Archiwum shoutboksa

Pjerun 27.09.2023 23:02

Z nieba do piekła w tydzien

Tom_Hardy 27.09.2023 23:02

zmiany pozno

Tom_Hardy 27.09.2023 23:02

Zmiany jak zmiany. Bardziej wybory pierwszej 11

Cny 27.09.2023 23:02

to jest pozoracjs

KibicInteru 27.09.2023 23:01

Chivu potrzebny od zaraz

Cny 27.09.2023 23:01

ba według mnie nie istnieje

Cny 27.09.2023 23:01

rotacja jest fatalna

Cny 27.09.2023 23:01

i dodatkowo jeszcze rozpierdala wszystko

Luki165 27.09.2023 23:01

Zero wnioskow wyciagnietych z poprzedniego sezonu. Zla rotacja, fatalne zmiany i jest co jest

Cny 27.09.2023 23:01

ale to trener nie ma wtedy pomyslu

kadrian89 27.09.2023 23:01

A Szymon patrzy i nie rozumie

kadrian89 27.09.2023 23:00

Dopóki idzie jest okej. Przegrywamy i styki przepalone

Husi 27.09.2023 23:00

Dokładnie, to jest to samo co w zeszłym sezonie czyli chaos total

KibicInteru 27.09.2023 23:00

Husi :D

Tom_Hardy 27.09.2023 23:00

Augusto przy 1 akcji powinien miec asyste ale Frateziak zwalil

Cny 27.09.2023 22:59

e pewnym momencie goniliśmy wynik tak że najbliżej Sommera był Hakan i Barella, Acerbi na skrzydle, fratessi w ataku, Dumfriesa z prawej strony pod chorągiewka Sanchez w środku a Lautaro robił kolejny wślizg, Darmian był reanimowany a de vrij dopiero co się zorientował że wszedł, augusto schował się pod Kępa trawy

Husi 27.09.2023 22:59

Hahahaha

Tom_Hardy 27.09.2023 22:59

Inzaghi nie potrafi rotować

kadrian89 27.09.2023 22:59

Przegrywamy i jest epizod kałowy paniczny od razu

Husi 27.09.2023 22:59

Kibicinteru :D

HB 27.09.2023 22:59

+0 nad Milanem

KibicInteru 27.09.2023 22:58

To Acerbi był najbliżej remisu

kadrian89 27.09.2023 22:58

Bez ładu składu i opanowania mając pół h do końca

KibicInteru 27.09.2023 22:58

A co mamy przy negatywnym wyniku nie atakować xd

Husi 27.09.2023 22:58

Acerbi też nagle w ataku hehe

Tom_Hardy 27.09.2023 22:58

Acerbi to w 1 polowie na ataku latał

kadrian89 27.09.2023 22:58

Acerbi nagle w pomocy , Sanchez rozgrywający i o co tu kaman

Cny 27.09.2023 22:57

ten typ to troll

Husi 27.09.2023 22:57

Z lepszych który wprowadza cyrk

Tom_Hardy 27.09.2023 22:57

Ja bym Inzaghiemu kontrakt przedluzyl po co czekac kolejny rok

kadrian89 27.09.2023 22:57

Od Acerbiego zaczyna się tez chaos bo biega gdzie chce

Claudio 27.09.2023 22:56

mam nadzieję, że ta porazka to bedzie taki bardzo zimny prysznic i wygraja najblizsze 2 wazne mecze

KibicInteru 27.09.2023 22:56

A 35 letni Acerbi i tak był jednym z lepszych

Cny 27.09.2023 22:56

zrobił więcej niż miki

Cny 27.09.2023 22:56

zmarnował setkę ale dał 2-3 dobre pilki

kadrian89 27.09.2023 22:56

Ja nie kumam dlaczego przegrywając i mając tyle czasu Inter jedynie chaos ma w głowie

Cny 27.09.2023 22:56

xd

KibicInteru 27.09.2023 22:55

Fratessi słaba zmiana też

pluto11 27.09.2023 22:55

Nie chodzi o to tylko o to że Darmian, Acerbi czy Miki mając 35 lat grają całe mecze a młode chłopaki jak Pavard, Fratessi czy Bastoni nie mogą rozegrać bo tamci muszą zostać

Cny 27.09.2023 22:55

no Sanchez wygląda jak losowy chłopaczek z osiedla co tylko się kiwa i przeszkadza reszcie

Claudio 27.09.2023 22:55

niech juz ten Pavard na stałe wskakuje do tego skladu bo te dziwne decyzje czasami sa niezwykle irytujace

Cny 27.09.2023 22:54

Lautaro może być zmęczony po późnym powrocie z kadry i xylowaniu w każdym meczu 90 minut

kadrian89 27.09.2023 22:54

Sanchez jedyne co robi to faule i straty i chaos

Adriano_forever 27.09.2023 22:54

nic nie robił a zagrał cały mec z

kadrian89 27.09.2023 22:54

Pavard rozgrywa jak messi przy Darmianem

KibicInteru 27.09.2023 22:54

I to przez Darmiana, Lauatro nic nie robił przez większość meczu?

Claudio 27.09.2023 22:53

Darmian juz w meczu z Empoli grajacy 90 minut mnie wkurzal...malo aktywny w ataku, a jak juz polecial do przodu to nie zdazyl wrocic.

pluto11 27.09.2023 22:53

Darmian od kilku meczu jest już spóźniony i robi błędy w podaniach a mamy Pavarda który siedzi

andyvdm 27.09.2023 22:53

Za mało grajo

Husi 27.09.2023 22:53

Darmian który był największym hamulcowym z empoli bo zagrał na wahadle plus na

Cny 27.09.2023 22:53

na boisku zostaje Acerbi a schodzi bastoni który potrafi rzucić kosmiczna piłkę z niczego

andyvdm 27.09.2023 22:53

Wincyj musi grać Darmian i Miki

Cny 27.09.2023 22:52

profesor pavard siada na ławie żeby grał darmian

KibicInteru 27.09.2023 22:52

Z resztą to że zagraliśmy słabo nie znaczy ze graliśmy na pół gwizdka

Husi 27.09.2023 22:52

Z każdym graczem będzie jak z Onana i Hamda. Dopóki gazety, kibice, świat nie zacznie pisać to izni zmiany nie zrobi ;)

Cny 27.09.2023 22:52

no to Szymon ci zrobi rotację. wystawi Asllaniego w kluczowym męczy i później odstawka na 3 miechy

Husi 27.09.2023 22:52

Tu niea zadnych dywagacji

Claudio 27.09.2023 22:51

po to są rotacje zeby dawac z siebie jak najwiecej w meczu by go wyygrac a nie oszczedzac sie i ryzykowac wtope jak dzisijaj

Husi 27.09.2023 22:51

Dzisiaj klasycznie musieli zagrać wybrańcy inziego z zeszłego sezonu

KibicInteru 27.09.2023 22:51

W pierwszym sezonie Szymona graliśmy sobie na maxa do stycznia i było widać efekty

Cny 27.09.2023 22:51

najważniejsze to na ten moment zajechać Hakan mikiego i Lautaro

Adriano_forever 27.09.2023 22:51

z nami nie grali na maxa i dostali 5 1

Claudio 27.09.2023 22:51

uj mnie gowno milan obchodzi

KibicInteru 27.09.2023 22:50

Milan tez na maxa nie grał

Claudio 27.09.2023 22:50

urwa mamy najsilniejsza kadre w Italii a mamy sie oszczedzac od 1 minuty? Serio? Szymon od paru spotkan tez tak mysli i sa efekty

KibicInteru 27.09.2023 22:50

Tak jak każda inna drużyna

Husi 27.09.2023 22:50

Alexis który zmienia Thurama gdzie Inzi pół okienka chce w targetmana hehe

Cny 27.09.2023 22:50

to może tylko inzaghi wymyslic

Claudio 27.09.2023 22:50

a to jak oni maja grac jak nie na maxa do prowadzeni 2 bramkowego?

Adriano_forever 27.09.2023 22:50

dzisiaj nie zagrali na maxa ale lautaro zagrał cały mecz

Cny 27.09.2023 22:50

ale wie że przegrywa i będzie laga więc wpuszcza alexisa za thurama

KibicInteru 27.09.2023 22:49

Przy tym terinarzu o graniu na maxa w każdym meczu możesz zapomnieć

Husi 27.09.2023 22:49

Zobaczcie sobie jak padały bramki k gdzie jest dublowane krycie od srodka

Adriano_forever 27.09.2023 22:49

grać lagę na alexisa to śmiech

Claudio 27.09.2023 22:49

grasz na maxa az nie bedziesz mial min. 2 bramkowej przewagi

Adriano_forever 27.09.2023 22:49

dzeko brakuje

Husi 27.09.2023 22:49

Czas na powrót zadaniowcow na ławkę, taki darmian :cenzor: powinien wracać na zadaniowca

Cny 27.09.2023 22:48

przekonbinowal z sociedaf i teraz będzie się szarpac

KibicInteru 27.09.2023 22:48

Z graniem na maxa w każdym spotkaniu daleko nie zajdziemy

pluto11 27.09.2023 22:48

Przusnolem na drugą połowę i oglądałem od 65 min po bramkach, ale mając Pavarda na ławce i grać cały mecz Darmianem który już nie dawał rady to jakaś kpina

Adriano_forever 27.09.2023 22:48

zaraz benfica

Cny 27.09.2023 22:48

problemem jest to z resztą w poprzednim sezonie też, że jak już coś zaczyna wychodzić to inzaghi wymyśla dziwne rzeczy i nagle rozsypuje się druzyna

Claudio 27.09.2023 22:48

musza zmienic nastawienie i grac kazdy mecz na maxa, a nie na pol gwizdka

Adriano_forever 27.09.2023 22:48

z rzędu

KibicInteru 27.09.2023 22:48

No Empoli strasznie cisnelo

Adriano_forever 27.09.2023 22:48

ale nie trzy

Adriano_forever 27.09.2023 22:48

można jeden mecz zagrać słabo

Adriano_forever 27.09.2023 22:48

no od milanu dramat jest

Adriano_forever 27.09.2023 22:48

z empoli na farcie zwycięstwo

Kusy 27.09.2023 22:48

To co już po sezonie, można gasić światło?

Claudio 27.09.2023 22:47

ograli frajrow z milanu i juz mysleli ze maja sezonw garsci

Krisu 27.09.2023 22:47

Bramki to jedno ale grac zajechanymi to potem mamy klopsy

KibicInteru 27.09.2023 22:47

Z Empoli był ok mecz

kadrian89 27.09.2023 22:47

Od 3 spotkań już widać inny Inter

KibicInteru 27.09.2023 22:47

Sommer i hakan z mikim

Claudio 27.09.2023 22:47

Sociedad slaby mecz, Empoli slaby mecz no i dzis to nie przypadek. Sezon sie zaczal a oni juz poczuli sie mistrzami :D

pluto11 27.09.2023 22:46

Kto zawalił przy bramkach?

Adriano_forever 27.09.2023 22:46

5 spotkań 5 wygranych przeciez

Krisu 27.09.2023 22:46

Oj tam oj tam. Spokojnie, marsz po drugą gwiazdkę

kadrian89 27.09.2023 22:46

Inter traci głowę mając pół h do końca meczu

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się