Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Seba 24.09.2023 12:46

Sass strzeliło 3 bramki, Juve 3 bramki, a wynik 4:2 :D

tytusek25 24.09.2023 12:45

To byl.0iereszy xelny strzal juve w tamtym meczu

Kuba1993 24.09.2023 12:44

jak ktos cofa pilkę do bramkarza to mam Gattiego przed oczami XD

Pjerun 24.09.2023 12:43

Byle nie stracić jakiejś głupiej bramki

KaraJunior 24.09.2023 12:43

Gatti dałby rade :D

KaraJunior 24.09.2023 12:43

Dimarco miałby brameczke :( - szkoda że mu to ściągnął

tytusek25 24.09.2023 12:43

Gatti by trafil

Seba 24.09.2023 12:43

ależ piłeczka chodzi

Seba 24.09.2023 12:43

ajj

Husi 24.09.2023 12:42

Dobry strzał

tytusek25 24.09.2023 12:42

Wygląda to na kwestie czasu

Pjerun 24.09.2023 12:42

Dobrze jest, cisnieny

tytusek25 24.09.2023 12:42

Ajj.

tytusek25 24.09.2023 12:40

Ja pierdziu

Adriano_forever 24.09.2023 12:40

z linii

Adriano_forever 24.09.2023 12:40

kurła

Seba 24.09.2023 12:40

ajj

Adriano_forever 24.09.2023 12:40

dzisiaj liczę na klassena

Adriano_forever 24.09.2023 12:38

nie było ataku na piłkę tylko na zawodnika

Kuba1993 24.09.2023 12:38

nie no, troche przesada...

Adriano_forever 24.09.2023 12:37

sędzie penisie miętki!

Adriano_forever 24.09.2023 12:37

bez faulu?

Adriano_forever 24.09.2023 12:37

eeee

Seba 24.09.2023 12:36

sędzia naćpany

tytusek25 24.09.2023 12:35

Chopoki naładowane.Bydzie dobrze

tytusek25 24.09.2023 12:35

Co za łoś

Seba 24.09.2023 12:35

Martinez sam na sam wychodził

Seba 24.09.2023 12:34

hahaha sędzia

Husi 24.09.2023 12:33

Thuram to

Pjerun 24.09.2023 12:33

Thuram kocur

Husi 24.09.2023 12:33

Ajjj

Adriano_forever 24.09.2023 12:31

ależ ładunek

KaraJunior 24.09.2023 12:31

dobra :D - zaczynajmy i niech zagrajmy na miare naszych możliwości

KaraJunior 24.09.2023 12:31

tak mi sei skojarzyło właśnie :D

Kuba1993 24.09.2023 12:29

Ale świetne są te bluzy. Taki klimat jak bluzy bramkarskie z lat 90

KaraJunior 24.09.2023 12:29

jezuuu myślałem że to stroje Empoli takie łaciate jak bluzy bramkarskie a to tylko bluzy :D

Kuba1993 24.09.2023 12:26

"mecz do rosołku" :D

pomiot 24.09.2023 12:26

Ale i tak muszą być łatwte 3 punkty :)

KaraJunior 24.09.2023 12:26

to jest godzina gdzie nasi są raczej myślami przy obiedzie :D

pomiot 24.09.2023 12:26

Faktycznie beznadziejna pora

KaraJunior 24.09.2023 12:26

ja też nie lubię jak nasi grają o 12.30

Adriano_forever 24.09.2023 12:25

ciężary

Adriano_forever 24.09.2023 12:25

nowa miotła

Adriano_forever 24.09.2023 12:25

nowy trener

Kuba1993 24.09.2023 12:23

Obyśmy nie musieli parfrazowac Cwielonga: jest ciezko, niedziela, 12:30 :lol:

Adriano_forever 24.09.2023 12:22

mecz w niedziele w południe, historia pokazała że nie lubimy wtedy grać

KaraJunior 24.09.2023 12:22

nie znamy tego co sie dzieje w Empoli - równie dobrze mogli grać na zwolnienie trenera i teraz osiągając swój cel wezmą się do roboty - who knows

Kuba1993 24.09.2023 12:22

To prawda, mistrza zdobywa się wygrywając właśnie takie mecze ;)

KaraJunior 24.09.2023 12:21

hurra optymizm byłby błędem ale liczę że wygramy w miarę spokojnie - nie musi to być 5 czy 7:0 ale 2:0 przyjmuje be problemu ;)

Adriano_forever 24.09.2023 12:21

to jest idealny mecz dla nich na przełamanie

Adriano_forever 24.09.2023 12:21

to że roma strzeliła im 7 nie zanczy że w każym meczu tyle beda tracic

Kuba1993 24.09.2023 12:21

Empoli straciło 13 bramek w tym sezonie, 0 punktów ale nie mozemy wejsc w mecz jak z San Sebastian. Forza!

Pjerun 24.09.2023 12:13

Mecz meczowi nierówny. Trzeba zagrać na pełnej koncentracji

Claudio 24.09.2023 12:02

czyli niestety dzisiaj kompromitacja z Empoli ;(

pluto11 24.09.2023 11:44

Trzeba to w pierwszej połowie zamknąć i dać grac zamiennika

sampras182 24.09.2023 11:43

Milan po 4 porażkach też był wk......

kadrian89 24.09.2023 11:43

Empoli wqrwione i właśnie dlatego trzeba uwazac

sampras182 24.09.2023 11:42

Panowie Roma im siekła 7 ! bez spiny

kadrian89 24.09.2023 11:42

Kolorowo nie musi być

kadrian89 24.09.2023 11:42

Tak

kadrian89 24.09.2023 11:42

Wcale

kadrian89 24.09.2023 11:42

Dokładnie

Nerazzurx10 24.09.2023 11:42

Dla nas mecze o 12:30 zawsze są trudne

sampras182 24.09.2023 11:41

Jeżeli mamy grać o mistrza to obowiązkowo 3 punkty !!

kadrian89 24.09.2023 11:40

Obawiam się tego meczu, każda seria się kiedyś kończy, empoli tez musi się ogarnąć w końcu

kadrian89 24.09.2023 11:39

Pavard na stałe do 11 wskoczy a mop trybuny

kadrian89 24.09.2023 11:39

Dobry sklad

sampras182 24.09.2023 11:38

Na Flashscore brak Pavarda i Barella w pierwszym ??

pluto11 24.09.2023 11:37

Dobrze w pierwszej połowie zamknąć mecz i na drugą Klassen Sanchez Asllani i Augusto i Arna

intermed1 24.09.2023 11:35

Szkoda że nie Sanchez

Pjerun 24.09.2023 11:32

Sommer - Pavard, Acerbi, Bastoni - Darmian, Frattesi, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco - Thuram, Lautaro

Pjerun 24.09.2023 11:31

Darmian na wahadle

Pjerun 24.09.2023 11:31

Frattesi i Pavard w pierwszym

KaraJunior 24.09.2023 11:22

zagrać słabo przeciwko tak agresywnej drużynie jak Sociedad to zagrała większość z naszych ;)

KaraJunior 24.09.2023 11:22

też bym wolał chyba zoaczyć Klassena niż Asllaniego ale to bardziej z ciekawości niż faktu że Asllani zagrał słabo

speaker 24.09.2023 11:20

Frattesi Hakan Klaasen...takim środkiem dzisiaj wyjść co? :) ciekaw jestem Holendra

pluto11 24.09.2023 11:08

Pavard i Fratessi dzisiaj powinni wyjść w podstawie i chyba dał bym zagrać Asllaniemu na tle słabszego przeciwnika a jak będzie słabo to Klassen

KaraJunior 24.09.2023 11:04

pavard zagrał dobrze - Frattesi poza asystą ( strzałem ) niewiel pokazał z Sociedad - warto żeby pograł więcej i pokazał co potrafi :D

Orzeu 24.09.2023 11:03

Pavard i Frattesi w pierwszym

andyvdm 24.09.2023 10:33

O wiele bardziej kasiasta firma

andyvdm 24.09.2023 10:32

Jeszcze Mubadala się przewija

Orzeu 24.09.2023 10:29

tuttosport już 3 albo 4 artykuły napisały, ale nie wie za dużo

Orzeu 24.09.2023 10:28

nie wiadomo czy to investcorp

Seba 24.09.2023 10:26

:D

Claudio 24.09.2023 10:26

Powiedzieli, że jak mają się babrać w gównie to wolą sobie oczyszczalnie ścieków kupić, a nie milan.

Seba 24.09.2023 10:24

Już znalazłem. Po prostu się nie dogadali :D

Seba 24.09.2023 10:17

Jak to było? Czemu zrezygnowali?

coco 24.09.2023 10:11

Tak

Seba 24.09.2023 10:06

Investcorp to ci, co mieli kupić Milan, ale zrezygnowali?

broda4991 24.09.2023 09:48

Mam nadzieje ze do konca roku sie to wydarzy

coco 24.09.2023 09:32

TS - Inter, è in corso la due diligence. Investcorp non smentisce (ma neanche conferma) le trattative per l’acquisto del club: si studiano i conti societari.

broda4991 24.09.2023 08:24

Ooo nasz boski bolagun nie wykorzystal w piątek 2karnych i monaco przegralo 0-1 ;)

KaraJunior 23.09.2023 22:21

nie boją się zaatakować

KaraJunior 23.09.2023 22:21

Monza sie rozkręca ze spotkania na spotkanie

Ibracadabra eight 23.09.2023 22:18

Monza ogólnie daje radę

mauroo1902 23.09.2023 22:09

Dambrozy

KaraJunior 23.09.2023 22:07

szkoda że jeszcze Sensiego tam nie ma :D

KaraJunior 23.09.2023 22:07

spotkanie na szczycie ;)

Claudio 23.09.2023 22:05

ah te pojedynki Vecino vs Gagliardini. Kwintesencja pilki noznej w najlepszym wydaniu.

mauroo1902 23.09.2023 21:58

Ogladam na eleven Lazio widzialem bramke i niech tam zostanie

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się