Archiwum shoutboksa

Husi 24.09.2023 13:45

Gdzie kartka ?

Claudio 24.09.2023 13:44

Miki chyba znowu najlepszy z pomocników

pluto11 24.09.2023 13:43

Trzeba powiedzieć że Pavard to jest jednak poziom

Seba 24.09.2023 13:43

ruszyła ekipa na rozgrzewkę

Claudio 24.09.2023 13:42

Fajna klepka teraz

Husi 24.09.2023 13:42

Ajjj

Adriano_forever 24.09.2023 13:42

mmmm

Claudio 24.09.2023 13:41

Chyba lepiej jakby to Thuram był na środku ataku bo Lautaro już miał w 2 połowie 2 okazję ale jest za wolny, a Thuram swoją szybkością i fizyczności mógłby dać radę

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:41

trzeba*

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:41

trzebe szybko drugą strzelić

Seba 24.09.2023 13:41

ajjj

ragnar 24.09.2023 13:40

Dokladnie jak Pavarda tylko z lewej

Borgen 24.09.2023 13:40

Żona przysypia w na kanapie, ale na przyśpiewkę aż się uśmiechnęła 😜

KaraJunior 24.09.2023 13:39

piękna przyśpiewka kibiców :)

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:39

teraz już siedzimy na nich

Adriano_forever 24.09.2023 13:39

GUARIN!

Nerazzurx10 24.09.2023 13:38

Dimarco jak Pavard na mundialu

eKubaL 24.09.2023 13:38

Chyba Frattesi się za głowę złapał :

Kuba1993 24.09.2023 13:38

ale przyśpiewka piękna :D

KaraJunior 24.09.2023 13:38

przepiękna brameczka

Claudio 24.09.2023 13:38

Walukiewicz wszedł i od razu lepiej

intermed1 24.09.2023 13:38

Bramka w stylu Pavarda

pomiot 24.09.2023 13:38

Piękna bramka :)

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:37

jaka reakcja Pavarda :D

Husi 24.09.2023 13:37

Teraz kolejne

Seba 24.09.2023 13:37

Inter same bramki sezonu ładuje

mauroo1902 24.09.2023 13:37

Oj pieknie to wsadził

AveCaesar 24.09.2023 13:37

Dima ! DIma ! Dima !

Husi 24.09.2023 13:37

Brawo, ale wsadził

tytusek25 24.09.2023 13:37

Ale wsadzil.

Claudio 24.09.2023 13:37

Najgorszy zawodnik Interu 1 połowy taki gol 😄

Adriano_forever 24.09.2023 13:37

a był do zmiany :D

Husi 24.09.2023 13:37

Nareszcie !

mauroo1902 24.09.2023 13:37

Di Marco piekny gol

Adriano_forever 24.09.2023 13:37

siadło w końcu

Claudio 24.09.2023 13:37

Woooow

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:36

goooooooooool

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:35

ajjj

Adriano_forever 24.09.2023 13:35

szczał

mauroo1902 24.09.2023 13:35

nooo Empoli juz tak nawet nawet sobie po czynia przez 2 min...

Adriano_forever 24.09.2023 13:35

szkoda tego murzyna co wypadł za bandy

Claudio 24.09.2023 13:35

Szybszy mecz się zrobił w 2 połowie

pluto11 24.09.2023 13:35

Jak na razie to kiepsko to wygląda zero agresywności

pluto11 24.09.2023 13:34

Niech oni przyspiesza grę bo zaraz wpadnie gówno gol

eKubaL 24.09.2023 13:34

w końcu to typ nie na LM tylko na ogórki

eKubaL 24.09.2023 13:34

wejdzie Arna i strzeli 2 bramki :P

mauroo1902 24.09.2023 13:32

czekam na ten huragan

KaraJunior 24.09.2023 13:30

0: 0

KaraJunior 24.09.2023 13:30

ale rozumiem lekkie obawy bo ileż to jużbyło takich meczy gdzie milion akcji przeprowadzone a kończyło sie 0: )

KaraJunior 24.09.2023 13:30

mecz składa się z dwóch połów ;) - teraz lekki opierdol od Szymka i druga połowa z lepszą skutecznością

Claudio 24.09.2023 13:29

Ale dobrze ze Gamer pokonal w UFC Fizieva. Gość był za bardzo pewny siebie.

Claudio 24.09.2023 13:26

No cóż może uznali ze raz się udało to drugi raz też tak będzie

Claudio 24.09.2023 13:26

Wtedy też 0-0 do przerwy

Claudio 24.09.2023 13:25

Ostatnio o 12.30 opykalismy Lazio 3-1 oraz Empoli na wyjedzie 0-3....

ragnar 24.09.2023 13:25

od zawsze mecze z dołem to męczarnie, Empoli cała drużyną sie broni, gramy niechlujnie ale jednak były okazje, główka Darmiana, czy sam na sa ( co prawda ostry kąt) Fraty to grozne akcje...najgorsze te strzały w niebo z daleka

FReeFonix 24.09.2023 13:23

Aby wpadła :P całego sezonu na sto procent zagrać nie można, w drugiej niech zwiększą tempo choć na te 15 minut i wracamy z 3 pkt

Krisu 24.09.2023 13:23

Sanchez i Barella za Frate i Mikiego

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:23

Od niechcenia wszystko

rchemik 24.09.2023 13:23

Mecze w Serie A o 12.30 to porażka. Niezależnie kto by grał

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:23

A ja jak widzę że gramy z ogórkami to właśnie taki mecz mam przed oczami :D

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:23

Wpadnie jedna to potem poleci

Claudio 24.09.2023 13:23

Nie gramy zawsze tak z ogórkami bo widziałem dużo więcej zaangażowania

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:23

Dokładnie

Krisu 24.09.2023 13:22

Druga połowa będzie dosiad

Pjerun 24.09.2023 13:22

Tu jest kwestia jednej wykorzystanej sytuacji i jest po meczu

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:22

Zawsze z ogórkami tak gramy

Pjerun 24.09.2023 13:21

Nie wiem. Wy chyba pierwszy raz oglądacie dzisiaj serie a i mecze z drużynami z dołu tabeli i to o 12:30

mauroo1902 24.09.2023 13:21

Claudio dokładnie ale Pjerun widzi doskonały mecz śmiech

Krisu 24.09.2023 13:21

Byl vzas przywyknąć do komentatorki

Claudio 24.09.2023 13:21

Dimarco z Milanem dostał piłkę i jazda do przodu. Tutaj dostaje piłkę ma 8 metrów przed sobą i się rozgląda i turla piłkę. Pełno niechlujnych podań, jakieś bezsensowne strzały w gołębie. Granie na stojąco. Mało wyjść na pozycję. Można by wymieniać. Jak ruszymy na nich to powinno być dobrze, ale 1 połowa z tak słabym rywalem do kosza.

mauroo1902 24.09.2023 13:21

trolla to masz w lustrze, jak mozecie zrobic ankiete zaangazowanie graczy Interu w tym meczu uwierz ze bedzie 70 do 30

ragnar 24.09.2023 13:20

tak wyglądają mecze z dołem, do 1 bramki, ale ten Zieliński to debil ala Kapica, podnieca się że empoli na 40 m 2 razy piłke wymieni, pieknie ktoś mu pocisnął komentarzem

Pjerun 24.09.2023 13:20

Albo kup okulary

mauroo1902 24.09.2023 13:20

Darmiana w ogóle nie widziałem

Pjerun 24.09.2023 13:20

Idź trollu do jaskini wracaj

mauroo1902 24.09.2023 13:20

DiMarco człapie po boisku

Kuba1993 24.09.2023 13:20

To jest taka gra- nie wyjdzie w tej akcji to w nastepnej. Tylko juz mineło 45 minut...

Pjerun 24.09.2023 13:20

?

mauroo1902 24.09.2023 13:20

haha

mauroo1902 24.09.2023 13:19

biegają ??

Pjerun 24.09.2023 13:19

Biegają, grają. Przeciwnik się dobrze broni. Brakuje trochę lepszych decyzji czasami

mauroo1902 24.09.2023 13:19

Oni grają na stojąco.. czego innego oczekujesz od lidera SerieA

Claudio 24.09.2023 13:19

Widzisz żeby oni biegali? Była ostra walka? Przyspieszenie? Nie ma

KaraJunior 24.09.2023 13:19

próbujemy - nie rozumiem czemu niby żałosne podejście

mauroo1902 24.09.2023 13:19

pierwsze 10 min ok 6 strzałów, nic nie wpadło i juz na stojąco tragedia podejscie

Pjerun 24.09.2023 13:18

Jakim żałosnym podejściu?

Claudio 24.09.2023 13:18

Rozumiem zremisować po walce i dniu konia bramkarza, ale nie po takim żałosnym podejściu do meczu

tytusek25 24.09.2023 13:18

Bedzie jak w Sociedad.Wejdzie zara generał Barelka i prawy sierzant sztabowy Denzel oraz kapral Augusto

mauroo1902 24.09.2023 13:17

moze trzeba było dać Arnautovica i teraz wpuscic Thurama oj działoby sie, jeśli Arna lub Sanchez wejdzie teraz zacznę sie obawiac

Claudio 24.09.2023 13:17

Dobrze gramy? Przecież jest tyle nonszalancko i braku odpowiedniego podejścia że aż niedobrze się robi

Pjerun 24.09.2023 13:17

Dobrze gramy, nie wiem o co wam chodzi za bardzo. Kwestia czasu raczej aż coś wpadnie

tytusek25 24.09.2023 13:17

Walczymy z nową miotłą

Husi 24.09.2023 13:16

1sza połowa na stojąco

keats 24.09.2023 13:16

dlaczego my nie hcemy dryblowa c ?

minus09 24.09.2023 13:16

dramat jest aktualnie

mauroo1902 24.09.2023 13:16

a 8 niecelnych 4 celne

mauroo1902 24.09.2023 13:15

mówił coś komentator o 12 strzałach

tytusek25 24.09.2023 13:15

Trza ich ubrac w koszulki Milanu to ich dojedziemy

Husi 24.09.2023 13:15

Już chyba z 8 niecelny strzal

mauroo1902 24.09.2023 13:15

Dimarco mnie zawiódł najbardziej, Darmian niewidoczny,

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się