Archiwum shoutboksa

Gaspare 20.09.2023 21:45

Dobra kuxwa na druga polowe musza wyjść z innym nastawieniem

Ojciec SB 20.09.2023 21:45

do tego Dimarco i bedzie wiatr we wlosach

Ojciec SB 20.09.2023 21:45

wejdzie ktos za Asslaniego to i pomoc ruszy

tytusek25 20.09.2023 21:45

Chyba za duzo zmian na raz.Chaos okropny

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:45

Kto gra na prawej?

KaraJunior 20.09.2023 21:45

słabo to wygląda - siedli na nas

Kuba1993 20.09.2023 21:45

no nieeeeee, ale zenada :(

Kokos 20.09.2023 21:45

Co oni krwa robią

mroowa111 20.09.2023 21:45

Kompromitacja póki co

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:44

Szymon ogarniaj to

INTERkibic 20.09.2023 21:44

Jprdl żal w uj

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:44

Krw

Towarzysz 20.09.2023 21:44

Robią nas jak chcą

pluto11 20.09.2023 21:44

Asllani to może sobie z Empoli grać a nie w LM

Towarzysz 20.09.2023 21:44

Spalony jednak xd

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:44

No Hakan jak złoto by był

Towarzysz 20.09.2023 21:44

Jprdl

mauroo1902 20.09.2023 21:44

W meczu Benfici co się dzieje 2 karne czerwona

pluto11 20.09.2023 21:44

Brakuje Hakana

Adriano_forever 20.09.2023 21:44

jednak la liga > serie a

rchemik 20.09.2023 21:43

przekombinował to Simeone

intermed1 20.09.2023 21:43

Powinno być 2:0

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:43

Teraz przynajmniej remis, potem przynajmniej remis i nie wyjdziemy z grupy

Imrahil 20.09.2023 21:43

heh, brakuje brzozy

mauroo1902 20.09.2023 21:43

Pallilii

maverik 20.09.2023 21:43

fascynuje mnie to ze dzisiaj regista jest Bastoni

pluto11 20.09.2023 21:43

Barella i Miki tez nie biorą gry na siebie a Mikiego to nawet nie widać

Towarzysz 20.09.2023 21:43

Laga jak na Icardiego

rchemik 20.09.2023 21:43

asilani i arnautovic piach...

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:43

Jaki remis? Tu wygrać trzeba bo potem łatwiej nie będzie

pluto11 20.09.2023 21:42

Nikt z pomocy nic nie gra dzisiaj

Wiciux 20.09.2023 21:42

oby przynajmniej remis zrobić w tym meczu

pluto11 20.09.2023 21:42

Zawsze wszystkich gnieciemy klepka a tu nic

tytusek25 20.09.2023 21:42

Asllani na wypozyczenie w zime sio.To nie ma sensu

eKubaL 20.09.2023 21:42

Ten Asllani jakoś nie odstaje do Barelli i Mikiego dzisiaj. Pomoc gra piach a wy oczekujecie, że najsłabszy z trójki pociągnię grę

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:42

Z czego rży ten komentator?

Imrahil 20.09.2023 21:42

baldurs gate 3 jest ciekawszy od tego meczu

mauroo1902 20.09.2023 21:42

Fratessi, Thuram, DiMarco wejda w 2 polowie rozwala system

Bajlando 20.09.2023 21:42

koles sie wyjebal o stojacego dumfriesa xd

Ojciec SB 20.09.2023 21:41

chyba tylko odpoczywa

Bajlando 20.09.2023 21:41

wtf, faul to nie byl xD

Kuba1993 20.09.2023 21:41

Dimarco nie ma kontuzji przypadkiem?

tytusek25 20.09.2023 21:41

Mecz jest do wygrania ale Frattesi za Asllaniego i Thuram za Arnę

Adriano_forever 20.09.2023 21:41

:/

Wiciux 20.09.2023 21:41

ale fart

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:41

Ufff

Ojciec SB 20.09.2023 21:41

Dimarco i Klaassen w drugiej polowie i jedziemy

pluto11 20.09.2023 21:41

Liczyłem na więcej ze strony Asllaniego

INTERkibic 20.09.2023 21:41

Jak oni sami się na siebie nie wkurvia to my nic nie poradzimy.

intermed1 20.09.2023 21:41

Armatovic co za kłoda

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:41

Szymon nie zmieni nikogo w przerwie a szkoda

Towarzysz 20.09.2023 21:41

Asllani placek jednak

pluto11 20.09.2023 21:40

Pavard co miał wyczyścić wyczyścił, Denzel zasuwa, Arna się wywraca o własne nogi a reszty nie widać

Imrahil 20.09.2023 21:40

jak chcemy ratowac wynik to aslani i arna out juz w 46`

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:40

Dawać tą przerwę bo jedyne co może się tutaj stać to bramka dla nich

Wiciux 20.09.2023 21:40

nom arna i asslani na ten moment pierwsi na ławe

pluto11 20.09.2023 21:40

Żadnego strzału na bramkę

Kuba1993 20.09.2023 21:40

Jeden Dumfires tam zasuwa, reszta srednio, Pavardi bardzo in plus ale sam meczu nie odmieni :/

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:40

Żeby nie bramka to mecz nijaki

Cienty 20.09.2023 21:40

zmiany w wiekszości wyszły na złe

pluto11 20.09.2023 21:40

Mamy xG na poziomie 0.01

Dzonyy 20.09.2023 21:40

Jestesmy wolniejsi o 2 tempa/

tytusek25 20.09.2023 21:39

Pewnie mieli siecpołożyć ze strachu a tu jednak grają i to jako jedyni 😄

INTERkibic 20.09.2023 21:39

Ale czego się w sumie po nim spodziewałeś?

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:39

Pavardowi się chce tylko

Rebelde 20.09.2023 21:39

Dramat dzisiaj

pluto11 20.09.2023 21:39

Thuram Fratessi do gry po przerwie koniecznie

Ojciec SB 20.09.2023 21:39

najgorsze jest to ze my nawet roznego czy wolnego nie mozemy wywalczyc by chociaz troche zagrozic

INTERkibic 20.09.2023 21:39

Szok. Pierwszy raz to widzę od roku. Ze nie walczą!

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:39

Arna więcej leży niż gra jak na razie

INTERkibic 20.09.2023 21:39

No przecież oni nawet nie biegają!

pluto11 20.09.2023 21:39

Arna sam o swoje nogi się wywraca

Capar 20.09.2023 21:39

Fratesi w formie a nie gra

Imrahil 20.09.2023 21:39

zaraz nam 2 wsadza

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Jak ja widzę takie akcje na boisku to ręce opadają

INTERkibic 20.09.2023 21:38

Arna 🤦‍♂️

Gaspare 20.09.2023 21:38

Niech Inzaghi strzeli każdemu po listwie na odmułke

pluto11 20.09.2023 21:38

Może Klassen z doświadczeniem

Capar 20.09.2023 21:38

Asslani wgl nieograny, potrzebuje kilku męczy z ogórkami

tytusek25 20.09.2023 21:38

Ciezko powiedziec ze gramy fatalnie bo my w ogolevnie gramy.Paździerz 100 %

intermed1 20.09.2023 21:38

Nic tu się nie klei

Gaspare 20.09.2023 21:38

Mam nadzieje ze od następnej połowy będzie lepiej

INTERkibic 20.09.2023 21:38

Dawać thurama !! ! Będzie biegał przynajmniej

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Grasz czy nie grasz do ch....

Dzonyy 20.09.2023 21:38

xDDD

pluto11 20.09.2023 21:38

Bo nie mamy środka pola Barella czy Miki tez niewidoczni

Ojciec SB 20.09.2023 21:38

z tego asllaniego to nic nie bedzie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Co jest grane?

INTERkibic 20.09.2023 21:38

Ale kurva Mac !! ! Nie gramy nic. Nihuya

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Barella piłkę stracił i jakiś powrót ?? Coś ??

pluto11 20.09.2023 21:37

Ale Asllani nie może wyjść na drugą połowę

pluto11 20.09.2023 21:37

Pavard to było wiadomo że kot będzie

MuCha2 20.09.2023 21:37

Miskę dajcie miskę będę zygol

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:37

Pavard niesamowity

Imrahil 20.09.2023 21:37

deal roku, mowilem pisalem

Imrahil 20.09.2023 21:37

jak to byl pewniaczek do wopy ten onana

INTERkibic 20.09.2023 21:37

Pavard narazie sztos. Serio

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:37

W jednym będzie zajebisty a w drugim nie

INTERkibic 20.09.2023 21:37

No kurva masakra.

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:37

Przykład Obamy pokazuje że gracz musi pasować do klubu

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625132

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się