Archiwum shoutboksa

pluto11 20.09.2023 21:30

No słabo te wyprowadzenie wygląda od bramki

Ojciec SB 20.09.2023 21:30

co odwalil Onana?

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:30

Dlatego tutaj Thuram pewnie jest musem

Kuba1993 20.09.2023 21:30

i zaczynają sie długie lagi na napastników

eKubaL 20.09.2023 21:30

30 minuty jeszcze nie ma, za wcześnie na reakcje

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:30

Dobrze na razie na nas się ustawiają

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:29

Gramy tak bo nam nie dają grać po swojemu

pluto11 20.09.2023 21:29

Jak nie Inter

pluto11 20.09.2023 21:29

Asllani i Arna na początek

mroowa111 20.09.2023 21:29

nie ma żadnej reakcji i to jest smutne

MuCha2 20.09.2023 21:29

Ale padaczka straszna

pluto11 20.09.2023 21:29

Ale wyłączają nam wahadła i słabo środkiem gramy

El_Imprezatore 20.09.2023 21:29

do zmiany aran i augusto a i aslani tez jakos super nie gra

Imrahil 20.09.2023 21:29

gniotą nas cały mecz

ANIOL 20.09.2023 21:29

Onana jaki fardocl haha

pluto11 20.09.2023 21:28

Jak na razie jak nie my

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:28

Będziemy prowadzić, dajcie im się wyszumieć

mroowa111 20.09.2023 21:28

A póki co tego nie ma

pluto11 20.09.2023 21:28

Pavard to jest klasa światowa i on tak na prawdę z marszu wchodzi to składu i wie co ma grać

mroowa111 20.09.2023 21:28

Z sociedad musimy prowadzić gre

Husi 20.09.2023 21:28

Pavard będzie starterem, jeszcze chwila

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:28

A jeszcze wcześniej? :P

mroowa111 20.09.2023 21:28

Gdzie sociedad do Bayernu xdddd

pluto11 20.09.2023 21:27

ManU z kontuzjowanych zawodników by skład złożył

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:27

Dzięki

Wiciux 20.09.2023 21:27

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:27 2:0 od bayernu na Meazza

Husi 20.09.2023 21:27

Arna póki co nie wywalczą pozycji jak Thuram, miejsca też nie robi

Cny 20.09.2023 21:27

pavard kasuje profesjonalnie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:27

Jak wyglądał w ostatniej edycji pierwszy mecz? Przypomni ktoś?

Imrahil 20.09.2023 21:26

omg pawardzik

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:26

Zacznijmy tą grupę od 3 pkt, serio

pluto11 20.09.2023 21:26

2-3 mecze i chłopak będzie wymiatał na obronie

INTERkibic 20.09.2023 21:26

Benfica w 10 i 0-1 w łeb

pluto11 20.09.2023 21:25

Podania odbiory główki Pavard kot

pluto11 20.09.2023 21:25

Idealna pozycja pod niego

INTERkibic 20.09.2023 21:25

Pavard kurva sztos

pluto11 20.09.2023 21:25

Jak na razie to Pavard udowadnia że to klasa

Wiciux 20.09.2023 21:25

arna kolejna strata

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:25

Dumfries zajebiście do główek skacze

pluto11 20.09.2023 21:25

Arna też lipę gra

Adriano_forever 20.09.2023 21:24

klassen zaprasamy

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:24

I niech Szymon na raz tyłu zmian nie robi

Granat105 20.09.2023 21:24

Nie wyjdziemy

pluto11 20.09.2023 21:24

Cofnąć Mikiego bo on ze swoim doświadczeniem da radę i dawać Fratessiego

Granat105 20.09.2023 21:24

Ale bieda

Imrahil 20.09.2023 21:23

no gorzej jak dzis sie nie da

INTERkibic 20.09.2023 21:23

No dokładnie.

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:23

Jak chcemy dobry wynik mieć

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:23

Dawać za jakiś czas Frettesiego i potem Thurama

pluto11 20.09.2023 21:23

Jak nie zaczniemy cisnąć to lipa będzie

INTERkibic 20.09.2023 21:23

Serio. Mam nadzieje ze ten asrani pokazał już na co miał szanse

intermed1 20.09.2023 21:23

Hahaha mamy nowego Dzeko

keats 20.09.2023 21:23

niech daja tego klasena fajny grajek

Adriano_forever 20.09.2023 21:23

sensi przynajmniej nic nie straci jak jest kontuzjowany

Adriano_forever 20.09.2023 21:22

wątpie

pluto11 20.09.2023 21:22

Wierzyłem w niego ale za wysokie progi jak na razie

Imrahil 20.09.2023 21:22

no ale lepszy zdrowy aslani niz wiecznie kontuzjowany sensi

INTERkibic 20.09.2023 21:22

Aslani pokazałeś już ze jesyes jednak gowniany. Także dziękujemy

Adriano_forever 20.09.2023 21:22

i po co

Adriano_forever 20.09.2023 21:22

aslani miał już nie grać w tym sezonie a tu prosze

Nerazzurx10 20.09.2023 21:22

Nie dziwne że Inzaghi mu nie ifa

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:22

Kurrr Asllani

pluto11 20.09.2023 21:22

Asllani jak na razie to grzać ławkę

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:22

Bo Pavard to nie byle obrońca

INTERkibic 20.09.2023 21:22

Gość jest straszny

Nerazzurx10 20.09.2023 21:22

Lakaka v2

INTERkibic 20.09.2023 21:22

Aslani znowu. Chryste panie !! !! !!

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:21

Kapitan biegnie z lewej a ten strzela

pluto11 20.09.2023 21:21

Pavard ładnie czyści

Adriano_forever 20.09.2023 21:21

despasito i do przodu

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:21

Spalony ale i tak powinien być gol

Imrahil 20.09.2023 21:21

czar prysł

INTERkibic 20.09.2023 21:21

On nawet nie podał. Wiadomo ze spalony ale kurva sam fakt

MuCha2 20.09.2023 21:21

Benfa plecy i czerwona

Wiciux 20.09.2023 21:21

spalony

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:21

Arna

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:21

Jaaaaa

zv0d 20.09.2023 21:21

O boże...

INTERkibic 20.09.2023 21:21

A co arna teraz odyebal?

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:21

Chyba jednak z tego Asllaniego nic nie będzie większego

Claudio 20.09.2023 21:21

no to wychodzi na to ze Benfica jedyny blad na kuponie...ja pier

pluto11 20.09.2023 21:20

Chyba Klassen więcej by tam dał

maciej-wasielewski 20.09.2023 21:20

można prosić o link do dobrej transmisji? Bardzo proszę bo nie mogę nic znaleźć :(

pluto11 20.09.2023 21:20

Pavard widać że klasa wchodzi i wie co grać ale Asllani osrany

Kuba1993 20.09.2023 21:20

Asllani jest do zmiany, natentychmiast jak mówił Smuda

INTERkibic 20.09.2023 21:19

Ale kurva aslani jest do zmiany.

INTERkibic 20.09.2023 21:19

Bardzo dobrze gra.

INTERkibic 20.09.2023 21:19

Narazie pavard na plus

Wiciux 20.09.2023 21:19

a benfica z czerwona gra w 10 i przegrywa z salzburgiem narazie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:19

Klaasen musi wejść w takim razie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:19

Dumfries na pomarańczowo gra lepiej :D

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:18

Według mnie takie roszady to powinny być w lidze a nie w ważnych meczach LM, bo chyba nie traktujemy jej tak bardzo drugorzędnie

INTERkibic 20.09.2023 21:18

Nic nie było

Kokos 20.09.2023 21:17

Gramy w pomarańczowych trykotach więc Dumfries musi się wczuć jak na kadrze

pluto11 20.09.2023 21:17

Szkoda że daliśmy sobie w bić po takim błędzie bo teraz już gra pod nasze dyktando

Imrahil 20.09.2023 21:17

sraczka, panika i 1-0

Imrahil 20.09.2023 21:17

15` my nic

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:17

Dumfries drybling !! Niemożliwe

INTERkibic 20.09.2023 21:16

Od razu wiedziałem ze kombinacje uja dają

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się