Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:06

Ja nie wiem jak zawodowy piłkarz może coś takiego odwalić

minus09 20.09.2023 21:06

to inter jest czy jakas popierdółka?

INTERkibic 20.09.2023 21:06

Pizgam. Kurva pizgam

Imrahil 20.09.2023 21:06

balonik pękł

Pjerun 20.09.2023 21:06

Oj Bastoni

DragoDBZ 20.09.2023 21:06

Bastioni to kręgosłup interu

INTERkibic 20.09.2023 21:06

Bastoni kurva Mac! To nie szachy do uja

pluto11 20.09.2023 21:06

Taki pewniak wali taki błąd

Adriano_forever 20.09.2023 21:05

pachoła

Borgen 20.09.2023 21:05

Jakby się wystraszyli...

Adriano_forever 20.09.2023 21:05

bastoni wywinął pachowął

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:05

No ale kto tak się bawi w obronie

INTERkibic 20.09.2023 21:05

Nie było nic

pluto11 20.09.2023 21:05

Co ten Bastoni odwalił

INTERkibic 20.09.2023 21:05

Kurva Mac?

Imrahil 20.09.2023 21:05

po meczu

Wiciux 20.09.2023 21:05

eh

Adriano_forever 20.09.2023 21:05

no cisną od pierwszej minuty i o

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:05

Bastoni panieee

Kuba1993 20.09.2023 21:05

co to :cenzor: jest?!

INTERkibic 20.09.2023 21:05

Co to kurva jest !! !!

Adriano_forever 20.09.2023 21:05

dzizas

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:05

No ludzieeeee

rroossoonneerii 20.09.2023 21:05

postawilem 100zl 5min przed meczem

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:05

Haha

rroossoonneerii 20.09.2023 21:05

:cenzor:

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:04

Słupek

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:04

Sam się mecz nie wygra

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:04

Niech się ogarną

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:04

Dumfries i Barella za lekko

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:03

Ups

Imrahil 20.09.2023 21:03

bo słaby

rroossoonneerii 20.09.2023 21:00

czemu thuram na lawce

pluto11 20.09.2023 21:00

Liczę że gra będzie wyglądała tak samo jak w derbach bo zawodnicy zmienieni ale moc ta sama

Kuba1993 20.09.2023 20:59

ładnie sie prezentują te pomarańczowe stroje bardzo :)

cuba 20.09.2023 20:57

(y)

Claudio 20.09.2023 20:57

no ale Strumyk i tak teraz daje tak stabilne i solidne transmisje ze wielu woli z tego ogladac

cuba 20.09.2023 20:57

:forza:

cuba 20.09.2023 20:56

:flaga1:

Claudio 20.09.2023 20:56

tam masz Eleveny+PS Premium oraz jakies inne kanaly w tym C+3 i 4 ale to akurat dla fanow ekstraklasy

cuba 20.09.2023 20:54

no to lecimy

Adriano_forever 20.09.2023 20:53

15 ziko za eleven to jest jak za darmo

Adriano_forever 20.09.2023 20:53

dla dwóch dni w tygodniu to sporo

cuba 20.09.2023 20:51

ci eksperci nie są nic warci nawet złotówy

Claudio 20.09.2023 20:50

jakbym nie mial w tv to moze bym bral

Claudio 20.09.2023 20:50

zreszta tutaj 40zl przy LM to nie tragedia https://polsatboxgo.pl/pakiety/sport?category=polecane

Claudio 20.09.2023 20:48

na chociazby premiumok mozna kupic premium box go za 27.99 wiec to nie jest majatek

cuba 20.09.2023 20:48

chyba

cuba 20.09.2023 20:48

tam leci united bayern

keats 20.09.2023 20:47

i nie widze meczu

cuba 20.09.2023 20:47

to polsat premium

keats 20.09.2023 20:47

bo widze tylko 2 kanały polsat premium

keats 20.09.2023 20:47

ale mam canal plus online z polsat premium ? obejrze to czy nie ?

cuba 20.09.2023 20:46

w tvp już nie ędzie LM

keats 20.09.2023 20:45

na jakim kanale jest mecz ?

cuba 20.09.2023 20:45

najlepszy strzelec Lazio w tym sezonie LM po pierwszej kolejce Provedel :D

cuba 20.09.2023 20:44

dziś bramka Lautaro

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:43

dzięki

Claudio 20.09.2023 20:43

został mi na kuponi Arsenal i Benfica. Ciekawe kto zapieprzy

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:42

jakiś link macie?

Claudio 20.09.2023 20:42

znowu ten Bellingam

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:42

jak za Conte

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:42

i to jest przewaga nad resztą w lidze

Claudio 20.09.2023 20:42

" Claudio 20.09.2023 19:24 sa liderem lia ligi, ale bez Viniciusa to srednio wyglada. Jak Bellingam znowu cos nie wymysli to bezbarwna druzyna"

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:42

ławkę mamy mocną

cuba 20.09.2023 20:41

real jednak wcisnął

cuba 20.09.2023 20:40

no można wystawiać niemal 11 obojetnie i ekipa jest :)

VVujek 20.09.2023 20:38

A z Empoli Sensi Klassen Fratessi xd kazda konfiguracja wygląda mocno, beka co

cuba 20.09.2023 20:38

kopenchaga 2:2

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:35

powkręca*

cuba 20.09.2023 20:35

niech grają swoje a o wynik będę spokojny

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:35

Carlos niech tam pokręca ich trochę

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:35

no wiadomo

cuba 20.09.2023 20:35

to rotacja

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:34

widzę że zmiany i debiuty

Ibracadabra eight 20.09.2023 20:34

siema

Claudio 20.09.2023 20:34

real ma gowniany atak

cuba 20.09.2023 20:34

Real chyba nie da rady

Imrahil 20.09.2023 20:32

:V

Imrahil 20.09.2023 20:32

paward deprecha, augusto niewypal, vrij detka, aslani ogor a arna wrak

Imrahil 20.09.2023 20:31

yhym

pluto11 20.09.2023 20:31

Bo Pavard to światowy poziom, Augusto pokazał że potrafi, Vrij 3 pierwsze mecze profesor, Asllani mega potencjał i Arna doświadczenie siła technika

Imrahil 20.09.2023 20:31

będzie ciężko

cuba 20.09.2023 20:31

maszą siłą jest właśnie szeroki skład

pluto11 20.09.2023 20:30

Zrobiliśmy 5 zmian a skład nadal mocny

cuba 20.09.2023 20:30

tylko polsat sport premium

cuba 20.09.2023 20:30

nie

Imrahil 20.09.2023 20:29

to w TV juz nie ma LM?

cuba 20.09.2023 20:24

on ma takie adhd ale to przez nieustępliwośc

cuba 20.09.2023 20:23

barella to walczak

cuba 20.09.2023 20:23

gdyby tak wygrywać 2,0 i może by poczłapał z 15min

VVujek 20.09.2023 20:23

Barella dobrze gra, tyle że liczb nie robi

cuba 20.09.2023 20:22

a Sanchez jest już zdolny by wyjść pod koniec ?

KibicInteru 20.09.2023 20:21

Hakan Calhanoglu underwent medical tests. NO injury, just muscle fatigue.

cuba 20.09.2023 20:21

dalej niech już wyskoczy to studio

cuba 20.09.2023 20:19

Barella to wygrywa pojedynek główkowy z Leao :)

Kredence 20.09.2023 20:18

Zdecydowanie przyjdzie czas barelli

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625093

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się