10.2023 16:48

Czyli Thula

ragnar 21.10.2023 16:47

Sommer; 28 Pavard, 6 De Vrij, 15 Acerbi; 36 Darmian, 23 Barella, 20 Calhanoglu, 22 Mkhitaryan, 32 Dimarco; 9 Thuram, 10 Lautaro.

Orzeu 21.10.2023 16:41

Napoli ładnie

horrorshow86 21.10.2023 16:36

Zapata nie zagra, kontuzja

FENDI_SOSA 21.10.2023 14:23

chwycic byka za rogi! he

Seba 21.10.2023 11:51

śledzenie profilów itp

Seba 21.10.2023 11:51

Tu chodziło głównie o rozgłos i cel osiągnął. Jest na ustach całego świata. Wyświetlenia itp zapewne setki tysięcy w górę

Xucatlan 21.10.2023 10:53

Strzela ślepakami i najgorsze, że nic nie da się z tym zrobić. On już ma tyle wyroków, że nie przejmuje się, że ten czy tamten poda go do sądu. Nawet jak będzie musiał płacić karę za pomówienia czy coś tam, to finansowo i tak w takich sprawach wychodzi na plus.

AveCaesar 21.10.2023 10:43

często ten Corona strzela ślepakami

Imrahil 21.10.2023 07:01

w bydzi 6*C, wieje, pada, pyździ

ragnar 21.10.2023 03:49

14h , nareszcie, mecze kadr mówimy nie :)

Paolo92 20.10.2023 21:35

Do sądu z nimi jeśli kłamią

Paolo92 20.10.2023 21:35

Nie daj się, Barella

horrorshow86 20.10.2023 21:13

Barella

KibicInteru 20.10.2023 20:08

Odpada

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się