Archiwum shoutboksa

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Odklejka

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Dzwońcie do przyjaciela

ANIOL 20.09.2023 22:23

Ehhhh

karol-wiercioch 20.09.2023 22:23

sędzia niech tam już go przeprasza

pluto11 20.09.2023 22:23

To będzie kompro jak on dostanie ta czerwoną

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Sędzia odklejony

pluto11 20.09.2023 22:23

Nic nie było varcczlowieki

Towarzysz 20.09.2023 22:23

Nic nie zrobił Barella

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Bravo Barella. Idioto yebany

ANIOL 20.09.2023 22:23

Jaki qrwa debil

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:23

No i ten mecz się układa jak nie pierwszy już

Kuba1993 20.09.2023 22:23

co :cenzor: ? :D

tytusek25 20.09.2023 22:23

Wtf

pluto11 20.09.2023 22:23

Za co ta czerwona

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Hahahahahahananahahabanana

karol-wiercioch 20.09.2023 22:23

co ten brytol ?? ??

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Ze Barella będzie z czerwienie.

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:23

Haha

pluto11 20.09.2023 22:23

Co ten sędzia odpierpapier

INTERkibic 20.09.2023 22:23

Co wam kurva powiedziałem?

Towarzysz 20.09.2023 22:22

Xdddd

Towarzysz 20.09.2023 22:22

Fzerwona dla barelli

INTERkibic 20.09.2023 22:22

Co wam powiedziałem!

pluto11 20.09.2023 22:22

Ale oni wyglądaj jak by pierwszy raz ze sobą grali

Towarzysz 20.09.2023 22:22

Krzysiu Kasa Klaassen na ratunek

pluto11 20.09.2023 22:22

Dobrze że Pavard pokazuje że wie co grać

tytusek25 20.09.2023 22:21

Sa dzis lepsi

pluto11 20.09.2023 22:21

Chłopaki grają słabo ale Szymon przekombinowal że składem na 1 mecz

karol-wiercioch 20.09.2023 22:21

dawać tego klaaasena

tytusek25 20.09.2023 22:21

Fajnie gra ten Sociedad.

INTERkibic 20.09.2023 22:21

Zaraz będzie 2-0. Spokojnie. Już nie będzie się co nakręcać.

karol-wiercioch 20.09.2023 22:21

pavard robi robotę już nawet z przodu a ten co

INTERkibic 20.09.2023 22:21

Lautaro dramat w uj

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:21

Co ten Lautaro ??

Bajlando 20.09.2023 22:21

mamy 60 min, inter z jednym strzalem na bramke (niecelnym)

karol-wiercioch 20.09.2023 22:21

luataro do zdjęcia

Imrahil 20.09.2023 22:20

szkoda, kiedys ta 1 porazka musiala przyjsc

INTERkibic 20.09.2023 22:20

Lautaro kurva Mac !! !

karol-wiercioch 20.09.2023 22:20

nie mogę

Cny 20.09.2023 22:20

miki dzisiaj slaby

pluto11 20.09.2023 22:20

Dlaczego żółtej nie dał

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:20

Grali, grali

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:20

Strata punktów na starcie to średnio

INTERkibic 20.09.2023 22:20

No nie takie. Dokładnie takiego gowna nigdy nie grali

Imrahil 20.09.2023 22:19

szybciej nam 2 wsadza

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:19

Nie takie rzeczy Inter robił

INTERkibic 20.09.2023 22:19

Co jak co ale ogladasz mecz?

INTERkibic 20.09.2023 22:19

Co maja? Wygrać? Chłopie

Imrahil 20.09.2023 22:19

strzelic? xD

pluto11 20.09.2023 22:19

Dima za niski do obrony

Kokos 20.09.2023 22:19

Barella fatalny dzisiaj

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:19

Trzeba szybko coś strzelić jak mają wygrać

INTERkibic 20.09.2023 22:19

Barella! Kurva

pluto11 20.09.2023 22:19

Ależ słabo to wygląda po tych 4eczach w lidze to tak jak by pierwszy raz ze sobą grali

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:18

To hiszpanie, płaczki

tytusek25 20.09.2023 22:18

Niz hiszpanskie wygibasy

Bajlando 20.09.2023 22:18

nic im sie nie stalo, leza i placza

tytusek25 20.09.2023 22:18

Nobake lawka dzis zweryfikowana potężnie niestety.Nie te progi.Bardziej Empoli czy Hellasy

Bajlando 20.09.2023 22:18

te sosjedadosy placza dzisiaj jak opetani xd

Imrahil 20.09.2023 22:18

dalej kał

Imrahil 20.09.2023 22:18

widze bez zmian

pluto11 20.09.2023 22:17

Musimy przyspieszyć i bardziej agresywnie iść do odbioru piliki

pluto11 20.09.2023 22:17

Darmian na co wahadło jest

intermed1 20.09.2023 22:17

Już kolejna strata

tytusek25 20.09.2023 22:16

Dawaj Denzel nieczartuj bo mop chory

Bajlando 20.09.2023 22:16

tak to pierdzieli zgranie, jakis taki nie wiem, pomyslunek w obronie

intermed1 20.09.2023 22:16

Czemu oni tą piłkę trzymają zamiast szybko odegrać...

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:16

Wstawaj Dumfries, mecz trzeba wygrać

Bajlando 20.09.2023 22:16

toc koles musi sie nauczyc grac we 3ke

pluto11 20.09.2023 22:16

W LM i to pierwszy mecz powinniśmy wyjść na galowo a z Empoli rotowac

Bajlando 20.09.2023 22:16

no i kurde czego on sie spodziewal dajac asslaniego w pierwszym, nie rozumiem tez rozbicia obrony pavardem

AveCaesar 20.09.2023 22:16

thuram tylko wszedł na boisko i już jest inaczej

oster 20.09.2023 22:15

Ten gamoń Inzaghi nie umie rotować składem, zamiast dać odpocząć w Serie A komuś to ten gamoń w LM robi rotację i gra nie idzie...

INTERkibic 20.09.2023 22:15

Thuram już więcej zrobił niż arna

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:15

xD

pluto11 20.09.2023 22:15

Miki się cofnął

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:15

Muszą sobie wyobrazić że to Milan

INTERkibic 20.09.2023 22:15

Barella przestań łapami machać tylko kurva zacznij grać

pluto11 20.09.2023 22:15

Musimy bardziej agresywnie grać

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:14

Ku*wa Lautaro

mroowa111 20.09.2023 22:14

Basto dziś najgorszy niestety

karol-wiercioch 20.09.2023 22:14

lauti qrwa piła

pluto11 20.09.2023 22:14

Dima jako pół lewy

INTERkibic 20.09.2023 22:14

Proszę chociaż o remis

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:14

To jak my w obronie teraz?

pluto11 20.09.2023 22:14

Arna chyba nieial piłki przy nodze dzisiaj

Bajlando 20.09.2023 22:13

bo dzisiaj naprawde padaka okrutna, chociaz wszyscy graja kiepsko

pluto11 20.09.2023 22:13

Od razu Thuram do piły

Bajlando 20.09.2023 22:13

albo bedzie ewentualnie wprowadzany na koncowki meczow

INTERkibic 20.09.2023 22:13

Mam nadzieje ze następny mecz asslaniego będzie za 3 lata pożegnalny

pluto11 20.09.2023 22:13

I Bastoni

tytusek25 20.09.2023 22:13

Inzi podwinal rekawy

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:13

No i teraz jazda

Bajlando 20.09.2023 22:13

de vrij wtf

tytusek25 20.09.2023 22:13

Wow trojca swieta.Grubo

Towarzysz 20.09.2023 22:13

Thuram dzisiaj wyjaśni fuckboyów z Hiszpanii

pluto11 20.09.2023 22:12

Mam nadzieję że ruszy bo tragedia

tytusek25 20.09.2023 22:12

Kiedys trzeba przegrac.Nie pykło w roszadach i tyle

INTERkibic 20.09.2023 22:12

Huya się ruszy.

intermed1 20.09.2023 22:12

Czy my gramy w 9 do uja?

Shoutbox

Vancore 22.06.2026 18:57

z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve

Cny 22.06.2026 18:34

oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd

Cny 22.06.2026 18:33

tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.

Cny 22.06.2026 18:31

nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:28

A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:27

Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:21

Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...

Cny 22.06.2026 18:05

ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu

Cny 22.06.2026 18:02

a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:02

Solet to upgrade IMHO względem Bissecka ale gra zweryfikuje

Cny 22.06.2026 18:02

no tak ale to nie ma drużyny w której nie ma takich wpadek.

Cny 22.06.2026 18:01

poza takimi pojedynczymi incydentami jak akanjiego z bodo

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:01

choć zdażało się że byli..

Cny 22.06.2026 18:00

a kiepsko broniliśmy drużyną całą momentami a nie że Akanji czy Bisseck byli indywidualnie odpowiedzialni za wpadki

Cny 22.06.2026 17:59

oczywiście że tak. maksymalna przewidywalność plus bramkarz ręcznik. to były przyczyny większości porażek. palestra i paź z dryblingiem to tlen dla naszej drużyny

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625118

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się