Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

eKubaL 20.09.2023 22:26

a żółta za blokowanie nogi Barelki gdzie?

KaraJunior 20.09.2023 22:26

brawo sędzia

ANIOL 20.09.2023 22:26

Ogień pany do chuya wafla !

minus09 20.09.2023 22:26

za 5 minut luja komus strzeli i czerwo bedzie prawidlowe xd

Kuba1993 20.09.2023 22:26

całe szczescie...

tytusek25 20.09.2023 22:26

The Bill

pluto11 20.09.2023 22:26

Teraz powinniśmy na nich siąść i im wjeba

Towarzysz 20.09.2023 22:25

Nic

AveCaesar 20.09.2023 22:25

no i zagotowali Barelke

ANIOL 20.09.2023 22:25

Zolta

Towarzysz 20.09.2023 22:25

Przeprosił Barelke

tytusek25 20.09.2023 22:25

Bedzie dobrze.Bocelli by to nawet odwolal

eKubaL 20.09.2023 22:25

serio myślał, że mu to var rozstrzygnie bez podbiegania do monitorka?

Husi 20.09.2023 22:25

Za co czerwo ??

ANIOL 20.09.2023 22:25

Z drugiej strony barolo oddupcył maniane

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:24

Cofaj to gościu i gramy dalej

pluto11 20.09.2023 22:24

Jak to będzie czerwo to sędzia do wyje

Towarzysz 20.09.2023 22:24

Xddd

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:24

Krw co ja piszę xD

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:24

Czerwoną

tytusek25 20.09.2023 22:24

Co se mial noge odpiąć

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:24

Jak da karnego to jajca jakieś będą

minus09 20.09.2023 22:24

szybka weryfikacja inzagowizny

tytusek25 20.09.2023 22:23

Sedzia idz na var baranie

pluto11 20.09.2023 22:23

Jak Barelle trzymali to żółtej nie było

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Odklejka

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Dzwońcie do przyjaciela

ANIOL 20.09.2023 22:23

Ehhhh

karol-wiercioch 20.09.2023 22:23

sędzia niech tam już go przeprasza

pluto11 20.09.2023 22:23

To będzie kompro jak on dostanie ta czerwoną

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Sędzia odklejony

pluto11 20.09.2023 22:23

Nic nie było varcczlowieki

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Nic nie zrobił Barella

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Bravo Barella. Idioto yebany

ANIOL 20.09.2023 22:23

Jaki qrwa debil

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:23

No i ten mecz się układa jak nie pierwszy już

Kuba1993 20.09.2023 22:23

co :cenzor: ? :D

tytusek25 20.09.2023 22:23

Wtf

pluto11 20.09.2023 22:23

Za co ta czerwona

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Hahahahahahananahahabanana

karol-wiercioch 20.09.2023 22:23

co ten brytol ?? ??

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Ze Barella będzie z czerwienie.

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:23

Haha

pluto11 20.09.2023 22:23

Co ten sędzia odpierpapier

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Co wam kurva powiedziałem?

Towarzysz 20.09.2023 22:22

Xdddd

Towarzysz 20.09.2023 22:22

Fzerwona dla barelli

INTERkibic 20.09.2023 22:22

Co wam powiedziałem!

pluto11 20.09.2023 22:22

Ale oni wyglądaj jak by pierwszy raz ze sobą grali

Towarzysz 20.09.2023 22:22

Krzysiu Kasa Klaassen na ratunek

pluto11 20.09.2023 22:22

Dobrze że Pavard pokazuje że wie co grać

tytusek25 20.09.2023 22:21

Sa dzis lepsi

pluto11 20.09.2023 22:21

Chłopaki grają słabo ale Szymon przekombinowal że składem na 1 mecz

karol-wiercioch 20.09.2023 22:21

dawać tego klaaasena

tytusek25 20.09.2023 22:21

Fajnie gra ten Sociedad.

INTERkibic 20.09.2023 22:21

Zaraz będzie 2-0. Spokojnie. Już nie będzie się co nakręcać.

karol-wiercioch 20.09.2023 22:21

pavard robi robotę już nawet z przodu a ten co

INTERkibic 20.09.2023 22:21

Lautaro dramat w uj

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:21

Co ten Lautaro ??

Bajlando 20.09.2023 22:21

mamy 60 min, inter z jednym strzalem na bramke (niecelnym)

karol-wiercioch 20.09.2023 22:21

luataro do zdjęcia

Imrahil 20.09.2023 22:20

szkoda, kiedys ta 1 porazka musiala przyjsc

INTERkibic 20.09.2023 22:20

Lautaro kurva Mac !! !

karol-wiercioch 20.09.2023 22:20

nie mogę

Cny 20.09.2023 22:20

miki dzisiaj slaby

pluto11 20.09.2023 22:20

Dlaczego żółtej nie dał

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:20

Grali, grali

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:20

Strata punktów na starcie to średnio

INTERkibic 20.09.2023 22:20

No nie takie. Dokładnie takiego gowna nigdy nie grali

Imrahil 20.09.2023 22:19

szybciej nam 2 wsadza

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:19

Nie takie rzeczy Inter robił

INTERkibic 20.09.2023 22:19

Co jak co ale ogladasz mecz?

INTERkibic 20.09.2023 22:19

Co maja? Wygrać? Chłopie

Imrahil 20.09.2023 22:19

strzelic? xD

pluto11 20.09.2023 22:19

Dima za niski do obrony

Kokos 20.09.2023 22:19

Barella fatalny dzisiaj

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:19

Trzeba szybko coś strzelić jak mają wygrać

INTERkibic 20.09.2023 22:19

Barella! Kurva

pluto11 20.09.2023 22:19

Ależ słabo to wygląda po tych 4eczach w lidze to tak jak by pierwszy raz ze sobą grali

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:18

To hiszpanie, płaczki

tytusek25 20.09.2023 22:18

Niz hiszpanskie wygibasy

Bajlando 20.09.2023 22:18

nic im sie nie stalo, leza i placza

tytusek25 20.09.2023 22:18

Nobake lawka dzis zweryfikowana potężnie niestety.Nie te progi.Bardziej Empoli czy Hellasy

Bajlando 20.09.2023 22:18

te sosjedadosy placza dzisiaj jak opetani xd

Imrahil 20.09.2023 22:18

dalej kał

Imrahil 20.09.2023 22:18

widze bez zmian

pluto11 20.09.2023 22:17

Musimy przyspieszyć i bardziej agresywnie iść do odbioru piliki

pluto11 20.09.2023 22:17

Darmian na co wahadło jest

intermed1 20.09.2023 22:17

Już kolejna strata

tytusek25 20.09.2023 22:16

Dawaj Denzel nieczartuj bo mop chory

Bajlando 20.09.2023 22:16

tak to pierdzieli zgranie, jakis taki nie wiem, pomyslunek w obronie

intermed1 20.09.2023 22:16

Czemu oni tą piłkę trzymają zamiast szybko odegrać...

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:16

Wstawaj Dumfries, mecz trzeba wygrać

Bajlando 20.09.2023 22:16

toc koles musi sie nauczyc grac we 3ke

pluto11 20.09.2023 22:16

W LM i to pierwszy mecz powinniśmy wyjść na galowo a z Empoli rotowac

Bajlando 20.09.2023 22:16

no i kurde czego on sie spodziewal dajac asslaniego w pierwszym, nie rozumiem tez rozbicia obrony pavardem

AveCaesar 20.09.2023 22:16

thuram tylko wszedł na boisko i już jest inaczej

oster 20.09.2023 22:15

Ten gamoń Inzaghi nie umie rotować składem, zamiast dać odpocząć w Serie A komuś to ten gamoń w LM robi rotację i gra nie idzie...

INTERkibic 20.09.2023 22:15

Thuram już więcej zrobił niż arna

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:15

xD

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się