Archiwum shoutboksa

martins2000 07.10.2023 16:56

5 pkt tracimy na własnym stadionie z mistrzami futbolu

KibicInteru 07.10.2023 16:56

Pavard ostro dupy dał dzisiaj

broda4991 07.10.2023 16:56

Simome" kiep ligowy" inzaghi

Wiciux 07.10.2023 16:56

i na własne życzenie remis eh,jak pisałem wczesniej dobrze, że mamy dobra sytuacje w lm także trzeba bedzie liczyć, że milan sie zajedzie z psż i potem sie wywali w lidze

kadrian89 07.10.2023 16:56

Druga połowa słaba niestety

INTERkibic 07.10.2023 16:55

Motta ty cenzorek

pomiot 07.10.2023 16:55

Drugi raz straciliśmy punkty, szkoda ale zdarza się

sammmmy 07.10.2023 16:55

Od dziś Milan będzie uciekał.

INTERkibic 07.10.2023 16:55

Żenada. W babole i uj.

GreGoor 07.10.2023 16:55

Van Hoijdonk to syn tego grajka?

FReeFonix 07.10.2023 16:55

Po strzelonych golach oni nic totalnie nie zagrali

pomiot 07.10.2023 16:55

może nie przesadzajcie aż tak bardzo :)

INTERkibic 07.10.2023 16:55

Yebane ogórki pieprzone

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:55

Milan gra lipe ale takie mecze przepycha po 1:0

kadrian89 07.10.2023 16:55

Stało się, pkt u siebie znów tracimy

ANIOL 07.10.2023 16:55

No i PIZ.DA

pomiot 07.10.2023 16:55

hehehe

MuCha2 07.10.2023 16:55

Punkty to nam simeone traci

Husi 07.10.2023 16:55

Koniec, przegrać to dzisiaj wstyd

INTERkibic 07.10.2023 16:55

Ja bym ich kurva pozwalnial wszystkich w huy!

sammmmy 07.10.2023 16:55

Brawo. To samo co rok temu. Straty punktów z frajerami. Znów będzie top4 jak dobrze pojdzie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:55

wygrany mecz miał być

Imrahil 07.10.2023 16:54

hańba

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:54

beznadziejni oni są

Adriano_forever 07.10.2023 16:54

wstyd

karol-wiercioch 07.10.2023 16:54

dowidzenia

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:54

koniec

karol-wiercioch 07.10.2023 16:54

czemu taki gość wchodzi

karol-wiercioch 07.10.2023 16:54

aslani zajebisce

Nerazzurx10 07.10.2023 16:54

Czekam na obrońców iznaghiego którzy mnie minusuja jak pisze że On nie umie rotować i zmieniać!

GreGoor 07.10.2023 16:54

Widzieliście zdjęcie Julio Cruza?

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:53

dobra, koniec

pomiot 07.10.2023 16:53

Trzeba przyjąć na klatę. Nic się nie stało i lecimy dalej :)

GreGoor 07.10.2023 16:53

Andrzej Ferguson

kadrian89 07.10.2023 16:53

Zbagatelizowali

MuCha2 07.10.2023 16:53

Mamy fajna ławkę rezerwowych to wali jeden skład a później nie dociągamy :/ kiep ..

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:53

zj*bać wszystkich jak leci i tyle

GreGoor 07.10.2023 16:53

Adriano, dobrze ich ustawił, dużo farta

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:52

po prostu olali sprawę po bramce na 2:1 i tyle

Adriano_forever 07.10.2023 16:52

po co to zwyciestwo z milanem było aż 5 1

Adriano_forever 07.10.2023 16:52

z takimi paziami pkt tracić

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:52

minuta

pomiot 07.10.2023 16:52

Chcą wygrać, ale nie potrafią grać. Jakiś paraliż wchodzi.

Husi 07.10.2023 16:52

Problem jest brak presji i zaangażowania po strzeleniu 1 bramki

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:52

wystarczyło przynajmniej wynik trzymać

pomiot 07.10.2023 16:52

to jest presja wyniku.

pomiot 07.10.2023 16:52

no tak, ale od 2-2 nie gramy nic

Husi 07.10.2023 16:52

Jaka kpresja ?

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

jak presja jak wygrywali 2:0

pomiot 07.10.2023 16:51

Nie potrafimy grać pod presją, Inzaghi musi nad tym poracować.

pomiot 07.10.2023 16:51

Presja ich przerasta niestety

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

Szymon ma dużo roboty jeszcze

andyvdm 07.10.2023 16:51

Trzeba było grać a nie na sędziego zwalać

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

czasami jakiś wyskok a tak to kaszana

kadrian89 07.10.2023 16:51

Sił brak, głowy zagotowanie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

gramy jak klasyczny Inter

ANIOL 07.10.2023 16:50

No zaraz mnie ch. Strzeli !! !!

kadrian89 07.10.2023 16:50

Druga połowa to klasyczny Inter gdy nie idzie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:50

trochę lipa biorąc pod uwagę że z ławki wszedł

campioni2010 07.10.2023 16:50

Bastoni zostawił dzisiaj mózg w szatni

sammmmy 07.10.2023 16:50

Milan dziś liderem

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:50

Augusto bez sił

pomiot 07.10.2023 16:50

jakoś mocno nie musiał się wykazać :)

Adriano_forever 07.10.2023 16:50

skorupski wszystko broni

kadrian89 07.10.2023 16:49

Bolonia nie pękła ale na własne życzenie tracimy

FReeFonix 07.10.2023 16:49

Oni w ogole strzalow nie oddaja to jak maja wygrac xD

pomiot 07.10.2023 16:49

Sędzie może i słaby, ale to nie jego błędy odbierają nam punkty

INTERkibic 07.10.2023 16:49

Nie wierze. Nie wierze.

intermed1 07.10.2023 16:49

Milanek nas objeżdża

kadrian89 07.10.2023 16:49

Sedzia kiep straszny

intermed1 07.10.2023 16:49

Nic z tego nie będzie

Szczupac_FCI 07.10.2023 16:49

Gwiżdże gażde gówno przeciwko nam

Adriano_forever 07.10.2023 16:49

kolanem mu zajechał

MuCha2 07.10.2023 16:49

Wiedziałem ze Z sancheza będzie drugi Koreańczyk :/

Adriano_forever 07.10.2023 16:49

no nie wiem może

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:49

nie no, to sędziowanie to jest śmiech jakiś

Claudio 07.10.2023 16:48

Gnida co za debil

karol-wiercioch 07.10.2023 16:48

co ten idiota

ANIOL 07.10.2023 16:48

Sedzia ty qrwo !! !!

ANIOL 07.10.2023 16:48

Ja prdle

Claudio 07.10.2023 16:48

Ciekawe ile dolicza bo było sporo przerw

Husi 07.10.2023 16:47

Ajjj

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:47

z dystansu trzeba ale u nas jest z tym problem

Claudio 07.10.2023 16:47

Autobus i nie wiemy co zrobić

GreGoor 07.10.2023 16:46

Sanchez 169 wzrostu i na głowę mu

GreGoor 07.10.2023 16:46

Stan umysłu mają swój teraz

Husi 07.10.2023 16:46

Faul !! !!

ANIOL 07.10.2023 16:46

Sedzia chu...u

GreGoor 07.10.2023 16:46

Husi ❤️

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:46

faul był chyba

ANIOL 07.10.2023 16:46

Ffaul qrwa yebana

ANIOL 07.10.2023 16:45

Nie qrwaa rozumiem tego

Husi 07.10.2023 16:45

Właśnie to jest hit, Simone ściąga jedynego wysokiego napastnika i gramy wyrzutkami na 2ch knypow

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:45

Asllani byś coś ruszył do przodu a nie stoisz i podajesz do nabliższego

GreGoor 07.10.2023 16:45

Najwyższy w polu karnym

ANIOL 07.10.2023 16:45

Na ch te wrzutki

GreGoor 07.10.2023 16:44

Ale wrzucać na Sancheza to kryminal

GreGoor 07.10.2023 16:44

Augusto robi szum

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:44

ja takiego Augusto to bym wolał ale za Dumfriesa

campioni2010 07.10.2023 16:44

Sanchez to jest poziom ławki... Bologni

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625248

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się