Archiwum shoutboksa

FReeFonix 27.09.2023 22:46

Druga polowa to żart

MuCha2 27.09.2023 22:46

Wsyzsxy słabi tka w skrócie piłka odskakuje nie dokładkę podania wolni bez pomysłu. Milion wrzutek dziękuje dobranoc.

Cny 27.09.2023 22:46

nie robi*

kadrian89 27.09.2023 22:46

Zasłużona porażka w pełni

kadrian89 27.09.2023 22:45

Jak nie idzie to druzyna się sypie

Cny 27.09.2023 22:45

dramatyczna poczwórna zmiana. nikt tak nie rozumiem bi w poważnym futbolu

broda4991 27.09.2023 22:45

Trener robiony miekkim chuyem to co to oczekiwiac. 352 które kazdy zna na pamięc pilka poprowadzana na wahadło i do. Tyłu cała filozofia.

intermed1 27.09.2023 22:45

Teraz zobaczymy na czym stoimy

Adriano_forever 27.09.2023 22:45

makabra

Est 27.09.2023 22:44

słabo dzisiaj, wola walki była dopiero pod koniec spotkania, może czas się obudzić, bo od trzech spotkań wszyscy śpią

KibicInteru 27.09.2023 22:44

Zabijająca atak xdd

vandallo87 27.09.2023 22:44

Dzisiaj nikt nie wiedział gdzie ma grać, tam jakieś dziwne wytyczne poszły

intermed1 27.09.2023 22:44

Znając Inzaghiego to za dużo się nie zmieni. Będziemy to samo wałkować

KibicInteru 27.09.2023 22:44

Liderzy zawiedli

Cny 27.09.2023 22:44

tradycyjna zmiana Thurama i Dimarco zabijająca nasz atak jak zwykle się powiodla

MuCha2 27.09.2023 22:43

Wyszedł na ten mecz pierwsym składem i w pipe dostał zmiany straszne . Balonik pękł już w sosiedad musza coś zmienić cuadrado musi wrócić żeby zmieniać wahadła. Barella fatalny :/

Cny 27.09.2023 22:43

nie działa pseudoritacka naszego trenera

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:43

Będziemy grać co mecz kaszanę i będziemy wygrywać 1:0 albo jakieś remisy z ogórkami i przegrane

Kaniol 27.09.2023 22:43

Inzagi zawalił mecz, piłkarze zmęczeni sezonem :D

pomiot 27.09.2023 22:43

Oby gra szybko uległa poprawiem bo niedługo ważny mecz w LM

KibicInteru 27.09.2023 22:43

Słaby mecz

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:43

Naszych porażki nie motywują

inter30 27.09.2023 22:43

zmęczeni sezonem już

intermed1 27.09.2023 22:43

Teraz zobaczymy na czym stoimy

Cny 27.09.2023 22:42

no niestety 3 mecz i nie sprawdzają się pomysły personalne trenera

mauroo1902 27.09.2023 22:42

Inzaghi idź sie popłacz...

pomiot 27.09.2023 22:42

Trochę wsty, trudno trzeba to przełknąć

KaraJunior 27.09.2023 22:42

ehhh - oby kolejny mecz był lepszy - smutno ale porażka czasem potrafi zmotywować i mam nadziejęże to będzie motywujące

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:42

I co z tych derbów jak po tyle samo pkt mamy

Husi 27.09.2023 22:42

Koniec, brawo chłopaki

Pjerun 27.09.2023 22:42

Szkoda, zawsze te pieprzone Sassuolo

Adriano_forever 27.09.2023 22:42

:O

inter30 27.09.2023 22:42

inzaghi zawalił ten mecz

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:42

Jak tu wygrać jak się ściąga z boiska najlepszego gracza który sam może mecz wygrać

Husi 27.09.2023 22:42

Zmęczony od 30 minuty meczu Lauratro gra do końca, klasycznie tak jak i reTa pupilków

vandallo87 27.09.2023 22:41

Gra Interu dorównuje jedynie jakości arbitrów spotkania.

Adriano_forever 27.09.2023 22:41

dramat

Adriano_forever 27.09.2023 22:41

sosjedad empoli i sas

mauroo1902 27.09.2023 22:41

wszystkim odpowiada strata pkt Interu

Adriano_forever 27.09.2023 22:41

od milanu obrośli w piórka

Adriano_forever 27.09.2023 22:41

oczekujemy przeprosin i wyjaśnień

rroossoonneerii 27.09.2023 22:41

bylo obicie

intermed1 27.09.2023 22:41

Koniec

Husi 27.09.2023 22:41

Nom super, pierwsza jego akcja, powinien zejść za alexisa

rroossoonneerii 27.09.2023 22:41

co ten komentator mowi

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:40

Teraz Lautaro dobrze

Krisu 27.09.2023 22:40

Sedziowanie sedziowaniem. Przegrywamy zasłużenie co kolwiek to oznacza

Borgen 27.09.2023 22:40

Może dajmy Interowi strzelić bramkę i cofnijmy do spalonego o 5 minut, a co...

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:40

Ajjjjj

mauroo1902 27.09.2023 22:40

ta

mauroo1902 27.09.2023 22:40

sedzia refleks...

Borgen 27.09.2023 22:40

Kur... serio?

vandallo87 27.09.2023 22:39

Hahaha

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:39

No ku*wa co z tym sędziowaniem

KaraJunior 27.09.2023 22:39

jprdl - przepraszam ale ten Sanchez to jakiś żart jak dla mnie

mauroo1902 27.09.2023 22:39

hahahaahaha sedziowanie ponizej

Adriano_forever 27.09.2023 22:39

sędzia kuriozum

rroossoonneerii 27.09.2023 22:39

ten z udine

Adriano_forever 27.09.2023 22:39

ten od was?

Kaniol 27.09.2023 22:39

Barella dzisiaj najgorszy na boisku

rroossoonneerii 27.09.2023 22:39

wow

rroossoonneerii 27.09.2023 22:39

ale samardzic brame strzelil

Krisu 27.09.2023 22:39

Szkoda, że Dimarco, Lautaro, Mikhitarian zajechani + Pavard na ławce

Husi 27.09.2023 22:38

Nom i kolejnyecz będzie takim samym składem jak dzisiaj od początku :)

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:38

Jakie te akcje bez pomysłu i logiki

eKubaL 27.09.2023 22:38

gramy jakby było dalej 1:0, zero przyspieszenia

intermed1 27.09.2023 22:38

Dawać na remis

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:38

Teraz Szymon musi się wykazać i to szybko poukładać bo jak co mecz będziemy się męczyć to szybko nam czołówka odjedzie

andyvdm 27.09.2023 22:37

Klasyka sinusoida formy zero stabilizacji

mauroo1902 27.09.2023 22:37

Berardi bez kartki ?? to chyba kolega z ławki, albo z pod ławki

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:37

Acerbi

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:37

Ajjjj

andyvdm 27.09.2023 22:37

Inzi zawsze pozostanie Inzim

Borgen 27.09.2023 22:36

Czy niewidomy biega i mu wszystkie decyzje przez słuchawkę muszą podawać?

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:36

Z Empoli to był fart

Borgen 27.09.2023 22:36

On ten mecz ogląda na jakimś streamie z opóźnieniem, że wszystkie decyzje po 15 sekundach?

mauroo1902 27.09.2023 22:36

Ta wygrana z Milanem to dla nas gwózdź do trumny...

Husi 27.09.2023 22:36

Męczyć to jest bardzo mało powiedziane

vandallo87 27.09.2023 22:36

Niewyspany.

inter30 27.09.2023 22:35

on ma opóźniony zapłon czy co?

Adriano_forever 27.09.2023 22:35

wygrywasz z Milanem 5 1 tylko po to żeby później w dwóch meczach się meczyć

vandallo87 27.09.2023 22:35

Dziwne decyzję arbitra.

karol-wiercioch 27.09.2023 22:35

CO TEN SĘDZIA !! !!

sammmmy 27.09.2023 22:35

Najgorsze że oni fatalnie wyglądają w grze

Kaniol 27.09.2023 22:35

Klassen wszedł? Bo go nie widzę?

Husi 27.09.2023 22:35

O kurde co zlapal

Husi 27.09.2023 22:34

Strata pkt u siebie z Sass bardzo bolesna

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:34

Jednak Sommer!

karol-wiercioch 27.09.2023 22:34

niech ten cuadrado wraca bo tyramy tego dumfrytke już chłopak siły nie ma

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:33

Z góry Wam mówię od razu

KaraJunior 27.09.2023 22:33

dodatkowo Sass to dla nas mega niewygodny przeciwnik i nasi mają ewidentnie blakde i sraczke

Est 27.09.2023 22:33

strasznie szybko spuchliśmy, to w sumie stara zasada, że jak wygrywamy wysoko, to zaraz po tym przychodzi kryzys

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:33

Albo nagła zmiana gry albo będziemy co mecze tracić punkty

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:33

Z Empoli byli beznadziejnie to teraz już przegrana, proste

2P@C 27.09.2023 22:33

I ten przecietny Milan ma tyle samo punktow co my

Cny 27.09.2023 22:33

ibra to jest legendarna rotacja szymona

KaraJunior 27.09.2023 22:33

dokładnie - Sociedad to nie był przypadek , Empoli było słabo i dzisiaj kontynuacja

campioni2010 27.09.2023 22:33

1-2 najniższy wymiar kary dla nas

inter30 27.09.2023 22:32

trzeci gówniany mecz z rzedu

pomiot 27.09.2023 22:32

Słaba gra pod presją niestety

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się