Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:46

Frattesi i Miki jak dadzą piłkę to nie ma uja

eKubaL 20.09.2023 22:46

Frattesi nie strzelał przypadkiem :D ?

pluto11 20.09.2023 22:46

Dawać na 2

KaraJunior 20.09.2023 22:45

docisnąć i jeszcze da rade wygrać

FReeFonix 20.09.2023 22:45

Frattesi co kot

tytusek25 20.09.2023 22:45

Sztosssssss

FReeFonix 20.09.2023 22:45

Akcja godna Interu, ale passs

pluto11 20.09.2023 22:45

Fratessi asystA

karol-wiercioch 20.09.2023 22:45

FRATESSI !! !

FReeFonix 20.09.2023 22:45

Wreszcie haha

ANIOL 20.09.2023 22:45

LAUTARITO

Kuba1993 20.09.2023 22:45

jezu, wepchneli to

intermed1 20.09.2023 22:45

Jest !! !! !

KaraJunior 20.09.2023 22:45

słąby słąby ale gola strzelił :D

Wiciux 20.09.2023 22:45

lauti odkul sobie słaby mecz bramką

ANIOL 20.09.2023 22:45

Goool

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:45

Dawać szybko drugą

Ojciec SB 20.09.2023 22:45

Capitano!

pluto11 20.09.2023 22:45

Jeszcze jedna wcisnąć

Wiciux 20.09.2023 22:45

udało sie brawo

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:45

Goooooool

karol-wiercioch 20.09.2023 22:45

ale piła kto to pavard ?

pluto11 20.09.2023 22:45

Szkoda że tak późno

pluto11 20.09.2023 22:44

Lauti brawo

karol-wiercioch 20.09.2023 22:44

LAUTIII

karol-wiercioch 20.09.2023 22:44

hahhhaaa

vandallo87 20.09.2023 22:44

Asslani przebiegł najwięcej z całego zespołu, bramkę zawalił Bastoni, Arna dzisiaj dno

Krisu 20.09.2023 22:44

Real dzis jak o życie

El_Imprezatore 20.09.2023 22:44

czyli dno

Krisu 20.09.2023 22:44

Mam odpowiedzi co do Aslaniego i Arnautovica...

FReeFonix 20.09.2023 22:44

Tamci mieli sie zmachac pressingiem a dalej biegają więcej niz Inter

Ojciec SB 20.09.2023 22:43

ale prawa strona fajnie bedzie nam smigac Pavard duzy plus + Dumfries w formie

FReeFonix 20.09.2023 22:43

Fizycznie jak gowno wygladaja xd

Krisu 20.09.2023 22:43

Na wlasne życzenie

pluto11 20.09.2023 22:43

Asllanim o Arna zepsuł

Krisu 20.09.2023 22:43

Ale kiepisko dziś :/

pluto11 20.09.2023 22:43

Pavard ma takie doświadczenie z Bayernu

El_Imprezatore 20.09.2023 22:43

szymek pierwszą 11 zepsół cały mecz

Imrahil 20.09.2023 22:43

tylko paward

Imrahil 20.09.2023 22:42

no ale po tym meczy mamy odpowiedz, kto z nowych sie nadaje do LM

FReeFonix 20.09.2023 22:42

Jak my strzałow nie oddajemy

pluto11 20.09.2023 22:42

Ciężko go sobie połączyć z którymkolwiek z 4 pierwszych meczy

Husi 20.09.2023 22:42

Rotację Szymona zawsze budzą watpliowsci

FReeFonix 20.09.2023 22:42

Ciężko sobie połączyć dzisiejszy Inter z tym co wygrał z Milanem

pluto11 20.09.2023 22:42

Arna i Sanchez to na Empoli mogą wyjść

Imrahil 20.09.2023 22:42

arna to ma byc rezerwa na lige i PW

Ojciec SB 20.09.2023 22:42

a nie dzisiaj, ale pewnie Szymek w pelni skupia sie w tym roku na serie a

Ojciec SB 20.09.2023 22:42

Arna to powinien dac odpoczac Thuramowi/Lautaro po tym meczu w CL

pluto11 20.09.2023 22:41

Fratessi i Sanchez zniknęli

KaraJunior 20.09.2023 22:41

Frattesi gra wogóle ??

vandallo87 20.09.2023 22:41

Pressing, pressingiem, ale tu jest mnóstwo niedokładności od początku

Husi 20.09.2023 22:41

No właśnie tam chyba nie było spalonego

Imrahil 20.09.2023 22:41

byli za szybcy dla arny

mauroo1902 20.09.2023 22:41

Dokladnie Arna i mlodziak w pomocy to katastrofa

pluto11 20.09.2023 22:41

A co robi Sanchez

karol-wiercioch 20.09.2023 22:41

strasznie brzydko ten sociedad gra

Ojciec SB 20.09.2023 22:41

Carlos spalil chyba

INTERkibic 20.09.2023 22:41

No weźcie się kuwa !! ! Nn

pluto11 20.09.2023 22:41

Wpuszczenie Sancheza to była głupota

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:40

Klaassen nic by nie zrobił, gość jeszcze nie grał

Husi 20.09.2023 22:40

Kto spalił przy bramce ?

Ojciec SB 20.09.2023 22:40

dawac gola na remis, a zimny prysznic sie przyda

pluto11 20.09.2023 22:40

Po co wchodził Sanchez jak go nie widać więcej dał by Klassen w środku pola

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:40

Zmiany tylko z ławki i tyle w temacie

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:40

Więc to nie ja racji bytu

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:39

I w pucharze trzeba ratować wynik i podstawa musi wchodzić

pluto11 20.09.2023 22:39

Acerbi w środku pola

Husi 20.09.2023 22:39

Thuram to spalił ??

mauroo1902 20.09.2023 22:39

Panie Inzaghi na mecz LM takim skladem.. kryminał, takie roszady to sobie rób w pucharze wloch...

pluto11 20.09.2023 22:39

To gwizdanie pod Hiszpanów to parodia

Kuba1993 20.09.2023 22:39

10 minut, troche pozno ale mozemy cos wcisnać...

Imrahil 20.09.2023 22:39

zgadzam się, sedzia spdrzedany

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:39

Chwilami to Lautaro i Thuram to przepaść

Ojciec SB 20.09.2023 22:38

hiszpany leza to jest gwizdek, nasi, gramy dalej

pluto11 20.09.2023 22:38

Ale Thuram a Arna to przepaść

vandallo87 20.09.2023 22:38

10 min, dwie bramki i z głowy

mroowa111 20.09.2023 22:38

To dziady ułefoskie

karol-wiercioch 20.09.2023 22:38

te hiszpany co leżą

Ojciec SB 20.09.2023 22:38

dobra niech sie rzuca juz na hura, nie ma co kalkulowac

pluto11 20.09.2023 22:38

Carlos q

MuCha2 20.09.2023 22:38

Kto spalił ?

INTERkibic 20.09.2023 22:38

Grać!

intermed1 20.09.2023 22:38

Milimetry

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:38

Widzicie, jedna piłka za obrońców wystarczy

karol-wiercioch 20.09.2023 22:37

dawać dawać

pluto11 20.09.2023 22:37

Carlos spalił

mroowa111 20.09.2023 22:37

Marcuuus

pluto11 20.09.2023 22:37

Carlos cm huba spalił

tytusek25 20.09.2023 22:37

Var?

karol-wiercioch 20.09.2023 22:37

lauti nie palił

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:37

Nie ma....

karol-wiercioch 20.09.2023 22:37

ej no nie było

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:37

Goool

karol-wiercioch 20.09.2023 22:37

czemu on spalił

pluto11 20.09.2023 22:37

Gdzie spalony

MuCha2 20.09.2023 22:37

Co to kurw jesr do chja

karol-wiercioch 20.09.2023 22:37

co jest

tytusek25 20.09.2023 22:36

Szymek odjebales taki start z blokow ze Ci wybacze😄Nawet jak sie dzis nie uda.Sezon dlugi

Wiciux 20.09.2023 22:36

lautaro dziś piach

KaraJunior 20.09.2023 22:36

Lautaro to jest cień człowieka :(

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się