lauti nie palił
Nie ma....
ej no nie było
Goool
czemu on spalił
Gdzie spalony
Co to kurw jesr do chja
co jest
Szymek odjebales taki start z blokow ze Ci wybacze😄Nawet jak sie dzis nie uda.Sezon dlugi
lautaro dziś piach
Lautaro to jest cień człowieka :(
Latuaro dno dzisiaj
Sędzia tragiczny
Nie pamiętam kiedy tak ujowo graliśmy
Niesamowite jest to jak można jeden mecz zagrać wręcz zajebiście a drugi tak beznadziejnie
lauti nie no
I to Angol z Pl pewnie
Sędzia tragedia
Skąd oni ich biorą?
ten sedzia to porazka jakas
bastoni dziekujemy
co ten angol
Co ten sędzia
Kartkuj uju tych gospodarzy w końcu
co on kartek nie ma
Ale oni wiedzą że my z kontry i nas blokują
Z bani może coś wsadzić
acerbi luks fajnie może strzeli jeszcze
Ten to ma zmysł
Acerbi strzeli bramę
Acerbi do ataku jeszcze
Ooo bronimy
Jaki rożny?
moze barella jakos zamacha rekoma, ze wiatr ja zniesie do thurama
Jeszcze strzału na bramkę nie mamy
Alez pressuje ten Real.Sztos
Wiem
bo sie kopia po czolach
no z ta 'jedna dobra pilka' to moze byc dzisiaj problem
Ale dlaczego ten sędzia nie gwiazda nam nic
Największy brak to Hakan
Jedna piłka dobra do Thurama i mamy remis
Czuje remis.True story
Fratessiego też jak by nie bylo
Po takiej grze cieszmy się że tylko 1-0 po naszym mega błędzie i że nie wpadło im to co mieli
Thuram by się nie wywalił i by była brama pewnie
23 z sociedad to już zasłużył na karteczki
inzagi porobione taktycznie, nie istniejemy
ten sam odpad z violi
czemu nie uderzal
porażka do zaakceptowania
Mógł strzelać
Ostro a w drugą sumię kładą
Mogli by chociaż strzał oddać ja oierd
Ale Real rozgrywa idealnie druga połowe
odriozola to nie ten odpal z violi ?
Jak lubie Sancheza to troche nie o to tu chodzi...
Chyba za ostry melanz byl w sobote
Oni mają to w naturze chyba
Czyli co 1 mecz do zapomnienia?
i potem placz
sam fauluje
Ale irytujące jest to Sociedad
jezu te hiszpance tak wkurwiaja z tym plakaniem
mi to wyglada na odgorne ustalenia od trenera, granie na 59%
Oni myśleli że samo się wygra
Bo tak jest, wyszli na wygrany mecz
i jeszcze ten pomaranczowy mnie wku***
czy ja wiem
kurna ten 23 już 10 raz faul
mysleli ze wyjda i mecz sie sam wygra i elo
Nie potrafimy się przy piłce utrzymać
chyba im odwalilo od tego dobrego startu
Pavard kozak.
Gramy jak repra z albanami
Ale popatrzcie jak oni biegają a jak my
Finalista LM, dajcie spokój
jeden strzal niecelny w pierwszej
zadnej w drugiej
Mieliśmy jakieś sytuacje w 2 połowie?
No statystyki to mamy na rekord chyba, gorszych nie widziałem
Kalassen do środka a nie Sanchez
Sędzia jest poyebany
Lambo wjechalo
Jestem wqrwiony
@KaraJunior grasz w gota?
On myśli że jak będzie więcej napastników to wygramy
Alexis xd
0 strzałów? ZERO? :o
Alexis proszę
!
Gramy jak piz.dy
Haja kufa ale fart
Trzecia poprzeczka
Co my kurva gramy. Tzn nic nie gramy
Real powinien mieć tucjuz 3-4 do 0
Co to za mecz. Kurva już powinno być 3-0
Uffff
Hahaha
No żaden
Klassen za Mikiego bo jak by go nie było
Pozdrawiam