Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:31

Śmieszne jest to że jak nie idzie to zawsze ratujemy się albo młodziakami albo grajkami co w ogóle nie grali

Claudio 27.09.2023 22:31

Inter jedyna druzyna z czolowki w tej kolejce tracaca punkty

mauroo1902 27.09.2023 22:30

uuu aaa uuu aaa

vandallo87 27.09.2023 22:30

Żenua

karol-wiercioch 27.09.2023 22:30

klaasen odszedł z ajaxu i patrzcie go grają..

ANIOL 27.09.2023 22:30

pier.dolone sassuolo

mauroo1902 27.09.2023 22:30

Klassen wali hattricka teraz

Adriano_forever 27.09.2023 22:30

klasę

MuCha2 27.09.2023 22:30

0.55 xG

MuCha2 27.09.2023 22:29

Ten sędzia to popieddolka

FReeFonix 27.09.2023 22:29

Jak Inter w ogóle strzałów nie oddaje, chcą wejść z pilka do bramki, 2 celne strzały

karol-wiercioch 27.09.2023 22:29

magic Davy

Borgen 27.09.2023 22:29

Ja nie wiem co się dzieje, od początku sezonu biegamy jak wariaci, jest super forma, a nagle taka padaka... Rozumiem z Hiszpanami, ok ktoś może być lepiej przygotowany, ale my serio wyglądamy na dramatycznie wolnych...

Kaniol 27.09.2023 22:29

Muchy w smole

mauroo1902 27.09.2023 22:29

a czas leci...

karol-wiercioch 27.09.2023 22:29

klaasen !! !!

sammmmy 27.09.2023 22:29

Wyglądają dokładnie tak jak w tych wszystkich porażkach w ubiegłym sezonie

vandallo87 27.09.2023 22:29

Co to za cyrk, że trzeba gonić wynik, a obrońcy sobie z Sommerem pykają, jakbyśmy prowadzili..

MuCha2 27.09.2023 22:29

Ale to każdy wie ze darmian to jesy dobry zmiennik a nie mecz w mecz w wyjściowym. Inzhagi zaprzepaścił szanse i przejadł ten mecz.. tem to zawsze coś musi spierdć… :/

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:28

Ten*

Husi 27.09.2023 22:28

Mam nadzieję że właśnie po tym meczu sporo osób zobaczy jak wygląda darmian

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:28

Czemu kurde gra tej Darmian jak mamy takiego kota na ławce

mauroo1902 27.09.2023 22:27

Darmian zejdz prosze

Nerazzurx10 27.09.2023 22:27

Nieważne jak dobzi będziemy, oni zawszę nas pokonają

KaraJunior 27.09.2023 22:27

kto inny wykupił abonament ;)

Nerazzurx10 27.09.2023 22:27

Na 100 meczy z sassuolo, 99 przegrywamy

Borgen 27.09.2023 22:27

Sędzia totalnie nie był zainteresowany gwiazdaniem faulu, a jak się robi stresik to cofnijmy się, może jednak faul... Żenada

KaraJunior 27.09.2023 22:27

karne nie dla nas w tym roku ;)

mauroo1902 27.09.2023 22:26

buhh

mauroo1902 27.09.2023 22:26

takie dotkniecie, a ten położył sie jakby by dostał takiego gonga...

inter30 27.09.2023 22:26

co to za cyrk że sobie faule z opóźnieniem gwizdze

INTERkibic 27.09.2023 22:26

Ty cenzorek

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:26

Taki faul jak nie faul

karol-wiercioch 27.09.2023 22:26

dziwny ten sędzia

INTERkibic 27.09.2023 22:26

Nie było jurwa faulu!

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:26

Łeee

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:26

Sprawdzaj i dawaj karnego

INTERkibic 27.09.2023 22:26

Nie było fauli!

mauroo1902 27.09.2023 22:25

przeciez nic mu nie zrobił

karol-wiercioch 27.09.2023 22:25

alexis z faulem

INTERkibic 27.09.2023 22:25

Kurva!

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:25

Kurde, karny mógł być :p

Adriano_forever 27.09.2023 22:25

dumb w ataku

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:25

Lage na Sancheza gramy...

INTERkibic 27.09.2023 22:24

Kurva pinamonti z nami wygrywa 🤦‍♂️

Kaniol 27.09.2023 22:24

Jak sie nie strzela na bramke to się nie wygrywa

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:23

Oho drybler

Adriano_forever 27.09.2023 22:23

ale dla kogo

Adriano_forever 27.09.2023 22:23

jeszcze padnie

Adriano_forever 27.09.2023 22:23

gol

mauroo1902 27.09.2023 22:23

Inzaghi jak Ty sie gubisz... i to od 3 meczów

karol-wiercioch 27.09.2023 22:23

dawać pavarda

Husi 27.09.2023 22:22

Tak

Adriano_forever 27.09.2023 22:22

asslani na ratowanie wyniku xD

INTERkibic 27.09.2023 22:22

No właśnie.

Ojciec SB 27.09.2023 22:22

raczej tak bedzie

intermed1 27.09.2023 22:22

Tak

vandallo87 27.09.2023 22:22

Na stojąco się nie wygra.

INTERkibic 27.09.2023 22:22

Macie wrażenie ze to przerżniemy?

Cny 27.09.2023 22:22

nikt nie wie co się dzieje

Cny 27.09.2023 22:22

potężny balgan, nikt nie jest na swojej pozycji

mauroo1902 27.09.2023 22:21

o boże Darmian co Ty robisz...

Kaniol 27.09.2023 22:21

Ruszają się jak żółwie

Adriano_forever 27.09.2023 22:20

bańka pękła

Adriano_forever 27.09.2023 22:20

no i co jest?

Husi 27.09.2023 22:19

Brawo darmian !

Ojciec SB 27.09.2023 22:19

remis bedzie maks

INTERkibic 27.09.2023 22:19

Tu trzeba wygrać!

INTERkibic 27.09.2023 22:19

Ludzie zostało 20minut. Grać !!

rroossoonneerii 27.09.2023 22:19

to nie zadne tlumaczenie ze nie powinien grac

intermed1 27.09.2023 22:18

Zobaczycie że Sassuolo przegra z jakimś gownem w następnej kolejce. Obrzydliwy klub

rroossoonneerii 27.09.2023 22:18

czyli przelew poszedl zeby celowo czerwonej nie dostal ?

INTERkibic 27.09.2023 22:18

Najlepsze jest to ze w sass się niby wciąż osłabia a wciąż się z nimi meczy w uj

milosz912 27.09.2023 22:18

Najlepsze jest to że Berardi nie powinien grać w tym meczu

Cny 27.09.2023 22:18

mówiłem ściąga tych co mogą coś zrobić z niczego a zostawia żołnierzy.

Cny 27.09.2023 22:17

i tak szok że zmienił mikiego a nie Barelle

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:17

Najlepszy z ataku Thuram schodzi

mauroo1902 27.09.2023 22:17

wniosek... zmiana powinna być przeprowadzona 10-15 min temu

campioni2010 27.09.2023 22:17

Nasza tajna broń Alexis Sanchez XD klub mem

mauroo1902 27.09.2023 22:16

blisko było zmiana i od razu zrobili robote

milosz912 27.09.2023 22:16

Masakra jakaś...

INTERkibic 27.09.2023 22:16

Powinien

rroossoonneerii 27.09.2023 22:16

z pierwszej powinien strzelac

Husi 27.09.2023 22:16

Ehh

Husi 27.09.2023 22:16

Typowe wybory simone, tylko 1 do 1 zmiany

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:16

To powinien być gol

rroossoonneerii 27.09.2023 22:16

uf

Ibracadabra eight 27.09.2023 22:16

O matko

MuCha2 27.09.2023 22:15

Nic nie gramy 70 min a ten pajac czeka ze zmianami

INTERkibic 27.09.2023 22:15

Ale huyowy wieczor

INTERkibic 27.09.2023 22:15

Alexis nic nie zrobi bo on gra sam. Sam na 3 idzie w uj

mauroo1902 27.09.2023 22:15

jest jeszcze troche czasu, jak nie zmienią gry bedzie zaraz 1-3

milosz912 27.09.2023 22:15

Czemu my nie możemy strzelać z dystansu ?

Cny 27.09.2023 22:15

on to robi na serio. gra cały mecz wyrzutkami i wpuszcza Sancheza

Husi 27.09.2023 22:15

Acerbi musi zostać na boisku

Cny 27.09.2023 22:14

Chryste xd

Cny 27.09.2023 22:14

bastoni zszedł xd

KaraJunior 27.09.2023 22:14

ale jeszcze jest troche czasu

mauroo1902 27.09.2023 22:14

my dalej odczuwamy derby... ile można lecieć na tym samym alibi...

INTERkibic 27.09.2023 22:14

Zawodnicy z byłych klubów nic nie grają dlatego nie spodziewam się cudów

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625159

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się