Archiwum shoutboksa

buczek18 04.10.2023 10:12

Onana xD

buczek18 04.10.2023 10:12

dzięki!

kulfon32 04.10.2023 10:06

łap buczek

mattipr89 04.10.2023 09:42

Onana chce wrocic do Interu pewnie na jakies wypozyczonko, patrzac po jego meczach :D

buczek18 04.10.2023 09:39

właśnie szukałem i znaleźć nie mogłem na yt same fejk skróty

Imrahil 04.10.2023 09:37

obejrzyj skrot

buczek18 04.10.2023 09:36

co ten onana wczoraj odwalił? :D

Imrahil 04.10.2023 09:35

onana xD

Pjerun 04.10.2023 09:21

W zasadzie był jednym z najsłabszych na boisku, dużo strat, słabe wykończenie. Jedyne co trzeba mu oddać, że walczył jak zwykle

buczek18 04.10.2023 09:00

nie no to MVP dla Lautiego to mi dzień zrobiło xD

pluto11 03.10.2023 23:27

Pavard to powinien odpoczywać tylko w PW bo to jest taki kot że masakra

pluto11 03.10.2023 23:26

Co to by było jak by Thuram nie trafił, Denzel powinien mieć 2 a Lauti to 4 minimum

Pjerun 03.10.2023 23:23

Serio? Ale to za mecz z Salernitana chyba

AveCaesar 03.10.2023 23:21

Utd dostaje u siebie od Galaty a Arsenal z Lens

KibicInteru 03.10.2023 23:14

Lautaro z mvp od Uefy xd

NOVY 03.10.2023 23:14

Oraz niech jaja i zastąpić od święta heheh

NOVY 03.10.2023 23:13

Aslani musi od 70 min go zmieniac

NOVY 03.10.2023 23:13

Hakan nie ujdzie całego sezonu

NOVY 03.10.2023 23:13

To się liczy

NOVY 03.10.2023 23:12

Aslani nie obsral się

Piekarz 03.10.2023 23:12

Chyba będzie musiał z Bologną grać

Piekarz 03.10.2023 23:12

Ta Asslani spoko dzisiaj

NOVY 03.10.2023 23:12

To cieszy

NOVY 03.10.2023 23:12

DobrE że aslani ogarnął koncowke

Piekarz 03.10.2023 23:12

Ciekawe czy Hakan wypada

NOVY 03.10.2023 23:12

Trzeba tam wejść

NOVY 03.10.2023 23:11

Mają mega 9brone bolognia

NOVY 03.10.2023 23:11

Grzejemy

NOVY 03.10.2023 23:11

Thuram pewnie odpadnie

NOVY 03.10.2023 23:11

Sanchez i lautaro na bologne

Matiinterlegia 03.10.2023 23:10

Szkoda dyskusji. Mam nadzieje ze dzisiaj Pavard dał wszystkie argumenty trenerowi i już jest podstawowym zawodnikiem.

Matiinterlegia 03.10.2023 23:09

Darmian dotychczas był podstawowym zawodnikiem,nie Pavard …

Piekarz 03.10.2023 23:08

Nie ma się co przesadnie oszczędzać na Bolognę, potem repki

NOVY 03.10.2023 23:08

Forza inter

NOVY 03.10.2023 23:08

Jest kapitalny

NOVY 03.10.2023 23:08

Pavkard 1 skład

Matiinterlegia 03.10.2023 23:08

NOVY 03.10.2023 23:07

Nie ma lipy

NOVY 03.10.2023 23:07

Z bolognia wychodzimy najmocniejszym

NOVY 03.10.2023 23:07

No jasne wszyscy odpoczynek... znawcy footbalu

Krisu 03.10.2023 23:06

No nic. Pchamy ten wózek dalej. Forza Inda

Krisu 03.10.2023 23:05

Bastoniego to momentami nie poznaje

Matiinterlegia 03.10.2023 23:05

Dokładnie Hakan i Thuram odpoczynek,tym bardziej ze Alexis mi się podobał po wejściu.

Cny 03.10.2023 23:05

może barella

Cny 03.10.2023 23:05

spokojnie odpoczną pavard i bastoni xd

Rebelde 03.10.2023 23:04

Ale ten Trubin mnie irytuje. Zawsze kapitalnie broni w meczach z Interem

Krisu 03.10.2023 23:04

Cieszy wynik i kreowane sytuacje z gry. Thuram i Hakan zajechani dzis... powinni odpoczac na week

Matiinterlegia 03.10.2023 23:04

O super ze Zielek z golem,właśnie oglądam studio,super

Krisu 03.10.2023 23:03

Dzisiaj prawdziwie byli wiele.pilek przez Pavarda

Matiinterlegia 03.10.2023 23:03

Ważne ze mamy spokojne głowy dzisiaj.

Krisu 03.10.2023 23:02

Pavard od tylu musi zalapac. Kwestia vzasu

Cny 03.10.2023 23:02

no coś mnie dziwi że pavard mało gra do przodu

Krisu 03.10.2023 23:02

Martinez dużo w środek strzela. Musi

KibicInteru 03.10.2023 23:02

Ważne że dochodzi do sytuacji

pomiot 03.10.2023 23:02

Ważne, że miał te okazje. Następnym razem nie zmarnuje.

pomiot 03.10.2023 23:02

Nie ma mowy o zacięciu, ot jeden mecz mu nie wyszedł.

AveCaesar 03.10.2023 23:01

dalej Pavard iBasto chyba

Krisu 03.10.2023 23:01

Czekam jeszcze na jego rajdy po prawej stronie

Matiinterlegia 03.10.2023 23:01

Kurde,tylko czekać na newsy o domniemanym początku zacięcia Lautaro. Oby nie,ale dzisiaj to nie był jego dzień.

Krisu 03.10.2023 23:01

Pavard jest kozakiem

Krisu 03.10.2023 23:01

Dzisiaj po pudłach Lautaro obawialem sie o wynik

Cny 03.10.2023 23:01

Miki gra aż nie umrze na murawie

Cny 03.10.2023 23:01

widocznie mamy farta że u nas przez kilka miesięcy nie był babolarzem

AveCaesar 03.10.2023 23:01

Barella też powyżęj 12 km

Krisu 03.10.2023 23:00

Onana to już przeszłość

AveCaesar 03.10.2023 23:00

Miki najwięcej u nas przebiegł 12,31

inter30 03.10.2023 23:00

jak juz robi błędy w grze nogami banalne

inter30 03.10.2023 23:00

ewidentnie gosc nie jet soba

inter30 03.10.2023 23:00

przez onane casemiro czerwo zarobił i karny, ale spudłowali

KibicInteru 03.10.2023 23:00

Może Trubina weźmy bo mam go dość

inter30 03.10.2023 22:59

tak naprawdę pierwszego dalot zarąbał

Pjerun 03.10.2023 22:59

Przegrał im mecz

Pjerun 03.10.2023 22:59

Nie jeden babol

DragoDBZ 03.10.2023 22:59

moze wypozyczymy za rok za grosze onane

Xavros 03.10.2023 22:59

Onana dosc slaba ocena , pewnbie znowu jakis babol

DragoDBZ 03.10.2023 22:59

Jadą po Onanie na stronie manchesteru jak po burej

KibicInteru 03.10.2023 22:58

Już oddał

sammmmy 03.10.2023 22:58

Co to za gowniana disco piosenka teraz na Giuseppe?

Cny 03.10.2023 22:58

a Sanchez to możliwe że strzału w tym sezonie nie odda

Cny 03.10.2023 22:58

nawet nie było komu Lautaro zmienic

MuCha2 03.10.2023 22:58

zeby uciagneli nastepny mecz ligowy bo beda napewno roszady z4 zawodnikow

pomiot 03.10.2023 22:58

hehe, dokładnie :)

KibicInteru 03.10.2023 22:58

Po meczu z Sociedad zasłużyliśmy sobie na festiwal zmarnownych okazji

Cny 03.10.2023 22:58

bez trzeciego napastnika jest dramat

Pjerun 03.10.2023 22:58

Onana tam niezle w United xdrddd

Weo 03.10.2023 22:57

z Bolonią Lauti pewnie strzeli, ale zgodze się że u niego to nic nie wiadomo

MuCha2 03.10.2023 22:57

chyba i tak malo to xG samego lautaro :D

inter30 03.10.2023 22:57

xG 3,82

Pjerun 03.10.2023 22:57

Dzisiaj zawodziła skuteczność, ale bardzo cieszy gra, pressing, doskok, stwarzane sytuacje

martins2000 03.10.2023 22:57

2 mecze teraz wygrywamy i awans

Cny 03.10.2023 22:57

otamendi irytujący typ

interinho 03.10.2023 22:56

Tu powinno byc 8 do jaja

pomiot 03.10.2023 22:56

Benfica z taką grą to raczej może się uż żegnać

martins2000 03.10.2023 22:56

Ładny wynik 7 0

Cny 03.10.2023 22:56

tylko 3,5? xd

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:56

No 3:0 to tu minimum powinno być

pomiot 03.10.2023 22:56

teraz 2 razy pokonać Salzburg i mamy wyjście z grupy

buczek18 03.10.2023 22:55

a tu skromne 1:0

Husi 03.10.2023 22:55

Najważniejsze 3 pkt, ale Lautaro klasycznie z nieba do piekla

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się