Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

INTERkibic 20.09.2023 21:55

Bastoni podpora defensywy 🤣

KibicInteru 20.09.2023 21:55

Bez przesady z tym polrezerwowym

VVujek 20.09.2023 21:55

Gościu odpisujesz porażkę, kim ty jesteś bo na pewno nie kibicem

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:55

dokł

Claudio 20.09.2023 21:55

ostra napinka na Scudetto, wychodzenie pol rezerwowym skladem na pierwszy mecz LM. Widac co jest priorytetem w tym sezonie, ale kurde bez przesady

rchemik 20.09.2023 21:55

kłania sie brak zaufania do środka kiedy nie ma hakana i kazda piła to laga do przodu a tam arna potyka sie o własne nogi

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:54

nie możemy aż tak kombinować ze zmianami w wyjściowym składzie i tyle

tytusek25 20.09.2023 21:54

Kim ty jestes cieciu zeby mniecwyganiac.Do budy sunku

Cny 20.09.2023 21:54

po prostu Arnautovic to nie ten poziom

Orzeu 20.09.2023 21:54

Spall się przypomina albo Conte

INTERkibic 20.09.2023 21:54

Jak wygramy to kurva

Orzeu 20.09.2023 21:54

spokojnie takim pressingiem nie da sie grać całego meczu

VVujek 20.09.2023 21:54

Nie jesteś kibicem

Cny 20.09.2023 21:54

dwie zmiany i wrócimy na właściwe tory

VVujek 20.09.2023 21:54

Tytusek won jak już odpisałeś porażkę

Cny 20.09.2023 21:54

bo że jest tylko 1-0 to i tak trochę farta

INTERkibic 20.09.2023 21:54

Boże

INTERkibic 20.09.2023 21:54

Wygramy ?? ? 😂

Cny 20.09.2023 21:53

wygramy ale pierwsza połowa troszkę obnażyła pewne braki

VVujek 20.09.2023 21:53

Przecież oni sa wszedzie w obronie i ataku

INTERkibic 20.09.2023 21:53

Bastion co odyebal to mistsz

Krisu 20.09.2023 21:53

Inter przyśpieszy to i błedy w obronie sie zaczną

tytusek25 20.09.2023 21:53

Tak nieladne slownictwo a fe

VVujek 20.09.2023 21:53

Czuję że Sociedad padnie bo nie da sie grać tyle czadu na podwójnym gazie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:53

Thuram załatwi sprawę jak Szymon to ogarnie

KibicInteru 20.09.2023 21:53

No benfica szczegolnie prowadzi

tytusek25 20.09.2023 21:53

Stresujesz sie juz buraczku?😄

Tifosinho 20.09.2023 21:53

Ja ta wierzę

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:53

to paparuchy

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:53

do czasu

INTERkibic 20.09.2023 21:53

Wszyscy faworyci prowadzą a my kurva jak zawsze odłam

kadrian89 20.09.2023 21:53

Hiszpanie są szybsi

Pjerun 20.09.2023 21:52

Jest jeszcze druga połowa panowie, spokojnie

Krisu 20.09.2023 21:52

Jeszcze druga połowa

Cny 20.09.2023 21:52

niepokoi mnie to że na cały sezon mamy dwóch napastników. w zimie będziemy kogoś szukac

KibicInteru 20.09.2023 21:52

Zawsze jakieś kmioty wyjdą gdy przegrywamy, nie ma co reagować na to

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:52

xD

Krisu 20.09.2023 21:52

Mamy odpowiedzi na temat Aslaniego i Arnautovica :)

VVujek 20.09.2023 21:52

A ty tytusek już mówisz o porażce 3 to spierd... Pseudo kibicu

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:52

w Empiku

Tifosinho 20.09.2023 21:52

Z tymi zmianami w składzie to Inzaghi mógł na Empiku poczekać

INTERkibic 20.09.2023 21:52

Ze im nie wstyd

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:52

za długo ich oglądam

Pjerun 20.09.2023 21:52

Ale widzę, że niektórzy użytkownicy fcinter nie mogli się doczekać tego momentu, żebyśmy przegrywali i mogli się odpalic

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:52

jak tego nie wygramy to o wyjście z grupy może być ciężko

tytusek25 20.09.2023 21:52

Sukces mo wielu ojcow.Porazka jak zwykle jest sierotą😄

Wiciux 20.09.2023 21:52

imo zakladalem przed mecze, że łatwy to mecz nie będzie i obstawiałem remis także jak to zrobimy w hiszpanii to to nie będzie zły start

kadrian89 20.09.2023 21:52

Inter w tym sezonie LM nic wielkiego nie zdziała

KibicInteru 20.09.2023 21:51

Chociaż Benfica daje dupy też

VVujek 20.09.2023 21:51

Nasi caly czas wyprzedzani masakra jakaś

KibicInteru 20.09.2023 21:51

Bastoni też nie pomógł

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:51

mieliśmy tylko 6 wolnych i nic poza tym xD czaicie?

Pjerun 20.09.2023 21:51

Nie każdy mecz się wygrywa

Pjerun 20.09.2023 21:51

Sociedad gra póki co perfekcyjnie, my trochę zlekcewazylismy

kadrian89 20.09.2023 21:51

Dobrze ze balonik pęka

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:51

w ogóle statystyki chyba rekord xD

KaraJunior 20.09.2023 21:51

Ja murem za trenerem :D

mauroo1902 20.09.2023 21:51

Benfica w meczu 2 karne i czerwona

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:51

nasze xG to chyba rekord xD

INTERkibic 20.09.2023 21:51

Ej to odpowiedzcie mi czy my jesteśmy jednak słabi czy jak! ?

tytusek25 20.09.2023 21:50

Fani Szymona zawsze dumnie pytają o krytykow jak idzie.... Gdzie jestescie Panowie i co powiecie dzisiaj o taktyce i personaliach? 😅😅

KaraJunior 20.09.2023 21:50

Salzburgiem

kadrian89 20.09.2023 21:50

Inter w szoku

KaraJunior 20.09.2023 21:50

lepszy numer - Benfica przegrywa z Salzburkiego

kadrian89 20.09.2023 21:50

Moim zdaniem

Pjerun 20.09.2023 21:50

Też mi się wydaje, że Sociedad padnie w koncu

Imrahil 20.09.2023 21:50

jak nasi nie rusza od poczatku drugiej to lepiej sobie w baldura po grac

MuCha2 20.09.2023 21:50

Dobre mamy xG

Tifosinho 20.09.2023 21:50

Ciekawe na ile im sił wystarczy bo pierwsza połowa musiała ich sporo kosztować

VVujek 20.09.2023 21:50

Nie wierzę ze Sociedad da rade tak cały mecz grać na podwójnym gazie

Husi 20.09.2023 21:50

Nie wygrywa pojedynków, nie robi miejsca, bardzo kolkowaty

Wiciux 20.09.2023 21:50

poza pavardem i może denzelem, arna udowadnia narazie, że zmiennik tylko na serie a. sanczez da więcej w lm niż on z lawki

mauroo1902 20.09.2023 21:50

Denzel zasuwa

kadrian89 20.09.2023 21:50

Są szybsi nasi w szoku

INTERkibic 20.09.2023 21:50

Lautaro jest tragiczny.

INTERkibic 20.09.2023 21:50

Ale nikt poza pavardem nie gra nic. Nic nic nic.

KaraJunior 20.09.2023 21:49

szkoda że Bastoni sie zesrał na początku

Husi 20.09.2023 21:49

Wystarczy zmiana Arny na Thurama i przeniesiemy punkt rozegrania wyżej, bo Arna to może wchodzić w 70 a nie startowac

intermed1 20.09.2023 21:49

Obijają nas jak :cenzor:

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:49

nie rozumiem dlaczego nie gra podstawowy skład

KaraJunior 20.09.2023 21:49

Pavard ładne dwie interwencje

Cny 20.09.2023 21:49

arnautovic przewidywalnie, to nie ten poziom

VVujek 20.09.2023 21:49

Naoastnicy wszystkie piłki przegrywają

keats 20.09.2023 21:49

ani jednego strzalu wiec sie zastanowcie

kadrian89 20.09.2023 21:49

Pavard jedynie solidnie

INTERkibic 20.09.2023 21:49

W 2 połowie zbiorą siły i będą chcieli na 2-0 strzelić. I co najlepsze strzela

MuCha2 20.09.2023 21:49

Wiecznie spóźnieni ogólnie hakana się nie da zastąpić w tym sezonie taka pozycja

Pjerun 20.09.2023 21:49

Trzeba szukać piłek za obronę, bo grają dosyć wysoki. Szybki Thuram by się przydał, bo Arnautovic to będzie bardziej gracz na serie a

VVujek 20.09.2023 21:49

Ciągle nasi wyprzedzani

Imrahil 20.09.2023 21:49

biegają jak głupi

El_Imprezatore 20.09.2023 21:49

3 zmainy arna, aslani i augusto out

Gaspare 20.09.2023 21:49

Za Albańczyka to chyba jedynie Frattesi aktualnie

VVujek 20.09.2023 21:48

A co to albanczyk problemem? Przecież wszyscy grają słabo

kadrian89 20.09.2023 21:48

Arna jest tragiczny

KaraJunior 20.09.2023 21:48

prawda jest taka że nas zaskoczyli - Inter faworytem więc nikt sie nei spodziewał że będą tak pressować - dobrze zagrali taktycznie a nasi zaskoczeni ;(

broda4991 20.09.2023 21:48

Bastoni co przy golu odybał do tego

INTERkibic 20.09.2023 21:48

Dla mnie wszyscy z nowych wypad. Arna aslani i Carlos.

Pjerun 20.09.2023 21:48

Trzeba przyznać, że Sociedad świetnie gra. Pressuja naprawdę swietnie

Rebelde 20.09.2023 21:48

ktokolwiek

kadrian89 20.09.2023 21:48

Pressing i nie ma Interu

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się