Archiwum shoutboksa

ANIOL 07.10.2023 16:24

Podaj qrwa

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:24

ku*wa Sanchez

Claudio 07.10.2023 16:24

Jak skrobał go

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:23

nie było faulu, wstawaj Bastoni bo mecz trzeba wygrać

Claudio 07.10.2023 16:23

Sędzia ślepy?

ANIOL 07.10.2023 16:23

Nie widzę tego qrwa nie widze

Borgen 07.10.2023 16:23

Ma w tyłku motorek

pomiot 07.10.2023 16:23

z Augusto będą ludzie

Husi 07.10.2023 16:22

Dobrze to zrobił

Pjerun 07.10.2023 16:22

Augusto kozak

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:22

joga bonito

Claudio 07.10.2023 16:22

Augustów jak dzik

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:22

uuu, Augusto kiwka na kompilacje :D

ANIOL 07.10.2023 16:22

Sylvinho przecież jesteś trenerem Albanów

pomiot 07.10.2023 16:22

tak pytam, bo mi tu spoilery wypisujesz :p

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:22

tak, eleven mam

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:22

uuu, Sanchez na lekkim spalonym jednak

pomiot 07.10.2023 16:22

Ibra gdzie oglądasz? Masz wykupione Eleven? :p

Husi 07.10.2023 16:21

Aaj to powinien być gol

Sylvinho 07.10.2023 16:21

Jakbym był trenerem to bym za takie dreptanie łał po ryju

ANIOL 07.10.2023 16:21

Ahh kryste pane

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:21

Acerbi jak tłucze z tej bani xD

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:21

ajjjj

ANIOL 07.10.2023 16:21

Bolonia ciekawe kiedy się zmęczą

Sylvinho 07.10.2023 16:21

Jak nie ruszymy dupy to nic nie damy

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:21

Bologna czuje szanse na wygraną i teraz nie będzie łatwo cokolwiek strzelić

Husi 07.10.2023 16:20

Jeszcze 30 minut, damy radę

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:20

Dynamika to u nas jest do pierwszego strzelonego gola

Sylvinho 07.10.2023 16:19

W chodzonego nie wygramy tego meczu,wszyscybhajcys ospali,nie ma żadnej dynamiki

intermed1 07.10.2023 16:19

Oho i po Cuadrado

Claudio 07.10.2023 16:19

Selemakers wlazł. To niech naszym się włączy gra z milanem

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:19

nadzieja w Cuadrado że ich zajedzie i poda coś dobrego

pluto11 07.10.2023 16:19

Co tam się dzieje że z 2-0 nagle jest 2-2 nie potrafimy grać czy Bolognia jest jak mistrz

INTERkibic 07.10.2023 16:19

Lubię alexisa ale to nie jest zawodnik na 1 skład. Nawet tutaj chyba dostał za dużo minut.

ANIOL 07.10.2023 16:18

Wygrane z takimi szmaciarzami na końcu sezonu okazują się bezcenne więc grać do urwy !! !!

INTERkibic 07.10.2023 16:18

No kurva czuje ze to jest nasz huyowy mecz i my tego nie wygramy

intermed1 07.10.2023 16:18

Chłop na pół metrowym spalonym...

Claudio 07.10.2023 16:18

Alexis nawet zapomniał że jest coś takiego jak linia spalonego

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:18

my too musimy wygrac koniecznie

pomiot 07.10.2023 16:17

a początek meczu zapowiadał takie przyjemne popołudnie :)

intermed1 07.10.2023 16:17

Dawać gola

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:17

wjechał w Cuadrado

Claudio 07.10.2023 16:17

Urwa

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:17

ajjjj spalonyyy

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:17

goooooooooooooool

GreGoor 07.10.2023 16:16

Będziesz ssał bąki z dupy

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:16

jak zwykle zajebiście układający sie mecz zamienią na takie gówno

kadrian89 07.10.2023 16:16

Mieliśmy 2:0 sami sobie krzywdę robimy

ANIOL 07.10.2023 16:16

A zapowiadało się 1523 do zera

Claudio 07.10.2023 16:16

No właśnie szukam tego faulu Lautaro i nie widzę

GreGoor 07.10.2023 16:16

Pedale

Wiciux 07.10.2023 16:16

miec 2:0 po 13 minutach i tak to... no cóż oby sie obudzili

Husi 07.10.2023 16:16

Jaki faul ? Nawet go nie dotknal

Szczupac_FCI 07.10.2023 16:16

śmieć z gwizdkiem przeciwko nam dziś

kadrian89 07.10.2023 16:16

Bologna nie odda

GreGoor 07.10.2023 16:16

Pjerun pedalw

kadrian89 07.10.2023 16:16

Trzeba się obudzić i tyle

intermed1 07.10.2023 16:16

Jaki faul xD

ANIOL 07.10.2023 16:15

Co ustrzelił

Claudio 07.10.2023 16:15

Barella trafiony

ANIOL 07.10.2023 16:15

Haha

pomiot 07.10.2023 16:15

tylko żeby ta połowa nie wyglądała jak druga połowo z Sassuolo

kadrian89 07.10.2023 16:15

Nasi wybiegali się w pierwszej połowie

Claudio 07.10.2023 16:14

Jak dla mnie zmiana w środku pola by się przydała bo tam coś nie funkcjonuje

Husi 07.10.2023 16:14

Zmiana Thurama za wcześnie, tego samcheza lepiej było trzymać

ANIOL 07.10.2023 16:14

Ja prdle

Gunnar 07.10.2023 16:14

Dzieki @Pomioy

ANIOL 07.10.2023 16:14

Qrwa jakaś bolonia nas presuje jacprsle

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:14

po co Thurama ściągnął? w czym to ma pomóc bo nie rozumiem

Claudio 07.10.2023 16:14

Zmiana Thurama mając 1 napastnika na ławie teraz bezsensu

kadrian89 07.10.2023 16:14

A ktoś musi grać

kadrian89 07.10.2023 16:14

Bo nie ma 3 napastnika

karol-wiercioch 07.10.2023 16:13

i po co ten sanchez

intermed1 07.10.2023 16:13

Za wcześnie Thurama zdjął

pomiot 07.10.2023 16:13

Dimarco trochę szkoda

Pjerun 07.10.2023 16:13

Cuadrado za Dumfriesa to było konieczne

kadrian89 07.10.2023 16:12

Widać to

kadrian89 07.10.2023 16:12

Świeże siły są potrzebne

martins2000 07.10.2023 16:12

I znowu koszmar LM

kadrian89 07.10.2023 16:12

W drugiej połowie nic nie gramy akurat

pomiot 07.10.2023 16:11

Spokojnie, gra nie wygląda źle. Jeszcze powinno być dobrze.

MuCha2 07.10.2023 16:11

A ten na bramce czekał aż pójdzie w niego

kadrian89 07.10.2023 16:11

Bo znów prześpimy pkt u siebie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:11

Szymon powinien ich je*ać za to równo

kadrian89 07.10.2023 16:11

Zmiany Szymon dawaj

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:11

nasi klasycznie myśleli po 20 minutach że mecz wygrany

Husi 07.10.2023 16:11

Bastoni to chyba powinien odpoczac

minus09 07.10.2023 16:11

bastoni to na piwo pobiegl czy co

Claudio 07.10.2023 16:11

Co ten Bastoni tam odwalil

INTERkibic 07.10.2023 16:11

No Przecisz to jest jakiś qrwa hit hitów! Grać bo kurva będzie jak z sasuolo

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:10

kręcił się w kółeczko?

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:10

co robił Bastoni ??

potrtop 07.10.2023 16:10

Zaczynamy powroteczke z Sassuolo

ANIOL 07.10.2023 16:10

Ch... by to strzelił

pomiot 07.10.2023 16:10

na szczęście jeszcze dużo czasu, ale szkoda

Claudio 07.10.2023 16:10

Ale błąd w całej defensywę... Katastrofa co to było

Pjerun 07.10.2023 16:10

Co oni w tej obronie zrobili

minus09 07.10.2023 16:10

dajcie srubokret

INTERkibic 07.10.2023 16:10

Masakra nie?

pomiot 07.10.2023 16:10

kurde :/

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625248

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się