Archiwum shoutboksa

Husi 20.09.2023 21:16

Salami zupełnie nie potrzebne wejście w nogi

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:16

Zazwyczaj tak jest

Imrahil 20.09.2023 21:16

trzeba bedzie 4 zajac

INTERkibic 20.09.2023 21:15

Niby łatwa grupa a już czuje ze będą ciężary. Bo 1 mecz to dużo znaczy.

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:15

Zaraz strzelamy bramkę

Imrahil 20.09.2023 21:15

aslan juz zolta,on to sie nadaje, na re[rezentacje cebuli

Nerazzurx10 20.09.2023 21:15

Jak nam nie wcisną drugiej Zara to mamy szansę, ale miażdżą nas narazie

INTERkibic 20.09.2023 21:15

Jak złe wejdzie w mecz to sam sobie odpowiedz.

MuCha2 20.09.2023 21:15

Ten dostal szanse grania i w 12 min żółta zaraz sie wypisze z bycia zmiennikiem

Husi 20.09.2023 21:15

Szkoda takiego błędu, a wy przestańcie panikować ;)

Wiciux 20.09.2023 21:14

city to miało jednak mase okazji stworzonych z zvezda my narazie źle weszliśmy w mecz

INTERkibic 20.09.2023 21:14

Jezu widzę stary inter. Serio. Nigdy nie byliśmy zdominowani nigdy. A dziś zobaczcie sami

keats 20.09.2023 21:14

juz zolta chwycil

Husi 20.09.2023 21:14

Spokojnie, zaraz mecz będzie inaczej wyglądało

Imrahil 20.09.2023 21:14

pachnie 0pkt

Nerazzurx10 20.09.2023 21:14

Źle to wygląda, czuję że nas srogo opierdziela

INTERkibic 20.09.2023 21:14

Ale my to nie city

Cny 20.09.2023 21:14

widzi bastoni trzech typów i próbuje kiwać... ale Alex zawsze ma te 2-3 babole w sezonie. jest czas na odrobienie

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:14

City też przegrywało na początku

Husi 20.09.2023 21:14

Sommer ? Błąd bastoniego, głową wmurawe i zapędził się w 3ke

INTERkibic 20.09.2023 21:13

Kurva aslani w przerwie do boksu

Weo 20.09.2023 21:13

już trochę się zgasili

maciej-wasielewski 20.09.2023 21:13

czy ktoś wrzuci link do transmisji bez opóźnienia?

Imrahil 20.09.2023 21:13

xD

Bajlando 20.09.2023 21:13

oby :D

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:13

Presować cały mecz nie będą a wtedy sprawę załatwić powinniśmy szybko

Bajlando 20.09.2023 21:13

ogolnie wszystkim polecam acestreama

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:12

Oni duży pressing narzucili nam bo tak średnio gramy ale wyszumią się, spokojnie

Imrahil 20.09.2023 21:12

wstyd

Bajlando 20.09.2023 21:12

jak sciagniesz to daj znac, dam Ci linka do kanalu hd bez scinek

Bajlando 20.09.2023 21:12

taki program

Bajlando 20.09.2023 21:12

adik sciagnij sobie acestream

eKubaL 20.09.2023 21:12

Sommer dla mnie jest mega niepewny w grze nogami. To nie było dobre podanie do Bastoniego, chwilę potem też było niebezpiecznie jak sobie przyjmował piłkę

adik218 20.09.2023 21:12

Ma ktoś linka

MuCha2 20.09.2023 21:12

No może być sommer elektryczny

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:12

Z Milanem raz dupę uratował

Bajlando 20.09.2023 21:12

ale nie ten dobry handa :D

Bajlando 20.09.2023 21:11

sommer to taki handa 2.0 cos czuje

Imrahil 20.09.2023 21:11

taki wystep napewno wyleczy pawarda z depresji

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:11

Chociaż Sommer też zero ruchu do piłki

Bajlando 20.09.2023 21:11

obrona ma serio pelno w gaciach

Bajlando 20.09.2023 21:11

to nie ,za wszelka cene chca sobie klepac po ziemii jak zawsze

Bajlando 20.09.2023 21:11

widza, ze jest duzy presing, ze nie moga rozgrywac od bramki

intermed1 20.09.2023 21:10

Ale obsrance w obronie

Cny 20.09.2023 21:10

Dumfriesa średnio ogarnia

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:10

Dokładnie

eKubaL 20.09.2023 21:10

gra się 90min a nie 5

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:10

Bastoni się zagrzał i nie wiedział co robi i mamy 1:0

eKubaL 20.09.2023 21:10

z Milanem w 5min było 1:0, nie zawsze się będzie tak układało

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:10

Tutaj skład nie na nic do tego

Imrahil 20.09.2023 21:10

haha my ledwo z wlasnego pola karnego wychodzimy

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:09

Z meczu z Milanem*

Claudio 20.09.2023 21:09

mowilem za duzo zmian to niektorzy mysleli ze rezerwami bedziemy ogrywac hiszpanska ekipe w LM

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:09

Jak do połowy chociaż trochę się to nie ruszy to musi wejść skład z Milanu niestety i sprawę wyjaśnić

INTERkibic 20.09.2023 21:09

Jak się wyszumią to będzie 2-0

Imrahil 20.09.2023 21:09

w 4min

intermed1 20.09.2023 21:09

Jak można taki kryminał zagrać

Imrahil 20.09.2023 21:09

ławka zweryfikowana

INTERkibic 20.09.2023 21:09

Niedokładności na każdym kroku

pluto11 20.09.2023 21:09

Dajmy im się jeszcze trochę wyszumiec

INTERkibic 20.09.2023 21:09

No gramy pizzę w uj serio.

pluto11 20.09.2023 21:08

Bardziej bałem się Pavarda bo pierwszy mecz czy Sommera bo tak na prawdę nie miał nic do roboty do tej pory ale nie Bastoni

INTERkibic 20.09.2023 21:08

Huya

Cny 20.09.2023 21:08

spokojnie, zaraz przejmiemy incjatywe

mroowa111 20.09.2023 21:08

Stracił pilke bo za długo ja prowadzil

Nerazzurri83 20.09.2023 21:08

Nani wylądował?

eKubaL 20.09.2023 21:08

wyszumią się, zmiany w 60min i będzie 1:4 :)

INTERkibic 20.09.2023 21:08

Co oni kurva robią !! !! !!

Imrahil 20.09.2023 21:08

kibice tancza bo leją Inter

intermed1 20.09.2023 21:08

Co zrobił Bastoni

INTERkibic 20.09.2023 21:08

Barella wyłapie czerwień dziś

INTERkibic 20.09.2023 21:08

To mecz jest przegrany. Wspomnicie moje słowa.

Nerazzurri83 20.09.2023 21:08

Chaos 😎

pluto11 20.09.2023 21:08

W połowie Fratessi na boisko

Imrahil 20.09.2023 21:07

5 meczy i po ptokach

INTERkibic 20.09.2023 21:07

Od razu wiedziałem ze te wszyskie asslanie i huy wie co jeszcze

intermed1 20.09.2023 21:07

Ale dramat

Imrahil 20.09.2023 21:07

dramat

Kuba1993 20.09.2023 21:07

My to chyba mamy w dna, męczenie się z jakimiś Dynamo, Rubinem czy innymi cypryjczykami xD

AveCaesar 20.09.2023 21:07

XD

Husi 20.09.2023 21:07

Batoni ale dramat

INTERkibic 20.09.2023 21:07

No właśnie. 5 min i 3 okazje. A nasi kurva śpią

Nerazzurri83 20.09.2023 21:07

Ubijemy ich jak muche w kiblu

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:07

Zaraz wyjdzie na to że podstawa będzie musiała wejść

mroowa111 20.09.2023 21:07

Jest zle

Roni86 20.09.2023 21:07

Spokojnie bez Spiny 💪

pluto11 20.09.2023 21:07

Musimy zacząć grać swoją piłkę nie panikować

INTERkibic 20.09.2023 21:07

Zobaczysz.

Adriano_forever 20.09.2023 21:07

no i w 5 minut mieli 3 okazje

Imrahil 20.09.2023 21:07

trzeba liczyc punkty

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:06

Leje? Jest 5 minuta :D

MuCha2 20.09.2023 21:06

Nie ma to jak się w świecie pokazać

Adriano_forever 20.09.2023 21:06

mogliśmy z Hapoelem przegrać to i z Sociedad możemy :D

El_Imprezatore 20.09.2023 21:06

co zrobl bastoni

pluto11 20.09.2023 21:06

Prędzej bym się spodziewał po Sommerze że bankowa odwali a nie Bastoni

INTERkibic 20.09.2023 21:06

Żenada. San Sebastian nas leje 🤦‍♂️

Ibracadabra eight 20.09.2023 21:06

Ja nie wiem jak zawodowy piłkarz może coś takiego odwalić

minus09 20.09.2023 21:06

to inter jest czy jakas popierdółka?

INTERkibic 20.09.2023 21:06

Pizgam. Kurva pizgam

Imrahil 20.09.2023 21:06

balonik pękł

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się