Archiwum shoutboksa

INTERkibic 20.09.2023 21:41

Jak oni sami się na siebie nie wkurvia to my nic nie poradzimy.

intermed1 20.09.2023 21:41

Armatovic co za kłoda

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:41

Szymon nie zmieni nikogo w przerwie a szkoda

Towarzysz 20.09.2023 21:41

Asllani placek jednak

pluto11 20.09.2023 21:40

Pavard co miał wyczyścić wyczyścił, Denzel zasuwa, Arna się wywraca o własne nogi a reszty nie widać

Imrahil 20.09.2023 21:40

jak chcemy ratowac wynik to aslani i arna out juz w 46`

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:40

Dawać tą przerwę bo jedyne co może się tutaj stać to bramka dla nich

Wiciux 20.09.2023 21:40

nom arna i asslani na ten moment pierwsi na ławe

pluto11 20.09.2023 21:40

Żadnego strzału na bramkę

Kuba1993 20.09.2023 21:40

Jeden Dumfires tam zasuwa, reszta srednio, Pavardi bardzo in plus ale sam meczu nie odmieni :/

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:40

Żeby nie bramka to mecz nijaki

Cienty 20.09.2023 21:40

zmiany w wiekszości wyszły na złe

pluto11 20.09.2023 21:40

Mamy xG na poziomie 0.01

Dzonyy 20.09.2023 21:40

Jestesmy wolniejsi o 2 tempa/

tytusek25 20.09.2023 21:39

Pewnie mieli siecpołożyć ze strachu a tu jednak grają i to jako jedyni 😄

INTERkibic 20.09.2023 21:39

Ale czego się w sumie po nim spodziewałeś?

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:39

Pavardowi się chce tylko

Rebelde 20.09.2023 21:39

Dramat dzisiaj

pluto11 20.09.2023 21:39

Thuram Fratessi do gry po przerwie koniecznie

Ojciec SB 20.09.2023 21:39

najgorsze jest to ze my nawet roznego czy wolnego nie mozemy wywalczyc by chociaz troche zagrozic

INTERkibic 20.09.2023 21:39

Szok. Pierwszy raz to widzę od roku. Ze nie walczą!

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:39

Arna więcej leży niż gra jak na razie

INTERkibic 20.09.2023 21:39

No przecież oni nawet nie biegają!

pluto11 20.09.2023 21:39

Arna sam o swoje nogi się wywraca

Capar 20.09.2023 21:39

Fratesi w formie a nie gra

Imrahil 20.09.2023 21:39

zaraz nam 2 wsadza

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Jak ja widzę takie akcje na boisku to ręce opadają

INTERkibic 20.09.2023 21:38

Arna 🤦‍♂️

Gaspare 20.09.2023 21:38

Niech Inzaghi strzeli każdemu po listwie na odmułke

pluto11 20.09.2023 21:38

Może Klassen z doświadczeniem

Capar 20.09.2023 21:38

Asslani wgl nieograny, potrzebuje kilku męczy z ogórkami

tytusek25 20.09.2023 21:38

Ciezko powiedziec ze gramy fatalnie bo my w ogolevnie gramy.Paździerz 100 %

intermed1 20.09.2023 21:38

Nic tu się nie klei

Gaspare 20.09.2023 21:38

Mam nadzieje ze od następnej połowy będzie lepiej

INTERkibic 20.09.2023 21:38

Dawać thurama !! ! Będzie biegał przynajmniej

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Grasz czy nie grasz do ch....

Dzonyy 20.09.2023 21:38

xDDD

pluto11 20.09.2023 21:38

Bo nie mamy środka pola Barella czy Miki tez niewidoczni

Ojciec SB 20.09.2023 21:38

z tego asllaniego to nic nie bedzie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Co jest grane?

INTERkibic 20.09.2023 21:38

Ale kurva Mac !! ! Nie gramy nic. Nihuya

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:38

Barella piłkę stracił i jakiś powrót ?? Coś ??

pluto11 20.09.2023 21:37

Ale Asllani nie może wyjść na drugą połowę

pluto11 20.09.2023 21:37

Pavard to było wiadomo że kot będzie

MuCha2 20.09.2023 21:37

Miskę dajcie miskę będę zygol

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:37

Pavard niesamowity

Imrahil 20.09.2023 21:37

deal roku, mowilem pisalem

Imrahil 20.09.2023 21:37

jak to byl pewniaczek do wopy ten onana

INTERkibic 20.09.2023 21:37

Pavard narazie sztos. Serio

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:37

W jednym będzie zajebisty a w drugim nie

INTERkibic 20.09.2023 21:37

No kurva masakra.

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:37

Przykład Obamy pokazuje że gracz musi pasować do klubu

Imrahil 20.09.2023 21:37

NIE

INTERkibic 20.09.2023 21:37

Możecie na to patrzec?

maverik 20.09.2023 21:36

teraz widac dlaczego Asllani nie gra

pluto11 20.09.2023 21:36

xG na poziomie 0.01

maverik 20.09.2023 21:36

brakuje registy ktory by dyktowal tempo

Capar 20.09.2023 21:36

My tacy słabi czy oni tacy mocni?

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:36

Finalista LM, Milan oklepany bez problemu i nagle grać nie potrafią

Kuba1993 20.09.2023 21:36

Patrząc na Onane to troche mi się historia z lakaką przypomina :D

pluto11 20.09.2023 21:36

Gaspard nawet nie ciekawe my po prostu nic nie gramy

pluto11 20.09.2023 21:36

Myśleli że po 5-1 z Milanem tu się samo wygra

Gaspare 20.09.2023 21:35

Z tego co czytam to chyba niezbyt ciekawie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:35

Jak do każdego z takimi niby średniakami

DragoDBZ 20.09.2023 21:35

dobra to co wypozyczymy onane za półdarmo w nastepnym sezonie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:35

Oczywiście

pluto11 20.09.2023 21:35

Chyba za swobodnie podeszli do tego meczu

intermed1 20.09.2023 21:35

Zaraz się zrobi 2:0 i będziemy w dupę

Gaspare 20.09.2023 21:35

Jak to wyglada? Nie mam jak obejrzeć

pluto11 20.09.2023 21:35

Czyli wychodzi na to że 56 za Onane to był strzał w 10

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:35

Bo byliśmy zmotywowani a tu wyszli na luzaku, to nasz podstawowy problem od dawna

pluto11 20.09.2023 21:34

Przecież my ManC zdominowaliśmy

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:34

35 minuta, czas na jakieś ataki

pluto11 20.09.2023 21:34

A Real nie jest jakimś chegrmonem

Imrahil 20.09.2023 21:34

banana 2 zyebau?

pluto11 20.09.2023 21:34

Strasznie to wtglada

mroowa111 20.09.2023 21:34

Tam rzadko trafiają z transferami

mauroo1902 20.09.2023 21:34

Niech wraca za 20 mln

ANIOL 20.09.2023 21:34

Junajted gra taką ch...jnie ze ja prdle

Ojciec SB 20.09.2023 21:34

dalbym Klaassena od drugiej polowy za asllaniego

mroowa111 20.09.2023 21:33

Bayern 2

oster 20.09.2023 21:33

W United przeklinają transfer Onany haha

ANIOL 20.09.2023 21:33

Bayern 2 onana

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:33

Nie pamiętam kiedy on zmianę w przerwie zrobił

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:33

Tylko niech Szymon nie obudzi się w 70 minucie tylko w przerwie

mauroo1902 20.09.2023 21:33

Zmiany dzis wygrają mecz

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:32

Skrzydeł nie ma, środka nie ma to i ataku nie ma :D

eKubaL 20.09.2023 21:32

w ogóle nie widać pomocy Interu, tam musimy odwrócić sytuację

pluto11 20.09.2023 21:32

Ale Lautaro i Arny nie widać bo środka nie ma

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:32

Lautaro tak samo

Ojciec SB 20.09.2023 21:32

trzeba bedzie ten mecz przepchnac kolanem chyba

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:32

Nikogo nie będzie widać bo jest na razie kaszana

pluto11 20.09.2023 21:32

Nie mamy środka który powinien dominować

mauroo1902 20.09.2023 21:32

Dumfries zasuwa za 2 dzisiaj

pluto11 20.09.2023 21:31

Ale popatrzcie że nie widać Mikiego nawet

mroowa111 20.09.2023 21:31

Dawac Dawide i Marka od 46 minuty bo bedzie dramat

pluto11 20.09.2023 21:31

Arna też słabo strasznie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:31

Na nas pressing i nie potrafimy grać

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:31

Czyli jak zawsze

El_Imprezatore 20.09.2023 21:31

presują nas wysoko i już nie wiemy jak grać

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się