Archiwum shoutboksa

KaraJunior 03.10.2023 22:29

sędzia jeszcze może nas przekręcić - trzeab drugą strzelić

buczek18 03.10.2023 22:29

był tam faul?

buczek18 03.10.2023 22:29

a widział ktos powtórke tego faulu w końcówce pierwszej połowy na Thuramie?

Piekarz 03.10.2023 22:29

Szybko dawaj czerwoną Hakanowi, mógł go zabić

tytusek25 03.10.2023 22:29

Niech se koszulke wlozy Benfiji

Wiciux 03.10.2023 22:29

Sedzia nie ogarnia

pomiot 03.10.2023 22:29

sędzia dramat

Husi 03.10.2023 22:29

Hahaha ale beka

Piekarz 03.10.2023 22:29

Lizbońskie świnie!

intermed1 03.10.2023 22:28

Sędzia cfel

buczek18 03.10.2023 22:28

moge zapytać co ten sędzia robi?

Piekarz 03.10.2023 22:28

Sędzia pajac

ANIOL 03.10.2023 22:28

Sedzia ty chooju !

buczek18 03.10.2023 22:27

haha true

tytusek25 03.10.2023 22:27

Dumfries poza polem karnym.jest jednak lepszy

KaraJunior 03.10.2023 22:27

boczni sędziowie to jakiś żart

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:27

Dokładnie

eKubaL 03.10.2023 22:26

Przecież najpierw był faul LM

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:26

Już nie przesadzajmy

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:26

I tyle

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:26

Kopniak następstwem upadku

tytusek25 03.10.2023 22:26

Dostal buta w gebe i kartka😁

Piekarz 03.10.2023 22:26

Portugalska świnia

buczek18 03.10.2023 22:26

dyskutował.... No cóż piłka...

Mikson 03.10.2023 22:26

Nie no totoalnie przypadkowe to było, ale kartka dla lautaro to żart jakiś

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:26

Faulował jednak

ANIOL 03.10.2023 22:26

Ten sedzia jest yebniety

intermed1 03.10.2023 22:26

Neres bez kartki? XD

pluto11 03.10.2023 22:25

To jest chore że Lauti dostal kartkę

Husi 03.10.2023 22:25

O fuck ale chamowa

Wiciux 03.10.2023 22:25

Ale dostał kopa w twarz lauti

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:25

Uuuu

minus09 03.10.2023 22:25

smacznej kawusi, benfica sie dusi

buczek18 03.10.2023 22:24

co to sie odwaliło?

keats 03.10.2023 22:24

dajcie linka bo na urlopie jestm i tylko dostep do telefonu , dzieki

pluto11 03.10.2023 22:24

Dawać Cuadrado i Augusto

SejusFCI 03.10.2023 22:24

ale dalej 1-0 :(

buczek18 03.10.2023 22:24

trzeba ich dobić zeby nie było nerwówki

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:24

Bo Benfici nie ma całkowicie

SejusFCI 03.10.2023 22:24

:cenzor: ale ich dusimy

pluto11 03.10.2023 22:24

Barella zaczyna wyglądać

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:24

No nic, szybko kolejną

MuCha2 03.10.2023 22:24

Spalony jak byk

tytusek25 03.10.2023 22:24

Ups😁

pluto11 03.10.2023 22:23

Cisnąć

mroowa111 03.10.2023 22:23

Ajaj

tytusek25 03.10.2023 22:23

:cenzor: i love this game

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:23

Spalony

pomiot 03.10.2023 22:23

a nie :D

buczek18 03.10.2023 22:23

Ajjjj ofsajd

mroowa111 03.10.2023 22:23

Frde

ANIOL 03.10.2023 22:23

Faken

ANIOL 03.10.2023 22:23

Ofsajd

buczek18 03.10.2023 22:23

i Cyk

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:23

Gooool

pomiot 03.10.2023 22:23

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Husi 03.10.2023 22:23

Gooolll mówiłem że się rozwiąże worek !

ANIOL 03.10.2023 22:23

Dimarco

pluto11 03.10.2023 22:23

Gollo

ANIOL 03.10.2023 22:23

Goooool

mroowa111 03.10.2023 22:23

Marcus kozak

ANIOL 03.10.2023 22:23

Zajebiscie gramy

pomiot 03.10.2023 22:23

nom, druga brameczka by nerwówki nie było.

ANIOL 03.10.2023 22:22

Na 2 gramy qrwa !! !

pluto11 03.10.2023 22:22

Nie odpuszczać i cisnąć ich

buczek18 03.10.2023 22:22

jak psu buda

tytusek25 03.10.2023 22:22

Nam sie ten gol po prostu należał 🙂

buczek18 03.10.2023 22:22

Dokładnie, worek otwarty

pluto11 03.10.2023 22:22

Aij

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:22

To teraz szybko drugą

buczek18 03.10.2023 22:22

Lauti słupek i poprzeka, pech

pomiot 03.10.2023 22:22

świetny duet :)

pluto11 03.10.2023 22:22

Słupek i poprzeczka

pomiot 03.10.2023 22:22

Lautaro nie idzie to go Thuram wyręcza :)

Husi 03.10.2023 22:22

Thuramowi ta bramka się mega należała

buczek18 03.10.2023 22:22

Kurna! Nic nie chciało wpaść! Ale wgniecione

pluto11 03.10.2023 22:22

Ale Lauti jaki pech

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:22

Jedna piłka do Thurama wystarczyła

tytusek25 03.10.2023 22:22

Ufffff

Wiciux 03.10.2023 22:22

No denzel odpokutował 2 swietne zmarnowane okazje

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:22

Gol !!

Husi 03.10.2023 22:22

Nie ma spalonego

bonjovi100 03.10.2023 22:21

No w końcu dobre podania dla Thurama

pomiot 03.10.2023 22:21

Golasso !! !

INTERkibic 03.10.2023 22:21

Grać na 2

MuCha2 03.10.2023 22:21

Dobić dobić

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:21

Sprawdza

pluto11 03.10.2023 22:21

Pięknie teraz jeszcze dwie i pa

eKubaL 03.10.2023 22:21

a co, 5cm to nie spalony?

INTERkibic 03.10.2023 22:21

Gol

pomiot 03.10.2023 22:21

na styk było

Mikson 03.10.2023 22:21

Zrobią 5cm spalonego

MuCha2 03.10.2023 22:21

Barella odpalił podanie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:21

Spalonego nie będzie?

pomiot 03.10.2023 22:21

no ciekawe, może być offside

INTERkibic 03.10.2023 22:21

Będzie spalony jak uj. Jak pech to pech

Kuba1993 03.10.2023 22:21

to sie nie dzieje :D

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:21

Dumfries jednak zrobił robotę

intermed1 03.10.2023 22:21

Bo Lautaro zasłaniał

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się