Archiwum shoutboksa

Orzeu 23.09.2023 13:12

Babologun 2 karne przestrzelił?

Claudio 23.09.2023 11:52

ogladalem fragemnt 1 polowy i 2 polowe i o dziwo naprawde fajnie sie ogladalo ten mecz, a Balogun byl bardzo grozny. Fajny napastnik i zapewne bylby wzmocnieniem Interu. Ale mimo wszystko ja zawsze bylem pod wrazeniem Ben Yeddera i naprawdę się dziwię, że ten gość tak średnią karierę zrobił

Claudio 23.09.2023 11:47

ocena goscia bo w jednym meczu nie strzelil 2 karnych...xD

Adriano_forever 23.09.2023 11:25

strzela bramki z akcji a nie z karnych :D

Adriano_forever 23.09.2023 11:25

czemu kasztan?

Rebelde 23.09.2023 11:12

A że nie strzylił dwóch karnych? lautaro tez nie potrafi strzlać pewnie karnych

Rebelde 23.09.2023 11:11

Na ten moment ma 1 bramkę na 107min na bosiku. Więc co tu oceniać

Nerazzurx10 23.09.2023 11:11

Jezu jak dobrze że Balogun nie chciał do nas przyjść

Yascarr 23.09.2023 10:34

Zajebisty ten Balogun. Taki kasztan miał być zbawieniem dla wszystkich tutaj

coco 23.09.2023 08:36

TS - Conferme sulla trattativa per l’acquisizione dell’Inter, il fondo arabo mette sul piatto 1,3 miliardi. Indiscrezioni su Investcorp, in società voci sulla volontà di Zhang di tenere duro in attesa di rilanci. Il rapporto con Oaktree non fa escludere il rifinanziamento.

HB 23.09.2023 00:46

AF wyglądasz dziś po prostu królewsko :oops:

ANIOL 22.09.2023 22:16

Bułka 2 karne obronione ( 2 razy Balogun) z Monaco ale jajca

Claudio 22.09.2023 22:16

Marcin Bułka 2 razy broni karny Baloguna :D

pluto11 22.09.2023 20:27

Ale ile ten Dimarco biega po tym wahadle. Teraz ma dobrego zmiennika

AveCaesar 22.09.2023 18:52

Dimarco ogólnie daje radę do 60 minuty. Dzeko też już tam ledwo dreptał przed zmianą

AveCaesar 22.09.2023 18:51

no Basto po sprincie do przodu ledwo wstał z murawy następnie został zmieniony. darmian też oddychał rękawami więc tak w finale byli zajechani

Adriano_forever 22.09.2023 18:45

milanisci nas kupili i rozwiązali klup

Imrahil 22.09.2023 15:57

klub sprzedany?

Imrahil 22.09.2023 15:57

ico

Wiciux 22.09.2023 13:29

Calhanoglu wraca do grupy i może wystartować w niedzielę, podczas gdy Juan Cuadrado pracował na boisku, ale wciąż osobno i ledwie zostanie powołany do wyzwania przeciwko Empoli Źródło: Gianluca Di Marzio

amazon 22.09.2023 13:05

Warto spojrzeć szerzej na składy i udział obydwu ekip we wcześniejszych meczach kadrowyuch. Mam wrażenie , że wiele osób o tym zapomina. Owszem Sociedad grało swój mecz z Madrytem i to na wyjeździe i w niedzilę, ale kto od nich był na kadrez? Nie znaczy to że nie zagrali fantastycznego meczu i tylko Sommer i mnóstwo farta dał na 1 pkt. Ale takie są fakty.

domin98 22.09.2023 12:45

dokl

rchemik 22.09.2023 12:41

kto był zajechany ?? Po prostu ten mecz i rywal był tak wymagający taktycznie i dyscyplinarnie. Mówili sami po meczu że to był tak trudny mecz taktycznie.

domin98 22.09.2023 12:39

w którym momencie?

domin98 22.09.2023 12:39

w finale LM wyszło że są zajechani?

AveCaesar 22.09.2023 12:00

Dzeko to samo ledwo człapiący

AveCaesar 22.09.2023 11:59

w finale LM wyszło jak chłopaki byli zajechani. Basto, Darmian, Dimarco. Z ławki wchodził Bellanova XD a i tak mało brakowało ;)

KibicInteru 22.09.2023 11:52

Jak ostatnio liczyłem, mamy 16 zawodników do postawy- podstwa + Frattesi, Carlos, Darmian, De Vrij i Cuadrado

AveCaesar 22.09.2023 11:52

oby w tym było lepiej

AveCaesar 22.09.2023 11:52

Lukaku, Brozo, Correa sami połamańcy w poprzednim sezonie

AveCaesar 22.09.2023 11:51

Skriniara od lutego nie było

KibicInteru 22.09.2023 11:51

Jeśli w tym sezonie będzie wieksza rotacja, to raczej ze względu na skład bardziej, a nie na szymka imo

AveCaesar 22.09.2023 11:50

zapom,niałem o nim

AveCaesar 22.09.2023 11:50

nom Miki z Hakanem go posadzili

KibicInteru 22.09.2023 11:50

Brozo też pd względem minut tylko czwarty pomocnik

AveCaesar 22.09.2023 11:50

jak tam chcesz ;)

AveCaesar 22.09.2023 11:50

od października do marca mało grał Holender czyli podstawa młócona do spodu.

KibicInteru 22.09.2023 11:49

Jeśli liczymy Skibiara jako podzstawe to jako zmiennika musimy traktować Darmiana

KibicInteru 22.09.2023 11:48

Po co komu bramkarz za takie pieniądze, jak możesz po taniosci ściągnąć takie Sommera co Ci daje 80-90% tego co dawał Onana a za te pieniądze wzmacniasz skład do tego stopnia, że Sommer za wiele roboty nie ma i tak

AveCaesar 22.09.2023 11:48

fakt troszkę był kłopot z kontuzjami. De Vrij i Skrniar >2k min. tylko, że Milan podstawa był. Gosens, Luk < 2k reszta w okolicach 1k albo jeszcze gorzej. Correa ku zakoczeniu ma 1400 min :)

KibicInteru 22.09.2023 11:47

No ale ta sytuacja mimo wszystko pokazuje że oferta na prawie 60mln za bramkarza, dla zespolu z serie a jest nie do odrzucenia

Xucatlan 22.09.2023 11:41

No kiepsko to wygląda, ale to przecież nie tak, że Onana zawala te gole. Ile jest ewidentnie na jego koncie? 2? Przedtem była wina Maguire'a, teraz Maguire nie gra, to wina Onany... a prawda jest taka, że całe te United to banda przereklamowanych pajaców.

doman 22.09.2023 11:25

onana 6 meczy 14 wpuszczonych

KibicInteru 22.09.2023 11:24

Niektórzy zmiennicy mają grubo ponad 2k minut

KibicInteru 22.09.2023 11:23

Z resztą nawet patrząc na rozegrane minuty to widać że rotacja była

KibicInteru 22.09.2023 11:23

Po meczach lm zawsze była rotacja

KibicInteru 22.09.2023 11:22

Pod koniec dopiero było kim ratować

AveCaesar 22.09.2023 11:16

nie bardzo patrząc na rozegrane minuty naszych zawodników. dopiero pod koniec zaczęła się

KibicInteru 22.09.2023 11:02

W tamtym sezonie rotacja była podobna

Jacenty 22.09.2023 10:58

jak nie Szymon, ależ ewolucja naszego wodza :)

AveCaesar 22.09.2023 10:50

probabile formazione

AveCaesar 22.09.2023 10:50

Sommer - Pavard - De Vrij - Acerbi - Darmian - Frattesi - Hakan - Miki - Dimarco - Thuram- Sanchez Szymek uczy się rotacji w tym sezonie

AveCaesar 22.09.2023 10:38

poszło siłą rzeczy po słabym występie w LM. standardowy temat. za dużo czekania do Benfici :D

Orzeu 22.09.2023 09:57

i tak w kółko

Orzeu 22.09.2023 09:57

później zapytają w tej firmie a firma odpowie "a co to jest Inter?"

Orzeu 22.09.2023 09:57

rzucą jakąś nazwą firmy za jakiś czas

Xucatlan 22.09.2023 09:24

Panowie, nauczcie się. Nie ma konkretnych nazw = kompletna bzdura.

AveCaesar 22.09.2023 09:12

No gazetto jeszcze

AveCaesar 22.09.2023 09:11

Włoski Polski CDS - Raine Group, la banca d’affari che assieme a Goldman Sachs ha ricevuto l’incarico di proporre il dossier del club nerazzurro a potenziali investitori, avrebbe trovato un “soggetto” di provenienza mediorientale interessato a rilevare la maggioranza della società di viale Liberazione. I discorsi sarebbero talmente avanzati che sarebbe prossima un’offerta che, nella prospettiva di Raine, dovrebbe riuscire ad accontentare le pretese di Suning. CDS – Raine Group, bank inwestycyjny, któremu wspólnie z Goldman Sachs powierzono zadanie zaproponowania potencjalnym inwestorom dossier klubu Nerazzurri, znalazł „podmiot” pochodzenia bliskowschodniego zainteresowany przejęciem większości klubu Viale Liberazione. Dyskusje byłyby na tyle zaawansowane, że wkrótce pojawiłaby się oferta, która z punktu widzenia Raine’a powinna być w stanie zaspokoić żądania Suning.

KaraJunior 22.09.2023 08:08

dobre :D - haha

KaraJunior 22.09.2023 08:08

pluto11 21.09.2023 22:43 Nie martw się Kara jak dojdą do finału to im go przegra

coco 22.09.2023 07:31

Ciekawe czy jakieś inne źródło potwierdzi te doniesienia

Endru 21.09.2023 23:44

Witam chcialbym nawiazac kontakt z poqrvem prosze mu przekazac by odezwal sie do mnie

Towarzysz 21.09.2023 23:04

Trawka zawsze po drugiej stronie zieleńsza

Cny 21.09.2023 22:52

my mamy wraka Sancheza a w OM bawi się Auba... on za darmo tam poszedł co nie?

pluto11 21.09.2023 22:43

Nie martw się Kara jak dojdą do finału to im go przegra

KaraJunior 21.09.2023 21:54

Lukaku dał zwycięstwo ROmie

ragnar 21.09.2023 21:51

A aek rewelacje Brighton

Claudio 21.09.2023 21:47

Rakow juz sil nie ma a dopiero 1 polowa...ale ich Atalanta gniecie

Claudio 21.09.2023 21:46

nie no Legia by walczyla z Milanem o triplete

KaraJunior 21.09.2023 21:32

zmasakrowałaby nas :D

KaraJunior 21.09.2023 21:32

??

KaraJunior 21.09.2023 21:32

to co ta legia by zrobiła w seriea :D

Claudio 21.09.2023 21:30

druzyna z ekstraklasy ogrywa angielską druzynę z mocarnej premiership z ktorej druzyny ze srodka tabeli walczylyby o scudetto :D

KaraJunior 21.09.2023 20:40

kolejny mecz w lidze beda mieli ciężko

KaraJunior 21.09.2023 20:40

trzeba powiedzieć że biegali jak wariaty

Towarzysz 21.09.2023 20:40

witam Asllani won niestety

KaraJunior 21.09.2023 20:40

a na koniec ledwo chodzili na nogach :D

Imrahil 21.09.2023 19:41

sosjedat biegalo jak glupie

Imrahil 21.09.2023 19:41

wczoraj to by hakan z brzoza uja ugrali

Adriano_forever 21.09.2023 19:20

no a co, dobry jest?

Xucatlan 21.09.2023 18:26

Cały zeszły sezon spamowani jaki to z Inzaghiego beton i przygłup, że nie daje grać Asllaniemu, a teraz cyk i nagle wszędzie spam jaki ten Asllani beznadziejny xD

FReeFonix 21.09.2023 17:58

Pozdrawiam

FReeFonix 21.09.2023 17:57

Asllani won Niestety

Imrahil 21.09.2023 17:09

Baldursa czy Residenta

Imrahil 21.09.2023 17:09

wcobytu pograć

domin98 21.09.2023 16:57

ważne że hakan szybko wróci

AveCaesar 21.09.2023 13:09

w pierwszej połowie wydawał się troszeczkę zagubiony. przy pierwszym strzale Realu de Vrij wymownie patrzył się mu w oczy, że nie przeciął wrzutki lub był taki moment w naszym polu karnym gdzie Basto, De Vrij, Pavard kryli siebie, a z prawej był wolny zawodnik Sociedad i do niego właśnie poszła piłka. został praktycznie sam na sam z Sommrem ale ogólnie kozak. jak ogarnie do końca ustawienie + Acerbi na środku powinno być świetnie

Imrahil 21.09.2023 12:51

typowy mop w ataku, za 3-4 lata sluch o nim zaginie

Seba 21.09.2023 12:50

W mocniejszej drużynie, z większym zaangażowaniem w defensywę i grę taktyczną po prostu go nie widzę

Seba 21.09.2023 12:49

Leao też niezły zjazd zrobił. Niby czasem coś strzeli, wykreuje, ale z perspektywy całego meczu jest bezużyteczny. Człapie po boisku, bawi się w jakieś piętki itp. Już zapewne myśli o pieniądzach arabskich

Imrahil 21.09.2023 12:46

niemożliwe, oni robią transfery tylko pod triplette

Seba 21.09.2023 12:43

Milanówkowi dostaje się w mediach. Tak jak Włosi byli zachwyceni ich okienkiem, tak teraz dostrzegają, że nie jest tak kolorowo i póki co nikt nie wyróżnia się ponad stan. Ot taka sama drużyna jak rok temu, tylko z innymi nazwiskami

domin98 21.09.2023 12:19

gość jest stworzony do naszego sposobu gry

domin98 21.09.2023 12:19

i niesamowita dynamika we wprowadzaniu piłki

AveCaesar 21.09.2023 11:32

Debiut Pavarda: 90 minut gry Dokładność podań na poziomie 90%. Zdane 0 razy 2 przechwyty Wygrane 3/3 pojedynków w parterze 8/9 wygranych pojedynków powietrznych

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się