Archiwum shoutboksa

WTC 20.09.2023 15:46

Teraz to tylko kropka nad I

WTC 20.09.2023 15:45

Po karierze to było jak odszedł z Interu

Pjerun 20.09.2023 15:40

Perisic zerwał więzadła, chyba po karierze

Pjerun 20.09.2023 13:51

Ja nie o niego, a o druzyne. Dobrze funkcjonujemy jako kolektyw i nawet zamiana Hakana na Asllaniego nie będzie tak boleć dopóki reszta będzie grać jak dotychczas

VVujek 20.09.2023 13:45

Jestem jakoś dziwnie spokojny o niego

Pjerun 20.09.2023 13:41

Nie ma za bardzo innych opcji na tą pozycję. Asllani mam nadzieję wykorzysta swoją okazję.

VVujek 20.09.2023 13:08

Szymon wersja Demon

Rebelde 20.09.2023 13:04

Jeśli faktycznie zagra Asllani, to oznacza że pan Szymon przekształaca się w swoja wersje 2.0

Matti 20.09.2023 12:52

jest jego naturalnym zastępcą

Matti 20.09.2023 12:52

wszystko na to wskazuje

buczek18 20.09.2023 12:22

Faktycznie zagra Asllani w miejsce Hakana?

VVujek 20.09.2023 12:13

Real Sociedad dał wyrównany mecz z Realem Madryt na wyjeździe co pokazuje jak niebezpieczny to zespół.

VVujek 20.09.2023 12:11

Witam jaram się niemiłosiernie, dziś dzień Asllaniego co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Zwyczajnie wierzę w Albanca bo jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to ma je na wysokim poziomie.

Dzonyy 20.09.2023 12:08

Dzisiaj wielki dzien Asllaniego. mam nadzieje, ze cos pokaze.

Towarzysz 20.09.2023 11:21

Piłkę

Towarzysz 20.09.2023 11:21

rzygac się chce przez ta Polska Polkę

Dantte 20.09.2023 11:13

Probierz selekcjonerem...to co, 3-4 mecze i następny?

Towarzysz 20.09.2023 10:29

imo dzisiaj sociedad żegna się z pucharami

Imrahil 20.09.2023 10:29

juz nie ma korei

Imrahil 20.09.2023 10:29

jop

rchemik 20.09.2023 10:02

redakcja zmieniła ikone linku do TT :D

fade 20.09.2023 09:51

imo lazio z grupy nie wyjdzie

Orzeu 20.09.2023 09:30

otwieram sb

Wiciux 19.09.2023 23:17

provedel lepsze wykończenie niż leao dzisiaj

pluto11 19.09.2023 23:05

Co ja pacze, bramkarz Lazio mecz uratował ha

broda4991 19.09.2023 23:01

Poszedł provedel agresywnie na piłe. Fajny gol bo sam poszedl na pielke

Claudio 19.09.2023 22:57

Provedel ty luju...tak mi kupon zyebac xD

Szczupac_FCI 19.09.2023 22:57

zasłużyli na ten remis

Szczupac_FCI 19.09.2023 22:57

Lazio remis

Szczupac_FCI 19.09.2023 22:56

tak

broda4991 19.09.2023 22:56

Z głowki?

KaraJunior 19.09.2023 22:56

piękna bramka

KaraJunior 19.09.2023 22:56

jprdl - rzadko sie widuje takie rzeczy :D

broda4991 19.09.2023 22:56

:)

broda4991 19.09.2023 22:56

Bramarz lazio procedel strszelil gola w95 minucie

Szczupac_FCI 19.09.2023 22:56

Provedel gol w ostatniej akcji Lazio Xd

Ojciec SB 19.09.2023 22:09

ocenianie Newcastle po jednym meczu w lm jest troche slabe, to idz dziewiczy sezon, zobaczymy co pokaza dalej

KaraJunior 19.09.2023 21:32

bramka kuriozum

pluto11 19.09.2023 21:07

Te Atletico to z roku na rok coraz gorszy skald i coraz słabiej wygląda

pablo77 19.09.2023 20:59

na chwile obecna maja wieksze szanse na awans grupy niz Milan

Claudio 19.09.2023 20:59

Ale wiocha z tej Barcelony. Człowiek chce sobie posłuchać hymn LM a te pyzdy gwizdza.

pablo77 19.09.2023 20:58

dobra nie przesadzajcie zagrali słabo ale to ich 1 mecz w LM na wyjezdzie z polfinalista poprzedniej edycji. Jeszcze moga sie rozkrecic.

Claudio 19.09.2023 20:58

Podobno jednak Michał Probierz selekcjonerem. Jak polska nie wygra 3 ostatnich spotkań to Kulesza niech spada. Papszun za duży charakter który ma swoje wymagania

VVujek 19.09.2023 20:56

Ja myślałem, że Newcastle jest mocne z racji pozycji w tabeli w poprzednim sezonie, ale to co dziś zobaczyłem to poziom jakiegos Club Brugge czy coś

Wiciux 19.09.2023 20:54

z brytolii

Wiciux 19.09.2023 20:54

jak mówimy o lm to tak naprawde to mocni faowryci to byli zwykle byli lfc/city przez regularnie trzymany wysoki poziom. reszta jest overratted

Claudio 19.09.2023 20:53

A tak poza tym... Na Polsat ach brakuje Multiligi LM

Claudio 19.09.2023 20:52

Cały czas powtarzam ze Angielska liga jest najmocniejsza, ale zdecydowanie przereklamowana i przehypowana.

pluto11 19.09.2023 20:51

Zobaczył bym chętnie Pavarda w skaldzie bo chłopak ma mega doświadczenie i ogranie a jest nadal młody, sądzę że może dużo wnieść do drużyny

KaraJunior 19.09.2023 20:51

pl - tam nawet Leicester było w stanie osiągnąć sukces :D :D :D

Claudio 19.09.2023 20:50

Ale serio w SerieA nie widziałem w tym sezonie aż tak słabej drużyny. No dobra może Empoli, ale to nie powinno się do takich ekip porównywać top drużynę mocarnej ligi angielskiej

KaraJunior 19.09.2023 20:50

i niewiele brakowało a byłaby dogrywka i róznie mogło być

VVujek 19.09.2023 20:50

Newcastle to chyba była anomalia poprzedniego sezonu, innego wytlumaczenia nie widzę

Towarzysz 19.09.2023 20:50

I co

Towarzysz 19.09.2023 20:50

Pablo a lecce jest 4

KaraJunior 19.09.2023 20:50

w finale wszyscy nam wieszczyli klęskę a graliśmy jak równy z równym z City

pablo77 19.09.2023 20:49

mecz meczowi nierówny

Claudio 19.09.2023 20:49

Widocznie city i Liverpool nie takie mocne

pablo77 19.09.2023 20:49

Newcastle dobrze wygladalo w tym sezonie na tle City czy Lfc

KaraJunior 19.09.2023 20:49

Tonali będzie żałował jeszcze przenosin :D

VVujek 19.09.2023 20:49

A nawet słabiej

Claudio 19.09.2023 20:49

No no ocenianie miejsc drużyn po 4 czy 5 kolejkach xD

VVujek 19.09.2023 20:49

No Newcastle wyglądali jak beniaminek z serieA

Rebelde 19.09.2023 20:49

jedni warci drugich

pablo77 19.09.2023 20:48

Newcastle jest 12 w tabeli a Milan 3 ;)

Claudio 19.09.2023 20:48

Pablo przecież Newcastle wyglądało jak gówno. Tu nie ma co bronić. Do tego kondycyjnie nie wytrzymywał z tej niesamowitej, kosmicznej w gigantycznym tempie grającym w Premier LEAGUE 😄

pluto11 19.09.2023 20:48

Nie no jak na to że Newcastle było 4 w lidze to nic nie pokazali, no bo przecież PL najlepsza na świecie, już w finale LM Inter pokazał jak się gra z ManC który jest napchany kasa

VVujek 19.09.2023 20:48

Mecz podobny do tego Milan Roma

pablo77 19.09.2023 20:47

Newcastle pierwszy raz w LM od 20 lat, presja ich zżarła

Rebelde 19.09.2023 20:47

Milan też nic wielkiego nie grał, przeciwnik bardzo słaby dzisiaj

KaraJunior 19.09.2023 20:47

ale tych dwóch punktów może iim potem brakować - zjebali to :(

pablo77 19.09.2023 20:47

jeszcze jest rewanz w anglii zobaczymy ile pkt ten Milan zdobedzie z nimi

pablo77 19.09.2023 20:46

dobra, dobra

pluto11 19.09.2023 20:46

Co ten Milan tam odwalił, komentarzy mówią że ich zdominowali na 22 strzały 7 w bramkę i nic nie wpadlo, tak to daleko nie zajdą

Claudio 19.09.2023 20:46

Milan nie był klasę lepszy. Milan był lepszy o 2-3 klasy, ale skuteczność kompletnie zawiodła.

KaraJunior 19.09.2023 20:46

szkoda że zmarnowali tyle sytuacji

KaraJunior 19.09.2023 20:46

kurde nie wiem, oglądałem tylko fragmentami ale Milan dobrze wyglądał na tle tego Newcastle

Claudio 19.09.2023 20:45

Zaraz pablo przyjdzie i napisze znowu że drużyny z dołu tabeli PL walczyłyby o puchary w SerieA, a drużyny że środka tabeli o scudetto 😁

pomiot 19.09.2023 20:44

hehehe

VVujek 19.09.2023 20:44

Może Newcastle sporo koksow sprzedało?

pomiot 19.09.2023 20:44

Bologna na pawno nie byłaby na przegranej pozycji :)

Drago194 19.09.2023 20:44

milnówek słabiutko tymbardziej na tle tak słabego Newcastle

VVujek 19.09.2023 20:43

No bez kitu przecież Bolonia to trudniejszy rywal

Imrahil 19.09.2023 20:43

no myslalem że wygra Milan

Rebelde 19.09.2023 20:43

z taką grą to Bologna by rozjechała te Newcastle

Wiciux 19.09.2023 20:42

w zeszłym sezonie

Wiciux 19.09.2023 20:42

liverpool miał zadyszke na poczatku oraz w marcu oraz czelsi sie zgówniła

VVujek 19.09.2023 20:42

Jakim cudem te Newcastle dostało sie do CL z PL to szok

Wiciux 19.09.2023 20:42

no newcastle dopiero w 95 min sobie jakąś okazje wypracowało. milan sobie ten mecz przegrał

pomiot 19.09.2023 20:42

Szkoda dla włoskiej piłki.

Rebelde 19.09.2023 20:41

Ale te Newcastle żałosne, kompletne zero. A od 60min , oddychali rękawami

Claudio 19.09.2023 20:41

Milan dramat że nie wygrał z tak przeciętnym zespolem

Claudio 19.09.2023 20:41

Theo to ładnie się kładł co chwilę. Zenujace jest to jego symulowaniem

pomiot 19.09.2023 20:41

Theo ładnie zagrał, niesamowite że Milan tego nie wygrał :)

pomiot 19.09.2023 20:40

To już chyba też zmęczenie

Claudio 19.09.2023 20:40

Ale ten Theo jest żałosny z tym symulowaniem

Claudio 19.09.2023 20:38

Mały pressing i Newcastle gubi się jak pogoń w Belgii ostatnio

Claudio 19.09.2023 20:36

Ale że są kmiotami to jest jak jest

Claudio 19.09.2023 20:36

Milan powinien dziś wygrać 4-0. Zasłużyli na to patrząc na mecz

AveCaesar 19.09.2023 20:35

mecz Njukastl nie wyszedł. chcieli przegrać ale im się nie udało

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się