Archiwum shoutboksa

Pjerun 24.09.2023 13:15

Przydałby się Cuadrado dzisiaj

mauroo1902 24.09.2023 13:15

Augusto i Denzel mus od poczatku 2 połowy

Nerazzurx10 24.09.2023 13:15

Oni dzisiaj w rugby grają

Kuba1993 24.09.2023 13:15

co oni mają konkurs, który wyzej strzeli?

tytusek25 24.09.2023 13:14

Z ręką w kieszeni nie wygramy

Husi 24.09.2023 13:14

Co to za strzaly

Claudio 24.09.2023 13:14

Nie no dramat... Podejście jak gierka treningowa

mauroo1902 24.09.2023 13:14

oj fratessi słabo

tytusek25 24.09.2023 13:14

Ło matko...

Seba 24.09.2023 13:14

Fratta :D

mauroo1902 24.09.2023 13:14

bramka w 1 połowie to mus... a oni na stojąco ...

Claudio 24.09.2023 13:13

No no żeby czasem Empoli nie wyszła kontra z dupy

pomiot 24.09.2023 13:13

przeważamy, bramka to kwestia czasu :)

tytusek25 24.09.2023 13:13

Ciezki mecz ale na takich zadupiach sie wygrywa scudetto

pomiot 24.09.2023 13:12

noo, jeszcze spokojnie

Dzonyy 24.09.2023 13:12

Jakie nerwy :D

KaraJunior 24.09.2023 13:12

ja jestem spokojny o wynik tylko niepotrzebne nerwy - Empoli sie troszke odkryje to cos ukłujemy ;)

AveCaesar 24.09.2023 13:12

Na luzie

AveCaesar 24.09.2023 13:12

Nom donwygrania to

Bloom99 24.09.2023 13:11

i tak wygramy

Claudio 24.09.2023 13:11

Zamiast do przerwy strzelić 2 gole grając na Maxa i w 2 kontrolować mecz to po co

mauroo1902 24.09.2023 13:11

Frattesi jeszcze cos tam robi

AveCaesar 24.09.2023 13:11

Przeciwległe

tytusek25 24.09.2023 13:11

Di Marco do zmiany Barella za Frattesiego i Dumfries za Darmiana

Claudio 24.09.2023 13:10

Nie ma walki, odejścia, przyspieszenia... Nie chcę im się... Zenujace zachowanie

AveCaesar 24.09.2023 13:10

Te piłki na skrzydla od basto i pavarda to mistrzostwo swiata

mauroo1902 24.09.2023 13:10

aj

mauroo1902 24.09.2023 13:10

Dimarco jak człapie ...

intermed1 24.09.2023 13:10

Hakan....

KaraJunior 24.09.2023 13:09

chaos - to jedyne co mi sie nasuwa w ostatnich minutach

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:09

Dryblingu niestety nie ma

mauroo1902 24.09.2023 13:09

ehh grają na stojąco

Husi 24.09.2023 13:09

Lautaro ..

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:08

No i w tej sytuacji Lautaro Thuram by miał bramkę pewnie

mauroo1902 24.09.2023 13:08

kradną czas aż miło... dawać tą bramke...

Claudio 24.09.2023 13:07

Niech się zmobilizuje w końcu bo jest tyle niechlujstwa że aż nie przystoi

intermed1 24.09.2023 13:07

Augusto i Dumfries muszą to rozbujać

Nerazzurx10 24.09.2023 13:06

C :cenzor: a dziś gramy

Adriano_forever 24.09.2023 13:06

empoli takie coś czysto zabiera

Adriano_forever 24.09.2023 13:06

po co takie faule

intermed1 24.09.2023 13:06

Ehhhh

Husi 24.09.2023 13:06

Szkoda

Adriano_forever 24.09.2023 13:06

...

Kuba1993 24.09.2023 13:05

nosz kurrrrr

Claudio 24.09.2023 13:05

Szkoda

Adriano_forever 24.09.2023 13:05

spalony

mauroo1902 24.09.2023 13:05

spalony

Adriano_forever 24.09.2023 13:05

gol

Seba 24.09.2023 13:05

ajj

mauroo1902 24.09.2023 13:05

juz 34 min ... dawac bramke a najlepiej 2

kadrian89 24.09.2023 13:04

Takie głaskanie

mauroo1902 24.09.2023 13:04

Augusto i Denzel muszą wejsc

kadrian89 24.09.2023 13:04

Jest miejsce na skrzydłach to powinni wrzucać mocne pily

Husi 24.09.2023 13:04

Dimarco słabo, Damian gra tylko na własnej polowie

Claudio 24.09.2023 13:04

Gracze Empoli są żałośni bo wszędzie widzą ze są faulowani

mauroo1902 24.09.2023 13:03

pierwsze 10 min 6 strzałów Interu i to tyle na w tej połowie

kadrian89 24.09.2023 13:03

Dimarco zmianę powinien dostac

Husi 24.09.2023 13:03

Dobrze Pavard

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:03

I znowu będziemy wciskać jakiegoś farfocle pod koniec meczu

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:03

Widzę że znowu olewają przeciwnika

Adriano_forever 24.09.2023 13:03

przecież miało być inaczej

Adriano_forever 24.09.2023 13:03

bo przegrali przecież 7 0 z romo

Adriano_forever 24.09.2023 13:03

no ale miał być przecież łomot

kadrian89 24.09.2023 13:02

Bagatelizowanie

kadrian89 24.09.2023 13:02

Nudaaaa

intermed1 24.09.2023 13:02

Jezu co on gra

Seba 24.09.2023 13:02

ale Dima dzisiaj niechlujny

Adriano_forever 24.09.2023 13:01

boli was wielki pan Hakan

tytusek25 24.09.2023 13:01

Darm8an I Frattesi to jednak nie Barelka i obecny Dumfries

campioni2010 24.09.2023 13:01

Na Turka nie da się patrzeć

Husi 24.09.2023 13:01

Póki co nuda , Damian na wahadle to zlo

Claudio 24.09.2023 13:00

A prawa strona z Darmianem bezzebna

intermed1 24.09.2023 13:00

Ale ciężko się to ogląda

Adriano_forever 24.09.2023 12:59

fratesiego nie ma w tym meczu

Claudio 24.09.2023 12:59

Dimarco na stojąco wszystko

El_Imprezatore 24.09.2023 12:59

di marco nic dzisiaj nie gra

tytusek25 24.09.2023 12:59

Pierwszy podwojny mecz w tygodniu od zeszlego sezonu. Pora tez wujowa.Trza dac im czas.

Nerazzurx10 24.09.2023 12:57

Zawsze są męczarnie

Nerazzurx10 24.09.2023 12:57

Nie leżą nam mecze o 12:30

Adriano_forever 24.09.2023 12:57

u nas faul i kartka

Adriano_forever 24.09.2023 12:56

wszystko czysto

tytusek25 24.09.2023 12:56

Zara sie otworzą i dostaną w palnik

pomiot 24.09.2023 12:55

Przydałaby się bramka która by otworzyła worek z bramkami :)

Nerazzurx10 24.09.2023 12:55

Czuję się jakbym oglądał Inter Manciniego.. piła na nagatomo i Wrzuta albo candreva

Borgen 24.09.2023 12:54

Momentami mam wrażenie, że Empoli kryje tylko zawodników bez piłki... Może jakaś indywidualna akcja...

Kuba1993 24.09.2023 12:54

i niecelne

Nerazzurx10 24.09.2023 12:54

Fajnie ich klepiemy to idźmy ta drogą

pomiot 24.09.2023 12:54

Chociaż po jednej prawie była bramka :)

pomiot 24.09.2023 12:54

a no, te wrzuty są za często

Nerazzurx10 24.09.2023 12:53

Czemu my tak z uporem maniaka chcemy wszystko wrzucać

Adriano_forever 24.09.2023 12:53

wrzuta wrzuta wrzuta

pomiot 24.09.2023 12:51

Fajnie to wygląda, wydaje się że bramka to kwestia czasu.

intermed1 24.09.2023 12:50

Trzeba coś strzelić

Nerazzurx10 24.09.2023 12:50

Lautaro co przyzidanił

tytusek25 24.09.2023 12:49

Ibk Kmicica na barykadzie brakuje w Empoli

Husi 24.09.2023 12:48

Dzisiaj 100 występ Hakana

Nerazzurx10 24.09.2023 12:48

Dimarco dziś słabiutko

Atseif 24.09.2023 12:48

Hakan 17 minuta meczu już miał 3x swoją przyśpiewkę na trybunach

tytusek25 24.09.2023 12:48

Ale ten Hakan widzi wszystko

tytusek25 24.09.2023 12:47

😄

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się