Archiwum shoutboksa

FENDI_SOSA 27.09.2023 17:53

dobra dawac tego oshiego

AveCaesar 27.09.2023 17:08

tyle hajsu wydali a nie obstawili sobie tych dwóch pozycji masakra

AveCaesar 27.09.2023 17:06

bramkarz i napastnik by im się przydali. chyba, że Nkunku jest docelowym ŚN

AveCaesar 27.09.2023 17:05

Chelsea tam może przydziałać

AveCaesar 27.09.2023 16:50

może pójdzie do PSG a Mukembe do Realu albo Tottenham czy cuś

Imrahil 27.09.2023 16:41

wyjda na "większy gowaniny" mistrz niz milan

Tom_Hardy 27.09.2023 16:40

Odpada jeden potencjalny klub do walki z nami

Tom_Hardy 27.09.2023 16:39

Kolejne scudetto za 40 lat

Tom_Hardy 27.09.2023 16:39

Napoli co za gowno

Imrahil 27.09.2023 16:39

nom xD

Dzonyy 27.09.2023 16:35

dokl

andyvdm 27.09.2023 16:32

Ale żeby się na oficjalnym koncie klubowym naśmiewać z własnego zawodnika to trzeba być śmieciarzami xD

Imrahil 27.09.2023 16:27

do arabow pojdzie

Imrahil 27.09.2023 16:23

afera

Rebelde 27.09.2023 16:18

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1707011675734315247 Osimhen olewa innych zawodników , masakra

Lopez 27.09.2023 16:09

Thohir kupił nam Hernanesa

Rebelde 27.09.2023 15:57

Investcorp nam kupi Osimhena jako prezent. Jak kiedyś Suning kupiło Gabigola :oops:

Pjerun 27.09.2023 15:17

United dopiero co kupili Hojlunda, raczej bez szans. Real bym obstawiał

Atseif 27.09.2023 15:07

United

Towarzysz 27.09.2023 14:56

Osimhen -> Arsenal, Real, PSG, to są moje typy

Orzeu 27.09.2023 14:44

Osimhen w Interze

Orzeu 27.09.2023 14:43

jest to niemożliwe

speaker 27.09.2023 14:39

Ciekaw jestem jak tam idzie rozwoj Bisecka , czy dostanie pare minut dzisiaj jako LŚO tak jak zwykle grywał

speaker 27.09.2023 14:36

Osimhen w Interze to bylby pogrom Serie A juz

Piekarz 27.09.2023 11:55

Jeszcze niech De Laurentiis strzeli w jakimś wywiadzie że Gruzini wolą owce od kobiet i będzie komplecik

Piekarz 27.09.2023 11:54

Zamiast ugłaskać Spaleciaka żeby został ich Gasperinim z Atalanty i zapieczętować tych swoich topów żeby albo tam długo grali, albo odeszli za kosmiczne pieniądze, to oni wszystkich ich w zasadzie sami wypier.dalają

Piekarz 27.09.2023 11:52

Tak koncertowo rozj.ebanego potencjału to dawno nie widziałem

Piekarz 27.09.2023 11:52

Napoli co za gównoklub xd

Orzeu 27.09.2023 11:06

no te Abu Dhabi Sports TV

coco 27.09.2023 10:43

Arabskie źródła też podają 😛

Orzeu 27.09.2023 10:35

niech to w końcu napisze ktoś poza TS :D

coco 27.09.2023 10:31

TS - Cessione Inter: Investcorp avanza! Altre conferme da AbuDhabi, il fondo del Bahrein prepara l’offerta da 1.3 miliardi.

Imrahil 27.09.2023 10:21

beka

AveCaesar 27.09.2023 10:18

i spłata rozłożona na 10 lat + Agoume, Sensi i w lato Fabbian do Napoli

AveCaesar 27.09.2023 10:16

no to Osimhen w zimę na wypo z wykupem i atak kosmos :brawo:

Xucatlan 27.09.2023 09:50

Dla mnie ostatni tego typu karny, który pamiętam to Messi + Suarez. Który to był rok 2015?16?

Orzeu 27.09.2023 09:47

nie widziałem tego

Orzeu 27.09.2023 09:47

ano widzisz

Orzeu 27.09.2023 09:33

chodzi mi oczywiście o podanie

Orzeu 27.09.2023 09:33

ostatni raz chyba z 20 lat temu

Orzeu 27.09.2023 09:33

dawno takiego wykonania karnego nie widziałem

Borgen 27.09.2023 07:17

Podobno już pokasował z Instagrama wszystkie swoje zdjęcia/filmy w barwach Napoli... No, ale fakt, że filmik Napoli mocno żenujący... Gdyby grali jak rok temu i w tabeli byli w miejscu Interu to jeszcze możnaby podejść do tego z przymrużeniem oka, ale myślę, że nawet w Neapolu mało kogo śmieszą takie żarty w zestawieniu z ich wynikami. Mnie by irytowało, że klub mało poważnie podchodzi do swojej bądź co bądź, ale nie najlepszej sytuacji w lidze i bardzo nierównej gry...

Paolo92 27.09.2023 05:30

Sporo napięć na linii Napoli - Victor Osimhen. Zaczęło się od nie podania ręki przez Nigeryjczyka Rudiemu Garcii po zmianie w meczu z Bologną, za co sam zawodnik potem przepraszał zespół. Dzisiaj z kolei Napoli na swoim oficjalnym kanale na Tik Toku wrzuciło filmik praktycznie wyśmiewający napastnika za zmarnowany rzut karny w meczu z Bologną, co spowodowało bardzo gwałtowne reakcje z obozu zawodnika, a jego agent grozi nawet podjęciem kroków prawnych przeciwko klubowi.

Ibracadabra eight 26.09.2023 23:41

kurde, widzę że już w linku wszystko widać xD

Ibracadabra eight 26.09.2023 23:40

widzieliście karnego Galaty i Icardiego? xD

KaraJunior 26.09.2023 21:14

mam taką fajną bluzę ze starych dobrych czasów - FDP ;) - bardzo sobie ja chwalę - był czas że sie nie mieściłem więc nie jest jeszcze w złym stanie bo troche przeleżała w szafie :D

Ojciec SB 26.09.2023 21:09

chcialbym jutro zobaczyc Klaassena

Lopez 26.09.2023 20:36

no fajne były i sam bym nowe chętnie wział

coco 26.09.2023 20:35

szkoda że chłopaki stracili inicjatywę, z chęcią bym coś nowego zamówił, bo prawdę mówiąc po tych latach został mi tylko szalik w znakomitym stanie, koszulki już kiepskie, ale żal wyrzucić

Lopez 26.09.2023 20:34

głównie od Messiego

Lopez 26.09.2023 20:34

pamiętam bo sam je też brałem.

coco 26.09.2023 20:30

mi bardziej chodzi o projekty fanowskie, lata temu były świetne projekty czy to koszulek czy szalików, rekawiczek itd. Unikaty, dużo bardziej mi się takie fanowskie wizje podobały niż oficjalne koszulki

Lopez 26.09.2023 20:28

ja już pół rodziny tak ubrałem

Lopez 26.09.2023 20:28

Koszulke możesz mieć nówke sztuke za pisanie

Lopez 26.09.2023 20:28

R Gol masz

coco 26.09.2023 20:28

odkąd sięgam pamięcią to Orzeu tu był, szkoda że już nie podejmuje inicjatyw odnośnie koszulek czy innych gadżetów związanych z Interem

Lopez 26.09.2023 20:27

Jakbyś chciał spróbować to daj znać na pw

Lopez 26.09.2023 20:27

:P

Lopez 26.09.2023 20:27

Przereklamowany

coco 26.09.2023 20:27

Orzeu dobry ziom, legendarny użytkownik tej strony

coco 26.09.2023 20:26

heheh

Lopez 26.09.2023 20:26

Coco bo jak coś to zrobi sie nowe miejsce w redkacji. Wyrzuci się Orzeua i będzie wakat

Lopez 26.09.2023 20:24

Mi chodziło o info z poza strony

coco 26.09.2023 20:20

ciężko nie śledzić informacji o Interze

coco 26.09.2023 20:20

od 28 lat zajawka Interem

Tom_Hardy 26.09.2023 20:17

Bo co innego ma sledzic skoro kibicuje Interowi?

Tom_Hardy 26.09.2023 20:17

No po to chyba wchodzi na ta strone nie?

Lopez 26.09.2023 19:20

coco lubisz informacje ze świata Interu śledzić ?

coco 26.09.2023 19:13

Paolillo: "Investcorp? Sarebbe una buona cosa, è una proprietà indubbiamente 'liquida' e quindi capace di fare nuovi investimenti in una società che ha già una base forte, ma che ha bisogno di nuova linfa. Considerando l'indebitamento, il momento giusto per vendere la società è arrivato già da un po'"

coco 26.09.2023 15:04

przeszedł operację i jest przytomny

coco 26.09.2023 15:04

na szczęście zdementowano

coco 26.09.2023 15:04

poszła fama że Massimo Moratti zmarł

coco 26.09.2023 14:12

Inter: davvero molto vicina la cessione del club - Riccardo Fusato

coco 26.09.2023 14:07

Turki Alghamdi

coco 26.09.2023 14:06

Jeśli ma zostać nabyty Inter, cele Investcorp są takie same, o których mówiliśmy, gdy podchodził do nabycia Mediolanu, w tym budowa specjalnego stadionu w celu zwiększenia dochodów i rozwój sportowy drużyny, w tym duże kontrakty, aby zapewnić im osiągnięcie mistrzostw i markę drużyny rozprzestrzenia się po całym świecie.

coco 26.09.2023 14:06

ten sam dziennikarz podaje taką informację, tłumaczenie z translatora, ale można zrozumieć o co chodzi

coco 26.09.2023 14:04

wcześniej tylko włoskie piekiełko grillowało temat sprzedaży Interu, teraz coraz więcej źródeł arabskich podaje takie informacje

coco 26.09.2023 14:04

to nie znaczy że nie ma zaawansowanych negocjacji

Orzeu 26.09.2023 14:01

jeszcze nie złożyli propozycji

Orzeu 26.09.2023 14:01

gromadząfundusze wg tego źródła

coco 26.09.2023 14:00

Według dziennikarza Abu Dhabi Sports Alghamdiego transfer Interu do Investcorp byłby w zaawansowanym stadium.

DonDawido 26.09.2023 13:47

Podobno od przyszłego sezonu mamy nazywać się انتر ميلان?

Orzeu 26.09.2023 13:29

a być może po prostu żeby nie było problemów z płynnością finansową

Orzeu 26.09.2023 13:29

być może po to żeby sprzedać teraz klub

Orzeu 26.09.2023 13:28

więc jak dołożył te 86 mln euro to jest zastrzyk w finanse klubu

Orzeu 26.09.2023 13:28

nie, pożyczkę wzięła jego spółka

Adriano_forever 26.09.2023 13:27

jeszcze bardziej klub zadłużył?

Adriano_forever 26.09.2023 13:27

i co teraz?

Orzeu 26.09.2023 13:27

no z tej pożyczki od Oaktree

Adriano_forever 26.09.2023 13:27

toż to gołodupiec

Adriano_forever 26.09.2023 13:27

skąd wział?

Adriano_forever 26.09.2023 13:27

ale z czego dołożył? :D

Orzeu 26.09.2023 13:26

kolejna transza z tej pożyczki od Oaktree

Orzeu 26.09.2023 13:26

Zhang dołożył 86 mln euro do kasy klubu

Adriano_forever 26.09.2023 13:23

nie rozumiem

Orzeu 26.09.2023 13:19

#Zhang converte 86 milioni di debiti in capitale e ripatrimonializza il club dopo le perdite nel bilancio 2023. 🚨⚫🔵

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625143

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się