Archiwum shoutboksa

kadrian89 30.09.2023 21:38

Pomoc nie dowozi tempa

Seba 30.09.2023 21:38

Oni ledwo juz biegają

kadrian89 30.09.2023 21:38

Widać to jak na dłoni

Seba 30.09.2023 21:38

Inzi szykuje forme na Coppa Italia

kadrian89 30.09.2023 21:38

Nie ma sił na press

Pjerun 30.09.2023 21:37

Powinniśmy siadać pressingiem i gnieść i to chciałbym zobaczyć w drugiej polowie

kadrian89 30.09.2023 21:37

Bierne krycie

kadrian89 30.09.2023 21:37

Masakra ile sytuacji dopuszczamy

Pjerun 30.09.2023 21:37

Dokladnie

Claudio 30.09.2023 21:37

ta pseudo ostrozna gra generuje wiecej zagrozenia dla nas niz rywali

Seba 30.09.2023 21:36

Co Inzaghi wyciagnal wnioski, to nie mam pytań :D

Pjerun 30.09.2023 21:35

Ciężko się kontry wyprowadza stojąc w 8 w polu karnym swoim

marcinek91081 30.09.2023 21:35

Tu muszą być 3 pkt !!

Pjerun 30.09.2023 21:35

Ale nie można grać za nisko obrona, trzeba to wyważyć

inter30 30.09.2023 21:35

wszystko na wrzutkę próbują

pluto11 30.09.2023 21:34

Zero agresywności u nas

rroossoonneerii 30.09.2023 21:34

pjerun to wyglada jakby inzagiemu weszlo na leb ze lepiej sie gra z niska obrona patrzac na to co zrobiliscie milanowi

pluto11 30.09.2023 21:34

Pavard to kot on z miejsca wszedł z takim poziomem że Darmian powinien ławkę grzać

FReeFonix 30.09.2023 21:34

Ogólnie bez piłki Inter nie biega, to jest hit biorąc pod uwagę intensywność na początku sezonu

pluto11 30.09.2023 21:34

Barella to ostatnio mega bez formy

Pjerun 30.09.2023 21:34

Pavard i Alexis najlepsi

inter30 30.09.2023 21:33

klasen coś szarpie, w porównaniu do tragicznego barelli nieźle

pluto11 30.09.2023 21:33

Początek niewidoczny od 35 min się uaktywnił

Pjerun 30.09.2023 21:33

Zaczęliśmy w ostatnich meczach mieć jakiś nawyk bardzo niskiego schodzenia do obrony i potem się to odbija

Vorathiel 30.09.2023 21:33

Jak Klaasen dzis?

pluto11 30.09.2023 21:33

Jak na razie to tragedia

FReeFonix 30.09.2023 21:33

90 min bez gola

inter30 30.09.2023 21:32

acerbi podsumował Inter

sammmmy 30.09.2023 21:32

Hahah ale żenada

intermed1 30.09.2023 21:32

Jak stracimy bramkę to jest po nas

intermed1 30.09.2023 21:32

To jest tragedia

FReeFonix 30.09.2023 21:32

Acerbi 2head

pluto11 30.09.2023 21:31

Jak Pavard nie będzie podstawowym graczem obrony to Szymon się ośmieszy

Claudio 30.09.2023 21:30

albo konsekwentnie gwizdamy w obie strony tak samo albo niech dadza sobie spokoj

Claudio 30.09.2023 21:30

wczesniej niby thuram faulowal gdzie wygral pozycje a tu "walka o pozycje"

rroossoonneerii 30.09.2023 21:30

to tutaj nic

rroossoonneerii 30.09.2023 21:30

jak przy 1 sytuacji mozna polemizowac z przewaga na karny

minus09 30.09.2023 21:30

oni zapomnieli grac w pilke czy co

rroossoonneerii 30.09.2023 21:30

tu nic nie bylo

Claudio 30.09.2023 21:29

Thuram nie byl popychanyy?

Claudio 30.09.2023 21:29

musimy liczyc na stale fragmenty

Claudio 30.09.2023 21:28

czesto zamiast rozegrac to bawimy sie w górne piłki. Nie wiem po co. Z tego robi sie chaos w ktorym lepiej odnajduja sie gospodarze

FReeFonix 30.09.2023 21:28

Z tego nic nie będzie choć powstanie, rzekłby Lech Roch Pawlak o grze Sancheza

El_Imprezatore 30.09.2023 21:27

sanchez to wolny elektron i jest wszedzie i przez to ten chaos

Kuba1993 30.09.2023 21:26

ależ piach :(

MuCha2 30.09.2023 21:26

Tabsalernitaa taka słaba ze normalnie to z 3-0 powinno być

MuCha2 30.09.2023 21:26

Ogólnie zostaliśmy z dwoma napastnikami :/

FReeFonix 30.09.2023 21:25

Sanchez jaki on jest huiowy xD nie wiem czy dal jakies dobre zagranie od powrotu

pluto11 30.09.2023 21:25

Wszystko na siłę do boku

rroossoonneerii 30.09.2023 21:24

co tam sie dzieje XD

pluto11 30.09.2023 21:24

Barella strasznie bez formy

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:24

Nie pchajmy wszystkiego tymi skrzydłami...

Tifosinho 30.09.2023 21:24

Jakbyśmy bali się kontuzji przed LM

Claudio 30.09.2023 21:24

czemu Alexis nie strzelal

pluto11 30.09.2023 21:23

Strasznie mało agresywnie gramy

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:23

Jakie przyjęcie

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:23

Woow Klaassen

Tifosinho 30.09.2023 21:22

I widać gołym okiem, że wystarczy wyjść wyżej do Interu i zagrać trochę agresywniej

Claudio 30.09.2023 21:22

az dziwne ze nagle zapomnieli jak sie gra

Claudio 30.09.2023 21:22

ale jest chaos. Strasznie niepoukladana gra.

FReeFonix 30.09.2023 21:22

Tylko Dumfries wygląda dobrze w grze z przodu xd

DragoDBZ 30.09.2023 21:19

dumfries chyba lekcje drybblingu wziął

El_Imprezatore 30.09.2023 21:17

gramy chaotycznie i środek to dzisiaj bardzo słabo

Claudio 30.09.2023 21:17

ale gra jest wolna, malo biegania wystawiania sie, koncentracji. Tam znowu psycholog potrzebny

Pjerun 30.09.2023 21:16

Czemu tak głęboko w obronie gramy

pluto11 30.09.2023 21:16

Wygląda to tak jak byśmy po 5-1 z Milanem zapomnieli jak się gra

Claudio 30.09.2023 21:16

jakbysmy teraz grali z jakims napoli czy juve to pewnie w plecy by bylo

Wiciux 30.09.2023 21:16

dobre te 10 min pierwsze teraz męczarnie

rroossoonneerii 30.09.2023 21:16

to wyglada gorzej niz mecz z sas

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:15

A Szymon cały czas kombinuje ze składem

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:15

Kompletnie nic

Claudio 30.09.2023 21:15

ogólnie ogladam mecz od 10 minut i wiele sie w grze Interu nie zmienilo

Claudio 30.09.2023 21:14

pewnie jakis milanista ;)

Claudio 30.09.2023 21:14

serio ktos dalby za wejscie Hakana czerwona? Ugiete w pelni nogi i krzywdy wielkiej nikomu nie zrobil

rroossoonneerii 30.09.2023 21:13

+ nawet nikogo nie prowokuje lol

rroossoonneerii 30.09.2023 21:13

to sprawdz date rejestracjii

mauroo1902 30.09.2023 21:12

nie wydaje mi sie

rroossoonneerii 30.09.2023 21:12

jestem tu dluzej od ciebie

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:11

Chcemy koniecznie zremisować ten mecz

rroossoonneerii 30.09.2023 21:11

?

mauroo1902 30.09.2023 21:11

nie ma

mauroo1902 30.09.2023 21:11

tam na acmilan.com nie shoutboxa co nie rroossoonneerii ?? Fajnie mamy prawda ??

andyvdm 30.09.2023 21:10

Dobrze że nie podniósł nogi xd

rroossoonneerii 30.09.2023 21:10

kolejny

rroossoonneerii 30.09.2023 21:10

no sedzia nie ogarnia meczu

Pjerun 30.09.2023 21:10

Bez sensu taki cos

minus09 30.09.2023 21:09

to powinno czerwo byc z miejsca xd

minus09 30.09.2023 21:09

hakan idiot

mauroo1902 30.09.2023 21:09

wygramy to też tak mysle nawet jak byśmy stracili przypadkową bramke

ANIOL 30.09.2023 21:09

Qrwa co my gramy ja prdle

marcinek91081 30.09.2023 21:08

Spokojnie będzie 0:2

Pjerun 30.09.2023 21:08

Zbyt głęboko obrona, musimy wyżej wyjsc

rroossoonneerii 30.09.2023 21:08

ale siedli

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:08

Nam*

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:08

Prawie jak wsadzili, zajebiście

mauroo1902 30.09.2023 21:08

ale na pewno lepszy Barella niż Albańczyk, chyba nie mamy za bardzo wyboru

Tifosinho 30.09.2023 21:07

Oddawać Barellę !!

andyvdm 30.09.2023 21:06

Z przyjęciem nawet problem

andyvdm 30.09.2023 21:06

Oj Barella coś formę zgubił kompletnie

2P@C 30.09.2023 21:06

Gramy lepiej niz z Sass?

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się