Archiwum shoutboksa

eKubaL 19.09.2023 20:35

karny by się im przydał, inaczej chyba nie wcisną

Claudio 19.09.2023 20:33

Takie Newcastle to by w SerieA walczyło o utrzymanie 😄

Claudio 19.09.2023 20:31

Coś podobnego jak nasze mecze z Szachtarem

Claudio 19.09.2023 20:29

Milan sporo okazji, dużo lepszy mecz. Ale jak nie wygrają z tak gównianym Newcastle to wstyd

Bajlando 19.09.2023 20:28

blagam dajcie jakas bramke z dupy newcastle

AveCaesar 19.09.2023 20:27

jeśli nie umie jak Onana to niech nie szpanuje

AveCaesar 19.09.2023 20:26

Menią zrobiłsprint na środek i się połamał

Imrahil 19.09.2023 20:26

im sie zwyczajnie nalezy

Imrahil 19.09.2023 20:26

to bez znaczenia, Milan robi transfery pod triplette

Claudio 19.09.2023 20:25

Jeszcze Maik im się połamał

Claudio 19.09.2023 20:24

Mental*

Claudio 19.09.2023 20:24

Ale Ibra dobrze mówił że to ogromny potencjał ale musi sobie w głowie poukładać. Metal ma fatalny

AveCaesar 19.09.2023 20:23

Leao cały mecz taki tragiczny ?

Wiciux 19.09.2023 20:18

leao co dziś marnuje

Tifosinho 19.09.2023 20:00

Milan dzisiaj 6 celnych strzałów i nadal 0:0

Tifosinho 19.09.2023 19:59

Inter z Milanem oddał 7 celnych strzałów strzelając 5 bramek

Wiciux 19.09.2023 19:55

plus bez pulisicia te newcastle to narazie słabe jest. sądziłem, że słabszy poczatek sezonu to mieli dlatego że mierzyli się z city i lfc lecz na ten moment to są fatalni

VVujek 19.09.2023 19:53

I to z Pobega w 1 składzie xd

Towarzysz 19.09.2023 19:52

Inter zdobywa trypletta zrozumta

Pjerun 19.09.2023 19:52

Nie spodziewałbym się tego kompletnie

Wiciux 19.09.2023 19:51

no w pierwszej połowce byli znacznie lepsi

Pjerun 19.09.2023 19:51

Serio Milan tak ciśnie?

Imrahil 19.09.2023 19:37

Milan tak tłamsi, że sami się proszą o porażkę.

VVujek 19.09.2023 19:36

Chyba, że Milan taki mocny, wtedy Inter to potwór

VVujek 19.09.2023 19:34

Te Newcastle słabo wygląda

VVujek 19.09.2023 19:34

Fajne meczycho Milan powinien wygrywać

Claudio 19.09.2023 19:34

Milan zasłużył na tego gola, bo to co gra Newcastle to nie jest liga mistrzów, a bardziej liga konferencji

ragnar 19.09.2023 19:27

Piekny kiks lelało

Bajlando 19.09.2023 19:25

to co sie beda meczyc XD

Bajlando 19.09.2023 19:25

wiedza ze milan nic nie zrobi z ta pilka i sie kopia po czole

Bajlando 19.09.2023 19:24

moze to jest strategia newcastle?

rroossoonneerii 19.09.2023 19:24

ale marnuja

Claudio 19.09.2023 19:23

Dałbym bvb na 2 ale tam nie ma obrony

Claudio 19.09.2023 19:22

Pisałem że w tej grupie tabela będzie wyglądać PSG, Milan, BVB, Newcastle i jedynie sam nie wiem do końca kto będzie 2 a kto 3

Bajlando 19.09.2023 19:21

no bo to debil jest xd

Imrahil 19.09.2023 19:21

leao tak ladnie zaczal a tak spajacowal :D

karol-wiercioch 19.09.2023 19:21

XDDDD Leao

Claudio 19.09.2023 19:21

Ale paralitycy grają w Mediolanie dziś. Newcastle serio jak jakieś SerieB

Bajlando 19.09.2023 19:21

nie rozumiem hypu na lełało, przeciez to jest taki polmozg ze glowa mala xD

maverik 19.09.2023 19:20

Leao :papryka:

Wiciux 19.09.2023 19:20

co ten milan odwalił XD

Bajlando 19.09.2023 19:20

WIELKI LEŁAŁO xD

Bajlando 19.09.2023 19:20

hahahah leao jaki debil XD

rroossoonneerii 19.09.2023 19:20

leao XDDDDD

Bajlando 19.09.2023 19:20

YG Lipsk juz 1;1, chyba ciekawszy mecz

Imrahil 19.09.2023 19:19

hehe, karny gdzie ?

Imrahil 19.09.2023 19:18

niech milan wpierw ten wygra c

Bajlando 19.09.2023 19:18

mam nadzieje :D

Seba 19.09.2023 19:18

A dojdzie do rewanzu i beda siedziec na Milanie przez 90 minut

Bajlando 19.09.2023 19:17

poki co wygladaja jakby byli jakims anzy machaczkala i rozkminialiby jak sie sklada akcje xD

Seba 19.09.2023 19:17

City na wyjazdach tez gra duzo słabiej

Seba 19.09.2023 19:17

Wiadomo, ze nie kazdy mecz taki jest, ale ogolnie na wyjazdach nie są tacy mocni jak u siebie

Imrahil 19.09.2023 19:16

:V

Imrahil 19.09.2023 19:16

następnie Liverpool 0-1 Inter

Imrahil 19.09.2023 19:16

Inter 0-2 Liverpool

Imrahil 19.09.2023 19:16

no nie wiem Seba

Bajlando 19.09.2023 19:15

jakbym ogladal mecz na orliku z piwkiem xD

Bajlando 19.09.2023 19:15

nie wiem, mozliwe, ale poki co serio sie czuje

Seba 19.09.2023 19:15

Anglicy to zespoly swoich stadionów. Oni zawsze marnie wyglądają na wyjazdach

rroossoonneerii 19.09.2023 19:15

tak naprawde sportowo nigdy nie bylo takiej przepasci jak mowili

karol-wiercioch 19.09.2023 19:15

jezu ten chukwueze jest taki tragiczny xd,

rroossoonneerii 19.09.2023 19:15

przez prawa telewizyjne + angielscy kibice

rroossoonneerii 19.09.2023 19:15

pl zawsze bylo przehajpowane

Bajlando 19.09.2023 19:13

milan nic nie grajac stwarza jakies tam zagrozenie zwyklym 'a jebne do boku i moze ktos wrzuci'

Bajlando 19.09.2023 19:13

a to jest jednak 4 druzyna premier league xD

Bajlando 19.09.2023 19:13

newcastle wyglada poki co absolutnie zalosnie

Bajlando 19.09.2023 19:13

kurde zawsze mialem jakis chyba bledny obraz jesli chodzi o premier league

Wiciux 19.09.2023 19:07

no narazie cienko to newcastle wyglada

rroossoonneerii 19.09.2023 19:07

nie wiedzialem ze oni tak z pressingu potrafia wychodzic

Imrahil 19.09.2023 19:04

jest dejwid z wiktorią

Claudio 19.09.2023 19:01

To Newcastle wygląda jak jakieś Cagliari czy Empoli

Wiciux 19.09.2023 19:00

Pope ładnie wyjął

Imrahil 19.09.2023 18:59

on tępy prawda

Imrahil 19.09.2023 18:59

ten theo caly

Imrahil 19.09.2023 18:55

brzydkie te koszulki, na plecach jak nie milan

ANIOL 19.09.2023 18:50

Newcastle jedziecie z frajerami !! !!

Imrahil 19.09.2023 18:31

dobra mam

Imrahil 19.09.2023 18:28

bedzie coś na łączach by obejrzeć AC Triplette ?

Pazza12 19.09.2023 17:57

I od 2 kolejek tak sie dzieje. Barella schodzi wchodzi Frattesi. Schodzi Turek wchodzi Asslani. Jeszcze tylko Holender...

Pazza12 19.09.2023 17:54

Oczywiscie o Holendrze zaczeli mowic jak przyszedl

Pazza12 19.09.2023 17:53

Przed sezonem zapowiadali ze Asslani bedzie naturalnym zmiennikiem Turka. Ten Holender Mhkitaryana a Frattesi Barelli

taboret 19.09.2023 17:48

no ciekawie bedzie zrotowane

AveCaesar 19.09.2023 17:46

Togna – Inzaghi testował Asllaniego wśród starterów na treningu. Albańczyk jest zatem kandydatem od jutrzejszej pierwszej minuty!

domin98 19.09.2023 17:44

będzie tak jak opisuje sky, asllani albo davy

domin98 19.09.2023 17:44

i nie prezentował się tam wybitnie

pluto11 19.09.2023 17:43

Barella już gral jako cofniety

pluto11 19.09.2023 17:42

Ja czuję że będzie to Miki Barella Fratessi

Wiciux 19.09.2023 17:42

Real Sociedad-Inter, ballottaggio Asllani-Klaassen per sostituire Calhanoglu. Fonte: SkySport

pluto11 19.09.2023 17:39

Widzę że Milan podchodzi do meczu już jako przegrany

Towarzysz 19.09.2023 17:20

Tak Asllani na sociedad

Towarzysz 19.09.2023 17:20

Jak Hakan na Barcelonę

Towarzysz 19.09.2023 17:20

Na 6

Towarzysz 19.09.2023 17:20

Asllani wskoczy do składu niczym Hakan rok temu

VVujek 19.09.2023 16:45

Przecież on nigdy nie grał na twj pozycji, to ryzykowne. Postawił byn na Albanca

maverik 19.09.2023 16:40

Miki regista

VVujek 19.09.2023 16:32

Asllani powinien zagrać

VVujek 19.09.2023 16:32

Nie no, co wy? Jak Miki Fratessi Barella? Kto regista

Kredence 19.09.2023 16:24

Sociedad Empoli i sass w tygodniu pewnie opusci

Pjerun 19.09.2023 16:16

Myślę, że dwa mecze spokojnie

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się