Archiwum shoutboksa

Czaglar 29.09.2023 12:09

Niesamowita Roma wymaksowana przez wraka Mourinhowego

KibicInteru 29.09.2023 11:41

Nie tak sobie kolega Obserwator wyobrażał początek marszu po triplete

Xucatlan 29.09.2023 10:34

I tak to wygląda już od wielu miesięcy.

Xucatlan 29.09.2023 10:33

Genoa 4 celne strzały, 4 gole, Salernitana 2 celne strzały 2 gole, Verona 3 celne strzały 2 gole, Torino 2 celne strzały 1 gol, Milan 4 celne strzały 2 gole.

Xucatlan 29.09.2023 10:30

Do tego totalnie przespane okienko transferowe jeśli chodzi o pozycję bramkarza, bo Rui Patricio już tak od połowy zeszłych rozgrywek wpuszcza wszystko co leci w światło bramki.

Xucatlan 29.09.2023 10:26

Mi sytuacja Mourinho w Romie trochę przypomina tę z United. Tam wicemistrzostwo i wygrana LE, ale ciągłe narzekania, że Mourinho już się nie nadaje, że się skończył itd. Potem jak Mourinho poleciał, to okazał się, że on tak naprawdę wycisnął maksa i bez niego było tylko gorzej i gorzej.

Xucatlan 29.09.2023 10:23

Dwa razy z rzędu doprowadził Romę do finałów europejskich rozgrywek., w tym jeden wygrał. Kto ostatnio osiągnął z Rzymianami coś podobnego?

Xucatlan 29.09.2023 10:19

W Romie sytuacja jest specyficzna, bo tam permanentna plaga kontuzji przez co ciężko zbudować jakąkolwiek ciągłość czy formę poszczególnych piłkarzy.

Pjerun 29.09.2023 08:33

Piszę to już od dawna, że Jose się nie nadaje do współczesnej piłki. A najśmieszniejsze jest to, że było kilka osób, które chciały go rok temu za Inzaghiego xddddd

coco 29.09.2023 07:40

Jak na Romę to ciekawe nazwiska, chociaż wolę mieć za przeciwnika Conte w Romie niż np w Milanie

coco 29.09.2023 07:39

Nie wiem czy ich stać na niego obecnie, dlatego brany po uwagę jest jeszcze Tudor i Glasner

coco 29.09.2023 07:39

Conte faworytem do jego zastąpienia, nie się

fade 29.09.2023 00:27

Cykl Mourinho się właśnie domyka xdd

Wiciux 28.09.2023 23:51

O cholera roma az 4 dostała ciekawe czy Friendkin zwolni jose

Xucatlan 28.09.2023 23:36

Wypatrzeć to można prawdziwka pod świerkiem. Mecz sędzia może 'wypaczyć'.

Claudio 28.09.2023 23:26

ostatni komentarz po koncowym gwizdku "sedzia wypatrzyl wynik tego meczu, wypatrzyl na korzysc Atletico...no coz...dobranoc Panstwu" xD

Claudio 28.09.2023 23:17

teraz najpierw zyebali sedziego ze nie panuje nad sytuacja, że nie wie komu juz kartki daje, nagadali sie jak to wszystko ze wyglada z jego strony, a za chwile po powtorkach "a jednak sedzie chyba mial rację" dawno nie sluchalem tak zalosnego komentarza. Po 2-0 zalamali sie panowie i na wszystko juz marudza. Tak jakby po 1-2 z sassuolo dali komentowac mecz komuś z SB :D

Claudio 28.09.2023 23:11

"piłka nożna jest niesprawiedliwa" co za typy

Claudio 28.09.2023 23:10

atletico teraz na 2-0 i żałoba xD

Claudio 28.09.2023 23:08

patrze na osasuna-atletico i komentarz tak jednostronny ze az niedobrze sie robi. No ale co sie spodziewac po Orłowskim wielkim fanie bałcełony, a ten drugi komentator to tez chyba za barca lub realem bo widza wszystko na korzysc atletico

rroossoonneerii 28.09.2023 22:35

w koncu 3 sezon mou

crislk 28.09.2023 22:31

za jakis czas odpoczac

crislk 28.09.2023 22:31

sie wypalił powinien odpoacac od pilki

Claudio 28.09.2023 22:30

szkoda mi go, ale tak to jest jak sie idzie do romy

crislk 28.09.2023 22:29

chyba mourinho out

Claudio 28.09.2023 22:28

ale ta roma gra

Endru 28.09.2023 22:25

na do widzenia dla zhang kop w dupe

Adriano_forever 28.09.2023 22:23

Aj em

Orzeu 28.09.2023 21:20

druga gwiazdka na do widzenia od Zhanga?

Orzeu 28.09.2023 21:19

2024

Orzeu 28.09.2023 21:18

xddd

HB 28.09.2023 21:05

AF wyłoń się, wyczuwam zapach Twojego balsamu do ciała i cały drżę

Claudio 28.09.2023 20:53

Od czasu tych pieprzonych informacji o sprzedazy Interu przestali grać :D a teraz standardowa śpiewka "negocjacje posuwaja sie do przodu, ale finalizacja dopiero w przyszlym roku..." deja vu

coco 28.09.2023 20:51

FcInter1908 - Turki Alghamdi scrive sul proprio profilo di twitter: “Proseguono le trattative tra Inter e Investcorp. Non è previsto che le cose vengano completate in tempi brevi, quindi parliamo di qualche mese. Se le cose andranno bene, il closing e il perfezionamento dell'operazione avverrà nel prossimo anno, nel 2024. Ora aspettiamo gli sviluppi”

Endru 28.09.2023 20:32

wszystko wina tej redakcji po co tam jechali

nicolas80 28.09.2023 20:02

Witam. Porażka to normalna rzecz. Jak ktoś myślał że Inter będzie wszystko wygrywał to powinien zejść na ziemię. Bardzo dobry początek rozgrywek i ta strata punktów tego zmienia.

broda4991 28.09.2023 18:59

Dawać arabów i yuegena cloppa

Claudio 28.09.2023 18:08

licze ze poukladaja sobie pewne rzeczy w glowach i z salerno i benfica zobaczymy mocny Inter

Claudio 28.09.2023 18:07

W wiekszosci starszych uzytkownikow raczej spokojnie do tego podchodzi. Wiadomo ze kazda porazka boli ale to jeden z 38 w lidze. Bardziej mnie niepokoi slabsza gra od 3 spotkan, a nie wynik z sassuolo

Pjerun 28.09.2023 18:03

Niektórzy pewnie nie umieli się doczekać

Pjerun 28.09.2023 18:03

Czekałem tylko na pierwszą porażkę, az się wysypie ten płacz i lament na Inzaghiego

Pjerun 28.09.2023 18:03

Tutaj myślę 80% ludzi ma podejście chorągiewek, reszta potrafi racjonalnie podejść do wyniku

Klinsi64 28.09.2023 17:48

no chyba ze ktos liczył na same zwyciestwa

Klinsi64 28.09.2023 17:47

wszyscy sie potkneli i my tez to zrobilismy

Klinsi64 28.09.2023 17:47

dziwne słowa jak na to,że jestesmy liderem xd

andyvdm 28.09.2023 17:40

Można się ludzic że to chwilowe tak jak łudziliśmy się dwa lata z rzędu ale niestety jakoś w to nie wierze

andyvdm 28.09.2023 17:39

Jednak ciężko nie brać pod uwagę doświadczeń z poprzednich dwóch sezonów gdzie ta glfatalna forma trwała miesiacami

kibix 28.09.2023 17:31

Cały czas jest wałkowany ten temat, ale jak ktoś widzi tylko czubek własnego nosa to będzie pisał podobne pierdoły, Inter jest jednak cienki a Inzaghi to Cham I prostak i wgle won, a jak teraz ogolimy Salernitane (Sousa top) to znowu narracja, że lecimy po puchar Europy

tylkointer3 28.09.2023 17:20

Bardzo dobrze powiedziane w końcu

Pader88 28.09.2023 17:17

Dokładnie Towarzyszu! Polać mu tam fast

Towarzysz 28.09.2023 17:11

No właśnie niektórych poziom jest taki, że jak wygramy z milanem 5-1 to nagle jesteśmy najlepsi w Europie, a jak przegramy z sassuolo to wszyscy do zwolnienia

KibicInteru 28.09.2023 17:00

Zastrzeżenia*

KibicInteru 28.09.2023 16:59

Jakieś zastrzeżone są zrozumiałe ale to co tu można przeczytać czasem uwłacza myślącemu człowiekowi

KibicInteru 28.09.2023 16:40

Póki co jedyna powtórka z zeszłego sezonu to wysyp ameb umysłowych po porażce

Towarzysz 28.09.2023 16:29

witam masakra jakaś piekarz opisuj ich tam

Piekarz 28.09.2023 16:17

Dramaturgia jak u trzynastolatki, drużynie trafił się słabszy tydzień z remisem, wygraną i porażką, a tu dla niektórych już prawie po sezonie

Piekarz 28.09.2023 16:15

XD

Piekarz 28.09.2023 16:15

"Jeszcze brakuje, aby po raz drugi ogolił go Pioli"

Piekarz 28.09.2023 16:14

Przed chwilą wygraliśmy derby 5-1

Piekarz 28.09.2023 16:14

Xddddd

Piekarz 28.09.2023 16:14

"Wszystko wskazuje na grę w kratkę"

Piekarz 28.09.2023 16:13

15 punktów po 6 meczach

Seba 28.09.2023 15:23

Jeszcze brakuje, aby po raz drugi ogolił go Pioli, ale tym razem nie z Messiasem i Salamakersem, tylko z Okaforem, Chukwebukwe i Musahem

Seba 28.09.2023 15:21

No póki co wszystko wskazuje na powtórkę z zeszłego sezonu, czyli gra w kratkę. 7 spotkań za nami i po 4 dobrych meczach przyszły 2 słabe i jeden tragiczny. Jeśli Inzaghi nie wygra mistrza mając tak słabą konkurencję, to chyba nigdy tego nie zrobi

Nerazzurx10 28.09.2023 13:56

Inzaghi nie umie rotować składem i za często robi zmiany z czapy, tyle w temacie

Nerazzurx10 28.09.2023 13:55

Pavard zagrał jeden mecz w LM i jeden na słabe empoli, gdzie on powinien być starterem a zamiast tego grają koledzy szymka

Nerazzurx10 28.09.2023 13:53

A teraz Wielki szok że nie ma ogrania..

Nerazzurx10 28.09.2023 13:52

Jakie rotację? My gramy jedynym składem na wszystkich frontach praktycznie, Asllani się gubi w trakcie meczu bo w tamtym sezonie zamiast wchodzić i się ogrywać to wchodził Gagliardini

coco 28.09.2023 12:45

Secondo indiscrezioni provenienti dall’Arabia Saudita, il CEO Corporate dell’Inter, Alessandro Antonello, sarebbe stato recentemente contattato dalla Saudi League. - Guarro

KibicInteru 28.09.2023 12:27

Napisz coś sensownego to może dostaniesz plusa jakiegoś

KibicInteru 28.09.2023 12:27

No rotacje Inzaghiego dają nam na ten moment pierwsze miejsce więc nie wiem czemu masz pretensje że napisałeś głupi komentarz i dostałeś minusy

Nerazzurx10 28.09.2023 11:59

A teraz widać kto miał rację

Nerazzurx10 28.09.2023 11:59

A jak umieściłem komentarz, że Inzaghi nie potrafi rotować składem, to zostałem storpedowany minusami

KibicInteru 28.09.2023 11:26

Też niektórzy może trochę zejdą na ziemie bo całe lato spędziliśmy na dyskusji jak to serie a jest wyrównana i nie sposób przewidzieć kto wygra, a teraz po dobrym początku zaczęło sie patrzenie na terminarz i wyliczanie ile nam zajmie odjechanie wszystkim jak to zrobiło Napoli

domin98 28.09.2023 11:15

no jakaś lampka ostrzegawcza sie zapaliła po tych meczach, mam nadziej że szybko zgaśnie

Dzonyy 28.09.2023 11:11

Wracam do pracy. Miłego Panowie. Oby w sobote rozmawiac w lepszych humorach :D

Tom_Hardy 28.09.2023 11:10

Zamiast budowac od tylu

Tom_Hardy 28.09.2023 11:10

Pierwsza akcja wczoraj i niemal gol Augusto - Frateziak. Ale jak grasz laga na Lauraro i Sanczeza to ciezko

Dzonyy 28.09.2023 11:10

ale patrzac jak wygladali zmiennicy to nie wiem czy by tam cos pomoglo :D

Dzonyy 28.09.2023 11:10

Zgadzam sie, ze zły wybor inziego

Dzonyy 28.09.2023 11:09

Niby tak, ale zaden zmiennik nic nie pokazal.

Tom_Hardy 28.09.2023 11:09

Uwazam ze Sociedad byl malym punktem zwrotnym. Nietrafiona rotacja, nie w tym meczu.

Tom_Hardy 28.09.2023 11:08

Barella jest slaby od poczatku

Tom_Hardy 28.09.2023 11:08

Koncowka sezonu i poczatek tego po transferach rqczej dawala nadzieje na ladna serie a nie wtopie w 6 kolejce przy zajechanych liderach

Dzonyy 28.09.2023 11:08

Alez byl fatalny.

Dzonyy 28.09.2023 11:08

Strasznie mnie wczoraj irytowal Barella.

Pjerun 28.09.2023 11:08

Były 3 sytuacje gdzie zabrakło centrymetrow żeby sięgnąć piłkę, także te statystyki ze strzałami są mało wymierne

Tom_Hardy 28.09.2023 11:07

Ale

Tom_Hardy 28.09.2023 11:07

Ja tez

Dzonyy 28.09.2023 11:07

Moze troche mialem zbyt yt duze oczekiwania bo ladnym poczatku

domin98 28.09.2023 11:07

chodziło mi o to że w trakcie sezonu masz różne fazy i różnie rozplanowana prace

Tom_Hardy 28.09.2023 11:07

No tak poza bramka

Dzonyy 28.09.2023 11:07

Jak bez ani jednego celnego jak strzleilismy gola :D

Pjerun 28.09.2023 11:07

Nikt nie czuł się pewny, ale określenie tego tragedia to nadużycie

Tom_Hardy 28.09.2023 11:07

Pierwsza polowa bez ani jednego celnego sttzalu

Dzonyy 28.09.2023 11:07

Tu bylo jakies zagrozenie.

Dzonyy 28.09.2023 11:07

Ja nawet w 1 nie czulem sie pewny.

Tom_Hardy 28.09.2023 11:07

Zobaczymy. Teraz Salerno i Benfica

Pjerun 28.09.2023 11:06

Aż tak źle nie było. Pierwsza połowa była całkiem dobra

Dzonyy 28.09.2023 11:06

drugieh*

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się