Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 23.09.2023 21:57

Gagliardini strzela Lazio :D

mauroo1902 23.09.2023 21:55

Mial 2 sytuacje ale 2 razy strzelal niecelnie

AveCaesar 23.09.2023 21:53

gra coś ?

AveCaesar 23.09.2023 21:53

Jak Hojlund ?

Imrahil 23.09.2023 21:48

wylaczam

pluto11 23.09.2023 21:48

Nie no ManU to jakaś parodia

mauroo1902 23.09.2023 21:35

62% posiadania pilki Burnley ale jajca

mauroo1902 23.09.2023 21:33

Burnley jak klepie ale te czerwone diabły slabe haha chyba trenejro poleci

Imrahil 23.09.2023 21:29

spalony xD

mauroo1902 23.09.2023 21:25

Oglądam Machester ... jest taki tragiczny, jestem w szoku ze oni wszystko zarzucają na Onane, oni bronic nie umieją... bramkarz juz 3 interwencje

Orzeu 23.09.2023 21:24

Investc :rzyg: rp

coco 23.09.2023 21:23

Offerta da 1,3 miliardi per l’Inter? Investcorp: “Non confermiamo né smentiamo”

Roni86 23.09.2023 21:23

😂

Roni86 23.09.2023 21:23

Gaglia i 1-1

pluto11 23.09.2023 21:09

Musimy jutro wygrać, trzeba powoli robić przewagę

Paolo92 23.09.2023 20:22

Barcelona 3-2 Szkoda, ale przynajmniej Lewandowski dwa gole strzelił

Seba 23.09.2023 20:21

Kancelo 3:2

HB 23.09.2023 20:21

Strasznie brutalny byl ten gwalt. Nieokrzesane Sass

Imrahil 23.09.2023 20:20

jówę

Imrahil 23.09.2023 20:20

:lol:

Seba 23.09.2023 20:18

Lewy 2 gole i 2:2 :D

KaraJunior 23.09.2023 20:13

no miejmy nadzieję że masz rację Seba :D - chciałbym zobaczyć powiększającą się przewagę :D

Seba 23.09.2023 20:13

Celta 0:2

Seba 23.09.2023 20:12

Gorzej jakbyśmy rozbili Sociedad

Seba 23.09.2023 20:12

po słabym meczu w Sociedad raczej motywacji nie zabraknie

KaraJunior 23.09.2023 20:10

sporo punktów gubimy z tymi ,,maluczkimi''

KaraJunior 23.09.2023 20:09

i obyśmy my podeszli z odpowiednim nastawieniem do meczu jutro bo nam też sie zdarza zlekceważyć dół tabeli

Seba 23.09.2023 20:07

Wygrać, odskoczyć i pokazać kto tu rozdaje karty

Claudio 23.09.2023 20:05

Przy braku niespodzianek po tej kolejce możemy mieć 5pkt przewagi nad Juve i Napoli. Oby Inter jutro o 12.30 podszedł do meczu odpowiednio skoncentrowany. Szkoda że Empoli zmieniło trenera

smerf1600 23.09.2023 20:02

Sass lubia sinusoide, ograją faworyta, przejebią z outsaiderem

El_Przemo 23.09.2023 20:01

🤣

broda4991 23.09.2023 20:01

O takie Jude walczyłem

mauroo1902 23.09.2023 20:01

Juve haha parodysci haha

KaraJunior 23.09.2023 20:00

mam nadzieję że nasi oglądają i podejdą z odpowiednią powagą do meczu w środę

ragnar 23.09.2023 19:59

Poleć dobrą komedie?....mecz juve

2P@C 23.09.2023 19:59

Z jednej strony zawsze super jak Juve przegrywa, z drugiej szkoda, ze Sassuolo troche wiatru nabralo przed meczem z nami

KaraJunior 23.09.2023 19:58

wtf

KaraJunior 23.09.2023 19:58

co to juve odwaliło :D

broda4991 23.09.2023 19:58

Forza juve 🤣🤣🤣🤣

Dzonyy 23.09.2023 19:58

Bramkę sezonu już mamy xd

broda4991 23.09.2023 19:58

Jezu

broda4991 23.09.2023 19:58

Hahahaha

Pjerun 23.09.2023 19:57

Hahaha

Seba 23.09.2023 19:57

gool

broda4991 23.09.2023 19:50

Ja bym wydzial lauriente u nas na wahadle ale szybki i zwinny

Paolo92 23.09.2023 19:47

Pinamonti ! I Juve przegrywa

KaraJunior 23.09.2023 19:46

ehhh ciekawy jest ten Pinamonti

KaraJunior 23.09.2023 19:45

super :D

Pjerun 23.09.2023 19:44

Pięknie

Seba 23.09.2023 19:44

Pina

Seba 23.09.2023 19:44

gool

KaraJunior 23.09.2023 19:42

Juve jak zwykle

KaraJunior 23.09.2023 19:36

mam naadzieje że Sassuolo sie dzisiaj wyszaleje i w środę będą grali troche słabiej ;)

Pjerun 23.09.2023 19:26

Milan też dzisiaj dupy nie urywał, obyśmy zagrali jutro na poziomie

Pjerun 23.09.2023 19:26

Ale te Juve jest daremne

Seba 23.09.2023 19:25

Berardi jaka piła :o

KibicInteru 23.09.2023 19:22

Dziwne że Berardi czerwa nie wyłapał

Cmyru 23.09.2023 18:58

Dawaj Pinamonti, strzel coś.

Seba 23.09.2023 18:48

Ten Ruan to chodzące nieszczęście

KaraJunior 23.09.2023 18:45

Sassuolo już 3 bramki ;) 2:1

KaraJunior 23.09.2023 18:21

Wojtek - nasz człowiek w Turynie :D

ragnar 23.09.2023 18:17

Pieknie wojtuś

KaraJunior 23.09.2023 18:17

no ale dobrze dla widowiska ;) - i dla tabeli też zresztą :D

KaraJunior 23.09.2023 18:16

ale odwalił manianę

Seba 23.09.2023 18:16

Szczezny :D

KaraJunior 23.09.2023 17:53

zgadzam się - chłop już trzeci sezon na jesieni łapie kontuzje

Seba 23.09.2023 17:46

Mimo wszystko jak na bramkarza to duzo tych kontuzji mięśniowych

KaraJunior 23.09.2023 17:44

chyba że była już w międzyczasie jakaś aktualizacja o której nie wiem

KaraJunior 23.09.2023 17:43

Tak Dejwid - w 81 minucie z Newcastle musiał zejść - bez kontaktu nawet z przeciwnikiem- ale podobno nic tak groźnego i do końca miesiąca powinien wrócić

KaraJunior 23.09.2023 17:42

pierwszą połowę oglądałem to Milan przeważał - drugiej niestety nie było mi dane zobaczyć ale widzę grad żółtych kartek w Milanie więc musiałoby ostro i nerwowo

Dejwid 23.09.2023 17:42

Maignan znow kontka? on co sezon wypada, dziekuje za takiego goalkippera

Claudio 23.09.2023 17:28

sobie mysle ze milan po ostatnim kalectwie bedzie chcial rozniesc takiego ogorka jak hellas.,a tu ledwo 1-0

Seba 23.09.2023 17:28

Potezny ten Milan, nie ma co. Dobrze, ze Taremi tam nie trafil, bo nie byloby co zbierac z Serie A :D

Lopez 23.09.2023 17:22

Anglia to było jego marzenie

smerf1600 23.09.2023 17:08

o panie, periscic się połamał, szkoda go ale po uj mu ta anglia była

Dzonyy 23.09.2023 16:53

Może wróci kopać do choreacji

Adriano_forever 23.09.2023 16:53

koniec kariery

Claudio 23.09.2023 16:49

niech im chociaz hellas strzeli jak ma sie 1-0 skonczyc

Claudio 23.09.2023 16:48

o kurde te boroki nadal tylko 1 gol

Claudio 23.09.2023 15:52

ja mam na kuponie milan over 1.5 kurs 1.55 bardzo dobry

Adriano_forever 23.09.2023 15:51

a nie czekaj, to nie milan gra w żółtych xD

Adriano_forever 23.09.2023 15:46

dominuje hellas

Adriano_forever 23.09.2023 15:46

MILAN SIĘ PODNIÓSŁ

Claudio 23.09.2023 15:43

myślę, że nawet jakby Zhang dostał konkretna ofertę to warunkie pewnie byloby to by został do konca sezonu jako Prezydent bo wie ze jest duza szansa na scudetto w tym sezonie i chcialby je wygrac na koniec

Claudio 23.09.2023 15:41

chce 1.3mln, ok dajemy. To chcę wiecej :P

Claudio 23.09.2023 15:40

jeśli wierzyć w to co piszą pismaki to Zhang to jest niesamowicie pazerny gosc :D

Lapos 23.09.2023 15:38

Ale brzydkie te koszulki milanu

Tifosinho 23.09.2023 15:37

Co ten Hellas teraz zrobił 🤦

Claudio 23.09.2023 15:08

dobrze ze dzis nie gramy bo ulewa w Mediolanie

KaraJunior 23.09.2023 15:08

spotkanie Milan - Hellas przełoózne na 15.25 bo za mokro na murawie

Lopez 23.09.2023 15:00

chce sprzedać, ale oczekuje fakutry, zhang mu jej nie chce wystawić i jest po wszystkim

Orzeu 23.09.2023 13:35

póki co same ploty w tej sprawie

Ojciec SB 23.09.2023 13:34

i co Zhang zdecydowal z tym sprzedaniem Interu?

Orzeu 23.09.2023 13:26

:D

andyvdm 23.09.2023 13:15

Bo dwóch karnych nie strzelił to nic tu po nim

andyvdm 23.09.2023 13:15

Arna

andyvdm 23.09.2023 13:15

To całe szczęście że jest Sens zamiast tego Baloguna

Adriano_forever 23.09.2023 13:13

bułka dwa obronił

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się