Archiwum shoutboksa

Luki165 07.10.2023 23:25

A jest 1

Luki165 07.10.2023 23:25

Dla mnie 4 pkt to powinnien byc obowiazek

Luki165 07.10.2023 23:24

Dlatego napisalem predzej ze nie wyciagamy wnioskow

KibicInteru 07.10.2023 23:24

Jest ok i tyle

KibicInteru 07.10.2023 23:24

Sommer mniej więcej broni tak jak się można było spodziewać

Xucatlan 07.10.2023 23:24

Z Sass też Sommer błysnął.

Kredence 07.10.2023 23:23

Ogólnie daleko mi do sraczki, ale mieliśmy z sass i bologna 1-0 i 2-0 na swoim stadionie i kończyny z 1 pkt, jak dla mnie za dużo tego

Kredence 07.10.2023 23:23

To była sytuacyjna akcja, mieć pretensje do bramkarza po czymś takim to średnio dla mnie

Xucatlan 07.10.2023 23:22

nodze*

Xucatlan 07.10.2023 23:22

Sommer przy golu Sociedad nie miał szans, bo sam się ich pozbawił mając ciężar na drugiej noce. Mendez wyczekał go jak juniora.

Luki165 07.10.2023 23:22

Szkoda na maksa tego dzisiejszego meczu

Kredence 07.10.2023 23:21

Przy golu z Sociedad Sommer nie miał żadnych szans, dzisiaj to muszę sobie obejrzeć tego gola jeszcze raz

KibicInteru 07.10.2023 23:21

Z Sociedad Sommer był mvp

KibicInteru 07.10.2023 23:21

Sporo arogacji jest w tej drużynie

Xucatlan 07.10.2023 23:21

Z Sociedad też Sommer fatalnie. Ruch na dwie godziny przed strzałem Mendeza przec co Hiszpan sobie na lajciku do de facto pustej bramki strzelił.

Kredence 07.10.2023 23:21

Brak koncentracji

Kredence 07.10.2023 23:20

Zbyt duża pewność siebie chyba

Luki165 07.10.2023 23:20

Jak to napisalem to sobie to przypomnialem

Kredence 07.10.2023 23:20

Nie wiem z czego to wynika

Luki165 07.10.2023 23:20

Tez fakt xD

KibicInteru 07.10.2023 23:20

No tam prezent Basto

Kredence 07.10.2023 23:20

Za dużo tego

Luki165 07.10.2023 23:20

No i w LM z Realem

Kredence 07.10.2023 23:20

* dzisiaj, nie wczoraj

KibicInteru 07.10.2023 23:19

Normalne gole które straciliśmy to Berardi i Leao

Kredence 07.10.2023 23:19

Tylko faktem jest ze z sass i dzisiaj od 46 min stanęli piłkarze

Xucatlan 07.10.2023 23:19

Tu nie należy skupiać się na tym czy Sommer mógł obronić strzał, alena tym, że debilnie zrobił ruch godzinę przed oddaniem strzału przez co Zirkzee mógł sobie tak puknąć leciutko. Gdyby Sommer nie zachował się jak junior, to napastnik Bologni nie mógłby ot tak sobie strzelić leciutko i precyzyjnie.

Kredence 07.10.2023 23:19

Tak po prawdzie pierwszego gola z sass, wczoraj dwóch nie powinno być

Luki165 07.10.2023 23:19

I to irytuje

KibicInteru 07.10.2023 23:18

W tym sezonie mysle że proporcje są coraz większe

Kredence 07.10.2023 23:18

To się cyklicznie powtarza

Kredence 07.10.2023 23:18

Nic nowego Kibic

KibicInteru 07.10.2023 23:18

Szkoda że większość goli tracimy po jakiś totalnych wylewach

Kredence 07.10.2023 23:18

Ogólnie środek pola od początku drugiej połowy był problemem, hakan był fatalny, trzeba było szybciej wpuścić Asllaniego i być może nawet Klaasena, przynajmniej mieli siły by biegać

Luki165 07.10.2023 23:16

Tak, oczywiscie nie byla to latwa sytuacja ale do wybronienia

Kredence 07.10.2023 23:16

Uważasz że Sommer mógł to obronic ?

Luki165 07.10.2023 23:16

Dawaj przyklad co masz na mysli kibic

Luki165 07.10.2023 23:15

Niestety laser Handy dzisiaj byl znowu w modzie

Claudio 07.10.2023 23:15

nie no bologna to typowy sredniak ktory wykorzystal w 100% rozluznienie naszych gwiazdorow. Trudno

KibicInteru 07.10.2023 23:15

Zwykłym myśleniem dało się to wygrać

Luki165 07.10.2023 23:15

O bramkarzu nie wspominajac

Kredence 07.10.2023 23:15

Ferguson groznie strzelał w pierwszych minutach, ale poza tym nic

Luki165 07.10.2023 23:15

No zgoda kibic tylko przy bramce na 2 2 to cala nasza trojka dala ciala

Claudio 07.10.2023 23:14

w 2 polowie na kilkadziesiat minut niestety oddawalismy srodek pola

Luki165 07.10.2023 23:14

No ale to nie bylo to

KibicInteru 07.10.2023 23:14

Bologna żadnej sytuacji sobie nie stworzyła oprócz strzału Zirkze

Claudio 07.10.2023 23:14

frattesi wszedl i zaczal tez biegac, walczyc i przejelismy kontrole nad spotkaniem ale co z tego

Luki165 07.10.2023 23:14

Frattesi widac bylo ze wraca po kontuzji. Zawsze jak wchodzil dawal zmiane na plus

KibicInteru 07.10.2023 23:14

I tak było to do wygrania gdyby Lautaro pomyślał co robi

Luki165 07.10.2023 23:13

Tutaj zgoda

Claudio 07.10.2023 23:13

byl aktywny, walczyl, sporo sie wystawial, a hakan i miki dzis na stojaco bez pomyslu

Luki165 07.10.2023 23:13

Nic wiecej niestety

Luki165 07.10.2023 23:12

Barella duzo szumu

Claudio 07.10.2023 23:12

hakan i miki dzis slabiutko. Jedynie o dziwo Barella dawal z siebie sporo

KibicInteru 07.10.2023 23:12

Thuram sporo gral ostatnio więc musial trochę odpocząć

Luki165 07.10.2023 23:12

Barella to powinnien usiasc na lawce

Luki165 07.10.2023 23:12

No i dzisiaj nasz srodek niestety slabiutko

KibicInteru 07.10.2023 23:11

Prędzej bym właśnie wpuścił Thurama z ławki

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:11

ale jeśli go zdjął bo chciał popatrzeć jak Sanchez kiwa się z 5 to średnio

Claudio 07.10.2023 23:11

alexis jak to on duzo biega, jest atywny, ale holuje ta pilke, nie chce oddawac, nie widzi nikogo. STrasznie chaotyczny gosc nic nie wnoszacy

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:11

jak był jakiś lekki uraz to w porządku

Luki165 07.10.2023 23:11

Nikt nas nie wie do konca jak wygkadal fizycznie Thuram

KibicInteru 07.10.2023 23:11

Thuram z lekkim urazem już schodził z Benfica

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:10

ja nie rozumiem jak można zdjąć kogoś takiego jak Thuram

KibicInteru 07.10.2023 23:10

Mi przede wszystkim brakowało myślenia Lautaro

Claudio 07.10.2023 23:10

dzis to tej zmiany Thurama z Alexisem tak wczesnie nie wybacze Inzaghiemu. Bezsens

Luki165 07.10.2023 23:10

Wejscie Sancheza to bylo niestety nieporozumienie

Luki165 07.10.2023 23:10

No Arny dzisiaj brakowalo

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:09

za Conte była ławka i efekt był

Claudio 07.10.2023 23:09

najbardziej szkoda kontuzji Arny

KibicInteru 07.10.2023 23:09

Niech u nas rezerwowi wrócą na dobre w końcu

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:09

tak przynamniej powinno być

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:09

nasza ławka powinna zrobić robotę

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:09

mam nadzieję

Claudio 07.10.2023 23:09

jeszcze sporo natraca

Claudio 07.10.2023 23:09

milan nie wytrzyma tego. Ich rezerwowi sa typowymi sredniakami

KibicInteru 07.10.2023 23:08

Mnie bardziej interesuje lider na konec kwietnia/maja

2P@C 07.10.2023 23:08

Oby

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:08

bo jak będziemy sie bić o każdy punkt do końca sezonu to klasycznie sie zesra

KibicInteru 07.10.2023 23:08

Ciężko żeby uciekł jak Milan wygrywa

Luki165 07.10.2023 23:08

Oczekuje ze na koniec grudnia bedzie lider i wowczas nie bedzie podstaw do czepiana sie

Claudio 07.10.2023 23:08

no i milan caly sezon bedzie gral jednymi i tymi samymi?

Ibracadabra eight 07.10.2023 23:07

powiem tylko tyle że jeśli Szymon nie ucieknie na dobre Milanowi to mistrza nie wygra

Claudio 07.10.2023 23:07

wyjscie z grupy LM to priorytet na najblizsze miesiace z finansowego punktu widzenia

KibicInteru 07.10.2023 23:07

Z resztą mamy więcej pkt niż się spodziewałem i tak

KibicInteru 07.10.2023 23:07

Szczycie*

KibicInteru 07.10.2023 23:06

Grunt to wygrywać mecze na szczyci

Claudio 07.10.2023 23:06

wazne by trzymac sie caly czas w czolowce i wyjsc z 1 miejsca z grupy LM, a pozniej juz bedzie latwiej

KibicInteru 07.10.2023 23:06

Przy 12 nowych zawodnikach mozna zapomnieć o idealnym starcie

Claudio 07.10.2023 23:06

przy odpowiednim nastawieniu przed świetami mozemy miec solidna przewage jeszcze. Takze spokojnie

Luki165 07.10.2023 23:06

Ok dzisiaj mozna sobie tlumaczyc ze lawka to byl prsktycznie szpital

2P@C 07.10.2023 23:05

No wlasnie byly zadatki na to , zeby wystart9wqc jak Napoli

Luki165 07.10.2023 23:05

Ale niestety po 2 latach nie widze pomyslu na takie sytuacje

Claudio 07.10.2023 23:05

ale to problem Inzaghiego a nie nasz

KibicInteru 07.10.2023 23:05

Mówisz że nie wyciągamy wniosków gdzie rok temu po 8 kolejkach mieliśmy 12pkt i 4 porażki

Luki165 07.10.2023 23:04

Ja nie narzekam bo jest b.dobrze

Luki165 07.10.2023 23:04

Ze nadal nie potrafimy grac gdy ktos nisko stoi a my chcemy wugrac i gonimy wynik ?

Claudio 07.10.2023 23:04

nawet nie mamy ćwierc sezonu, wiec o czym tu gadac. od lutego/marca zaczyna sie klarowac dopiero sytuacja w tabeli chyba ze wczesniej jak ostatnio Napoli zniszczy tą ligę w co wątpię

KibicInteru 07.10.2023 23:04

Nie ma sensu to co mówisz kompletnie

KibicInteru 07.10.2023 23:03

No nie za bardzo

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 10:13

Ale blokującym takie transfery z Ameryki płd jest jak zawsze oko na Maroko

martins2000 24.06.2026 10:12

Wesleya to chciał jak zwykle parę lat temu Ausilio

martins2000 24.06.2026 10:11

Koniec tematu

martins2000 24.06.2026 10:10

✔️ Marco Palestra al Chelsea. Tutto definito tra le parti. Nella tarda serata di ieri nuova call tra il ragazzo e Xabi Alonso: l’allenatore spagnolo gli promesso un ruolo centrale all’interno del progetto. ✈️ Nel corso della giornata di oggi il calciatore organizzerà la sua partenza per Londra. ❌ Dialogo Inter-Atalanta, inesistente.

Jacenty 24.06.2026 10:09

Roma poinformowała, że Wesley ma dla nich status niesprzedawalny

Jacenty 24.06.2026 10:08

obok Cambiaso, powraca rwnież nazwisko Ndoye. W obydwu przypadkach mozliwa byłaby transakcja wiązana z Frattesim. Nottingham wycenia Szwajcara mna 35-40mln euro. Wraca też nazwisko Dodo.

martins2000 24.06.2026 10:02

Palestra będzie zarabiał w Chelsea 7 mln euro razem z bonusami. [Moretto]

Jacenty 24.06.2026 10:01

w kontekście Carnesecchiego, o którym niegdyś sporo się pisało. Atalanta nie chce go sprzedawać, i mogłaby rozważyć ofertę rzędu 50mln euro.

Jacenty 24.06.2026 09:53

GdS: Curtis Jones - uważa się, że opór Liverpoolu może w niedługim czasie osłabnąć. Duża w tym zasługa piłkarza, który bardzo chciałby rzenieść się do Mediolanu, rozpocząć nowy rozdział nie tylko w karierze ale i w życiu.

Jacenty 24.06.2026 09:51

GdS: Udinese chce 25-30mln euro za Soleta, Inter zatrzymał się na 23. Istnieje silne przekoannie o powodzeniu operacji, wzmocnione porozumieniem z piłakrzem.

Dzonyy 24.06.2026 09:42

Jedyna szansa to byłąby jakby Palestra byl Interista tak jak Skriniar

Claudio 24.06.2026 09:30

też o tym pomyslalem ze stwierdzili, gdy pojawila sie mozliwosc na Paza po rozmowach z Perezem na meczu towarzyskim legend, iż Paz byłby priorytetem i czekamy jeszcze z Palestrą. No ale to już kompletnie domysły. Mają czas niech pracują nad wzmocnieniem kady - byleby tylko nie robili tak chaotycznych transferów jak LH czy Diouf

AveCaesar 24.06.2026 09:26

Ausilio z Marottą wiedzieli, że zostaną zrobieni. Dlatego plotki o Pazie i rozmowy z Perezem. Następnie o kolejnych środkowych obrońcach bo sytuacja z Pazem pewnie taka sama. Oni już zaczęli wydawać pieniądze, które miały być na Palestrę.

Claudio 24.06.2026 09:20

Czyli albo nasi nie dopilnowali na czas transferu i za pewnie sie czuli (zapewnienia ze strony Palestry i Atalanty), albo ewidentnie im się oczy zaświeciły usłyszawszy o dużo większych pieniądzasz z anglii i wszelkie ustalenia i zapewnienia poszły do kosza

Jacenty 24.06.2026 09:17

B) NIKT nie zaplanował wizyt Palestry z #Inter na wtorek (wczoraj) C) #Chelsea zawsze był zjednoczony wokół Palestry (na czele Xabi Alonso), bez dążenia do innych celów (nawet w Serie A)

Jacenty 24.06.2026 09:16

Pedulla: co się wydarzyło od zeszłego czwartku (ekskluzywna wiadomość od @MCriscitiello ) z zapowiedzianą ofertą od #Chelsea na 60 milionów i więcej? Bluesi pozwolili #Inter rozgrywać partię, wiedząc, że weekend będzie okresem przejściowym i znając ofertę na 50 milionów łącznie. Chelsea zrozumiało od agenta Palestry, że Inter zmaterializuje się do środy. Wczoraj po południu złożyło ofertę agentowi, który przekazał ją Interowi. W tym momencie stoły zostały wywrócone do góry nogami. Trzy decydujące rzeczy: A) Palestra NIGDY nie powiedział, że chce tylko Inter, ale że dałby priorytet Interowi w przypadku zadowalającej oferty dla Atalanty. Kiedy stawka wzrosła i wszystko się posypało, nie było już pola manewru. Warto to podkreślić bez udawania, że nic się nie stało. Lepiej ograniczyć się do relacji faktów bez narracji mających usprawiedliwić „chce tylko Inter”. To niesprawiedliwe wobec chłopaka (który nigdy nie wypowiedział tych słów) i wobec samej Inter.

Jacenty 24.06.2026 09:14

D. Mari: Inter nie spodziewał się takiego zakończenia operacji "Palestra". Teraz będzie trzeba dokonać ocen z Chivu. Inter zwraca uwage na Cambiaso, ale jest to całkiem inny profil i potrzeba oceny technicznej takiego transferu.

Cienty 24.06.2026 09:07

nie zrozumiałeś ironii ;)

acmilanowek 24.06.2026 09:05

niektorzy tu wypisuje ze henrique i diouf ogarna - tam nam ogarna ze znowu bodo glimt okaze sie zbyt silne

Cienty 24.06.2026 09:04

zara bedzie carvajal here we go...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625287

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się