Archiwum shoutboksa

AveCaesar 17.10.2023 10:48

też jakieś śmieszne 10 % jak TD

AveCaesar 17.10.2023 10:47

+ zabrakło "prawicy" jakieś takiej 3 partii, który by ściągnęła jeszcze parę % od Hołowni, KO czy Lewicy. Jakiś taki Kukiz czy coś. wg mnie

AveCaesar 17.10.2023 10:45

PIS sam się zmasakrował swoją kampanią wyborczą. mogli mieć znacznie lepszy wynik + wesprzeć konfe. sami sobie winni

AveCaesar 17.10.2023 10:43

swoją drogą ciekawe ile by pocągneły rządy opozycji tak jak pisał Pjerun :P

AveCaesar 17.10.2023 10:42

jeśli prezydent zatwierdzi o ile się nie mylę :mysli2:

Orzeu 17.10.2023 10:41

i opozycja swoją propozycję złoży którą przegłosuje bo ma większość

Orzeu 17.10.2023 10:40

więc zapewne teraz będzie złożona propozycja przez PIS, która zostanie odrzucona

AveCaesar 17.10.2023 10:40

rządy mniejszościowe i tak upadną. tak jak rząd Belki

Orzeu 17.10.2023 10:40

no tak ale PIS jak się nie dogada z kimś to nie otrzyma wotum zaufania a wtedy sejm składa propozycję

AveCaesar 17.10.2023 10:40

przy pierwszym podejściu potrzebna jest bezwzględna większość, przy drugim wystarczy większość

AveCaesar 17.10.2023 10:39

zwyczajowo prezydent zawsze zleca formułowanie rządu partii, która wygrywa wybory czyli w tym wypadku PIS i wątpię żeby teraz było inaczej

Orzeu 17.10.2023 10:28

ale to polityka w Polsce więc nic mnie tu nie zdziwi

Orzeu 17.10.2023 10:28

a że opozycja ma większość to raczej nie będzie ciężko o wotum zaufania

Orzeu 17.10.2023 10:27

nom

chonciak 17.10.2023 10:23

Bo 1 wybiera prezydent i potrzebne jest bezwzględne wotum zaufania, bez tego sejm później formuje rząd i znowu mamy wotum zaufania, jeśli nie przejdzie to kolejne i ostatnie podejście robi prezydent.

chonciak 17.10.2023 10:21

A jak nie wiecie jakie są zasady formowania rządu to najpierw doedukujcie się a później płączcie.

chonciak 17.10.2023 10:20

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Pytanie może być co najwyżej źle sformułowane

Zbyniu8 17.10.2023 10:12

glupie pytania to glupia odpowiedz tak to wygladalo w tej kwestii ale Polska to ciemnogrod i polecieli na rozdawnictwo wlasnych pieniedzy

Zbyniu8 17.10.2023 10:11

ludzie to debile ze nie odebrali tematu jedzenia psow jako żart ;)

AveCaesar 17.10.2023 09:22

prędzej Jrek pojedzie dać buziaczka Ursuli niż Donald będzie premierem :lol:

AveCaesar 17.10.2023 09:13

no myślę, że nie ale jest taka ewentulaność

WakashimazuKen 17.10.2023 09:07

Zgadzam się . po to patologia ...

Orzeu 17.10.2023 09:06

tak się po prostu nie stanie

Orzeu 17.10.2023 09:06

AveCaesar 17.10.2023 08:53 jeśli nie sformułują rządu prezydent go nie zatwierdzi i powrót do akcji. jeśli znowu się nie uda to ponowne wybory w marcu :P

AveCaesar 17.10.2023 09:02

ogólnie wszyscy świętują sukces w opozycji i w brukseli jakby wygrali wybory a tak na prawdę 3 raz z rzędu wygrał pis i jak jeszcze sklei sobie rząd to nic z tego. rudy lis zbawca demokracji na białym koniu ledwo przekroczy 30% i to przy pomocy brukseli, niemiec, rosji, białorusi, sankcji z parlamentu, zagranicznych mediów i większości polskich itd facepalm

Pjerun 17.10.2023 08:54

Mieli wspólne hasło "***** ***" i to było jedyne co ich łączyło. Cel osiągnięty, ale teraz zaczną się konrkety i nie wiem jak chcą się dogadać w tyle ugrupowań

AveCaesar 17.10.2023 08:53

jeśli nie sformułują rządu prezydent go nie zatwierdzi i powrót do akcji. jeśli znowu się nie uda to ponowne wybory w marcu :P

AveCaesar 17.10.2023 08:52

wątpię w rządy opozycji. pis nie odda władzy. dogadają się z kimś. Kamysz powiedział że tylko na wybory idzie z Hołownią, a w sejmie będą odrębnymi partiami. tak samo jak Czarzasty mówił przed wyborami mówił, że on jest gotów rozmawiać z każdym ;)

Pjerun 17.10.2023 08:51

I raczej nie będzie, bo nikt nie dopuścić kogoś z sensownym programem

Pjerun 17.10.2023 08:51

No niestety, nie ma idealnej partii

Kubus 17.10.2023 08:28

Chcieliby katotaliban co nie ma racji bytu bo trend odwrócenia od kościoła będzie tylko rósł, tak samo jak pokazały te wybory nie da się osiągnąć dobrego wyniku jeśli uderzasz w kobiety. Głosowało ich więcej niż mężczyzn. Chcesz mieć dobry wynik = musisz mieć głosy kobiet.

Kubus 17.10.2023 08:25

Konfederacja to debile, kto normalny mowi o jedzeniu psów, zakazu aborcji dzieci z gwałtu i w ogóle wsadzaniu do więzienia kobiet za aborcje xd

broda4991 16.10.2023 23:34

Bo 3droga idąc z po będzie przystawką

broda4991 16.10.2023 23:33

Trzeba mieć nadzieję na to że pis uderzy się w piers i np oddali by wladze 3drodze i dali im premiera byle by nie rzadziła platforma

broda4991 16.10.2023 23:32

Ja wiem czy lewica dużo. 8.5 konfa 7.4

Towarzysz 16.10.2023 23:10

Albo i stety

Towarzysz 16.10.2023 23:10

Konfa niestety straciła zaufanie społeczne przez akcje wokół Ukrainy

Mateusz17 16.10.2023 22:57

ze ci tak dużo a ci tak mało

Mateusz17 16.10.2023 22:57

troche mie zdziwiły wyniki Lewicy i Konfederacji

Claudio 16.10.2023 22:56

wiec nie narzekaj

Mateusz17 16.10.2023 22:56

byc*

Claudio 16.10.2023 22:56

bedzie ubogacanie :D

Mateusz17 16.10.2023 22:56

moze bcy co najwyzeej mniej ujowo

Mateusz17 16.10.2023 22:55

nic*

Mateusz17 16.10.2023 22:55

Rewelacji nie ma i nci się w tym kraju nie zmieni na lepsze

Towarzysz 16.10.2023 22:55

Pizza mrożona to dość abstrakcyjne porównanie ale dość trafione xD

Towarzysz 16.10.2023 22:54

Tak jak na fcinter co roku jest nagonka na trenera

Towarzysz 16.10.2023 22:54

Za 4 lata będzie nagonka na Tuska

Towarzysz 16.10.2023 22:54

Ludzie szukają kozła ofiarnego i chcą go ukrzyżować

Mateusz17 16.10.2023 22:54

To jest jak z pizzą mrozoną kupujesz pizze rigge jest ujowa po czym kupujesz giuseppe która tez nie jest rewelacyjna i wracasz po jakims czasie do riggi po zapominasz jaka była ujowa

Towarzysz 16.10.2023 22:54

To jest jak z kibicowaniem Interowi

Mateusz17 16.10.2023 22:51

Jesli ktos po takich wyborach liczy na progres w rządzeniu to życze powodzenia

Imrahil 16.10.2023 19:08

Kołodziejczak - minister edukacji

Imrahil 16.10.2023 19:06

:super:

Imrahil 16.10.2023 19:02

rządy PO to kolejny rozbiór Polski

Imrahil 16.10.2023 19:02

czylico

Vancore 16.10.2023 18:28

bo obstawial mecze i czeka go mozliwe zawieszenie

VVujek 16.10.2023 18:24

Beka, dalej będą rządy PoPisu

VVujek 16.10.2023 18:23

Czemu skróciła

Orzeu 16.10.2023 17:43

a taki wielki talent był i tak po nim płakano tutaj

Orzeu 16.10.2023 17:43

Aston Villa skróciła wypożyczenie Zaniolo

Adriano_forever 16.10.2023 17:38

a ja się ciesze, że Ty się cieszysz

HB 16.10.2023 13:57

broda a ja sie ciesze, ze nie bede juz w kondominium rosyjski

coco 16.10.2023 12:22

A fine settembre ha raccontato come gli advisor che gestiscono il dossier Inter, Raine Group e Goldman Sachs, abbiano in mano una proposta concreta da un consorzio arabo di cui potrebbe far parte anche Investcorp. L’eco mediatica sulla vicenda si è un po’ spenta nella prima metà di ottobre, ma i lavori procedono sottotraccia. Il rallentamento delle ultime due settimane è dovuto al fatto che Raine e Goldman Sachs stanno aspettando le garanzie economiche del caso dal consorzio, visto che si parla di un’offerta che dovrebbe aggirarsi intorno a 1.3 miliardi di euro. Fonte: TuttoSport

broda4991 16.10.2023 11:15

Ale teraz to czuje dopiero będzie mìód i orzeszki. 3 calkiem inne i lewackie formacje

broda4991 16.10.2023 11:14

Pis był zlym rządem ale Rd

broda4991 16.10.2023 11:10

Witam w kondominium brukselsko-berlińskim.

minus09 16.10.2023 10:19

witam w wolnej polsce, precz z komuno

Dzonyy 15.10.2023 22:47

nie mamy szans na awans. witam w polsce tuska

Imrahil 15.10.2023 22:41

brakuje lewego

Adriano_forever 15.10.2023 22:41

to kto za probierza?

Adriano_forever 15.10.2023 22:40

ależ mamy słabą reprezentację

Imrahil 15.10.2023 22:32

dramat

Imrahil 15.10.2023 21:58

dowiozl

Adriano_forever 15.10.2023 21:57

gol

kibix 15.10.2023 21:44

PiS top quality the best partia

Imrahil 15.10.2023 21:39

hue hue hue

Paolo92 15.10.2023 21:32

Mylik.....

ANIOL 15.10.2023 21:17

Qrwy glupie stare yebane pisowskie . Jakie to społeczeństwo jest poyebane. Ch wam w dupę

Kusy 15.10.2023 21:12

Piękna Polska, taka nieprzewidywalna

Kusy 15.10.2023 21:12

Xddd

Paolo92 15.10.2023 21:12

0-1

milosz912 15.10.2023 21:11

Piłkarze się załamali

Adriano_forever 15.10.2023 21:11

gol

milosz912 15.10.2023 21:09

Najważniejsze, że odsunęliśmy PiS od wladzy

Kusy 15.10.2023 21:09

Będą teraz transfery i łączenia partyjne, będzie fajny teatrzyk

milosz912 15.10.2023 21:09

Jeszcze tolerancja 2-3% jest przy sondażach

Gloin1989 15.10.2023 21:09

za rok nowe wybory

Gloin1989 15.10.2023 21:08

nie mają wiekszości więc nie rządza

Gloin1989 15.10.2023 21:08

DOKALDNIE

Kusy 15.10.2023 21:08

No wygrali, bo różnica spora i coś się może zmienić, ale nie tak dużo procentowo żeby przegrać

milosz912 15.10.2023 21:08

Jednak nie będą rządzić, bo nie mają większości

Kusy 15.10.2023 21:07

Po sondażach

milosz912 15.10.2023 21:07

W sumie wygrali

Kusy 15.10.2023 21:07

Nic odkrywczego

Kusy 15.10.2023 21:07

Zawsze tak mówią w każdym kraju

Adriano_forever 15.10.2023 21:07

u mnie nikt sondażu nie prowadził

Adriano_forever 15.10.2023 21:07

nie no pis się okrzyknął że wygrął wybory

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625396

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się