Archiwum shoutboksa

kadrian89 07.10.2023 22:56

Szymon 2 lata mistrza nie zdobył ale teraz to nie ma

Capo 07.10.2023 22:56

Merdy

Kusy 07.10.2023 22:56

Dobra idę stąd bo widzę nic na SB się nie zmieniło, szkoda czasu

martins2000 07.10.2023 22:56

W umowie jest jak nie zdobędzie mistrza to odchodzi bez żadnych dodatkowych kosztów

KibicInteru 07.10.2023 22:56

Typowy płacz

Capo 07.10.2023 22:55

Jak tam za plecami naszymi

kadrian89 07.10.2023 22:55

Żaden płacz, martwienie się znając juz Szymona

Capo 07.10.2023 22:55

Interisto pezzo di merda👏👏

KibicInteru 07.10.2023 22:55

No typowe wodogłowie na sb

Capo 07.10.2023 22:55

Wspaniale

Capo 07.10.2023 22:54

Wy nawet z Bolonią nie umiecie wygrać a my z Giroudem w bramce wygrywamy😆😆😆

Claudio 07.10.2023 22:54

strata lidera w 8 kolejce i placz o mistrzostwie milanu xD paranoja

Wiciux 07.10.2023 22:54

Capo 07.10.2023 22:54 a jak idzie w lm?

Seba 07.10.2023 22:54

Jak tam Cap derby?

2P@C 07.10.2023 22:54

Tendencja u nas jest taka ,e raz wygramy po 4 : 0 albo zdominujemy jak Benfice ale regularnie jakis mecz zagramy slabiej

kadrian89 07.10.2023 22:54

Inzaghi dostał nowa umowę na wyrost

Capo 07.10.2023 22:54

I co merdy, jak tam na 2 miejscu

KibicInteru 07.10.2023 22:54

Też dużo z tych zmienników miało uraz ostatnio

Seba 07.10.2023 22:53

Inzaghi to miekka faja

Moldar3 07.10.2023 22:53

W końcu i oni się zesrają, gra średnia

Kusy 07.10.2023 22:53

Tytuł zdobywa się takim meczami jak dzisiaj, niestety my jak zawsze tracimy i potem pkt brakuje, a cyniczny Milan zbiera całą pulę

KibicInteru 07.10.2023 22:53

Nie każdy

kadrian89 07.10.2023 22:53

Ale tendencja Interu jest kiepska

Moldar3 07.10.2023 22:53

Jeszcze kupa sezonu

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:53

u nas każdy ma zmiennika a u nich taki Theo podobno nie ma

kadrian89 07.10.2023 22:52

Długa droga do mistrza na szczęście

KibicInteru 07.10.2023 22:52

Milan ma gorszą kadre ale bez przesady z tym brakiem podjazdu

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:52

za nastawienie odpowiada Szymon

Kusy 07.10.2023 22:52

Z jaką? Gdyby była dobra nie byłoby frajerstwa jak dzisiaj i sas

Matiinterlegia 07.10.2023 22:52

Można Giroud lubić,czy nie,ja go nigdy nie lubiłem za opowieści ze do meczu się przygotowuje 2h przed lustrem. Ale to jak sztywno wyszedł do bramki,jak po swoje. Sztos

Moldar3 07.10.2023 22:51

Bez przesady

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:51

i taką ławką

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:51

bo z taką kadrą jaką mamy to nikt nie powinien mieć podjazdu do nas

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:51

jak tak dalej pójdzie to drugie oddamy

KibicInteru 07.10.2023 22:51

No nie wiem, jak my tak wygrywamy to gadacie że na farcie i gra w kratke

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:51

jedno mistrzostwo Milanowi oddaliśmy

kadrian89 07.10.2023 22:51

Ziru lepiej się rzucił niż sommer

2P@C 07.10.2023 22:50

Jeszcze mnostwo czasu ale sama mysl boli

kadrian89 07.10.2023 22:50

Takimi meczami zdobywa się mistrza właśnie

2P@C 07.10.2023 22:49

Ja nie wiem jak ten Milan ma miec mistrza to chyba tylko dzieki naszemu frajerstwu

Matiinterlegia 07.10.2023 22:49

Powiem wam tak,Giroud pełen szacun…

Wiciux 07.10.2023 22:49

lider stracony na własne życznie szkoda

Seba 07.10.2023 22:49

Inzaghi ty parowo

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:49

no nic, Milan w prezencie 2 pkt

rroossoonneerii 07.10.2023 22:48

warto bylo ten meczo gladac po tym co sie dzieje po 90 minutach XD

mauroo1902 07.10.2023 22:48

Giroud jaka interwencja

mauroo1902 07.10.2023 22:48

o masz

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:48

ku*wa obronił

El_Imprezatore 07.10.2023 22:47

co to curva za mecz

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:47

tam był faul ?? xD

KibicInteru 07.10.2023 22:47

Xd

mauroo1902 07.10.2023 22:47

haha

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:47

co tam sie dzieje

rroossoonneerii 07.10.2023 22:47

HAHAHAHAHAHAHA

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:47

haha xD

KibicInteru 07.10.2023 22:46

Jak fart to fart

rroossoonneerii 07.10.2023 22:46

poprzeczka

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:46

poprzeczka

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:46

:D

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:46

AAAAAA

El_Imprezatore 07.10.2023 22:46

dimarco by to strzelił

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:45

xD

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:45

strzelcie tylko w światło bramki plis

KibicInteru 07.10.2023 22:45

Wolny w aut obstawiam

mauroo1902 07.10.2023 22:44

Maignian załatwił sobie dłuższe wolne

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:44

to teraz Genoa niech wali na brame

rroossoonneerii 07.10.2023 22:44

ziru bramkarz

kadrian89 07.10.2023 22:44

Co on sapie

pomiot 07.10.2023 22:44

przecież grozi nam jeszcze jeden mecz z Milannem " ;)

mauroo1902 07.10.2023 22:44

dokładnie

kadrian89 07.10.2023 22:44

Kolanem

kadrian89 07.10.2023 22:43

Wywalił mu strasznie

mauroo1902 07.10.2023 22:43

prawie mógł go zabić udrzając w grdyke

pomiot 07.10.2023 22:43

i tak jesteśmy liderami

mauroo1902 07.10.2023 22:43

Kuzyni zdziwieni oni sobie żartuja ??

rroossoonneerii 07.10.2023 22:43

kto na bramke XDD

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:43

czego on się sadzi tam?

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:43

będzie jeszcze gol xD

mauroo1902 07.10.2023 22:42

czerwona, jak bedzie inaczej to bedzie wstyd

pomiot 07.10.2023 22:42

no nic, brawo Milan :)

KibicInteru 07.10.2023 22:42

Raczej poza

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:42

w polu karnym to było?

KibicInteru 07.10.2023 22:42

Czerwo czyste

Piekarz 07.10.2023 22:42

ty o tym nie piszesz, bo ty na serio tak skomlałeś do jakiejś cipy xD

kadrian89 07.10.2023 22:41

Kartka powinna być

rroossoonneerii 07.10.2023 22:41

czerwo na 16m ?

rroossoonneerii 07.10.2023 22:41

co tu sie odwala XDD

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:41

jak sędzia znowu sie skompromituje to będzie hit

Kusy 07.10.2023 22:41

Ja o tym nie pisze tylko ory zauważy, na starość ci chyba głowa padła

Piekarz 07.10.2023 22:41

przecież to jest czerwona kartka xD

mauroo1902 07.10.2023 22:41

czerwo

Kusy 07.10.2023 22:41

Skoro tak o tym piszesz tego pragniesz

kadrian89 07.10.2023 22:41

Czarny więzadła

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:41

Menią to powinien dostać czerwoną

mauroo1902 07.10.2023 22:41

z kolana

mauroo1902 07.10.2023 22:41

co ten bramkarz

Piekarz 07.10.2023 22:41

Ja nie jestem takim uległym fajfusem

kadrian89 07.10.2023 22:40

Faul powinien być

mauroo1902 07.10.2023 22:40

hahaa Magnian znokałtował

Ibracadabra eight 07.10.2023 22:40

co oni zrobili

Shoutbox

Rebelde 24.06.2026 08:57

Palestra Here we go ....

martins2000 24.06.2026 08:55

Roma informuje Inter że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż

Jacenty 24.06.2026 08:53

Arabowie zaproponowali olbrzymie pieniądze dla Soule, Roma chce za niego 40mln.

Claudio 24.06.2026 08:51

jedyna szansa na Wesleya to byłaby oferta oplacajaca ich zobowiazania z FFP, ale tez wielkich promocji na swojego czolowego zawodnika robic nie beda.

pluto11 24.06.2026 08:38

Na pewno jest pieniądzistą

Dzonyy 24.06.2026 08:33

Ciekawe czy Palestra tez byl Interista

Dzonyy 24.06.2026 08:29

Po co Palestra mamy Darmiana

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625271

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się