Archiwum shoutboksa

maverik 19.09.2023 16:14

Hakan chyba az tyle nie bedzie pauzowal na szczescie

Pjerun 19.09.2023 16:12

Mam nadzieję, że Asllani dostanie szansę w tych kilku meczach pod nieobecność Hakana i ja wykorzysta

maverik 19.09.2023 16:01

dobrze ze Hakan nie wypadl na Derby

Lopez 19.09.2023 15:54

FCIN pisze, że nic poważnego, ale zostaje w Mediolanie

Kredence 19.09.2023 15:49

Oby hakan nic poważnego

AveCaesar 19.09.2023 15:47

w końcu

domin98 19.09.2023 15:46

wiem że mocny aczkolwiek start sezonu mocno średni

AveCaesar 19.09.2023 15:46

ja tam uważam, że powinien zagrać Albaniec. będzie odpowiedź do czego się nadaje

maverik 19.09.2023 15:46

zgadzam sie

Kredence 19.09.2023 15:46

Z empoli niech zagra

domin98 19.09.2023 15:46

ja bym zobaczył asllaniego, jestem ciekawy jak wpasuje się w zespół będący w takiej formie

Kredence 19.09.2023 15:46

Domin bo sociedad to bardzo mocny zespol

Kredence 19.09.2023 15:46

Asllani nkech zagra z empoli ewentualnie

AveCaesar 19.09.2023 15:46

klaasen też może zastąpić Hakana od biedy

domin98 19.09.2023 15:46

czemu?

Kredence 19.09.2023 15:45

Ja osobiście też wolę miki frattesi barella

maverik 19.09.2023 15:45

takie odwrocone ustawienie jak gralismy Brozo i Hakanem jednoczesnie, to sie wymieniali na 6

AveCaesar 19.09.2023 15:45

lewy, prawy przywodziciel co oni robią z nimi na tych treningach :P

maverik 19.09.2023 15:44

w sensie ze beda sie wymieniac pozycjami

maverik 19.09.2023 15:44

ale bardziej trzy 8

maverik 19.09.2023 15:44

i Miki ewentualnie Frattesi na falszywej 6

maverik 19.09.2023 15:44

jak dla mnie Miki Frattesi Barella

domin98 19.09.2023 15:44

dokl

Paolo92 19.09.2023 15:43

No to Asllani?

Paolo92 19.09.2023 15:43

Hakan Calhanoglu nie zagra w spotkaniu Interu z Realem Sociedad w Lidze Mistrzów. Turecki pomocnik doznał naciągnięcia mięśnia przywodziciela w prawym udzie. 📰 Sky

pablo77 19.09.2023 15:38

Ja wyczuwam Miki Barella Frattesi xd

Kredence 19.09.2023 15:38

No ale ma szansę żeby się pokazać i coś udowodnić

Kredence 19.09.2023 15:37

No jednak ja bym wolał żeby zagrał w meczu z ligowym dołem a nie z sociedad w Hiszpanii

KibicInteru 19.09.2023 15:36

Zobaczymy czy ten Asllani taki dobry czy cały czas domagalismy się minut dla słabego zawodnika

KibicInteru 19.09.2023 15:34

No nic, idziemy dalej

Kredence 19.09.2023 15:34

Chociaż teraz czytam że nic poważnego jednak

Kredence 19.09.2023 15:33

Naderwanie nie brzmi zbyt optymistycznie

KibicInteru 19.09.2023 15:31

Się okaże xd

AveCaesar 19.09.2023 15:31

No to asllani do początku ?

AveCaesar 19.09.2023 15:30

OFICJALNIE – Hakan Çalhanoğlu nie będzie dostępny dla Simone Inzaghiego podczas meczu Ligi Mistrzów z Realem Sociedad ze względu na naderwanie mięśnia przywodziciela lewego uda

KibicInteru 19.09.2023 15:26

Hakan nie zagra jutro

KaraJunior 19.09.2023 14:40

i tu zgoda - piłkarz nie ma nic innego do roboty jak trening i bycie gotowym a ten człowiek dał ewidentnie ciała wchodząc z ławki - mógł być bohaterem a stał się.... no cóż ... trochę pośmiewiskiem w połączeniu z tym co zrobił później obrażając się jak dziecko za to że nie zagrał od pierwszej minuty

Towarzysz 19.09.2023 14:36

Grają treningi, mecze co 3 dni. Wejść z ławki i grać jak Lakaka to tylko trzeba być Lakaką

Towarzysz 19.09.2023 14:35

To zgoda, ale co to za piłkarz, który wchodzi z ławki nieskoncetrowany

KaraJunior 19.09.2023 14:33

wyrażam tylko swoje zdanie - inna sprawa że bycie w trybie meczowym czy nie bycie nie usprawiedliwia zmarnowania szansy którą miał w końcówce meczu która mogła dać dogrywkę i cudowne zakońćzenie sezonu 2022/2023

KaraJunior 19.09.2023 14:32

i żeby była jasność - nie bronie Pablo który pewnie wciąż opłakuje DYbale ;)

KaraJunior 19.09.2023 14:32

akurat bycie w formie a tryb meczowy to zupełnie inna sprawa - oczywiście że są zawodnicy którzy lepiej wyglądają na tle podmęczonych zawodników przeciwnika i są idealnymi rezerwowymi , nie wiem czy Lukaku do takich należy - raczej to gość który jak nie zacznie od początku to ciężko ma wejść w mecz - tak to widzę ja osobiście

Towarzysz 19.09.2023 14:29

To ten Lakaka w formie był czy nie bo nie wiem

Towarzysz 19.09.2023 14:28

PABLO77 19.09.2023 13:07 no tak, moze dlatego ze nie gral od poczatku i nie byl w rytmie meczowym

Towarzysz 19.09.2023 14:28

PABLO77 19.09.2023 13:05 polfinal i final LM Lukaku juz byl w formie.

Kaniol 19.09.2023 14:19

Na kanale sportowym na YT w końcu coś o derbach mediolanu :D

VVujek 19.09.2023 14:14

Obejrzę z ciekawością

VVujek 19.09.2023 14:14

Teraz Milan czeka Newcastle, może być kolejny cios

Imrahil 19.09.2023 13:41

u junajtetów już pierwsze słowa krytyki w stronę :banan:

Imrahil 19.09.2023 13:40

jprdl co tu się dzieje, ten Inter wydaje się być hym.. topem?

Imrahil 19.09.2023 13:39

a na odpal jest jeszcze sanczez

Krisu 19.09.2023 13:38

No i Frattesiego :D tylu ich jest, że łatwo ich pominąć

Luki165 19.09.2023 13:38

Mysle ze jutro Pavarda, Augusto i Frattesiego zobaczymy od 1 minuty

Krisu 19.09.2023 13:38

Oczywiście nie wszystkich na raz bo tak nie będzie

Krisu 19.09.2023 13:37

A najlepsze jest to, że rezerwowi tak naprawdę nie dostali prawdziwej szansy. Czekam na Pavarda, Arnautovica, Augusto, Klassena od pierwszych minut

Imrahil 19.09.2023 13:37

pławimy się w szczęściu co, po zgnojeniu rywala

Imrahil 19.09.2023 13:37

i co tam rozpustnicy

Krisu 19.09.2023 13:36

Wiecie, presezon to wymiana tak wielu zawodników. Ogólnie bardzo szybko Thuram załapał o co tutaj chodzi

VVujek 19.09.2023 13:29

Całe szczęście, że Milan go nie zgarnął

VVujek 19.09.2023 13:27

Po tych meczach w lidze można twierdzić, że mamy topa, tak to wygląda

VVujek 19.09.2023 13:27

Masakra jakaś

VVujek 19.09.2023 13:26

Dokładnie

Jacenty 19.09.2023 13:26

gdyby tylko ta skuteczność była lepsza, ale zobaczymy, może przyjdzie z czasem

Jacenty 19.09.2023 13:26

z tego wynika, że mieliśmy dość ciężki pre-sezon, który dość mocno wpływał na dyspozycję piłkarzy w sparingach. A sam Thuram zaskakuje mnie siłą fizyczną i inteligencją, sposób w jaki położył się na nim Thiaw.... piękny widok

Jacenty 19.09.2023 13:22

mam to samo, po sparingach byłem nieco podłamany tym co prezentował Thuram, ale szybko zamknął mi usta

VVujek 19.09.2023 13:21

Oglądałem wszystkie sparingi Interu i to co w nich pokazywał Thuram a to co gra teraz to jest szok, przepaść. No ale mozna się było tego spodziewać bo typ ma klasowe umiejętności czysto piłkarskie. Głowa jak widać gra i mamy tego efekty.

VVujek 19.09.2023 13:10

A Dzeko w CL spisywał się bardzo dobrze więc co się dziwić

VVujek 19.09.2023 13:09

Przecież gral w SerieA w 1 skladzie

pablo77 19.09.2023 13:08

witam HB

HB 19.09.2023 13:08

witam pablo, witam Wujek, witam Edin Dzeko

pablo77 19.09.2023 13:08

nawet sie nie znalazl w takiej sytuacji, gdzie moglby podac czy strzelic, zeby mozna bylo dyskutowac co by bylo gdyby.

pablo77 19.09.2023 13:07

tak sie sklada ze do zmiany Dzeko nie wykreowal zadnej ale to kuwa zadnej sytuacji.

pablo77 19.09.2023 13:07

no tak, moze dlatego ze nie gral od poczatku i nie byl w rytmie meczowym.

VVujek 19.09.2023 13:06

Tak tradycyjnie xd

VVujek 19.09.2023 13:06

No i w finale obronił nasz strzał

VVujek 19.09.2023 13:06

Lukaku wracajac do formy wskakiwal do pierwszego składu

pablo77 19.09.2023 13:05

polfinal i final LM Lukaku juz byl w formie.

pablo77 19.09.2023 13:05

wez przestan bo czytac tego nie moge

VVujek 19.09.2023 13:05

Lukaku wracał do formy

pablo77 19.09.2023 13:04

trup

pablo77 19.09.2023 13:04

byl lakaka co zaczal strzelac w lidze a i tak na lm wychodzil tup

VVujek 19.09.2023 13:04

Zakochany? Przecież nie miał alternatywy

pablo77 19.09.2023 13:04

tak samo trzeba bylo zrobic z Gagliardinim bo zamiast Frattesiego wlasnie by wchozily kilogramy i wzrost.

pablo77 19.09.2023 13:03

trzeba go było wyebac jak najszbyciej bo teraz Thuam by wchodzil z lawki za dzeko bo SZymek byl w nim zakochany.

VVujek 19.09.2023 13:03

Ale Dzeko dawał i tak dużo i trzeba go szanować

VVujek 19.09.2023 13:03

Kazdy wiedział, że trzeba kogoś lepszego od Dzeko

pablo77 19.09.2023 13:03

jego odegranie 2 metry za plecy, czy przyjecie pilki z odskokiem na 2 metry

AveCaesar 19.09.2023 13:03

hue nie pamiętam kto to pisał ale Frattesi też był przereklamowanym średniakiem :P

pablo77 19.09.2023 13:02

Dzeko gowno dawal w grze przez wiekszosc meczu co chyba kazdy widzi.

VVujek 19.09.2023 13:02

No przecież napisalem, Thuram byl dla ciebie nie pewny, a Taremi był pewny bo liczby

pablo77 19.09.2023 13:01

a wszyscy praktycznie chcieli Baloguna za 45 karakana technicznego co ma 175 cm wzrostu to myslisz ze chcieli go za Lautaro do 1 skladu ?

VVujek 19.09.2023 13:01

WTC gdyby on znowu nie uje*ał się tego Dzeko to nic by nie było a Dzeko trzeba szanować

pablo77 19.09.2023 13:00

a na podstawie czego to wydedukowales ?

VVujek 19.09.2023 13:00

No wydedukowalem to z tego, że Thuram mie byl dla ciebie zawodnikiem 1 zespołu pablo

pablo77 19.09.2023 13:00

Chcialem tez Frattesiego ale tez nie pisalem ze ma byc do 1 skladu bo wiedzialem ze gra na pozycji Barelli.

pablo77 19.09.2023 12:59

ale nigdzie nie pisalem ze ma byc on do 1 skladu.

pablo77 19.09.2023 12:59

ku.wa gosciu przeciez Ci napisalem ze chcialem Taremiego za Arnautovicia. Ogarnij sie

WTC 19.09.2023 12:59

A co to jest? Przesłuchanie NKWD? XD

VVujek 19.09.2023 12:58

Tylko, że Pablo nie chce się, przyznać.

WTC 19.09.2023 12:58

Inter obija wszystkich jak idzie i zamiast cieszyć się chwilą to ty wypominasz komuś pragnienie jakiegoś Irańca w drużynie. Jprd.

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się