Archiwum shoutboksa

Claudio 24.09.2023 14:06

Ściągnij tego Darmiana

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:06

oczywiście że nasza :D

mauroo1902 24.09.2023 14:06

Pavard mega występ

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:06

wiecie kto by tutaj najwięcej zrobił? Cuadrado

mauroo1902 24.09.2023 14:06

Augusto w końcu

mauroo1902 24.09.2023 14:05

ale nasza nie ich

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:05

potrzebna druga bramka

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:05

Szymon

mauroo1902 24.09.2023 14:05

klątwa poszła

Claudio 24.09.2023 14:05

Oho Destro... Byli zawodnicy są zawsze najgrozniejsi 😄

mauroo1902 24.09.2023 14:04

ej rozny powinien byc

mauroo1902 24.09.2023 14:04

rykoszet

Husi 24.09.2023 14:04

Aaaaa

Pjerun 24.09.2023 14:04

Ale on jest grozny

Claudio 24.09.2023 14:04

Szkoda ze nie powtórzyło się z derbów

Seba 24.09.2023 14:04

widziałem Derby

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:03

Thuram znowu :D

Seba 24.09.2023 14:03

ajjjj

mauroo1902 24.09.2023 14:03

ale my sie prosimy o gola

Husi 24.09.2023 14:01

W tym meczu prawa strona w ofensywie nie istnieje

mauroo1902 24.09.2023 14:01

dawac Holendra za Darmiana

pluto11 24.09.2023 14:01

Denzel Klassen

Claudio 24.09.2023 14:01

Zobaczcie. Darmian cLy czas schowany. Co chwilę brakuje go na prawej stronie

pluto11 24.09.2023 14:01

Klasyczny Inter w niedzielę o 12.30

Kuba1993 24.09.2023 14:00

kurde wiedziałem, ze tak bedzie z Arna

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:00

ale i tak spalony

Ibracadabra eight 24.09.2023 14:00

kurde Arna

Claudio 24.09.2023 13:59

Jak lubię Darmian to on się nie nadaje na wahadlo widząc jak gra Denzela czy Juan

mauroo1902 24.09.2023 13:59

o nie Arna nigdy nie wygrał z Empoli to zle wróży

Kuba1993 24.09.2023 13:59

chciałbym zobaczyc powtorke tej ręki

mauroo1902 24.09.2023 13:58

moze karniaczek?

Seba 24.09.2023 13:58

ajj poklepali

Nerazzurx10 24.09.2023 13:58

A szkoda

Nerazzurx10 24.09.2023 13:58

Raczej nie zostanie królem strzelców bo już przestoje łapie

pluto11 24.09.2023 13:58

A Miki który gra słabo dalej na boisku

Nerazzurx10 24.09.2023 13:58

Mało goli, gra na kontakt i tyle

mauroo1902 24.09.2023 13:57

dawac 2-0

Kuba1993 24.09.2023 13:57

powinien być Sanchez zamiast Arna

Nerazzurx10 24.09.2023 13:57

Lautaro po przerwie reprezentacyjnej wrócił do swojego Normalnego poziomu

Husi 24.09.2023 13:57

Arna

Husi 24.09.2023 13:57

Abra Thuram może być ciekawie

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:57

nauczył sie w końcu

mauroo1902 24.09.2023 13:57

on chce by Darmian na zawał padł chyba

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:57

Szymon zaskakuje zmianami

Claudio 24.09.2023 13:56

Ale nie wahadła xD

KaraJunior 24.09.2023 13:56

ależ ten Pavard to dobry zakup był- świetnie sie prezentuje

mauroo1902 24.09.2023 13:56

ooo zmiany usłyszał

pluto11 24.09.2023 13:56

Nie wpuści Klassena

Seba 24.09.2023 13:56

a jednak juz :D

Seba 24.09.2023 13:56

piłkarze 9 minut temu ruszyli do rozgrzewki, więc najwcześniej za 5-10 minut kogoś wpuści

pluto11 24.09.2023 13:56

Irytujący jest Szymon z tymi zmianami na co czeka nie widzi że gówno gramy

mauroo1902 24.09.2023 13:55

zmiany to juz powinny byc z 10 min temu

Claudio 24.09.2023 13:55

Ale śmierdzi frajerstwem jak się znowu nie obudzą

Majkel 24.09.2023 13:55

Strzelić na 2:0 i od razu robić zmiany wszystkie

intermed1 24.09.2023 13:55

Na co on czeka

mauroo1902 24.09.2023 13:55

Augusto aż sie prosi

mauroo1902 24.09.2023 13:54

szymon halo budzimy sie ??

Claudio 24.09.2023 13:54

Ale wahadła do zmiany

Claudio 24.09.2023 13:54

Bezsensowne wrzutki i te holowanie piłki. Po co

pluto11 24.09.2023 13:54

Na takiego rywala to Arna Klassen i Denzel

mauroo1902 24.09.2023 13:53

zmiany Szymuś

pluto11 24.09.2023 13:53

Niech zmienia

pluto11 24.09.2023 13:53

Szymon znowu głupoty wyprawia

Seba 24.09.2023 13:52

za duży tych wrzutek

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:52

dawać drugą bramkę bo każdy wie jak kończy się takie granie z jedną bramką przewagi

mauroo1902 24.09.2023 13:52

Sommer ładnie poleciał

Wiciux 24.09.2023 13:52

Brawo federer

Husi 24.09.2023 13:51

Sommer dobra interwencja !

Pjerun 24.09.2023 13:51

Federer

pluto11 24.09.2023 13:51

Ale Szymon pcha się w remis

Adriano_forever 24.09.2023 13:51

uf

mauroo1902 24.09.2023 13:51

ooo jaki strzał

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:51

Sommer !!

Seba 24.09.2023 13:51

uff

KaraJunior 24.09.2023 13:51

innego wyjścia nie było

pluto11 24.09.2023 13:51

Za długo czeka Szymon znowu

intermed1 24.09.2023 13:51

Bo jest pupilkiem

KaraJunior 24.09.2023 13:51

brawo Bastoni

Adriano_forever 24.09.2023 13:51

dawac klassena

pluto11 24.09.2023 13:51

Dlaczego Miki jeszcze gra jak mu nic nie idzie dzisiaj

AveCaesar 24.09.2023 13:50

Miki do zmiany dzisiaj

mauroo1902 24.09.2023 13:50

lepiej zapobiegać

mauroo1902 24.09.2023 13:50

dobrze ze zatrzymał..

Husi 24.09.2023 13:50

Miki to jest do zmiany

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:50

to że faulował to może i dobrze

Claudio 24.09.2023 13:50

Nie no ten Darmian na prawym wahadle to marnowanie potencjalu

Adriano_forever 24.09.2023 13:50

po co

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:50

co ten Hakan

KaraJunior 24.09.2023 13:50

lekkie muśnięcie pavarda i byłoby 2 : 0

Seba 24.09.2023 13:50

Miki jaka strata

intermed1 24.09.2023 13:49

Dawaj zmiany

Claudio 24.09.2023 13:48

Dobra skrytykował em napastników. Czekam na efekty

Nerazzurx10 24.09.2023 13:48

Pewnie strzeli jakoś w grudniu dopiero

Nerazzurx10 24.09.2023 13:48

Lautaro się już wystrzelał na najbliższe 10 meczy

Claudio 24.09.2023 13:47

Ale współpraca Thurama i Lautaro jest aż nadto nadgorliwa. Brakuje im dzisiaj takiego egoizmu

Wiciux 24.09.2023 13:47

Na wahadlach wypadoloby troche swiezosci wprowadzic wpuszczajac carlosa i denzela

Kuba1993 24.09.2023 13:46

Claudio Ty nie chwal tylko opieprzaj to moze bedzie efekt odwrotny :D

Wiciux 24.09.2023 13:46

Miki do zmiany

Ibracadabra eight 24.09.2023 13:46

dobrze słyszeć że się grzeją takie nazwiska a nie jakieś paparuchy

Claudio 24.09.2023 13:46

Dobra już nie chwalę Henryka

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się