Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 15.10.2023 21:07

u mnie nikt sondażu nie prowadził

Adriano_forever 15.10.2023 21:07

nie no pis się okrzyknął że wygrął wybory

milosz912 15.10.2023 21:07

To są wyniki sondażowe z 900 komisji

Adriano_forever 15.10.2023 21:06

13 to bym w komisji nie mógł siedziec

Adriano_forever 15.10.2023 21:06

no troszkę więcej

milosz912 15.10.2023 21:06

13 ?

Kusy 15.10.2023 21:06

Xdd

milosz912 15.10.2023 21:06

Adriano ile Ty masz lat, że Ty tego nie ogarniasz ?

Kusy 15.10.2023 21:06

Sondaże są to

Adriano_forever 15.10.2023 21:05

czyli co siedzę sobie teraz w komisji i nie musimy głosów liczyć bo już wiadome kto wygrał?

Kusy 15.10.2023 21:04

Brawo Konfederacja hahaha 😂😂🤣

Adriano_forever 15.10.2023 21:03

jak to kurna możliwe jak jeszcze głosy nie policzone?

Adriano_forever 15.10.2023 21:02

21:01 a tu już mówią, że Pis wygrał

Radostin91 15.10.2023 20:26

na sport tvp masz

wolaresko8 15.10.2023 20:10

Panowie poratuj ie linkiem na mecz PL

Imrahil 15.10.2023 19:50

Kosowo - Izrael obejrzałbym, ale odwołali :|

Imrahil 15.10.2023 16:04

tylko PZPR i Wałęsa

Imrahil 15.10.2023 16:03

PZPR

FReeFonix 15.10.2023 13:50

Czekałem na ten kawałek od lutego, poezja, jeden z jego najlepszych chyba, brzmi naprawdę świeżo w stosunku do jego poprzedniej twórczości choć rozpoznawalnie dla jego stylu

HB 15.10.2023 13:44

Uuu nice

FReeFonix 15.10.2023 13:36

https://www.youtube.com/watch?v=WF7W7Sb1-XI łap klasę Tomasza

FReeFonix 15.10.2023 13:36

Klasa Andrzeja :D

HB 15.10.2023 13:21

FF przekupię Cię

FReeFonix 15.10.2023 12:59

Ale ostatnio się za mnie tu wstawiłeś więc tego nigdzie nie zgłoszę

FReeFonix 15.10.2023 12:59

Niestety HB, ale popelniles przestepstwo

G3nesis 15.10.2023 12:45

takie sztuczne pompowanie baloników

G3nesis 15.10.2023 12:45

przecież z Genoą to był fart

G3nesis 15.10.2023 12:45

ale co ten Milan fantastycznego gra?

HB 15.10.2023 12:29

je*ać pis

Adriano_forever 15.10.2023 12:26

on na pis żeby wieku emerytalnego nie podniesli bo mu rente zabioro

Imrahil 15.10.2023 12:21

klinsi64, glos na lewice oddany?

Imrahil 15.10.2023 12:20

dramat

ragnar 15.10.2023 11:36

na szczęście już za tydzień liga, bo ten tydzień ogórkowy na repry to dramat

Seba 15.10.2023 11:10

facepalm

Seba 15.10.2023 11:09

Chyba nigdzie nie ma takich durnych dziennikarzy jak we Włoszech. Po Derbach: "Nietrafione mercato Milanu. Żaden zawodnik nie robi różnicy". Po ostatniej kolejce: "Nie Inter, nie Juve, lecz przerwy na reprezentacje mogą powstrzymać Milan w drodze po Scudetto".

HB 15.10.2023 00:40

AF brakuje mi Twojej zmysłowości

coco 14.10.2023 22:51

Będzie znowu zabawa a na koniec Zhang i tak refinansuje i będzie dalszą wegetacja

coco 14.10.2023 22:50

Ten sam dziennikarz który podał info o zainteresowaniu investcorpu

coco 14.10.2023 22:50

Zaczynamy

Matiinterlegia 14.10.2023 22:40

Frattesi

Matiinterlegia 14.10.2023 22:39

Fratessi… Kurde,ma te czutke,nic gościa nie widać,i ciach

Paolo92 14.10.2023 22:11

Teraz już 3-0. Wchodzi Fratessi za Nicolo

Paolo92 14.10.2023 22:10

Barella asysta na 2-0.

G3nesis 14.10.2023 21:46

oby odpalił w kluczowym momencie sezonu

KibicInteru 14.10.2023 21:29

Barella musi się wziąć za siebie w końcu

coco 14.10.2023 21:16

zamieszany razem z Bastonim w aferę hazardową

El_Imprezatore 14.10.2023 21:08

barelka bez formy w huy

coco 14.10.2023 20:44

Tak całkiem poważnie to jak się poczyta jakie miał plany względem United to widać że łebski gość, świetlana przyszłość się kreowała pod jego pomysłami, coś jak u nas na początku Suning, gdzie ładowali kasę i odbudowywali markę Interu.

coco 14.10.2023 20:42

zapraszamy panie Jassim

coco 14.10.2023 20:42

po nitce do kłębka :D

coco 14.10.2023 20:42

Inter podpisał kontrakt z liniami lotniczymi z Kataru

coco 14.10.2023 20:42

Szejk Jassim oficjalnie porzucił plan zakupu United, Glazerowie nie chcą sprzedać.

KibicInteru 14.10.2023 20:33

O, widzę Inter gra zaraz

Tifosinho 14.10.2023 19:26

No na stronie Milanu to pewnie się modlą by ta lista, według której obstawiał Barelka i Frattesi, była prawdziwa

Endru 14.10.2023 18:19

A ty sie nie zgubiles przypadkiem?

rroossoonneerii 14.10.2023 12:22

polecam film swiecickiego na meczykach

rroossoonneerii 14.10.2023 12:22

on to teraz napedza

rroossoonneerii 14.10.2023 12:22

corona tego nie zaczal

Golek 14.10.2023 12:12

Ten Corona to zaczął, ale jak pierwsi zaczną sypać by dostać mniejsze akry to może być niezłe domino

darek666sz 14.10.2023 10:50

Tifosinho rozdmuc :cenzor: ą jaki to nie bramkarz bo napastnik z niego żaden w tym sezonie

Claudio 14.10.2023 10:41

a ten gosc co wyciaga informacje o innych zawodnikach nie mając naprawde mocnych dowodow lepiej niech sie powstrzyma z ich udostepnianiem bo zaraz to on sie bedzie tlumaczyl przed sądem o pomówienia i niszczenie reputacji

Claudio 14.10.2023 10:39

we wloszech kazda nawet najmniejsza sprawa jest rozglaszana do granic mozliwosci. Z jednej strony dobrze, ale z drugiej nie maja umiaru

Claudio 14.10.2023 10:38

jesli chodzi o City to tam nawet wypowiadali sie dzialacze innych klubow w tym Arsenalu ze licza ze w koncu dojdzie ich sprawiedliwosc...no ale się zagubila w tej anglii pod petrodolarami ;)

Golek 14.10.2023 10:33

Z doniesień prasowych wynika, że pół kadry musieliby uwalić za tę aferę. Ale to Włosi oni nigdy zbyt rozgarnięci w tych sprawach nie byli. Chyba nikt nie myśli, ze w innych ligach to tip top jest. Pamiętacie jeszcze doniesienia o City, że mieli podobno papiery na nich na przestrzeni kilkunastu lat? Cisza totalna. A potem dziwny się, ze SerieA jest w tyłku marketingowym. Inni wiedzą jak zamiatać sprawy pod dywan.

Ibracadabra eight 13.10.2023 23:51

Palacio też bronił i co?

Tifosinho 13.10.2023 23:36

Aaaaa szlag mnie trafi jak zobaczę na FB jeszcze jeden post z Giroud w roli bramkarza 🤬 Jak Provedel strzelił ładną bramkę to na drugi dzień coś tam o tym wspomnieli a jak Giroud zamknął oczy i machnął grabą szczęśliwie wybijając piłkę to zaraz się okaże, że na koniec sezonu będzie nominowany do "bramkarza roku" 🤦

FENDI_SOSA 13.10.2023 22:56

na szczescie corona od nas to moze nie wyda nikogo z naszych. +

Claudio 13.10.2023 22:48

" campioni2010 13.10.2023 21:35 Dumfries XD jaki to jest dzban" napisał milanista u ktorego w druzynie biega teło hełnandes

Perkoz1908 13.10.2023 22:22

A nieoficjalnie?

KibicInteru 13.10.2023 22:16

Na ten moment żaden

Perkoz1908 13.10.2023 22:02

Cześć, który pilkarz Interu jest zamieszany w aferę bukmacherską?

ragnar 13.10.2023 21:50

Moze sue rozkręcą to i my skorzystamy

ragnar 13.10.2023 21:49

Reklsme z travoltą i butlerem

ragnar 13.10.2023 21:49

Te u power to chyba poważna firma, wlasnie pokazali

Szczupac_FCI 13.10.2023 21:38

ale asyste powinien już mieć

campioni2010 13.10.2023 21:35

Dumfries XD jaki to jest dzban

Imrahil 13.10.2023 21:34

tania sensacja

Endru 13.10.2023 21:01

60

domin98 13.10.2023 20:49

Ten dziennikarz co sypie i wskazuje to w pierdlu siedzi

domin98 13.10.2023 20:48

Na razie to bym się wstrzymał z osądami

Seba 13.10.2023 20:08

Agoume i Asllani ogarną

Adriano_forever 13.10.2023 20:05

w sumie jak to robili to słusznie, jestem za tym żeby ich wywalić

Adriano_forever 13.10.2023 20:04

barella i fratessi pójdą na dołek i zostaniemy bez dwóch pomocników

Adriano_forever 13.10.2023 20:04

jednak sportowiec i inteligencja nie ma nic wspólnego

Adriano_forever 13.10.2023 20:04

aha

Seba 13.10.2023 20:00

zawodowi sportowcy nie mogą grać u legalnych, więc grają u nielegalnych

Adriano_forever 13.10.2023 19:56

nie ma we włoszek legalnego? czy o co chodzi?

Adriano_forever 13.10.2023 19:55

ale czemu oni grają na nielegalnych bukach?

Claudio 13.10.2023 19:53

to pewnie Araby wymyslily ta afere i posciagaja tych zawodnikow jak ich zawieszą :beka:

Adriano_forever 13.10.2023 19:52

barelka myśli o arabskiej kasie i dlatego się bawi w lewe interesy

Claudio 13.10.2023 19:52

coś czuuję, że na 90% tych podanych tam nie ma nawet pół dowodu

Adriano_forever 13.10.2023 19:50

dzie info o naszych hazardzistach?

Granat105 13.10.2023 19:35

Zobaczymy czy to bujda kolesia, który znowu chce wypłynać na szerokie wody, czy poprze to twardymi dowodami

Granat105 13.10.2023 19:33

Ciężko mi uwierzyć, że Barella na takim kontrakcie bawiłby się w takie coś, chyba że jest hazardzistą albo czegoś nie wiemy

Radek 13.10.2023 19:33

Cholera wie na ile ta lista wiarygodna i co z tego wyjdzie

Seba 13.10.2023 19:16

Dobre

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się