Archiwum shoutboksa

Husi 27.09.2023 23:16

za Correa .ikt tęsknić nie będzie bo każdy kto ogląda piłkę długo wiedział że to paź

Cny 27.09.2023 23:15

od samego początku, od momentu gdy pierwszy raz wymieniono ich nazwiska

Cny 27.09.2023 23:14

, dla mnie Arna i Sanchez to plucie w twarz kibicom i fatalny PR

maverik 27.09.2023 23:14

teraz to juz nawet niektorzy na sb beda tesknic za Correa

KibicInteru 27.09.2023 23:14

Typowe pieprzenie

Cny 27.09.2023 23:14

ja nie bilem

Husi 27.09.2023 23:14

Kibicinteru pewnie dlatego przed tym meczem się wykluc

maverik 27.09.2023 23:14

przeciez jak Sanchez przychodzil za Corree to wszyscy bili brawo, a teraz idiota bo sie zgodzil na takie cos?

KibicInteru 27.09.2023 23:13

Pavard, Augusto był ok

maverik 27.09.2023 23:13

no chcial Arne, jako 7 wybor

KibicInteru 27.09.2023 23:13

Jak Inzaghi chciał Morate

Cny 27.09.2023 23:13

kto z sociedaf wyglądał dobrze?

Husi 27.09.2023 23:13

Nom z asslanim jako reg nikt by dobrze nie wyglądał przy wysokim pressingu aociedad

Cny 27.09.2023 23:12

chciał Arne i dostał, gość połamany. jeśli zgodził się na Sancheza to jest idiotą

pablo77 27.09.2023 23:12

Jak Inzi chce grać na takiej intensywnosci co 3 dni to good luck przy takim zarządzaniu kadrą. Metaforycznie to tak jakby w biegu na 5km piewsze 200m przebiec sprintem i elo

KibicInteru 27.09.2023 23:12

Z sociedad de vrij za dobrze nie wyglądał

Cny 27.09.2023 23:12

sytuacja z atakiem to znowu jego zasluga

Cny 27.09.2023 23:12

niestety zero wniosków

Cny 27.09.2023 23:11

no błędy identyczne

Tom_Hardy 27.09.2023 23:11

Mysle ze jesli milan sie nie zatnie to inzaghi przegra kolejne scudetto bo niestety chuya siw nauczyl po oat sezonie

kadrian89 27.09.2023 23:11

Pavard wygra już wszystko

Kredence 27.09.2023 23:11

Głupota chyba co

Husi 27.09.2023 23:11

Vrij wygląda od pocRku świetnie ale i tak wjeżdża za niego acerbi

Kredence 27.09.2023 23:11

Ma szybkie Sassuolo wychodzi darmian na salernitane wyjdzie pavvard

Cny 27.09.2023 23:10

a tak obracasz się i patrzysz że nikogo nie ma bo Acerbi lata gdzie chce

Tom_Hardy 27.09.2023 23:10

Dla szymona jest acerbi

Tom_Hardy 27.09.2023 23:10

Nie dla szymona

kadrian89 27.09.2023 23:10

Pavard koniecznie

Cny 27.09.2023 23:10

Stefan jest punktem odniesienia dla reszty

Husi 27.09.2023 23:10

Cny! Tak :cenzor: a nie granie za żołnierskie zasługi za zeszły sezon

Cny 27.09.2023 23:10

wrócił Acerbi i mamy powrót chaosu w obronie

Kredence 27.09.2023 23:10

Po co te rotację w obronie

Cny 27.09.2023 23:09

z de vrijem mamy spokój w tylach

Kredence 27.09.2023 23:09

Zgadzam się cny

Cny 27.09.2023 23:09

prawda taka że naszą podstawową obrona to powinien być pavard dr vrijni basto

kadrian89 27.09.2023 23:09

Będzie ciekawie

kadrian89 27.09.2023 23:09

Idzie trudny intswny okres

Cny 27.09.2023 23:09

dzisiejszy mecz jest wypadkową dwóch poprzednich gdzie Szymon się pogubił, a dzisiaj w tym się zakopal

pablo77 27.09.2023 23:09

spokojnie moglismy do przerwy zamknac ten mecz na 2:0 a tak to sie zrobil smrod i jest 1:2

Luki165 27.09.2023 23:08

I trzeba dalej robic swoje tylko z glowa

kadrian89 27.09.2023 23:08

I siebie to mega strata pkt

Luki165 27.09.2023 23:08

No nic wygrac z Salerno

Tom_Hardy 27.09.2023 23:08

Dokl cny

Luki165 27.09.2023 23:08

Nie no mecz polożony niestety

Cny 27.09.2023 23:08

:cenzor: no mecz Empoli był do rotacji a nie sociedad

Kredence 27.09.2023 23:07

Mistrzostwo

Cny 27.09.2023 23:07

no i o to chodzi że z Empoli Miki i Hakan powinni odpoczywać.

Kredence 27.09.2023 23:07

Ani lagi ani od tyłu

Kredence 27.09.2023 23:07

Albo grasz lagi i zostawiasz thurama, albo dajesz sanczeza i Pavarda, zostawiasz bastoniego i grasz od tyłu, co zrobił Inzaghi xd

Husi 27.09.2023 23:07

Klaasen aż dziw że nie wszedł na debiut z Bayernem przy 0-3 w dupe

Luki165 27.09.2023 23:06

Klassen jak Asllani w tym sezonie z miejsca spalony

Tom_Hardy 27.09.2023 23:06

Klassen jak Bellanova na ratowanie wyniki xD

pablo77 27.09.2023 23:06

mogliśmy wyjsc nawet Klaassen Hakan Frattesi gorzej by to nie wygladalo

Tom_Hardy 27.09.2023 23:06

Kibic racja. Barella.pod forma

kadrian89 27.09.2023 23:06

Klaassen na konia wrzucony

Luki165 27.09.2023 23:06

Barella to porazka poki co

Tom_Hardy 27.09.2023 23:06

Ale co ty chcess od sanczeza jak lagi na niego i lautaro grane byly?

pablo77 27.09.2023 23:06

Nie rozumiem czemu nie wyszedł dzisiaj Sanchez za Lautaro i Frattesi za Mikiego, no curva spokojnie mozna bylo tak wyjsc

KibicInteru 27.09.2023 23:05

Gadacie w kółko o tym Mkhitaryanie a nie było jeszcze meczu w którym Barella by zagrał lepiej od niego

kadrian89 27.09.2023 23:05

Sanchez pokazuje ze niewiele da i jest problem

Tom_Hardy 27.09.2023 23:05

Pjerun nie. Ale 3 ost mecze to lipa, wygralismy z Empoli bo sa wc :cenzor: slabi l. Tyle

kadrian89 27.09.2023 23:05

Lautaro jest zajechany ewidentnie

Kredence 27.09.2023 23:05

Najwazniejsze że nie grał Asllani i nikt nie musiał po nim bledow naprawiać

pablo77 27.09.2023 23:04

to sie szymon zesra

Pjerun 27.09.2023 23:04

Myślicie chyba, że każdy mecz będzie wyglądał jak ten z Milanem

HB 27.09.2023 23:04

pablo no mowiles 3 lata temu :p

pablo77 27.09.2023 23:04

czekać tylko az sie polamie Heniek albo Hakan

Tom_Hardy 27.09.2023 23:04

Nie bede pisal ze to sie zmieni bo wiem ze wybory Szymka sie nie zmienia. Pytanie kiedy wroci forma. Po 11 porazkach czy w ttm roku szybciej

Pjerun 27.09.2023 23:04

E tam, przesadzacie moim zdaniem

Luki165 27.09.2023 23:04

I zaraz bedzie gadka o krzyzysie na kilka meczy

pablo77 27.09.2023 23:04

Miki wyglada jakby juz 30 meczy rozegrał w sezonie.

Luki165 27.09.2023 23:04

Lauatro zajechany

Tom_Hardy 27.09.2023 23:03

Samardzicia szkoda :(

Pjerun 27.09.2023 23:03

No Lautaro nie umiał piłki przyjąć

Rebelde 27.09.2023 23:03

on by to rozruszał w końcówce

pablo77 27.09.2023 23:03

jak patrzyłem w pierwszej polowie na Lautaro i jego kazdy kontakt to byla strata to az mi sie nie dobrze robilo

Luki165 27.09.2023 23:03

Poszlo za duzo zmian, pozniej chaos z rotacjami

Tom_Hardy 27.09.2023 23:03

Miki od sociedad dramat

Pjerun 27.09.2023 23:03

Samardzic jaka bramkę strzelić dzisiaj zajebista

Rebelde 27.09.2023 23:03

zabrakło Cuadrado

Tom_Hardy 27.09.2023 23:03

Ale milan gralismy 3 mecze temu

pablo77 27.09.2023 23:03

zajechanym skladem

pluto11 27.09.2023 23:02

Darmian nie ma siły zostaje, gramy lage do przodu wpuszcza Sancheza karła

KibicInteru 27.09.2023 23:02

No graliśmy składem który pokonał Milan

pablo77 27.09.2023 23:02

HB mowilem Sassuolo zawsze groźne :)

Luki165 27.09.2023 23:02

Wszystko sie zaczelo od meczu z Realem.

Rebelde 27.09.2023 23:02

To była chyba najmocniejsza nasza 11 .. Brakowało tylko Pavarda chyba

pluto11 27.09.2023 23:02

Ale Szymon nadal nie potrafi w odpowiednim momencie zrobić odpowiedniej zamiany

Husi 27.09.2023 23:02

Żaden chivu kibicinteru tylko racjonalne podejście do składu, grają najlepsi Anię zolnierze

Cny 27.09.2023 23:02

wieczna zmiana Dimarco i Thurama w 60-70 minucie bez względu na okoliczności. po prostu zawsze

Pjerun 27.09.2023 23:02

Z nieba do piekła w tydzien

Tom_Hardy 27.09.2023 23:02

zmiany pozno

Tom_Hardy 27.09.2023 23:02

Zmiany jak zmiany. Bardziej wybory pierwszej 11

Cny 27.09.2023 23:02

to jest pozoracjs

KibicInteru 27.09.2023 23:01

Chivu potrzebny od zaraz

Cny 27.09.2023 23:01

ba według mnie nie istnieje

Cny 27.09.2023 23:01

rotacja jest fatalna

Cny 27.09.2023 23:01

i dodatkowo jeszcze rozpierdala wszystko

Luki165 27.09.2023 23:01

Zero wnioskow wyciagnietych z poprzedniego sezonu. Zla rotacja, fatalne zmiany i jest co jest

Cny 27.09.2023 23:01

ale to trener nie ma wtedy pomyslu

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625163

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się