Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pablo77 24.09.2023 16:13

dlatego trzeba jak najwiecej zapunktować do przerwy

AveCaesar 24.09.2023 16:13

pewnie znowu rotacja w LM

AveCaesar 24.09.2023 16:13

później zacznie się gorzej pablo salzburg, roma, atalanta, salzburg

Kredence 24.09.2023 16:12

W lidze niczego nam nie wybronił, może nawet coś zawalił, w LM był wybitny absolutnie

AveCaesar 24.09.2023 16:12

w LM :top:

KibicInteru 24.09.2023 16:11

Też pamiętajmy że w lidze, w 13 meczach bronił Handa

Kredence 24.09.2023 16:11

Onana w lidze a Onana w LM to jakby dwóch różnych bramkarzy

pablo77 24.09.2023 16:10

Sassuolo, Salernitana, Bologna do zrobienia jest 9 pkt jak najbardziej

AveCaesar 24.09.2023 16:10

z Oananą też różnie to bywało ;) z Empoli puścił piłkę lecącą w niego

KibicInteru 24.09.2023 16:10

A dobra, Sommer mniej kosztował, mój błąd xd

KibicInteru 24.09.2023 16:09

A daje 80-90% tego co dawał Onana

pablo77 24.09.2023 16:09

albo 1/10 :D

KibicInteru 24.09.2023 16:09

Dobry bramkarz, Onana może nie będzie ale kosztuje 1/6 kamerunczyka

pablo77 24.09.2023 16:09

dobrze by było wygrać te 3 mecze w lidze do przerwy na kadrę i rozgoscic sie na fotelu lidera :D

Kredence 24.09.2023 16:09

Nawet grając słabo mając taką obronę można myśleć o przepychaniu meczow

AveCaesar 24.09.2023 16:08

Barella cały mecz w LM i też sobie odpoczął troszkę

Kredence 24.09.2023 16:08

Ogólnie defensywa wygląda bardzo dobrze

KaraJunior 24.09.2023 16:08

ale to co miał to obronił

AveCaesar 24.09.2023 16:08

Empoli ostatni 5 meczy i 5 porażek więc można było się pobawić w rotacje

pablo77 24.09.2023 16:08

no ten wolny to jestem przekonany ze Handa by odprowadzil laserowo wzrokiem.

KibicInteru 24.09.2023 16:07

1 strzał z wolnego i tyle

KibicInteru 24.09.2023 16:07

Akurat dzisiaj Sommer nie miał za wiele do roboty

pablo77 24.09.2023 16:07

5 kolejek i 1 wpuszczona bramka, komplet punktów. Najlepszy atak i najlepsza defensywa.

pablo77 24.09.2023 16:07

a cichym bohaterem dzisiaj tez Sommer dla mnie

pablo77 24.09.2023 16:06

no to na plus, Pavard daje taki spokoj z tylu

KibicInteru 24.09.2023 16:06

Denzel sobie odpaczal chociaż

AveCaesar 24.09.2023 16:05

Darmian też już nie na wahadło na ale można było nim tam porotować. Pavard na początku siedział na ławie, a Cuardado też z urazami się zmagał ostatnio

pablo77 24.09.2023 16:05

Claudio niby Milan dogadał się z Porto na 15-17mln tylko transfer sie wysypal bo posrednicy agenci chcieli prowizje jakieś i juz bylo za malo czasu.

pablo77 24.09.2023 16:04

HB ciezko ocenic, w 1 meczu dal dobra zmiane i pozytywnie mnie zaskoczył, pozniej bylo gorzej a z Sociedad to byla tragedia. A na koniec sie polamal i pytanie na jak dlugo.

AveCaesar 24.09.2023 16:03

:serce:

AveCaesar 24.09.2023 16:03

dzisiaj świetnie Pavard i te krosy jak Basto na drugą stronę do DImarco

Claudio 24.09.2023 16:03

Jednak ten Taremi za 25mln bylby lepszy czy nie? :D

Kredence 24.09.2023 16:03

Jakość

Kredence 24.09.2023 16:03

Pavard dyskretne te mecze ale chyba bez błędu żadnego

AveCaesar 24.09.2023 16:02

Sanchez może jeszcze nie jest gotowy na pierwszą 11

HB 24.09.2023 16:02

pablo opisz 5 kolejek z Arną w talii, jak oceniasz ten transfer

Kredence 24.09.2023 16:02

No ale teraz już będzie to wiedział Inzaghi

Kredence 24.09.2023 16:02

No brak thurama to był ewidentny blad

AveCaesar 24.09.2023 16:01

Lazio z Monzą rotowało i wtopa

KibicInteru 24.09.2023 16:01

I dzisiaj Arne

KibicInteru 24.09.2023 16:01

Jedyne co bym zrobił inaczej to postawil na Lautaro i Thurama z Sociedad

Kredence 24.09.2023 16:01

Oczekuje krwi

pablo77 24.09.2023 16:01

no wiadomo, ale mamy szeroki sklad i trzeba korzystac :D

Kredence 24.09.2023 16:01

Trzeba obić sociedad koniecznie bo jednak sprawili że wyglądaliśmy kiepsciutko

KibicInteru 24.09.2023 16:01

Nie ma reguły, kontuzje są częścią sezonu

KibicInteru 24.09.2023 16:00

Miki gra najwięcej a nic mu nie jest

KibicInteru 24.09.2023 16:00

Arna zajechany nie był a jednak i tak się połamał

Claudio 24.09.2023 16:00

sociedad 4-3 getafe

pablo77 24.09.2023 15:59

no ale biorąc pod uwagę podatność na urazy Sancheza i Arny to trzeba mądrze rotować nimi zeby sie nie zajechali

KibicInteru 24.09.2023 15:59

Lazio też grało najlepszymi

KibicInteru 24.09.2023 15:59

Milan też przecież nie sadza Leao czy Girouda

pablo77 24.09.2023 15:58

no wiem, wiem.

Kredence 24.09.2023 15:58

No ale nie dało się tak zrobić

pablo77 24.09.2023 15:58

mogl zaczac spokojnie Sanchez z Thuramem

Kredence 24.09.2023 15:58

Gdyby nie uraz Hakana to by zagrał z Sociedad a Asllani dzisiaj

KibicInteru 24.09.2023 15:58

I zagra Frattesi z Barella

pablo77 24.09.2023 15:58

Lautaro podobnie dzisiaj tylko na 20 min zszedl

KibicInteru 24.09.2023 15:58

Z sass może przyjdzie jego kolej

pablo77 24.09.2023 15:57

no tak ale za 3 dni mecz z Sassuolo ale Miki zagrał praktycznie wszystko od pozatku sezonu.

KibicInteru 24.09.2023 15:57

Meczach*

KibicInteru 24.09.2023 15:57

Połowę skladu wymieniamy w ostatnich dwóch meczacb

pablo77 24.09.2023 15:57

gdzie tu spokojnie Augusto, Asllani czy Arna mogli wyjsc od poczatku.

pablo77 24.09.2023 15:56

Wydaje mi się ze nie trafil z timingiem. Z Sociedad rotował tak ze prawie przegralismy a najmocniejszy sklad praktycznie na Empoli.

KibicInteru 24.09.2023 15:56

Które decyzje były złe?

Kredence 24.09.2023 15:56

No bywa

Kredence 24.09.2023 15:56

Były okazję, z Milanem wpadało wszystko teraz nie chciało nic

Kredence 24.09.2023 15:56

Dla mnie decyzję były ok, nie widzę niczego o co można specjalnie się przyczepić

pablo77 24.09.2023 15:55

Wynik cieszy, ale decyzje personalne martwią trochę przed meczem z Sassuolo.

AveCaesar 24.09.2023 15:51

de kleter z asystą

Kredence 24.09.2023 15:51

Już nie pamiętam dokładnie przebiegu meczu, ostatnio tak źle było z bajernem moim zdaniem

AveCaesar 24.09.2023 15:51

dobrze że z nimi nie przegraliśmy teraz chyba będziemy mieli benfice i salzburg u siebie

KibicInteru 24.09.2023 15:49

Co wygraliśmy po karnym Hakana

KibicInteru 24.09.2023 15:49

Ja bym powiedział że najgorzej wygladalismy z juve w 2022 na wyjeździe

Kredence 24.09.2023 15:48

Trzeba to bardzo szanować

Kredence 24.09.2023 15:48

Remis bardzo cenny wynik

Kredence 24.09.2023 15:48

Tak sobie myślałem na spokojnie po meczu i ostatni raz tak źle wyglądaliśmy równo rok temu z bajernem w Mediolanie

KibicInteru 24.09.2023 15:41

Pamietam jak grali i Romą w le j w Rzymie byli dużo gorsi

Seba 24.09.2023 15:41

W rewanżu z nami, to oni będą już ledwo zipieć

KibicInteru 24.09.2023 15:41

Tam chyba słyszałem jak komentator mówił raz że Sociedad u siebie ostatnio przegrał gdzieś tam w marcu czy kwietniu

Kredence 24.09.2023 15:35

Chyba dopiero 6 kolejka

Kredence 24.09.2023 15:35

Ciekaw jestem rewanżu z nimi

martins2000 24.09.2023 15:35

3-2

Kredence 24.09.2023 15:35

Już wyciagneli xd

HB 24.09.2023 15:31

+11 nad lazio :o

Kredence 24.09.2023 15:19

Sociedad do 50 min przegrywa z getafe u siebie, chyba sporo ich kosztował mecz z nami

KibicInteru 24.09.2023 15:08

Ale to jedyna formacja gdzie mogło by być lepiej

KibicInteru 24.09.2023 15:06

I tak jest lepiej niż rok temu na ten moment jesli chodzi o atak

KibicInteru 24.09.2023 15:05

Gdyby Dzeko został to wtedy można by było wziąć kogoś takiego i gdyby nie akcja z Lukaku to mogło by to wyglądać inaczej

KibicInteru 24.09.2023 15:04

Też szukaliśmy typowej 9 za Dzeko, niż takiego Lukebakio

KibicInteru 24.09.2023 15:03

Tylko pytanie czy Lukebakio dało się wypożyczyć z przymusem wykupu

HB 24.09.2023 15:02

chyba correa byl w planie na pozostanie, a dziadkiem w koncu nie jest

Claudio 24.09.2023 15:01

myslalem ze kupia jakiegos mlodszego + dziadka, a sciagneli 2 dziadkow. Jeden dopiero wraca po problemach kondycyjnych, a drugi wlasnie udaje sie na rekonwalesencję

Claudio 24.09.2023 15:00

Lukebakio, Soloth, Ivanusec...trochę jest tych napastnikow przed 30 za 10mln

Claudio 24.09.2023 14:58

Serhou Guirassy chyba kosztowal cos kolo 10mln

Claudio 24.09.2023 14:56

moze on sam chcial trafic do slabszego klubu niz byc rezerwowym w Interze

Claudio 24.09.2023 14:56

Ciekawe czemu z Retegui zrezygnowalismy

KibicInteru 24.09.2023 14:53

No wybiegali się z nami to teraz płacą

broda4991 24.09.2023 14:52

Takie getafe jedzie ten sociedad 2-1 do 35minuty a my do 85 nie oddalismy celnego strzału.

KibicInteru 24.09.2023 14:51

Nawet taki Scamacca to 30 baniek

KibicInteru 24.09.2023 14:51

Za mało na kogoś dobrego i młodego

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się