Archiwum shoutboksa

Xucatlan 21.09.2023 10:53

Odstawaliśmy w środku, bo u nich obrona wychodziła wysoko, środek był mocno zagęszczony, a my zamiast próbować to rozciągnąć, to każdą akcję zaczynaliśmy krótkimi podaniami od bramkarza przez każdą kolejną formację.

AveCaesar 21.09.2023 10:49

każdy to chyba wie :P

AveCaesar 21.09.2023 10:49

od samego początku szedł mocny pressing na Basto Real wiedział, że będzie chciał u nas grać piłką

Luki165 21.09.2023 10:46

Dziwne, ze az tak odstawialiśmy w środku.

Luki165 21.09.2023 10:45

kiedys by miał 5 i 0 bramek

Luki165 21.09.2023 10:45

co do Luataro to zagrał tez bardzo słaby mecz ale jednak miał to jedną okazje i ją wykorzystał . Dojrzał mega

Luki165 21.09.2023 10:44

i nie ma co sie dziwić ze go ściągnał

Luki165 21.09.2023 10:44

Batoni to po tej bramce juz miał brązowe gacie

AveCaesar 21.09.2023 10:41

tyle nagadał się Lautaro o atakowanu wolnych przestrzeni a zrobiliśmy z tego gunwo

AveCaesar 21.09.2023 10:37

tak samo Martinez potykał się o piłkę

AveCaesar 21.09.2023 10:35

tak samo Basto stłamszony nie miał miejsca w ogóle

AveCaesar 21.09.2023 10:35

wielki chłop a zjadali go tam wszyscy z przodu

AveCaesar 21.09.2023 10:34

ja nie będę się czepiał Kristjana. co miał zrobić sam Asllani skoro Miki i Barella też nie ogarnęli. fajnie bo było wreszcie było widać jakąś agresje w jego grze. może się wyrobić. wszystko zrzuciłbym na Arne (lub po prostu brak Thurama) bo znowu nie umieliśmy przytrzymać piłki, rozegrać po podaniu do napastników czy w ogóle mieć z nią kontaktu jak w poprzednim sezonie przy Dzeko

KibicInteru 21.09.2023 10:33

No w sumie skuteczność nas wczoraj uratowała

eKubaL 21.09.2023 10:32

No tak, bardziej raziła nieskuteczność niż nieporadność jak wczoraj.

KibicInteru 21.09.2023 10:31

Takich meczarni jak z sociedad nie było za Inzaghiego

KibicInteru 21.09.2023 10:30

Nie takich

eKubaL 21.09.2023 10:30

Inter jest zdolny do męczarni z każdą drużyną ;P

Dzonyy 21.09.2023 10:29

nie no gdzie Empoli zagra tak jak Sociedad :D

KibicInteru 21.09.2023 10:28

Chociaż plus na to czerwo, ubaw był po pachy xd

KibicInteru 21.09.2023 10:28

Barella też cienizna

Krisu 21.09.2023 10:27

Ogólnie to tak

KibicInteru 21.09.2023 10:27

Nie dojechaliśmy ogólnie jako zespół

Krisu 21.09.2023 10:27

Dlatego szkoda, że Dumfries nie dojechał na prawej bo by było więcej miejsca

Krisu 21.09.2023 10:26

Real świetnie zagrał w środku. Nas nie było i automatycznie siadła gra

KibicInteru 21.09.2023 10:26

Wątpię żeby Empoli zagralo jak Real

eKubaL 21.09.2023 10:25

Ciekawe jak wyjdą na Empoli, z jednej strony zagrać znowu taką kupę to wstyd, z drugiej to z kim mamy rotować jak nie z ostatnią drużyną w tabeli.

Krisu 21.09.2023 10:25

Taaak. deVrij bardzo słabo po ostatnich meczach w lidze

AveCaesar 21.09.2023 10:25

Acerbi zamiast De Vrija i też myślę, że byłoby lepiej :P

Krisu 21.09.2023 10:24

Arnautovic niestety zagrał jak junior bojaźliwie

KibicInteru 21.09.2023 10:24

Pavard i De Vrij to żaden downgrade względem Acerbiego i Darmiana

AveCaesar 21.09.2023 10:24

Arna tragedia brakowało właśnie takiego Thurama z przodu i by nas tak nie stłamsili

KibicInteru 21.09.2023 10:23

Też nie ma co się zasłaniać rotacjami, oprócz Arny skład był optymalny

Luki165 21.09.2023 10:22

Arna chyba ani razu nie obrócił się z piłką

Luki165 21.09.2023 10:22

Genralnie środek wczoraj nie dawał rady, dużo nie celnych podań.

KibicInteru 21.09.2023 10:19

Frattesi mówił już w wywiadzie że asysta na farcie

Dzonyy 21.09.2023 10:16

NIkogo nie było widać. Jak byłem zły na Inzaghiego za rotacje to mi przeszlo po zmianach bo poki sociedad grla to nas nie bylo.

KaraJunior 21.09.2023 10:15

Augusto to w porównaniu do Gosensa to krok do przodu

KaraJunior 21.09.2023 10:15

Fratresi gdyby nie asysta ( przypadkowa lub nie - kto to wie ?? ) - to mecz przeszedłby obok niego - chłopa nie było widać

AveCaesar 21.09.2023 10:13

Frattesi i Augusto chyba ich pierwszy mecz w LM

AveCaesar 21.09.2023 10:12

cały czas cisnęli Basto. nie pozwalali mu na nic. od razu przy nim było 3 - 4 przeciwników

Krisu 21.09.2023 10:12

Jeszcze chce zobaczyc Klassena w grze. A co do meczu to Aslani i Arnautovic mnie rozczarowali

Krisu 21.09.2023 10:11

Nie ma Cuadrado to o Dumfries przestaje grać :D

Krisu 21.09.2023 10:09

Fajnie bylo zobaczyć Augusto i Pavarda od pierwszej minuty. Pewnie będzie tylko lepiej

Pjerun 21.09.2023 10:09

Ale co by nie mówić Sociedad praktycznie każde dośrodkowanie jakie robili to jakby Dimarco w najlepszej formie. Idealnie na glowe

Krisu 21.09.2023 10:08

Koniec końców wynik dobry

Krisu 21.09.2023 10:08

Tak, ale też mogliśmy dostać z 4

AveCaesar 21.09.2023 10:05

wcześniej mieliśmy sporo szczęścia ale żeby nie wielbłąd Basto to było 0:0

AveCaesar 21.09.2023 10:02

też tak myślę. początek sezonu a oni w końcówce oddychali już rękawami ledwo co

Krisu 21.09.2023 10:00

Real bardzo niewygodny przeciwnik. Praktycznie od pierwszej minuty człowiek wiedział, że dobrze się nie skończy. A do tego hiszpanie zagrali swoją grę.

Xucatlan 21.09.2023 09:54

No żeby tak ten wyrównujący gol padł z 5 minut wcześniej, to byśmy to wygrali.

AveCaesar 21.09.2023 09:52

wczorajszej

AveCaesar 21.09.2023 09:52

nawet mogliśmy to wygrać przy takiej naszej postawie :D

Pjerun 21.09.2023 09:50

Remis na wyjeździe z Sociedad to nie jest zły wynik. Do tego Benfica bez punktów z Salzburgiem też korzystnie dla nas

AveCaesar 21.09.2023 09:49

u siebie ich opie*dolimy

AveCaesar 21.09.2023 09:48

dobrze, że była rotacja ale słabo zagraliśmy. ważny 1 pkt

AveCaesar 21.09.2023 09:47

;)

AveCaesar 21.09.2023 09:47

bo mocniejsze zespoły trochę łapią oddechu w fazie grupowej LM a słabsze muszą cisnąć wszystko

AveCaesar 21.09.2023 09:47

Rolę się trochę odwróciły w lidze mistrzów. Parę sezonów temu graliśmy jak równy z równym, a nawet lepiej niż Real Madryt, a koniec końców przegrywaliśmy. Teraz graliśmy słabo, a zdobyliśmy punkt

KaraJunior 21.09.2023 09:33

cyt : ,, Corsaostatnio aktywny: Wczoraj, 22:0120 września 2023, 19:48 Jeśli pojawiają się u Was problemy z użytkowaniem strony mobilnej, to pokombinujcie w pierwszej kolejności z przeglądarką, prawdopodobnie ona jest powodem. Wiem, że reklamy bywają irytujące, ale niestety utrzymują one nasz serwis. W niedalekiej przyszłości nastąpi modernizacja strony, a razem z nią może uda się wprowadzić jakąś dodatkową formę finansowania(mikropłatności). Wtedy zmniejszymy ilość reklam, co powinno poprawić sytuację. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości oraz wyrozumiałość. Nie wymagamy od nikogo usunięcia blokerów, ale pamiętajmy, że to dzięki tym wyskakującym okienkom możemy się tutaj spotykać. ''

KaraJunior 21.09.2023 09:33

swoją drogą to gdzie jest ten koleś co to mnie uczył ostatnio odnośnie ads'ów na stronie acmilan.com.pl ?? mam dla niego info z pierwszej ręki ;)

KaraJunior 21.09.2023 09:11

tak Free ale ja bym jednak wolał 2 rezerwowych na raz- Hakan zmiana wymuszona to wpuśćmy jeszcze jednego rezerwowego a w meczy z Empoli kolejnych dwóch a nie tak żę wyskakuje Pavard,,Augusto,Asllani,Arna - 4 z 11 to spora zmiana no ale ja jestem tylko gościem z kanapy a nie trenejro ;)

Luki165 21.09.2023 08:48

ważne punkty lecz sam występ fatalny. Na plus jedynie Pavard i Sommer

FReeFonix 21.09.2023 08:43

Te zmiany równie dobrze mogą wpłynąć na rywalizację o pierwszy skład, że zawodnicy bedą ciągle zmotywowani bo beda czesciej do dyspozycji trenera, nei bedzie sadzania na lawce w kazdym meczu

FReeFonix 21.09.2023 08:43

No ale z drugiej strony sezon długi, a warto dbać o świeżość zawodników, dawać im odpoczynek

KaraJunior 21.09.2023 08:41

dlatego też mam nadzieję że z Empoli podejdą z powagą

KaraJunior 21.09.2023 08:41

dla mnie osobiście LM to trampolina kasowa - ważneijsza jest dla mnie serieA ale czy tu czy tu nie powinno się lekceważyć i wkpuszczać na raz 4-5 ,,rezerwowych '' bo to daje sygnał dla drużyny że mecz jest z tych ,,łatwych'' i motywacja troche spada

Pjerun 21.09.2023 08:39

Rolę się trochę odwróciły w lidze mistrzów. Parę sezonów temu graliśmy jak równy z równym, a nawet lepiej niż Real Madryt, a koniec końców przegrywaliśmy. Teraz graliśmy słabo, a zdobyliśmy punkt

Dzonyy 21.09.2023 08:38

Tak jak całe sb :D

KaraJunior 21.09.2023 08:38

dla nas to był taki zimny prysznic który może był nawet potrzebny bo trochę w piórka obrośli

KaraJunior 21.09.2023 08:36

ale mimo wszystko dobrze sie skończyło

KaraJunior 21.09.2023 08:36

Real zagrał mega mecz - siedli na nas ostro - taka prawda

KaraJunior 21.09.2023 08:36

to raczej nie wyglądało na podanie ale historia piłki pokazała już nie raz że strzały któe miały być wrzutkami potem stawały siębramkami sezonu :D więc czemu nie strzał który wyszaedł na asystę :D

Dzonyy 21.09.2023 08:35

I duzo dluzej wytrzymali kondycyjnie niz myslalem.

Dzonyy 21.09.2023 08:35

Ja nawet nie wiem czy my wczoraj byliśmy wolni czy co, ale sociedad gral tak szybko, ze to jakis kosmos.

Orzeu 21.09.2023 08:34

nie była :D

FReeFonix 21.09.2023 08:15

Asysta Frattesiego jeśli była zamierzona to majstersztyk :D

FReeFonix 21.09.2023 08:15

Fizycznie była tragedia, ciągle wyprzedzani, w polu karnym prawie każdy pojedynek główkowy przegrywali, no ale takie mecze się zdarzają, nie będą w każdym wyglądali jak z Milanem, lepszy remis niz wiadomo co

Pjerun 21.09.2023 06:52

Obaj byli fatalni, ale najgorszy na boisku był Dumfries. Chłop nie wiedział co się dzieje wokół niego

VVujek 21.09.2023 06:50

Jeszce żaden zespół nas tak nie cisna jak Sociedad

VVujek 21.09.2023 06:50

Arna najsłabszy? No nie wiem bo Martinez był fatalny, ani jefen ani drugi nie potrafili wygrać żadnej piłki czy nawet dobrze odegrać. Wtym meczu doslownie nic nie grało

Wiciux 21.09.2023 00:13

W lm

Wiciux 21.09.2023 00:13

Ta frateziak debiut i asysta

Wiciux 21.09.2023 00:11

W takim wypadku to tylko acerbi lśo i de vrij na śo. Bo bisseck to będzie przyspawany do ławki do końca sezonu

Imrahil 21.09.2023 00:10

btw bastoni jeszcze jeden taki wylew i lawa

Wiciux 21.09.2023 00:08

Wczesniej nie mial okazji aby sie wykazać

Wiciux 21.09.2023 00:07

Imo dziś Sommer kilka razy uratował przy tym wolnym i tej główce na ten moment sie sprawdza

Imrahil 21.09.2023 00:07

fratessi dzis debiut w LM i asysta?

Claudio 21.09.2023 00:04

nie bede zaskoczony jak w styczniu bedziemy szukali jakiegos napastnika low cost

Imrahil 21.09.2023 00:04

a pierwszy sklad mial grac oszczednie, to zmiennicy mieli gryzc glebe

Claudio 21.09.2023 00:03

tak to mielibysmy slabszego obronce

Claudio 21.09.2023 00:03

postawilismy na Pavarda, a nie np Baloguna, więc gdzies musi byc ta luka

Imrahil 21.09.2023 00:03

na takie wybiegane sosjedat gdzie z korzeniem do ataku

Imrahil 21.09.2023 00:02

ale co sie dziwic, dzeko tak samo by sie pokazal

Imrahil 21.09.2023 00:02

arna najslabiej

Claudio 21.09.2023 00:02

patrzac na aktualna tabele to 3 nastepne mecze to druzyny z 4 ostatnich miejsc

Wiciux 21.09.2023 00:02

Arna i asslani nadaja sie tylko z ławki na lige jedynie nie na LM

Imrahil 21.09.2023 00:02

aslani duzo walczyl,i duzo kaleczyl

Imrahil 21.09.2023 00:01

czyli tak, paward i augusto sie nadaja

Imrahil 21.09.2023 00:01

wszedl mental, grali do konca

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się