Archiwum shoutboksa

Kredence 20.09.2023 20:18

Zdecydowanie przyjdzie czas barelli

Claudio 20.09.2023 20:17

patrze na atak Joselu-Rodrygo, a to co bylo Vinicius-Benzema to jak zupelnie inne galaktyki

KibicInteru 20.09.2023 20:17

Jedynie Barella jakiś taki cichy ale jego czas pewnie przyjdzie

Kredence 20.09.2023 20:17

Ciekawe czy sociedad zaatakuje

cuba 20.09.2023 20:17

mamy takie wejście w sezon że wielu można w sumie wyróżniać :)

VVujek 20.09.2023 20:16

Imponuje to jak Inzaghi wykorzystuje jego atuty, on świetnie ustawiony do kontry

cuba 20.09.2023 20:15

widać większą pewność siebie

KibicInteru 20.09.2023 20:15

Ale dobrze jakby Cuadrado doszedł do siebe

cuba 20.09.2023 20:15

nabrał wigoru Denzel ostatnio

Kredence 20.09.2023 20:15

A te orki na Theo to zapamiętam na zawsze

KibicInteru 20.09.2023 20:15

W tej formie to kozak

Kredence 20.09.2023 20:15

Cenny gracz

Kredence 20.09.2023 20:15

Denzel kawał twardego bydlaka

Kredence 20.09.2023 20:14

Byłem pewien że dumfries nie odda składu cuadrado

VVujek 20.09.2023 20:14

Imponuje technika Arny

VVujek 20.09.2023 20:13

Czy nawet Pavard może tam grać

VVujek 20.09.2023 20:13

Ależ moc, nawet jak Dumfries sie zmeczy to jest darmian xd

Kredence 20.09.2023 20:12

Arna dawał dobre zmiany, okrutnie jest zmotywowany jak właził na to boisko

mroowa111 20.09.2023 20:12

Tak patrzę jak ten Real się meczy okrutnie

AveCaesar 20.09.2023 20:12

czyli gdzieś tak 3 zmiany + wymuszona w takim razie ;)

maverik 20.09.2023 20:12

zobaczymy co Arna pokaze

G3nesis 20.09.2023 20:12

dadzą radę chłopaki

Kredence 20.09.2023 20:11

Zmiennik Hakana i to czy Asllani ogarnie to w zasadzie jedyny znak zapytania na ten moment, jak albaniec jeszcze udowodni że się nadaje no to grubo

cuba 20.09.2023 20:11

póki co to wejście smoka

cuba 20.09.2023 20:11

tak rozpieścili tym wejściem w sezon że człowiek już nie wie czego się spodziwać

mroowa111 20.09.2023 20:10

Witam cuba

cuba 20.09.2023 20:10

witam mroowa :serce:

mroowa111 20.09.2023 20:10

Licze na naszą kontrole meczu i zwyciestwo

KibicInteru 20.09.2023 20:09

Obrona można by rzec w najmocniejszym zestawieniu

mroowa111 20.09.2023 20:09

Witam kolegów po szalu :forza:

cuba 20.09.2023 20:09

widzę Wujo hehe

Kredence 20.09.2023 20:09

Pavard docelowo i tak bedzie grał w podstawie

AveCaesar 20.09.2023 20:09

4 zmiany teraz + wymuszona

VVujek 20.09.2023 20:09

Tam mozesz sobie zmienić kanał na ktorym bedzie Intwr masz parę opcji do wyboru

AveCaesar 20.09.2023 20:08

witam Cuba

cuba 20.09.2023 20:08

no no,spoko

VVujek 20.09.2023 20:08

No bo mecz o 21

cuba 20.09.2023 20:08

siemanko Ave

KibicInteru 20.09.2023 20:08

Denzel musi dźwigać temat

Kredence 20.09.2023 20:08

Frattesi to jest moim zdaniem pewniak na 2 najbliższe mecze ligowe

cuba 20.09.2023 20:08

na tej stronie Wujek co wysłałeś to pewnie jeszcze za wcześnie ale dzięki,mam ,czeka,

KibicInteru 20.09.2023 20:08

Cuadrado chyba nie

AveCaesar 20.09.2023 20:07

na Empoli pewnie też będzie. może Frattesi, Cuardado, Sanchez.

VVujek 20.09.2023 20:07

Ten Inter ogląda się lepiej niż ten Mourinho według mnie

KibicInteru 20.09.2023 20:07

Ale głębie teaz mamy lepszą

VVujek 20.09.2023 20:06

Na Empoli Sensi Fratessi xd

KibicInteru 20.09.2023 20:06

Za Jose pierwsza 11 była mocniejsza

VVujek 20.09.2023 20:05

Ja nie pamietam kiedy mieliśmy taka ławkę, chyba nawet za Jose nie bylo tak dobrze

KibicInteru 20.09.2023 20:05

My też słabego zespołu nie wystawiamy

Kredence 20.09.2023 20:05

Pavard augusto i Arna też są dobrzy

keats 20.09.2023 20:05

no powiem Wam zasko fest , carlos w pierwszym , pavard , asslani i Arna , nie wem czy nie za dużo , Real to dobry zespół

Kredence 20.09.2023 20:04

Frattesi pewnie podstawa na empoli i Sassuolo, raz za mikiego raz za barelle

Bloom99 20.09.2023 20:04

dla mnie to jak w FMie - aż sie trudno przyzwyczaić ze tak wyrównaną ławkę mamy

Claudio 20.09.2023 20:04

myslalem ze bedziemy miec spore rotacje na Empoli a nie LM

VVujek 20.09.2023 20:04

Jaram się

KibicInteru 20.09.2023 20:04

Pavard to i tak ma być gość do podstawy

Kredence 20.09.2023 20:03

No to Asllani prawdziwa szansa, jak ogarnie to mamy pełnoprawnego zmiennika Hakana

InteristaES 20.09.2023 20:03

idealny test, czy rzeczywiście mamy tak mocną ławkę

Wiciux 20.09.2023 20:03

poza atakiem nie ma spadku jakości

VVujek 20.09.2023 20:03

Szymon wersja Demon, kto by się spodziewał

Pjerun 20.09.2023 20:03

Zobaczymy jak w meczu to będzie wygladac

Claudio 20.09.2023 20:03

De Vrij ale on to akurat wiecej gral w podstawie wiec to nie jest jakies zaskoczenie

Pjerun 20.09.2023 20:03

Mimo tych zmian nie ma znaczącego spadku jakosci

VVujek 20.09.2023 20:03

Fakt

InteristaES 20.09.2023 20:02

de vrij za acerbiego jeszcze

InteristaES 20.09.2023 20:02

5

Claudio 20.09.2023 20:02

4 zmiany w porownaniu z ostatnim meczem. Zeby Szymon nie przekombinował

pluto11 20.09.2023 20:02

Ja jestem ciekawy Pavarda i Augusto od 1 min

pluto11 20.09.2023 20:01

Fajny skład, z tych co nie grali to Pavard a reszta to ci co już rotowali i grali, teraz udowodnić że w każdym składzie jesteśmy mocni

VVujek 20.09.2023 20:01

Trzeba przyznać, że te zmiany dodają smaczku

KibicInteru 20.09.2023 20:01

Kilka zmian ale najlepsi grają

cuba 20.09.2023 20:00

też tak myślę

Pjerun 20.09.2023 20:00

Dobry sklad

cuba 20.09.2023 20:00

to to dobrze jest

Pjerun 20.09.2023 20:00

Tez

cuba 20.09.2023 19:59

a Pavard ?

Pjerun 20.09.2023 19:59

Jest Asllani w pierwszym, trzymam kciuki

cuba 20.09.2023 19:59

dziękuję Wujek

cuba 20.09.2023 19:58

(y)

maverik 20.09.2023 19:57

Arna i Augusto oficjalnie

cuba 20.09.2023 19:55

Witajcie,wspomożecie linkiem?

VVujek 20.09.2023 19:49

Niebawem będą składy

VVujek 20.09.2023 19:49

Ale uj w sumie ja widzę jakość mimo tego.

VVujek 20.09.2023 19:48

Kibic, a Asllani? Sporo tych zmian

Claudio 20.09.2023 19:24

sa liderem lia ligi, ale bez Viniciusa to srednio wyglada. Jak Bellingam znowu cos nie wymysli to bezbarwna druzyna

Claudio 20.09.2023 19:23

ale Real gra paździesz. Druzyna bez blysku

KibicInteru 20.09.2023 19:03

Milan też zaczął z Reijndersem i pulisiciem na ławce

KibicInteru 20.09.2023 19:02

A Pavarda chyba każdy widzi jako podstawowego zawodnika i tak

KibicInteru 20.09.2023 19:02

Arna i Augusto to tylko dwaj zawodnicy

Claudio 20.09.2023 18:58

mam nadzieje ze Inzaghi nie bedzie az nadto przesadzal

Claudio 20.09.2023 18:57

duze rotacje to sobie mozna robic z Empoli a nie w LM

KibicInteru 20.09.2023 18:53

Arna, Augusto i Pavard mają zagrać w podstawie

VVujek 20.09.2023 18:06

Znając Randame to werbuje osoby do swojej grupy i naklania do opuszczenia fcinter.pl xd

Kondzik 20.09.2023 17:28

Biedny znowu w okopy. Ano swoj do swego ciągnie

Kondzik 20.09.2023 17:27

I umyj włosy

domin98 20.09.2023 17:24

pdw

domin98 20.09.2023 17:24

albo wsadź głowę pod kran, nei wiem

domin98 20.09.2023 17:24

zrób papa

domin98 20.09.2023 17:24

tzn. Randama

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się