Archiwum shoutboksa

mauroo1902 24.09.2023 14:20

Inzaghi jakiego Ty masz farta człowieku

Seba 24.09.2023 14:19

dobra chyba wyczymamy

Seba 24.09.2023 14:19

uff

Adriano_forever 24.09.2023 14:19

wszystko na gospodarzy

Adriano_forever 24.09.2023 14:19

cosz on to robi w tym meczu

Adriano_forever 24.09.2023 14:19

sędzia

Adriano_forever 24.09.2023 14:19

kurna sęzie

andyvdm 24.09.2023 14:19

Ważne że Baloguna nie ma bo dwóch karnych nie strzelił

mauroo1902 24.09.2023 14:18

Sommer dziekujemy

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:18

nawet jak idzie obok bramki

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:18

ale Sommer zawsze w pogotowiu

pluto11 24.09.2023 14:18

A on ich trzyma

pluto11 24.09.2023 14:18

Ale Miki i Darmian w 55 max powinni zejść

intermed1 24.09.2023 14:18

1:1 się skończy

Adriano_forever 24.09.2023 14:18

bisseck się nie nadaje jak asslani

Claudio 24.09.2023 14:18

A gość jak się odbił od Arny to od razu gwizdał frajer

mauroo1902 24.09.2023 14:18

wjechał w niego jak w starą szmate

timon 24.09.2023 14:18

Jak pisalem, ze gosc do pazdziernika sie polamie to mnie cisneli, ze jasnowidz

Cny 24.09.2023 14:18

klaasena przyspawany, asllani nadal gnojony, bisseck nie istnieje

pluto11 24.09.2023 14:18

Jak tego nie wygramy to cała wina na Szymona

mauroo1902 24.09.2023 14:18

juz widziałem to w bramce

pluto11 24.09.2023 14:18

Pewnie że byl

Claudio 24.09.2023 14:18

Luperto wpieprzył w Barelle i niby czysto...

Kuba1993 24.09.2023 14:17

żenada

mauroo1902 24.09.2023 14:17

jaaaaaa

Husi 24.09.2023 14:17

Faul był

Seba 24.09.2023 14:17

uff

Cny 24.09.2023 14:17

fartessi-barella

timon 24.09.2023 14:17

Arna kontuzja? Szok, szok niedowierzanie

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:17

Sanchez biegaj ku*wa

mauroo1902 24.09.2023 14:17

haha

Cny 24.09.2023 14:17

to są ciągle te same zmiany dimarco-augusto dr vrij-acerbi Arna-thuram

inter30 24.09.2023 14:17

Wolny jest barella

mauroo1902 24.09.2023 14:17

to był czysty odbiór>

Adriano_forever 24.09.2023 14:17

bez faulu?

pluto11 24.09.2023 14:17

Faul

Adriano_forever 24.09.2023 14:17

aha

Adriano_forever 24.09.2023 14:17

gramy ostatnie pięć minut napastnikiem z anemią

Seba 24.09.2023 14:17

W styczniu Korea is back na wypożyczenie

pluto11 24.09.2023 14:17

Trzeba było w pierwszej połowie przyspieszyc a nie na stojąco grać

mauroo1902 24.09.2023 14:17

ablo Ranocchie sciągniemy z powrotem

Adriano_forever 24.09.2023 14:17

kupiliśmy za 10 mln pacjenta do szpitala

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:17

dobrze że ten Sanchez przyszedł

Kuba1993 24.09.2023 14:16

na c :cenzor: on nam był :D bardzo dziekuje z tych co sie ze mnie smiali jak mowiłem po co nam Arna...

mauroo1902 24.09.2023 14:16

z Primaverki sie kogoś wezmie

inter30 24.09.2023 14:16

Kasa w bloto

pluto11 24.09.2023 14:16

I mamy 3 napastników

pomiot 24.09.2023 14:16

co ten Arna?

Adriano_forever 24.09.2023 14:16

dwugłowy w dupe się cofną

pluto11 24.09.2023 14:16

I UJ po Arnie

mauroo1902 24.09.2023 14:16

i tak załatwia sie urlop dobrze płatny

Claudio 24.09.2023 14:16

Nosz kurrr

Adriano_forever 24.09.2023 14:16

no i po sezonie

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:16

ojjj

mauroo1902 24.09.2023 14:16

kontuzja

Adriano_forever 24.09.2023 14:16

oho

Seba 24.09.2023 14:15

Arna KO

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:15

Sommer prócz tego wyrzutu bez błędu

mauroo1902 24.09.2023 14:15

Sommer dzisiaj bardzo na plus

Adriano_forever 24.09.2023 14:15

barella już myśli o petrodolarach w arabii

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:15

ajj Sommer

Tifosinho 24.09.2023 14:15

Barelka totalnie pod formą

Seba 24.09.2023 14:14

Lato!

Adriano_forever 24.09.2023 14:14

żle jest

Husi 24.09.2023 14:14

Sporo niepotrzebnych fauli na 30 m

mauroo1902 24.09.2023 14:14

groźnie to wyglądało

KaraJunior 24.09.2023 14:14

to akurat nietrafiony zarzut chyba z poprzedniego sezonu - albo jeszcze wcześniejszego :D

Seba 24.09.2023 14:14

uff

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:14

właśnie miałem pytać

mauroo1902 24.09.2023 14:13

z Empoli takie meczarnie

KaraJunior 24.09.2023 14:13

fake news -- jak nie istnieje rotacja ??

Cny 24.09.2023 14:13

rotacja u nas nie istnieje. irytujący jest Szymon z tym

Husi 24.09.2023 14:13

I właśnie to jest Sanchez, wiecznie stara się holować pilke

mauroo1902 24.09.2023 14:12

Sanchez cos ty zrobił

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:12

nie Arny wina że gość lżejszy 30 kilo

Claudio 24.09.2023 14:12

Od kiedy walka bark w bark to faul

Seba 24.09.2023 14:12

sędzia :D

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:12

gdzei tu faul?

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:12

Arna super teraz

mauroo1902 24.09.2023 14:11

to ok

mauroo1902 24.09.2023 14:11

No chyba że wczoraj był grany grill

mauroo1902 24.09.2023 14:10

normalnie jak oglądam ten mecz to wszyscy wyglądają jakby grali tu za kare dzisiaj niepojęte

Kuba1993 24.09.2023 14:10

Acerbi mozna powiedzieć, ze chciał "przyDattić" :D

mauroo1902 24.09.2023 14:08

Sancheza wpuscił powinien Denzela ale my to wszyscy wiemy

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:08

coś czuję

Claudio 24.09.2023 14:08

Nie rozumiem kompletnie jego pozostawienia na boisku

Husi 24.09.2023 14:08

Acerbi co ty wyprawiasz

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:08

albo sie skończy na 1:1 albo 0:2

Claudio 24.09.2023 14:08

Darmian w ataku gówno, a w obronie często nie zdążą wracać w 2 polowie

mauroo1902 24.09.2023 14:08

Acerbi chyba nie lubi Sommera

mauroo1902 24.09.2023 14:07

Carlos uratuj nas dawaj rozkręc tą strone

pluto11 24.09.2023 14:07

Szymon nadal nie umie w zamiany

Wiciux 24.09.2023 14:07

Po raz pierwszy atak sanchez i arna

mauroo1902 24.09.2023 14:07

bramka piekna

Claudio 24.09.2023 14:07

No i Darmian cały mecz... Szymon Szymon..

pluto11 24.09.2023 14:07

Darmian i Miki było pierwsi do zamiany

mauroo1902 24.09.2023 14:06

schodzi

Kuba1993 24.09.2023 14:06

Dobrze, ze tego Pavarda w końcu kupiliśmy ;)

mauroo1902 24.09.2023 14:06

Dimarco

pluto11 24.09.2023 14:06

On to Mikiego i Darmiana nigdy nie ściągnie choć by byli zajechani

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się