Archiwum shoutboksa

INTERkibic 20.09.2023 21:48

Dla mnie wszyscy z nowych wypad. Arna aslani i Carlos.

Pjerun 20.09.2023 21:48

Trzeba przyznać, że Sociedad świetnie gra. Pressuja naprawdę swietnie

Rebelde 20.09.2023 21:48

ktokolwiek

kadrian89 20.09.2023 21:48

Pressing i nie ma Interu

Slepy 20.09.2023 21:48

kto mógłby za Albanczyka wejsc?

intermed1 20.09.2023 21:48

My gramy z Realem Madryt?

broda4991 20.09.2023 21:48

Knocdown i to ciężki poki co

Husi 20.09.2023 21:48

Bardzo słabo obrona i problemem nie jest Pavard

MuCha2 20.09.2023 21:48

Tego sie realnie nie da wystluamczyc oni nie biegają wogole drepczą

pomiot 20.09.2023 21:48

Framatyczna pierwsza połowa

AveCaesar 20.09.2023 21:48

a co mna Asllani do tego jak gra Pavard ?

mroowa111 20.09.2023 21:48

Nie wierze ze zagramy 2 polowe tez tak slabo

mauroo1902 20.09.2023 21:48

Cieszy Pavard i Denzel no i to tyle

broda4991 20.09.2023 21:48

Ciężko n

kadrian89 20.09.2023 21:48

Taktycznie Szymon leży dziś

Rebelde 20.09.2023 21:48

sZYMON TO ZROBI ZMIANY W 70MIN

Pjerun 20.09.2023 21:47

Darmian za Dumfriesa, Thuram za Arnautovica na drugą połowę i wracamy

tytusek25 20.09.2023 21:47

Inter se poradzi bez Lautaro ale Lautaro nie poradzi bez Thurama

Granat105 20.09.2023 21:47

Dramat

eKubaL 20.09.2023 21:47

Czepamy sie o rezerwowych, ale gdzie są podstawowi zawodnicy?

broda4991 20.09.2023 21:47

Thuram i frattesi in!

Imrahil 20.09.2023 21:47

wszyscy zgodnie z planem tylko Inter wtopa

mroowa111 20.09.2023 21:47

Wyrwać choć remis

Rebelde 20.09.2023 21:47

Cieżki dramat ten iNTER

MuCha2 20.09.2023 21:47

Patrzę na ten mecz i się zastawiam czy oni myślą ze jakiś sparing grają czy co ? Jakbym jakaś termalike oglądał

Granat105 20.09.2023 21:47

Wstyd

pluto11 20.09.2023 21:47

Pavard gra pierwszy mecz a Asllani jest tu drugi rok

Granat105 20.09.2023 21:47

Ale gramy gunwno

kadrian89 20.09.2023 21:47

Gwałcą nas

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:47

Flattesi sam ich rozmontuje

mauroo1902 20.09.2023 21:47

Miki tez niewidoczny

Gaspare 20.09.2023 21:47

Sprawdzam Flashscore cały czas i wyglada tragicznie

KaraJunior 20.09.2023 21:47

Thuram in , Arna out , Asllani out a Frattesi in i gramy

Wiciux 20.09.2023 21:47

dobrze, ze jest ten sanczez za corełe bo inaczej back-up by wyglądał bardzo źle

pluto11 20.09.2023 21:47

Nie no w drugiej musimy pokazać swoją grę i pressing

AveCaesar 20.09.2023 21:47

Pavard też średnio się ustawia w obronie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:47

Tylko tego Asllaniego niech zdejmie

Majkel 20.09.2023 21:47

Barella, Arna i Asllani bardzo słabo

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:46

W drugiej wyjaśniamy sytuację elegancko

intermed1 20.09.2023 21:46

Dłużej z tym spalonym

pluto11 20.09.2023 21:46

Przesadził o Arne Augusto i Asllaniego

Imrahil 20.09.2023 21:46

wynik lepszy niz gra

rchemik 20.09.2023 21:46

taa dokładnie

Ojciec SB 20.09.2023 21:46

dobra sedzia koncz ta polowe

tytusek25 20.09.2023 21:46

Odklejencow

Imrahil 20.09.2023 21:46

hahaha

tytusek25 20.09.2023 21:46

Jeden plus ze balonik pekł bo juz nie szlo czytac tego pierdolenia

KaraJunior 20.09.2023 21:45

tytusek - to jest to co pisałem zaraz po meczu z Milanem - za dużo zmian to będzie bardzo źle bo zawsze to daje w dooope

pluto11 20.09.2023 21:45

Alexsedzia też słabo to prowadzi

mroowa111 20.09.2023 21:45

Marek Dawid fede i dave od poczatku drugiej

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:45

To akurat był gość Pavarda

Kuba1993 20.09.2023 21:45

tu mogłobyc spokojnie juz 3:0 dla hiszpanow...

Gaspare 20.09.2023 21:45

Dobra kuxwa na druga polowe musza wyjść z innym nastawieniem

Ojciec SB 20.09.2023 21:45

do tego Dimarco i bedzie wiatr we wlosach

Ojciec SB 20.09.2023 21:45

wejdzie ktos za Asslaniego to i pomoc ruszy

tytusek25 20.09.2023 21:45

Chyba za duzo zmian na raz.Chaos okropny

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:45

Kto gra na prawej?

KaraJunior 20.09.2023 21:45

słabo to wygląda - siedli na nas

Kuba1993 20.09.2023 21:45

no nieeeeee, ale zenada :(

Kokos 20.09.2023 21:45

Co oni krwa robią

mroowa111 20.09.2023 21:45

Kompromitacja póki co

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:44

Szymon ogarniaj to

INTERkibic 20.09.2023 21:44

Jprdl żal w uj

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:44

Krw

Towarzysz 20.09.2023 21:44

Robią nas jak chcą

pluto11 20.09.2023 21:44

Asllani to może sobie z Empoli grać a nie w LM

Towarzysz 20.09.2023 21:44

Spalony jednak xd

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:44

No Hakan jak złoto by był

Towarzysz 20.09.2023 21:44

Jprdl

mauroo1902 20.09.2023 21:44

W meczu Benfici co się dzieje 2 karne czerwona

pluto11 20.09.2023 21:44

Brakuje Hakana

Adriano_forever 20.09.2023 21:44

jednak la liga > serie a

rchemik 20.09.2023 21:43

przekombinował to Simeone

intermed1 20.09.2023 21:43

Powinno być 2:0

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:43

Teraz przynajmniej remis, potem przynajmniej remis i nie wyjdziemy z grupy

Imrahil 20.09.2023 21:43

heh, brakuje brzozy

mauroo1902 20.09.2023 21:43

Pallilii

maverik 20.09.2023 21:43

fascynuje mnie to ze dzisiaj regista jest Bastoni

pluto11 20.09.2023 21:43

Barella i Miki tez nie biorą gry na siebie a Mikiego to nawet nie widać

Towarzysz 20.09.2023 21:43

Laga jak na Icardiego

rchemik 20.09.2023 21:43

asilani i arnautovic piach...

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:43

Jaki remis? Tu wygrać trzeba bo potem łatwiej nie będzie

pluto11 20.09.2023 21:42

Nikt z pomocy nic nie gra dzisiaj

Wiciux 20.09.2023 21:42

oby przynajmniej remis zrobić w tym meczu

pluto11 20.09.2023 21:42

Zawsze wszystkich gnieciemy klepka a tu nic

tytusek25 20.09.2023 21:42

Asllani na wypozyczenie w zime sio.To nie ma sensu

eKubaL 20.09.2023 21:42

Ten Asllani jakoś nie odstaje do Barelli i Mikiego dzisiaj. Pomoc gra piach a wy oczekujecie, że najsłabszy z trójki pociągnię grę

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:42

Z czego rży ten komentator?

Imrahil 20.09.2023 21:42

baldurs gate 3 jest ciekawszy od tego meczu

mauroo1902 20.09.2023 21:42

Fratessi, Thuram, DiMarco wejda w 2 polowie rozwala system

Bajlando 20.09.2023 21:42

koles sie wyjebal o stojacego dumfriesa xd

Ojciec SB 20.09.2023 21:41

chyba tylko odpoczywa

Bajlando 20.09.2023 21:41

wtf, faul to nie byl xD

Kuba1993 20.09.2023 21:41

Dimarco nie ma kontuzji przypadkiem?

tytusek25 20.09.2023 21:41

Mecz jest do wygrania ale Frattesi za Asllaniego i Thuram za Arnę

Adriano_forever 20.09.2023 21:41

:/

Wiciux 20.09.2023 21:41

ale fart

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:41

Ufff

Ojciec SB 20.09.2023 21:41

Dimarco i Klaassen w drugiej polowie i jedziemy

pluto11 20.09.2023 21:41

Liczyłem na więcej ze strony Asllaniego

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się